OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
01.12.20 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås IL Brikkesys
01.12.20 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås-NMBU Orientering Eventor
29.11.20 Kråkecup #2 Moss, OK Brikkesys
29.11.20 Kråkecup #2 OK Moss Eventor
28.11.20 Tøffen/Tøffelen Hamar OK Eventor
26.11.20 KOK Cola cup, løp 2 Kristiansand OK Eventor
26.11.20 Nattsprintkøppen 2 Vardafjell vgs Haugesund IL Orientering Eventor
25.11.20 MIL natt Høyeggen Melhus IL Orientering Brikkesys
22.11.20 Treningsløp Nordbybråten Moss, OK Brikkesys
21.11.20 NOL xtraløp 1 Notodden Orienteringslag Brikkesys
21.11.20 Vinterkarusell EOK 1 Kiellandsskogen Egersund OK Eventor
19.11.20 KOK Cola cup, løp 1 Kristiansand OK Eventor
18.11.20 MIL - natt Brekkåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
18.11.20 NOL NattCup 6 Notodden Orienteringslag Brikkesys
17.11.20 Ås by Night & Fog Cup #1 Indre Østfold OK Eventor
17.11.20 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås IL Brikkesys
17.11.20 Gubbetrening NTNU-BIL Brikkesys
15.11.20 Klubbmesterskap i sprint for Varteig, Sarpsborg og Trøsken Varteig OL Eventor
15.11.20 Kråkecup #1 Moss, OK Brikkesys
15.11.20 Kråkecup #1 OK Moss Eventor
12.11.20 Nattsprintkøppen 1 Staalehuset Haugesund IL Orientering Eventor
11.11.20 MIL - natt Tambartun Melhus IL Orientering Brikkesys
11.11.20 NOL NattCup 5 Notodden Orienteringslag Brikkesys
10.11.20 KOK Tirsda` Køpp Kristiansand OK Eventor
08.11.20 FARSDAGSLØPET 2020 Moss, OK Brikkesys
08.11.20 Høstkøpp 4: Årabrot Haugesund IL Orientering Eventor
08.11.20 Høstløp 6 IL Leik Leik, IL Brikkesys
08.11.20 Sprint X3m løp 3 - Park Sprint Lillomarka OL Eventor
07.11.20 Klubbmesterskap Ultralang 2020 Fredrikstad Skiklubb Brikkesys
07.11.20 NOL Klubb UL Notodden Orienteringslag Brikkesys
07.11.20 Sprint X3m løp 1 - Downhill Sprint Asker Skiklubb Eventor
07.11.20 Treningsløp Eiker OL Brikkesys
05.11.20 Toten nattcup 4 OL Toten-Troll Eventor
04.11.20 Kalvøya Veritas BIL Brikkesys
04.11.20 MIL Trening Natt Løvset Melhus IL Orientering Brikkesys
04.11.20 Nattløp, Njåskogen Ålgård Orientering Eventor
04.11.20 NOL NattCup 4 Notodden Orienteringslag Brikkesys
04.11.20 Tour of Lillomarka - Nattreven Lillomarka OL Eventor
04.11.20 Vinter-Jukola 4 Hedrum OL Eventor
03.11.20 KKC Finale NTNUI Orientering Brikkesys
03.11.20 Urb-O #1 vinteren 2020-2021 Varegg Fleridrett Brikkesys
03.11.20 Urb-O #1 vinteren 2020-2021 Varegg Fleridrett Eventor
01.11.20 Frostsprinten Røyken O-lag Brikkesys
01.11.20 Frostsprinten Røyken OL Eventor
01.11.20 Høstkøpp 3: Vannverkshytta (Kattanakk) Haugesund IL Orientering Eventor
01.11.20 Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering Ås-NMBU Orientering Eventor
01.11.20 Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering Ås IL Brikkesys
01.11.20 Skiensmila og Halvmila Skien OK Eventor
31.10.20 Finale Ungdomsserien Fredrikstad SK Eventor
31.10.20 GeoForm/OSI Rankingløp nr. 17 Nordre Follo Orientering Eventor
Løp sist oppdatert: 01.12.2020 22:05:38