OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
26.09.20 Furugampen 2020 Hamar OK Eventor
26.09.20 Harstad lang Harstad OL Eventor
26.09.20 Kraftløpet Eidsvoll OL Eventor
26.09.20 Løp 23, Henriksåsen Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
26.09.20 NM knockout sprint Haugesund IL Orientering Eventor
26.09.20 Over Skauen Eiker OL Brikkesys
26.09.20 Over Skauen Eiker OL Eventor
26.09.20 Porsgrunn City Race Porsgrunn OL Eventor
25.09.20 Nattløp Harstad OL Eventor
25.09.20 NM sprint Haugesund IL Orientering Eventor
24.09.20 Klubbmesterskap Fana IL Hordaland orinteringskrets Brikkesys
24.09.20 NOL TrLøp 16 Tinnemyra Notodden Orienteringslag Brikkesys
24.09.20 Pollicup 1 OK Skeidi Eventor
24.09.20 Råtassløp #4 Indre Østfold OK Eventor
24.09.20 Ringerikskarusell 9 Ringerike OL Eventor
24.09.20 Torsdagsløp nr. 16 Lillehammer OK Eventor
24.09.20 Treningsløp Ødemørk Moss, OK Brikkesys
23.09.20 Aust-Agder-karusellen løp 15 - Individuelt Hisøy OK Eventor
23.09.20 Aust-Agder-karusellen løp 15 - Stafett Hisøy OK Eventor
23.09.20 Førde IL Nærløp Slåtten Skule Førde IL Eventor
23.09.20 Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2 Nydalens SK Eventor
23.09.20 Høstløp nr.3 IL Leik Leik, IL Brikkesys
23.09.20 MIL trening Valshaugen Melhus IL Orientering Brikkesys
23.09.20 Nattløp Årbogen Eiker OL Brikkesys
23.09.20 Østfoldsprinten 1 høst Fredrikstad SK Eventor
22.09.20 Hjalmarkarusellen løp 1 Skien OK Eventor
22.09.20 KOK Pizza Cup Finale og KM sprint Kristiansand OK Eventor
22.09.20 Løp 21, Nattløp-Granåsen Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
22.09.20 Nordmarka 1-2-3 - løp 7 IL Koll Eventor
22.09.20 Pokalkamp 3 Bergen - Skagemarken Gneist, IL Brikkesys
22.09.20 Pokalkamp 3 Bergen - Skagemarken Gneist, IL Eventor
22.09.20 Sprint 2 - Løpsmarka (flyttet) Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
22.09.20 Sturlanatta Sturla, IF Eventor
22.09.20 Treningsløp Natt Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
22.09.20 Vestfold Høstcup 6 Sandefjord OK Eventor
21.09.20 Klubbmesterskap Nittedal OL Eventor
21.09.20 Klubbranking 4 Vannbassengene Egersund OK Eventor
21.09.20 Malvik #13 - Stavsjøen Malvik IL orientering Brikkesys
21.09.20 Nordhordlandskarusellen IL Alvidra Eventor
21.09.20 Tour Of Lillomarka høst 2020 - Finale Lillomarka OL Eventor
21.09.20 Wing4er Wing OK Brikkesys
20.09.20 Årungen rundt Ås IL Brikkesys
20.09.20 Høstgampen Hedrum OL Eventor
20.09.20 Klubbmesterskap OK Skøynar Brikkesys
20.09.20 Klubbmesterskap Fossekallen IL Fossekallen IL Brikkesys
20.09.20 Klubbmesterskap Fossekallen IL Fossekallen IL Eventor
20.09.20 Kondisjonstrøkken 2020 Grue IL Eventor
20.09.20 NM junior stafett Fana IL Eventor
20.09.20 Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), Dag 2 Fana IL Eventor
20.09.20 Rankingløp Sprint - Stavanger Øst Stavanger Orienteringsklubb Eventor
Løp sist oppdatert: 26.09.2020 18:17:11