OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
20.09.20 Årungen rundt Ås IL Brikkesys
20.09.20 Høstgampen Hedrum OL Eventor
20.09.20 Klubbmesterskap OK Skøynar Brikkesys
20.09.20 Kondisjonstrøkken 2020 Grue IL Eventor
20.09.20 NM junior stafett Fana IL Eventor
20.09.20 Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), Dag 2 Fana IL Eventor
20.09.20 Rankingløp Sprint - Stavanger Øst Stavanger Orienteringsklubb Eventor
20.09.20 Saltendilten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
20.09.20 Sørløpene Mellomdistanse OK Sør Eventor
20.09.20 Tunevannet Rundt Sarpsborg OL Eventor
19.09.20 Finn Skedsmos minneløp 2020 Hadeland OL Eventor
19.09.20 Hemsedalsløp Hemsedal IL Eventor
19.09.20 Hemsedalsløp Hemsedal IL Brikkesys
19.09.20 Morgenfrisk i Follo #8 Nordre Follo Orientering Eventor
19.09.20 Morgenfrisk i Follo #8 Ås IL Brikkesys
19.09.20 Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse) Fana IL Eventor
19.09.20 Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), Dag 1 Fana IL Eventor
19.09.20 Ungdomsserien løp 5 Indre Østfold OK Eventor
17.09.20 Asker ABC nr. 5 / Klubbmesterskap Asker Skiklubb Eventor
17.09.20 Grenlandskarusellen 14 Porsgrunn OL Eventor
17.09.20 Internløp 14 Øst for Kvistingen NTNU-BIL Brikkesys
17.09.20 NOL TrLøp 15 Resjem Notodden Orienteringslag Brikkesys
17.09.20 Ringerikskarusellen 8 Fossekallen IL Brikkesys
17.09.20 Ringerikskarusellen 8 Fossekallen IL Eventor
17.09.20 STOK ungdomsløp 5 OL Trollelg Brikkesys
17.09.20 STOK ungdomsløp 5 OL Trollelg Eventor
17.09.20 Torsdagsløp nr.15, Snauskallen Lillehammer OK Eventor
17.09.20 Treningsløp Lødengtjern Moss, OK Brikkesys
16.09.20 Aust-Agder-karusellen løp 14 IK Grane Arendal Orientering Eventor
16.09.20 Førde IL Nærløp Sunde Skule Førde IL Eventor
16.09.20 Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1 Nydalens SK Eventor
16.09.20 Høstløp nr.2 IL Leik Leik, IL Brikkesys
16.09.20 MIL O6-er 5 Melhus IL Orientering Brikkesys
16.09.20 O-karusellen Vågan 4. Løp, Kongsmarka Kabelvåg O-lag Eventor
16.09.20 Raumarkarusellen løp 6 Raumar Orientering Eventor
16.09.20 Raumarkarusell løp 6 Raumar Orientering Brikkesys
16.09.20 Sørlandskarusellen Oddersjaa SSK Eventor
16.09.20 Treningsløp natt Verdal OK Brikkesys
16.09.20 VestMjøsa-cup 7 OL Toten-Troll Eventor
15.09.20 AHK-O-KARUSELLØP 09 OK Øst Brikkesys
15.09.20 Aurskog-Høland Karusellen OK Øst Eventor
15.09.20 Klubbmesterskap Oppsal Orientering Oppsal Orientering Brikkesys
15.09.20 Løp 20, Nattløp Tillerskogen Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
15.09.20 Malvik #12 - Venna Malvik IL orientering Brikkesys
15.09.20 Nordmarka 1-2-3 - løp 6 IL Koll Eventor
15.09.20 Østmarka Open 12 Østmarka OK Brikkesys
15.09.20 Østmarka Open 12 Østmarka OK Eventor
15.09.20 Sprint 1 - Maskinisten- Trollskogen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
15.09.20 Stjørdalskarusell #11 Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
15.09.20 Ungdomscup og klubbkamp Bakkebø Egersund OK Eventor
Løp sist oppdatert: 21.09.2020 03:35:37