OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Sommerløpene i Nord-Østerdal - Dølaspretten Dalsbygda (07.07.2019)
L4
L4-1
Resultat for gafling L4-1
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Teodor Mo Hjelseth
0:51:01
OK
99%
75%
H 15-16
L4
L4-1
2
Kasper Bakken Ulseth
0:52:08
OK
100%
67%
H 15-16
L4
L4-1
3
Brage Takle
0:52:12
OK
99%
67%
H 15-16
L4
L4-1
3
Sander Tonjer Fingarsen
0:52:12
OK
99%
67%
H 15-16
L4
L4-1
5
Hans Urset
0:52:18
OK
100%
65%
H 15-16
L4
L4-1
6
Gjermund Urset
0:55:18
OK
100%
49%
H 50-
L4
L4-1
7
Tobias Mathisen
0:58:04
OK
88%
69%
H 15-16
L4
L4-1
8
Benjamin Gjone
0:58:10
OK
99%
40%
H 15-16
L4
L4-1
9
Niklas Landsem Melhus
0:58:19
OK
100%
36%
H 15-16
L4
L4-1
10
Christian Fredrik Borg
0:58:36
OK
98%
40%
H 15-16
L4
L4-1
11
Arne Bergan
1:00:23
OK
87%
63%
H 15-16
L4
L4-1
12
Mats Lindaas
1:00:37
OK
90%
50%
H 15-16
L4
L4-1
13
Trond Gjelstad
1:00:49
OK
81%
85%
H 50-
L4
L4-1
14
Kasper Sæterhaug Knudsen
1:00:50
OK
92%
44%
H 15-16
L4
L4-1
15
Sigurd Saxe Sandvik
1:01:00
OK
91%
48%
H 15-16
L4
L4-1
16
Jogeir Mylius
1:01:07
OK
82%
78%
H 50-
L4
L4-1
17
Rolf Andreas Berg
1:01:14
OK
82%
75%
H 15-16
L4
L4-1
18
Anu Åkerman
1:02:45
OK
82%
70%
D 35-
L4
L4-1
19
Annar Erlien Solerød
1:02:53
OK
80%
80%
H 15-16
L4
L4-1
20
Atle Pedersen
1:02:57
OK
80%
76%
H 50-
L4
L4-1
21
Kristine Kravdal
1:03:08
OK
81%
72%
D 17-18
L4
L4-1
22
Arild H Clausen
1:05:23
OK
78%
73%
H 50-
L4
L4-1
23
Christian Gløgård
1:05:46
OK
76%
78%
H 50-
L4
L4-1
24
Peder Haugaard
1:06:07
OK
88%
36%
H 15-16
L4
L4-1
25
Axel Aalde
1:06:36
OK
81%
54%
H 15-16
L4
L4-1
26
Jon Inge Breen
1:06:43
OK
76%
73%
H 50-
L4
L4-1
27
Simen Aure Skogedal
1:11:00
OK
75%
56%
H 15-16
L4
L4-1
28
Frode Ødegårdstuen
1:12:15
OK
73%
61%
H 50-
L4
L4-1
29
Per Olav Gulbrandsen
1:12:32
OK
72%
65%
H 50-
L4
L4-1
30
Rune Engehult
1:14:04
OK
70%
69%
H 50-
L4
L4-1
31
Jan Hage
1:16:28
OK
75%
40%
H 50-
L4
L4-1
32
Stein Ivar Foss
1:16:30
OK
75%
38%
H 50-
L4
L4-1
33
Anna Vangen Lunåsmo
1:18:28
OK
69%
53%
D 17-18
L4
L4-1
34
Henrik Kaupang Lye
1:20:16
OK
73%
34%
H 15-16
L4
L4-1
35
Jon Erik Kvarme
1:20:20
OK
68%
51%
H 50-
L4
L4-1
36
Anna-Thekla Tonjer
1:20:49
OK
71%
40%
D 35-
L4
L4-1
37
Jane Mydland Helland
1:20:58
OK
71%
39%
D 35-
L4
L4-1
38
Astrid Riis
1:27:16
OK
60%
64%
D 35-
L4
L4-1
39
Per Ole Dahlsrud
1:27:19
OK
61%
58%
H 50-
L4
L4-1
40
Øystein Wiggen
1:27:51
OK
61%
55%
H 50-
L4
L4-1
41
Anders Flågen
1:28:33
OK
59%
66%
H 50-
L4
L4-1
42
Ane Ingeborg Kalbækken
1:31:29
OK
60%
49%
D 19-20
L4
L4-1
43
Øyvind Johan Olsen
1:37:33
OK
77%
7%
H 15-16
L4
L4-1
44
Svein Thorsberg
1:37:53
OK
59%
39%
H 50-
L4
L4-1
45
Erik Borg
1:42:57
OK
59%
30%
H 50-
L4
L4-1
46
Hallgeir Brevik
1:57:25
OK
58%
14%
H 15-16
L4
L4-1