OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
02.04.20 A V L Y S T - Drammen City Cup - løp 1 Sturla, IF Eventor
02.04.20 Grenlandskarusellen 1 OK Skeidi Eventor
02.04.20 Trondheim Sprintcup 1 Wing OK Eventor
01.04.20 Raumarkarusellen løp 1 Raumar Orientering Eventor
01.04.20 Sørlandskarusellen IL Høvdingen Eventor
01.04.20 Sprint cup 1. Løten o-lag Eventor
31.03.20 Ås by Night & Cup #8 Ås-NMBU Orientering Eventor
31.03.20 Ås by Night & Fog Cup #8 Korona spesial Ås-NMBU Orientering Eventor
31.03.20 Vestfold Vårcup 1 Botne SK Eventor
29.03.20 KOK 2-dagers, dag 2 Kristiansand OK Eventor
29.03.20 Vestfold 2-dagers, dag 2 Sandefjord OK Eventor
28.03.20 Blåveissprinten Fredrikstad SK Eventor
28.03.20 KOK 2-dagers, dag1 Kristiansand OK Eventor
28.03.20 Vestfold 2-dagers, dag 1- UTSATT: Ny dato kommer Larvik OK Eventor
27.03.20 KM, natt UTSATT, NY DATO KOMMER Ålgård Orientering Eventor
27.03.20 Nattsvermeren Fredrikstad SK Eventor
26.03.20 Torsdagsløp mars - På Storhaug Stavanger Orienteringsklubb Eventor
25.03.20 Vinter-Jukola løp 19 Larvik OK Eventor
23.03.20 Student VM - Finland 23.-27.mar IOF Eventor
22.03.20 Bergen Sprint Camp, Heat finals Varegg Fleridrett Eventor
21.03.20 Bergen Sprint Camp, Interval sprint Varegg Fleridrett Eventor
21.03.20 Bergen Sprint Camp, WRE sprint Varegg Fleridrett Eventor
21.03.20 Vinterkarusell Vagleskogen Ganddal IL Eventor
19.03.20 Vinterråtassen 2020 # 11 Indre Østfold OK Eventor
18.03.20 Nattløp jaktstart Fotland Egersund OK Eventor
18.03.20 Vinterjukola 18 Porsgrunn OL Eventor
17.03.20 Ås by Night & Fog Cup #8 Ås-NMBU Orientering Eventor
14.03.20 Vinterkarusell EOK 5 Kiellandskogen Egersund OK Eventor
12.03.20 Vinterråtassen 2020 # 10 Indre Østfold OK Eventor
11.03.20 Langrenn Nilsbyen Luftkrigsskolen Brikkesys
11.03.20 nattcupfinale Bergen IL Gular Eventor
11.03.20 Vinter-Jukola løp 17 OK Skeidi Eventor
08.03.20 ESOC - Russland 8.-15.mar IOF Eventor
07.03.20 Heimdal vintersprint dag 2 OL Trollelg Brikkesys
07.03.20 Heimdal vintersprint, Heimdal vintersprint dag 2 OL Trollelg Eventor
07.03.20 Vinterkarusell Lauvås Stavanger Orienteringsklubb Eventor
06.03.20 Heimdal vintersprint dag 1 OL Trollelg Brikkesys
06.03.20 Heimdal vintersprint, Heimdal vintersprint dag 1 OL Trollelg Eventor
05.03.20 Nattsprintkøppen 8 Villduen bhg, Brakahaug Haugesund IL Orientering Eventor
05.03.20 Vinterråtassen 2020 # 9 Indre Østfold OK Eventor
04.03.20 Nattløp Vaulen badeplass Stavanger Orienteringsklubb Eventor
04.03.20 Vinter-jukola løp 16 Sandefjord OK Eventor
03.03.20 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås-NMBU Orientering Eventor
03.03.20 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås IL Brikkesys
03.03.20 Urb-O løp 6 Sløyfer Hordaland orinteringskrets Brikkesys
02.03.20 Gate-o-løp 2.3.20 Østmarka OK Brikkesys
01.03.20 NC mellom (finale) IL BUL-Tromsø Eventor
29.02.20 IL GeoForms Skuddårsløp 2020 IL GeoForm Eventor
29.02.20 NC sprint IL BUL-Tromsø Eventor
27.02.20 Asker ABC nr. 1 Asker Skiklubb Eventor
Løp sist oppdatert: 02.04.2020 00:00:26