OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
31.12.19 Nyttårsløpet, SI hytta Melshei Sandnes IL (Rogaland) Eventor
26.12.19 Juleløp/Vinterkarusell EOK 2 Vannbassengene Egersund OK Eventor
26.12.19 "Vaulens" Juleløp Stavanger Orienteringsklubb Eventor
19.12.19 Nattsprintkøppen 4 Skeisvang vgs Haugesund IL Orientering Eventor
07.12.19 Høstkarusellen 2019 - Løp 3 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
05.12.19 Nattsprintkøppen 3 Austrheim skole Haugesund IL Orientering Eventor
04.12.19 Løp nr 3 - Nattløp Bogafjell Ganddal IL Eventor
30.11.19 SI klubbmesterskap, SI hytta Melshei Sandnes IL (Rogaland) Eventor
28.11.19 Torsdagsløp November Stavanger Orienteringsklubb Eventor
23.11.19 Høstkarusellen 2019 - Løp 2 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.11.19 Nattsprintkøppen 2 Kvala Haugesund IL Orientering Eventor
20.11.19 Nattløpkarusell løp 2, Sviland Sandnes IL (Rogaland) Eventor
16.11.19 Vinterkarusell EOK 1 Bakkebø Egersund OK Eventor
09.11.19 Høstkarusellen 2019 - Løp 1 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
07.11.19 Nattsprintkøppen 1 DeepOcean Arena Haugesund IL Orientering Eventor
06.11.19 Nattløp, Sælandskogen Ålgård Orientering Eventor
03.11.19 Høstkøpp 4: Solandsbakkane bhg Haugesund IL Orientering Eventor
31.10.19 Torsdagsløp Oktober Stavanger Orienteringsklubb Eventor
27.10.19 Høstkøpp 3: Brakahaug skole Haugesund IL Orientering Eventor
26.10.19 HARDHAUSEN Sandnes IL (Rogaland) Eventor
20.10.19 Høstkøpp 2: Friluftslivets hus i Djupadalen Haugesund IL Orientering Eventor
13.10.19 Høstkøpp 1: Steinsfjellet Haugesund IL Orientering Eventor
03.10.19 Klubbranking 8 Vannbassengene Egersund OK Eventor
03.10.19 SO-Cup løp 10 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
01.10.19 Klubbmesterskap fra O-hytta Haugesund IL Orientering Eventor
30.09.19 Klubbmesterskap Ganddal IL - Kalbergskogen Ganddal IL Eventor
29.09.19 Tour de Orientering, Tour de Orientering, jaktstart Ganddal IL Eventor
28.09.19 Tour de Orientering, Tour de Orientering, mellom Ganddal IL Eventor
28.09.19 Tour de Orientering, Tour de Orientering, prolog Ganddal IL Eventor
24.09.19 Klubbkarusell 7 - Stemmen Haugesund IL Orientering Eventor
23.09.19 Klubbranking 7 Hellvik Egersund OK Eventor
19.09.19 Klubbranking 6 Bakkebø Egersund OK Eventor
17.09.19 Klubbkarusell 6 - Haraldsvang Haugesund IL Orientering Eventor
17.09.19 Ungdomscup finale Ganddal IL Eventor
14.09.19 RR8, Resafjell Ålgård Orientering Eventor
10.09.19 NK10 Haugesund IL Orientering Eventor
10.09.19 Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole Hommersåk Sandnes IL (Rogaland) Eventor
09.09.19 Klubbmesterskap Sælandskogen Egersund OK Eventor
09.09.19 Sælandskogen, Gjesteløpere Egersund OK Eventor
03.09.19 NK9 Nærløpskarusellen - Lang - Hagland Haugesund IL Orientering Eventor
03.09.19 Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, Kiellandsskogen Egersund OK Eventor
29.08.19 Klubbranking 5 Vannbassengene Egersund OK Eventor
29.08.19 SO-cup løp nr 6 - Sørmarka Stavanger Orienteringsklubb Eventor
27.08.19 Indivinduelle klasser Krossberg (Voksne) Stavanger Orienteringsklubb Eventor
27.08.19 Nærløp Haugesund IL Orientering Eventor
26.08.19 Klubbløp 3 - Vagleskogen Ganddal IL Eventor
25.08.19 KM Stafett individuelle klasser Rogaland, Sandnes Sandnes IL (Rogaland) Eventor
25.08.19 KM Stafett Rogaland, Sandnes Sandnes IL (Rogaland) Eventor
24.08.19 KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes Sandnes IL (Rogaland) Eventor
20.08.19 Nærløp, Vikeså Ålgård Orientering Eventor
Løp sist oppdatert: 30.05.2020 00:01:31