OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
14.01.20 14.-19.jan WMSOC - Østerrike IOF Eventor
14.01.20 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås-NMBU Orientering Eventor
14.01.20 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås IL Brikkesys
28.01.20 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås-NMBU Orientering Eventor
28.01.20 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås IL Brikkesys
01.02.20 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås IL Brikkesys
01.02.20 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås-NMBU Orientering Eventor
25.01.20 Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM Lillomarka OL Brikkesys
25.01.20 Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM Lillomarka OL Eventor
26.01.20 Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup Lillomarka OL Brikkesys
26.01.20 Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup Lillomarka OL Eventor
30.01.20 Gate-0 #3 Lysejordet AB Karusellen Brikkesys
29.01.20 Gateløp Sturla, IF Eventor
02.01.20 Gateløp 2020 nr. 1 AB Karusellen Brikkesys
13.02.20 Gate-O #4 Rykkinn AB Karusellen Brikkesys
16.01.20 Gate-O Hvalstad Asker SK Brikkesys
09.02.20 Grønn vinter 1 Asker Skiklubb Eventor
09.02.20 Grønn vinter 1 Asker SK Brikkesys
06.02.20 Hovedløpsprosjektet - Camp Åsvang Wing OK Brikkesys
16.01.20 Innendørs klubbmesterskap Østmarka OK Brikkesys
22.01.20 Nattcup 4 Bergen Os Orienteringsklubb Eventor
19.02.20 nattcup 5 Bergen Gneist, IL Eventor
05.02.20 Nattløp Grødaland Ganddal IL Eventor
08.01.20 Nattløp Haugstadskogen Egersund OK Eventor
19.02.20 Nattløp, Vikeså Ålgård Orientering Eventor
16.01.20 Nattsprintkøppen 5 Haraldsstøtta Haugesund IL Orientering Eventor
30.01.20 Nattsprintkøppen 6 Gard skole Haugesund IL Orientering Eventor
13.02.20 Nattsprintkøppen 7 Kyvikdalen bhg (like nord for Hauge skole) Haugesund IL Orientering Eventor
22.02.20 NJM - Sverige 22.-23.feb IOF Eventor
15.02.20 NM mellom Vang OL Eventor
16.02.20 NM stafett og stafett 13-16 Vang OL Eventor
18.01.20 NOL 2020 Vinter 1 Notodden Orienteringslag Brikkesys
24.01.20 O-løp, pizza og quiz Stokke IL Eventor
16.02.20 Publikumsløp NM stafett Vang OL Eventor
29.01.20 Retronatta Nydalens SK Eventor
17.01.20 Rogaland kretstreningssamling Sandnes IL (Rogaland) Eventor
08.02.20 ROOTS-leir Ganddal Ganddal IL Eventor
22.01.20 SI Nattløp Gramstad, løp 6 Sandnes IL (Rogaland) Eventor
12.01.20 Ski-o-treff Langdistanse Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
11.01.20 Ski-o-treff Mellomdistanse Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
11.01.20 Ski-o-treff Nattsprint Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
05.01.20 Ski-o Valnesfjord-sprinten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
13.01.20 Test Asker SK Brikkesys
06.01.20 Testløp Asker SK Brikkesys
30.01.20 Torsdagsløp Januar Stavanger Orienteringsklubb Eventor
30.01.20 Toten vintersprintcup 1 OL Toten-Troll Eventor
06.02.20 Toten vintersprintcup 2 OL Toten-Troll Eventor
13.02.20 Toten vintersprintcup 3 OL Toten-Troll Eventor
20.02.20 Toten vintersprintcup 4 OL Toten-Troll Eventor
22.01.20 Trening Natt Melhus IL Orientering Brikkesys
Løp sist oppdatert: 24.02.2020 09:40:15