OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Norwegian Spring - Solrenningen (19.04.2015)
H 21-E
Resultat for klasse H 21-E
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Magne Dæhli
1:39:02
OK
100%
86%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
2
Fabian Hertner
1:41:12
OK
100%
77%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
3
Jan Prochazka
1:44:39
OK
100%
65%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
4
Kiril Nikolov
1:46:31
OK
99%
60%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
5
Nicholas Oskarsson
1:47:34
OK
99%
58%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
6
Bjørn Ekeberg
1:48:33
OK
97%
63%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
7
Martin Vister
1:49:22
OK
97%
58%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
8
Florian Howald
1:49:30
OK
95%
64%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
9
Jarkko Huovila
1:49:33
OK
96%
63%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
10
Jere Pajunen
1:50:02
OK
100%
50%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
11
Sigve Vågsnes
1:50:55
OK
94%
65%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
12
Borger Melsom
1:51:11
OK
93%
67%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
13
Hannu Airila
1:52:37
OK
96%
53%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
14
Øystein Sørensen
1:52:58
OK
92%
67%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
15
Alan Cherry
1:53:19
OK
94%
58%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
16
Øyvind Helgerud
1:55:29
OK
93%
56%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
17
Raffael Huber
1:56:02
OK
90%
63%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
18
Torbjørn Sagberg
2:00:14
OK
88%
59%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
19
Emil Ahlbäck
2:01:03
OK
90%
50%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
20
Simen Jevne Arnesen
2:02:25
OK
88%
54%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
21
Jon Pedersen
2:02:29
OK
86%
61%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
22
Jim Øystein Nybråten
2:03:59
OK
92%
41%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
23
Håvard Haga
2:04:19
OK
85%
62%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
24
Fabian Wennerberg
2:09:13
OK
91%
32%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
25
Thomas Nipen
2:09:31
OK
90%
35%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
26
Felix Breitschädel
2:14:52
OK
90%
28%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
27
Martin Grotle Soukup
2:14:54
OK
83%
44%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
28
Santeri Silvennoinen
2:18:53
OK
80%
48%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
29
Jostein Kvakland
2:21:36
OK
82%
35%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
30
Mathias Drage
2:23:52
OK
87%
23%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
31
Per Wiréhn
2:42:11
OK
74%
29%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
32
Truls Kvaase
2:46:05
OK
64%
57%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
33
Jon Arve U Engebakken
2:46:14
OK
71%
33%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
34
Øivind Due Trier
3:16:45
OK
63%
23%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
35
Petter Marki Erichsen
0:24:28
DSQ
0%
0%
H 21-E
36
Sindre Rønning
0:31:20
DSQ
0%
0%
H 21-E
37
Leon Russell - Keely
0:35:15
DSQ
0%
0%
H 21-E
38
Sindre Sandven
0:56:10
DSQ
0%
0%
H 21-E
39
Juuso Metsälä
1:10:33
DSQ
0%
0%
H 21-E
40
Aaro Asikainen
1:21:02
DSQ
0%
0%
H 21-E
41
Lauri Nenonen
1:49:28
DSQ
0%
0%
H 21-E
42
Bojan Blumenstein
1:53:53
DSQ
0%
0%
H 21-E
43
Anders Vister
1:57:09
DSQ
0%
0%
H 21-E
44
Christian Faruga Karldén
-
DNF
0%
0%
H 21-E