OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
30.12.17 Koll 2-4-6 #1 IL Koll Eventor
21.12.17 Julesprinten Ås IL Brikkesys
17.12.17 Sjusjørennet mellom Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
16.12.17 Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet IL GeoForm Eventor
16.12.17 Sjusjørennet sprint Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
13.12.17 VBIL Nattløp 2017, Kalvøya Veritas BIL Brikkesys
06.12.17 Veritas nattløp Korsvoll Veritas BIL Brikkesys
05.12.17 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås IL Brikkesys
02.12.17 OSI/GeoForm Rankingløp 27 Oslostudentenes IK Eventor
29.11.17 Veritas Nattløp Frognerparken Veritas BIL Brikkesys
25.11.17 OSI/GeoForm Rankingløp 26 IL GeoForm Eventor
22.11.17 Veritas Nattløp Spira OBIK Orientering Brikkesys
21.11.17 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås IL Brikkesys
18.11.17 OSI/GeoForm Rankingløp 25 IL GeoForm Eventor
15.11.17 VBIL nattløp Hval-Grønnlia Veritas BIL Brikkesys
11.11.17 OSI/GeoForm Rankingløp 24 Oslostudentenes IK Eventor
08.11.17 Nattcup - løp 4 Gaustad Veritas BIL Brikkesys
04.11.17 Grankvistløpet Østmarka OK Brikkesys
04.11.17 OSI/GeoForm Rankingløp 23 IL GeoForm Eventor
04.11.17 TROLLNATTA og NATT-O-TOGET IL Koll Brikkesys
01.11.17 Bygdøy nattløp Veritas BIL Brikkesys
28.10.17 OSI/GeoForm Rankingløp 22 Oslostudentenes IK Eventor
25.10.17 Tanumskogen Veritas BIL Brikkesys
25.10.17 Treningsløp #16 (natt-O-nsdag) Ås IL Brikkesys
21.10.17 OS/GeoForm Rankingløp 21 IL GeoForm Eventor
19.10.17 Klubbmesterskap natt - Tyrving AB Karusellen Brikkesys
18.10.17 Treningsløp #15 (natt-O-nsdag) Ås IL Brikkesys
17.10.17 Sauejordet Veritas BIL Brikkesys
16.10.17 Skumringskampen løp 4 Asker Skiklubb Eventor
16.10.17 Skumringskampen løp 4 Asker SK Brikkesys
15.10.17 2-Mila Asker Skiklubb Eventor
15.10.17 Lillomarka Nord/Sør Oslostudentenes IK Eventor
13.10.17 Harry Lagerts Nattcup 2017 Finale Nydalens SK Eventor
11.10.17 Raumar nattløp Raumar Orientering Eventor
11.10.17 Treningsløp #14 (nattonsdag) Ås IL Brikkesys
09.10.17 Skumringskampen løp 3 Asker SK Brikkesys
07.10.17 OSI/GeoForm Rankingløp 19 Oslostudentenes IK Eventor
04.10.17 Harry Lagerts Nattcup 2017 Bonusløp Nydalens SK Eventor
02.10.17 ABIK R15 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
30.09.17 Kjempesprekken Oslostudentenes IK Eventor
28.09.17 Nattpotta / Østmarka-karusellen 12 Østmarka OK Eventor
28.09.17 Østmarkakarusell12_Nattpotta Østmarka OK Brikkesys
27.09.17 Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3 Nydalens SK Eventor
27.09.17 Treningsløp #13 Ås IL Brikkesys
24.09.17 Årungen rundt Ås IL Brikkesys
23.09.17 Kraftløpet Eidsvoll OL Eventor
23.09.17 OS/GeoForm Rankingløp 17 IL GeoForm Eventor
21.09.17 Østmarka-karusellen 11 Østmarka OK Brikkesys
20.09.17 Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 2 Nydalens SK Eventor
20.09.17 Raumar o-karusell 12 Raumar Orientering Eventor
Løp sist oppdatert: 05.06.2020 00:00:43