OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
31.12.20 Nyttårsløpet, Melshei, kan løpes 31/12 - 11/1 Sandnes IL (Rogaland) Eventor
31.12.20 Nyttårsløpet, OK Moss OK Moss Eventor
31.12.20 Vinterråtassen 2021 # 1 Indre Østfold OK Eventor
29.12.20 Marsipanløpet OL Toten-Troll Eventor
29.12.20 Romjuls gate-o (vintercup 3) Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
28.12.20 Romjulssprinten Hisøy OK Eventor
27.12.20 Kråkecup #4 OK Moss Eventor
27.12.20 Kråkecup#4 Augerødmosan Moss, OK Brikkesys
26.12.20 2. Juledagsløpet Kristiansand OK Eventor
26.12.20 Førde IL "Romjulsløpet" Sunnfjordorienteringa 2020 Førde IL Eventor
26.12.20 Juleløp/Vinterkarusell EOK 2 Vannbassengene Egersund OK Eventor
26.12.20 Kongens løp 2. dag jul Indre Østfold OK Eventor
26.12.20 NOL Ribbeløpet Notodden Orienteringslag Brikkesys
26.12.20 Tøffen 2020 (selftiming) Larvik OK Eventor
20.12.20 Treningsløp Moss, OK Brikkesys
15.12.20 Ås by Night & Fog Cup #3 Ås-NMBU Orientering Eventor
15.12.20 Ås by Night & Fog Cup #3 Ås IL Brikkesys
15.12.20 Vintercup2 Tverlandet Tverlandet IL Eventor
14.12.20 Barnetrening - juleavslutning - Vagleskogen Ganddal IL Eventor
14.12.20 Julesprint Oppsal Orientering Brikkesys
13.12.20 Førjuls ski-o OL Toten-Troll Eventor
13.12.20 Kråkecup #3 OK Moss Eventor
13.12.20 Kråkecup #3 Moss, OK Brikkesys
12.12.20 Førjuls ski-o OL Toten-Troll Eventor
12.12.20 Treningsløp Dynjan (Opprinnelig Østfold Vintercup # 3) Indre Østfold OK Eventor
10.12.20 Nattsprintkøppen 3 Lillesund skole Haugesund IL Orientering Eventor
09.12.20 MIL-Juleløp 2020-Sentrum Melhus IL Orientering Brikkesys
08.12.20 KOK Tirsda` Køpp Kristiansand OK Eventor
06.12.20 NisseO-løp Vang OL Eventor
03.12.20 KOK Cola cup, finale Kristiansand OK Eventor
02.12.20 MIL natt Hollumsåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
01.12.20 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås IL Brikkesys
01.12.20 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås-NMBU Orientering Eventor
29.11.20 Kråkecup #2 Moss, OK Brikkesys
29.11.20 Kråkecup #2 OK Moss Eventor
28.11.20 Tøffen/Tøffelen Hamar OK Eventor
26.11.20 KOK Cola cup, løp 2 Kristiansand OK Eventor
26.11.20 Nattsprintkøppen 2 Vardafjell vgs Haugesund IL Orientering Eventor
25.11.20 MIL natt Høyeggen Melhus IL Orientering Brikkesys
22.11.20 Treningsløp Nordbybråten Moss, OK Brikkesys
21.11.20 NOL xtraløp 1 Notodden Orienteringslag Brikkesys
21.11.20 Vinterkarusell EOK 1 Kiellandsskogen Egersund OK Eventor
19.11.20 KOK Cola cup, løp 1 Kristiansand OK Eventor
18.11.20 MIL - natt Brekkåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
18.11.20 NOL NattCup 6 Notodden Orienteringslag Brikkesys
17.11.20 Ås by Night & Fog Cup #1 Indre Østfold OK Eventor
17.11.20 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås IL Brikkesys
17.11.20 Gubbetrening NTNU-BIL Brikkesys
15.11.20 Klubbmesterskap i sprint for Varteig, Sarpsborg og Trøsken Varteig OL Eventor
15.11.20 Kråkecup #1 Moss, OK Brikkesys
Løp sist oppdatert: 16.01.2021 13:43:15