OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Tävlingar
Löpare
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hem
Norsk O-Festival, Eliteklasser, Mellom - lørdag (27.06.2015)
D 19-20E
D 19-20E-1
Resultat för gaffling D 19-20E-1
Vem träffade jag på kontrollen?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Løypebest
Klocktid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Namn
Tid
Status
LK
OK
Klass
Bana
Gaffling
1
Synnøve Bråten
0:33:12
OK
99%
86%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
2
Andrine Benjaminsen
0:33:52
OK
100%
79%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
3
Sigrid Alexandersen
0:33:59
OK
100%
79%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
4
Ingrid Gulbrandsen
0:35:07
OK
100%
73%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
5
Anine Ahlsand
0:36:18
OK
98%
70%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
6
Karen Oline Kolstad
0:36:54
OK
93%
77%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
7
Evine Westli Andersen
0:37:35
OK
94%
72%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
8
Ragnhild Hjermstad
0:37:52
OK
89%
80%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
9
Kaja Bråten Løvald
0:38:20
OK
96%
63%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
10
Tonje Vassend
0:40:04
OK
96%
57%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
11
Eldbjørg Narum
0:40:30
OK
87%
73%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
12
Eirin Svanøe-Hafstad
0:40:59
OK
87%
69%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
13
Ingvild Wang
0:41:21
OK
83%
77%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
14
Frida Sæther
0:41:47
OK
96%
50%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
15
Karoline Sønsterudbråten
0:42:50
OK
92%
52%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
16
Åsne Skram Trømborg
0:43:05
OK
83%
68%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
17
Nina Asheim Birkeland
0:43:18
OK
77%
82%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
18
Helene Omdal
0:45:30
OK
80%
65%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
19
Karen Bjergaard
0:47:24
OK
81%
56%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
20
Amanda Johansson
0:49:03
OK
72%
70%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
21
Julie Hjortland
0:50:53
OK
93%
29%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
22
Silje Arntzen
0:54:38
OK
79%
40%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
23
Nora Hui Andersen
0:55:51
OK
76%
41%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
24
Pia Blake
0:56:17
OK
68%
57%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
25
Lene Therese Myrland
0:56:56
OK
78%
36%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
26
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno
0:59:52
OK
80%
26%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
27
Lovise Fremstad
1:02:20
OK
66%
44%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
28
Marte Hoff Hagen
1:04:44
OK
76%
24%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
29
Evalin Brautigam
1:08:18
OK
68%
31%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
30
Mana Nakamura
1:13:32
OK
70%
20%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
31
Nastuki Yamagishi
1:20:32
OK
68%
16%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1