OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Nyttårsløpet, SI hytta Melshei (31.12.2019)
L3
Resultat for løype L3
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Oliver Duncan
0:16:31
OK
99%
91%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
2
Thomas Duncan
0:17:19
OK
100%
81%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
3
Trygve Skumlien Myrland
0:19:30
OK
100%
63%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
4
Skjalg K Fuglestad
0:24:36
OK
91%
45%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
5
Isabelle Morstøl Øvremo
0:24:52
OK
79%
62%
Damer - kort løype
L3
L3-1
6
Thea Beate Puntervold
0:25:14
OK
84%
52%
Damer - kort løype
L3
L3-1
7
Åsne Myklebost Torgersen
0:26:10
OK
86%
43%
Damer - kort løype
L3
L3-1
7
Marta Myklebost
0:26:10
OK
87%
42%
Damer - kort løype
L3
L3-1
9
Aslak Wathne
0:26:29
OK
74%
61%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
10
Rolf Øystein Kluge
0:27:17
OK
69%
67%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
11
Oda Fjermestad Helgesen
0:27:19
OK
74%
57%
Damer - kort løype
L3
L3-1
12
Åsa Christiansen
0:28:38
OK
64%
72%
Damer - kort løype
L3
L3-1
13
Helga Klausen
0:31:19
OK
56%
79%
Damer - kort løype
L3
L3-1
14
Ingrid Ringvoll
0:31:30
OK
90%
22%
Damer - kort løype
L3
L3-1
15
Karin Bøhn
0:33:11
OK
69%
40%
Damer - kort løype
L3
L3-1
16
Tuva Christiansen
0:33:15
OK
58%
63%
Damer - kort løype
L3
L3-1
17
Ragnhild Christiansen
0:34:08
OK
53%
72%
Damer - kort løype
L3
L3-1
18
Sindre Wathne
0:34:34
OK
68%
39%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
19
Sverre Wathne
0:34:44
OK
69%
37%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
20
Peter Frafjord
0:35:28
OK
58%
53%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
21
Hanna In'T Veld
0:35:50
OK
54%
61%
Damer - kort løype
L3
L3-1
22
Øystein Nilsen
0:36:06
OK
55%
60%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
23
Frode Halvor Lund
0:36:28
OK
50%
71%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
24
Haldis Olaug Glendrange
0:36:51
OK
63%
40%
Damer - kort løype
L3
L3-1
25
Sarah Jongenburger
0:38:06
OK
47%
73%
Damer - kort løype
L3
L3-1
26
Jørgen Terkelsen
0:39:21
OK
84%
12%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
27
Johannes Nordgård
0:39:27
OK
94%
8%
Herrer - kort løype
L3
L3-1
28
Veslemøy Frid Elesir Farset
0:44:54
OK
45%
56%
Damer - kort løype
L3
L3-1
29
Marit Braut
0:45:06
OK
46%
53%
Damer - kort løype
L3
L3-1
30
Johan Rasmussen
0:48:11
OK
53%
30%
Herrer - kort løype
L3
L3-1