Resultat for klasse Mix
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Varegg Fleridrett 2
1. Gernot Doppelhofer 2. Jon Erik Doppelhofer 3. Kristoffer Haugland |
0:31:58 3. 0:21:35 2. 0:30:15 1. |
1:23:48
0:31:58 3. 0:53:33 2. 1:23:48 1. |
OK | Mix |
2 | Egersund OK 1
1. Gunnar Petterson 2. Hilde Hetland 3. Nils Tore Puntervold |
0:37:58 7. 0:23:45 4. 0:34:44 4. |
1:36:27
0:37:58 7. 1:01:43 6. 1:36:27 2. |
OK | Mix |
3 | Ganddal IL 1
1. Trond Lamark 2. Anna Taksdal 3. Ann-Cathrin Nybak Urdal |
0:36:32 6. 0:23:32 3. 0:36:26 5. |
1:36:30
0:36:32 6. 1:00:04 5. 1:36:30 3. |
OK | Mix |
4 | Gneist, IL 3
1. Margrete Solvik 2. Lars Olav Tolo 3. Olav Hammersland Garnes |
0:42:41 8. 0:25:35 5. 0:30:46 2. |
1:39:02
0:42:41 8. 1:08:16 8. 1:39:02 4. |
OK | Mix |
5 | Stavanger Orienteringsklubb 1
1. Stein Arne Olsen 2. Arne Jacob Nystrøm Olsen 3. Tone Cecilie Nystrøm |
0:32:04 4. 0:20:33 1. 0:46:31 11. |
1:39:08
0:32:04 4. 0:52:37 1. 1:39:08 5. |
OK | Mix |
6 | Askøy OL 1
1. Tore Nymark 2. Egil Karlsen 3. Tove Aasheim |
0:31:44 1. 0:28:01 9. 0:40:18 7. |
1:40:03
0:31:44 1. 0:59:45 3. 1:40:03 6. |
OK | Mix |
7 | Askøy OL 2
1. Andreas Grønbech 2. Lise Balestrand Grønbech 3. Britt Karlsen |
0:31:50 2. 0:27:58 8. 0:40:19 8. |
1:40:07
0:31:50 2. 0:59:48 4. 1:40:07 7. |
OK | Mix |
8 | Varegg Fleridrett 1
1. Lars Stuland Larsen 2. Atle Bergseth 3. Olena Strugalova |
0:42:49 9. 0:25:49 6. 0:32:21 3. |
1:40:59
0:42:49 9. 1:08:38 9. 1:40:59 8. |
OK | Mix |
9 | Fana IL 1
1. Anders Tønnessen Rød 2. Kjetil Nummedal 3. Marianne Nummedal |
0:34:44 5. 0:28:17 10. 0:38:17 6. |
1:41:18
0:34:44 5. 1:03:01 7. 1:41:18 9. |
OK | Mix |
10 | Stord Orientering 1
1. Linda Rykkje 2. Edel Slettemark 3. Eirunn Husby Nordstad |
0:42:50 10. 0:26:12 7. 0:49:53 12. |
1:58:55
0:42:50 10. 1:09:02 10. 1:58:55 10. |
OK | Mix |
11 | IL Gular 1
1. Lise Christensen 2. Idun Hekland 3. Hege Fjellbirkeland |
0:42:51 11. 0:38:35 11. 0:45:17 10. |
2:06:43
0:42:51 11. 1:21:26 11. 2:06:43 11. |
OK | Mix |
12 | Gneist, IL 2
1. Kjell Skage 2. Siren Hopland 3. Ingelinn Molvik |
0:43:36 12. 0:42:00 12. 0:44:15 9. |
2:09:51
0:43:36 12. 1:25:36 12. 2:09:51 12. |
OK | Mix |
13 | Sauda Orienteringsklubb 1
1. Sander Stielstra 2. Vanessa Venema 3. Sven Stielstra |
0:53:06 13. 0:36:38 13. 0:41:40 13. |
2:11:24
0:53:06 13. 1:29:44 13. 2:11:24 13. |
OK | Mix |
14 | Gneist, IL 1
1. Liv Ormberg 2. Ina Hopland Skage 3. Ingrid Sandvoll |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Mix |