OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
19.05.20 NK1 Haugesund IL Orientering Eventor
19.05.20 Østmarka Open 2 Østmarka OK Eventor
19.05.20 Saltenkarusell 3 - Mjelle Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
19.05.20 Stjørdalskarusell#1 Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
16.05.20 KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 1/2020 IL Gular Eventor
16.05.20 Morgenfrisk i Follo #3 UsynligO/LiveloxO/Touch Free Nordre Follo Orientering Eventor
16.05.20 Morgenfrisk i Follo #3 UsynligO/LiveloxO/Touch Free Nordre Follo Orientering Brikkesys
14.05.20 MM sprint Nesparken Moss, OK Brikkesys
14.05.20 Toten Koronasprintcup 2 OL Toten-Troll Eventor
13.05.20 Aust-Agder karusell IF Trauma Eventor
13.05.20 O-karusellen Vågan 1. løp, Svinøya Kabelvåg O-lag Eventor
13.05.20 Treningsløp IL LEIK Leik, IL Brikkesys
12.05.20 Klubbløp Haugesund IL Orientering Haugesund IL Orientering Eventor
12.05.20 le Tour de Glåmdal | etappe 1 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
12.05.20 Østmarka Open 1 Østmarka OK Brikkesys
12.05.20 Østmarka Open 1 Østmarka OK Eventor
12.05.20 Saltenkarusell 2 - Saltstraumen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
12.05.20 Ungdomscup og klubbkamp Hellvik Egersund OK Eventor
11.05.20 Touch Free Test Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
10.05.20 eb test 1 Moss, OK Brikkesys
10.05.20 eb test 2 Moss, OK Brikkesys
10.05.20 Morgenfrisk i Follo #1 UsynligO 11.apr-10.mai Nordre Follo Orientering Eventor
10.05.20 Morgenfrisk i Follo #2 UsynligO 11.apr-10.mai Nordre Follo Orientering Eventor
09.05.20 Lille Gromløpet D13-14 ungdom AOOK Lillomarka OL Brikkesys
09.05.20 Lille Gromløpet D13-14 ungdom AOOK Lillomarka OL Eventor
09.05.20 Lille Gromløpet D15-16 ungdom AOOK Lillomarka OL Eventor
09.05.20 Lille Gromløpet D15-16 ungdom AOOK Lillomarka OL Brikkesys
09.05.20 Lille Gromløpet H13-14 ungdom AOOK Lillomarka OL Brikkesys
09.05.20 Lille Gromløpet H13-14 ungdom AOOK Lillomarka OL Eventor
09.05.20 Lille Gromløpet H15-16 ungdom AOOK Lillomarka OL Brikkesys
09.05.20 Lille Gromløpet H15-16 ungdom AOOK Lillomarka OL Eventor
07.05.20 Asker ABC løp nr. 2 Asker Skiklubb Eventor
07.05.20 Toten Koronasprintcup 1 OL Toten-Troll Eventor
05.05.20 Touch free test 3 Asker SK Brikkesys
04.05.20 Ungdomscup og klubbkamp Bogafjell - kan løpes 4.-11.mai Ganddal IL Eventor
23.04.20 OBIK P1 Trening OBIK Orientering Brikkesys
11.03.20 Langrenn Nilsbyen Luftkrigsskolen Brikkesys
11.03.20 nattcupfinale Bergen IL Gular Eventor
11.03.20 Vinter-Jukola løp 17 OK Skeidi Eventor
07.03.20 Heimdal vintersprint dag 2 OL Trollelg Brikkesys
07.03.20 Vinterkarusell Lauvås Stavanger Orienteringsklubb Eventor
06.03.20 Heimdal vintersprint dag 1 OL Trollelg Brikkesys
05.03.20 Nattsprintkøppen 8 Villduen bhg, Brakahaug Haugesund IL Orientering Eventor
05.03.20 Vinterråtassen 2020 # 9 Indre Østfold OK Eventor
04.03.20 Nattløp Vaulen badeplass Stavanger Orienteringsklubb Eventor
04.03.20 Vinter-jukola løp 16 Sandefjord OK Eventor
03.03.20 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås IL Brikkesys
03.03.20 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås-NMBU Orientering Eventor
03.03.20 Urb-O løp 6 Sløyfer Hordaland orinteringskrets Brikkesys
02.03.20 Gate-o-løp 2.3.20 Østmarka OK Brikkesys
Løp sist oppdatert: 02.07.2020 13:09:41