OrRe

OrienteringsResultater
Datum Namn Arrangör Källa
04.07.20 Morgenfrisk i Follo #5 Nordre Follo Orientering Eventor
04.07.20 Morgenfrisk i Follo #5 Nordre Follo Orientering Brikkesys
04.07.20 Sommerløpet Frol IL Eventor
04.07.20 Sommerløp Notodden Notodden Orienteringslag Brikkesys
04.07.20 Sommerløp Notodden Notodden OL Eventor
03.07.20 Tour de Oslofjord 2020 - løp 5 Larvik OK Eventor
02.07.20 BysOmmer - finale IL Koll Brikkesys
02.07.20 BysOmmer - finale IL Koll Eventor
02.07.20 Tour de Oslofjord 2020 - løp 4 Larvik OK Eventor
01.07.20 BysOmmer løp 4 Bækkelagets SK Eventor
01.07.20 Klubbmesterskap IL Leik Leik, IL Brikkesys
01.07.20 NØK-karusell - løp nr. 5 Røros IL Eventor
01.07.20 O-karusell 2 Verdal OK Brikkesys
01.07.20 Sommertreningsløp Einerfjell IL Imås Eventor
01.07.20 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
01.07.20 Veritas Sommerløp Skytterkollen Veritas BIL Brikkesys
30.06.20 BysOmmer løp 3 Lillomarka OL Brikkesys
30.06.20 BysOmmer løp 3 Lillomarka OL Eventor
30.06.20 KOK Sommercup, løp 2 Kristiansand OK Eventor
30.06.20 Nærløp Nakkane Emblem IL Eventor
30.06.20 Saltenkarusell 9 - Arlia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
30.06.20 Tour de Oslofjord 2020 - løp 3 OK Moss Eventor
29.06.20 BysOmmer - løp 2 Oppsal Orientering Eventor
29.06.20 Tour de Oslofjord 2020 - løp 2 Halden SK Eventor
29.06.20 Tour of Lillomarka 2020 - Løp 3 Lillomarka OL Eventor
28.06.20 BysOmmer løp 1 Heming Orientering Eventor
28.06.20 KM Vestfold - Telemark i Langangen - Mellomdistanse IL Hauken Eventor
28.06.20 Midtsommerløpet Stjørdals-Blink Orientering Eventor
28.06.20 Midtsommerløpet Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
28.06.20 Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 3/2020) Odda OL Eventor
28.06.20 Tour de Oslofjord 2020 - løp 1 Halden SK Eventor
27.06.20 KM mellomdistanse Vegårshei IL Eventor
27.06.20 KM Sprint Vestfold og Telemark Sande Sportsklubb Eventor
27.06.20 Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 2/2020) Odda OL Eventor
27.06.20 Totenåsløpet OL Toten-Troll Eventor
25.06.20 Rendalen for alle IL Koll Eventor
25.06.20 Rendalen for alle IL Koll Brikkesys
25.06.20 Ringerikskarusell 2 Ringerike OL Eventor
25.06.20 TA-sprint 2 OK Skøynar Eventor
25.06.20 TA-sprint 2 OK Skøynar Brikkesys
25.06.20 Treningsløp Vanem Moss, OK Brikkesys
24.06.20 Aust-Agder-karusellen løp 9C IK Grane Arendal Orientering Eventor
24.06.20 Førde IL Nærløp Byrkjeflot Førde IL Eventor
24.06.20 Forkortet mellomdistanse i Furuberget Hamar OK Eventor
24.06.20 MIL treningsløp Rye Melhus IL Orientering Brikkesys
24.06.20 NØK-karusell løp 4 Tynset IF Eventor
24.06.20 O-Åtter nr.5 IL Leik Leik, IL Brikkesys
24.06.20 O-karusell 1 Verdal OK Brikkesys
24.06.20 OSI/GeoForm Rankingløp 4 Oslostudentenes IK Eventor
24.06.20 Saltenkarusell 8 - Sagelva (flyttet dato og sted) Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
Tävling sist uppdaterat: 05.07.2020 00:00:37