OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Norsk O-Festival, Eliteklasser, Lang - søndag (28.06.2015)
D 21E
Resultat for klasse D 21E
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Maren Jansson Haverstad
1:08:11
OK
100%
83%
D 21E
D 21E
D 21E-1
2
Bodil Helgerud
1:09:53
OK
100%
76%
D 21E
D 21E
D 21E-1
3
Hanne Sandstad
1:09:59
OK
100%
77%
D 21E
D 21E
D 21E-1
4
Linn Hokholt
1:10:33
OK
100%
73%
D 21E
D 21E
D 21E-1
5
Tone E Lye
1:11:33
OK
100%
69%
D 21E
D 21E
D 21E-1
6
Therese Haare
1:11:53
OK
98%
73%
D 21E
D 21E
D 21E-1
7
Anna Ulvensøen
1:13:50
OK
98%
66%
D 21E
D 21E
D 21E-1
8
Emilie Westli Andersen
1:13:56
OK
99%
65%
D 21E
D 21E
D 21E-1
9
Lone Brochmann
1:16:03
OK
97%
62%
D 21E
D 21E
D 21E-1
10
Hanna Haugen Nordbrøden
1:16:10
OK
94%
68%
D 21E
D 21E
D 21E-1
11
Britt Ingunn Nydal
1:18:14
OK
89%
76%
D 21E
D 21E
D 21E-1
12
Kristine Fjeldbo
1:18:25
OK
98%
52%
D 21E
D 21E
D 21E-1
13
Christine Mikkelsen
1:18:53
OK
94%
60%
D 21E
D 21E
D 21E-1
14
Guro Vassend
1:20:42
OK
89%
68%
D 21E
D 21E
D 21E-1
15
Kristine Fjellanger
1:23:52
OK
90%
56%
D 21E
D 21E
D 21E-1
16
Elin-Kristin Hem
1:24:21
OK
89%
58%
D 21E
D 21E
D 21E-1
17
Gunhild Rogne Halland
1:25:46
OK
93%
45%
D 21E
D 21E
D 21E-1
18
Dagrun Daltveit Slettebø
1:28:28
OK
84%
61%
D 21E
D 21E
D 21E-1
19
Laurina Neumann
1:30:07
OK
90%
43%
D 21E
D 21E
D 21E-1
20
Julie Bøbel
1:30:10
OK
92%
38%
D 21E
D 21E
D 21E-1
21
Solveig Blindheim
1:30:29
OK
83%
56%
D 21E
D 21E
D 21E-1
22
Aurora Fossøy
1:32:12
OK
87%
45%
D 21E
D 21E
D 21E-1
22
Hedvig Åstebøl
1:32:12
OK
83%
54%
D 21E
D 21E
D 21E-1
24
Siri Kollerud
1:32:19
OK
87%
45%
D 21E
D 21E
D 21E-1
25
Live Bredholt Jørgensen
1:32:32
OK
82%
55%
D 21E
D 21E
D 21E-1
26
Gry Granstedt
1:45:26
OK
77%
43%
D 21E
D 21E
D 21E-1
27
Marie Nordbye Nybø
1:48:37
OK
79%
33%
D 21E
D 21E
D 21E-1
28
Camilla Øhman
1:49:41
OK
75%
40%
D 21E
D 21E
D 21E-1
29
Katharina Rogstad
2:00:48
OK
67%
43%
D 21E
D 21E
D 21E-1
30
Maria Brodin
-
DNF
0%
0%
D 21E
30
Live Lindemark
-
DNF
0%
0%
D 21E
30
Kristine Berglia
-
DNF
0%
0%
D 21E
30
Kine Gulliksen
-
DNF
0%
0%
D 21E
30
Marianne Riddervold Kahrs
-
DNF
0%
0%
D 21E
30
Anette Juveli
-
DNF
0%
0%
D 21E