OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Midt-Norsk Mesterskap Stafett (26.08.2018)
L8
L8-1
Resultat for gafling L8-1
Strekktider
Graf
Gruppebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Rune Sævik
0:18:48
OK
86%
54%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
1
Rune Sævik
0:18:48
OK
86%
54%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
3
Erling Eide Hustvedt
0:19:08
OK
100%
85%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
3
Erling Eide Hustvedt
0:19:08
OK
100%
85%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
5
Eivind Næve
0:19:09
OK
100%
85%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
5
Eivind Næve
0:19:09
OK
100%
85%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
7
Jorun Bækken
0:20:55
OK
95%
81%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
7
Jorun Bækken
0:20:55
OK
95%
81%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
9
John Olav Næve
0:20:58
OK
96%
80%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
9
John Olav Næve
0:20:58
OK
96%
80%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
11
Ådne Sundet
0:21:08
OK
91%
69%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
11
Ådne Sundet
0:21:08
OK
91%
69%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
13
Mateusz Balon
0:21:52
OK
79%
81%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
13
Mateusz Balon
0:21:52
OK
79%
81%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
15
Elisabeth Espeland
0:22:50
OK
82%
87%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
15
Elisabeth Espeland
0:22:50
OK
82%
87%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
17
Gunhild Kvistad
0:22:51
OK
81%
88%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
17
Gunhild Kvistad
0:22:51
OK
81%
88%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
19
Geir Nilsen
0:24:07
OK
86%
77%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
19
Geir Nilsen
0:24:07
OK
86%
77%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
21
Magnus Skytterholm Standal
0:24:16
OK
83%
80%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
21
Magnus Skytterholm Standal
0:24:16
OK
83%
80%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
23
Arne Guttvik
0:25:05
OK
81%
79%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
23
Arne Guttvik
0:25:05
OK
81%
79%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
25
Ingrid Tanem
0:27:49
OK
71%
82%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
25
Ingrid Tanem
0:27:49
OK
71%
82%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
27
Trine Sunnset
0:27:56
OK
66%
88%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
27
Trine Sunnset
0:27:56
OK
66%
88%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
29
Trond Iversen
0:28:44
OK
73%
75%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
29
Trond Iversen
0:28:44
OK
73%
75%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
31
Sigurd Rønning
0:32:14
OK
94%
44%
DIREKTE C
L8
L8-1
32
Ingvild Geving Skulbørstad
0:32:25
OK
80%
57%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
32
Ingvild Geving Skulbørstad
0:32:25
OK
80%
57%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
34
May Britt Drønnesund
0:33:07
OK
63%
76%
DIREKTE C
L8
L8-1
35
Mari Karoline Nubdal Frøseth
0:34:04
OK
64%
72%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
35
Mari Karoline Nubdal Frøseth
0:34:04
OK
64%
72%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
37
Johannes Lerli
0:34:09
OK
74%
59%
DIREKTE C
L8
L8-1
38
Martin Aune
0:35:45
OK
54%
82%
DIREKTE C
L8
L8-1
39
Kristin Sølberg
0:35:59
OK
51%
90%
DIREKTE C
L8
L8-1
40
Cecilie Tryggestad
0:41:03
OK
50%
78%
DIREKTE C
L8
L8-1
41
Jørill Gjeitnes
0:42:24
OK
76%
40%
DIREKTE C
L8
L8-1
42
Aksel Viken
0:47:02
OK
68%
39%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
42
Aksel Viken
0:47:02
OK
68%
39%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
44
Kari Halvorsen Melbye
0:47:18
OK
58%
53%
DIREKTE C
L8
L8-1
45
Peder Angel Lundquist Langen
0:47:22
OK
76%
32%
DIREKTE C
L8
L8-1
46
Ragnhild Baglo
0:47:50
OK
73%
34%
S: Mix løype 30
L8
L8-1
46
Ragnhild Baglo
0:47:50
OK
73%
34%
S: Mix alle løyper
L8
L8-1
48
Mads Berg Jr
0:48:29
OK
42%
78%
DIREKTE C
L8
L8-1
49
Johannes Halvorsrud
1:04:03
OK
55%
31%
DIREKTE C
L8
L8-1