OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Tävlingar
Löpare
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hem
Folloløpet med KM sprint og Trimtex Cup (01.05.2016)
H 50-
Resultat för bana H 50-
Banlängd: 2470 m
Vem träffade jag på kontrollen?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Løypebest
Klocktid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Namn
Tid
Status
LK
OK
Klass
Bana
Gaffling
1
Jon Iver Bakken
0:18:42
OK
100%
73%
H 50-
H 50-
H 50--1
2
Victoria Hæstad Bjørnstad
0:18:45
OK
100%
72%
D 17-18
H 50-
H 50--1
3
Øystein Holo
0:19:05
OK
98%
72%
H 50-
H 50-
H 50--1
4
Synne Strand
0:19:15
OK
99%
67%
D 17-18
H 50-
H 50--1
4
Håkon Danevad
0:19:15
OK
99%
66%
H 50-
H 50-
H 50--1
6
Arild Andresen
0:19:18
OK
100%
62%
H 50-
H 50-
H 50--1
7
Tilla Farnes Hennum
0:19:30
OK
98%
65%
D 17-18
H 50-
H 50--1
8
Ane Dyrkorn
0:19:46
OK
98%
60%
D 17-18
H 50-
H 50--1
9
Ivar Maalen
0:19:56
OK
98%
58%
H 50-
H 50-
H 50--1
10
Einar Lunøe
0:20:01
OK
98%
57%
H 50-
H 50-
H 50--1
11
Stein H. Hagen
0:20:02
OK
98%
55%
H 50-
H 50-
H 50--1
12
Terje Dengerud
0:20:07
OK
93%
74%
H 50-
H 50-
H 50--1
13
Sören Jonsson
0:20:08
OK
96%
62%
H 50-
H 50-
H 50--1
14
Kim Farnes Hansen
0:20:10
OK
94%
69%
H 50-
H 50-
H 50--1
15
Knut Erling Øen
0:20:11
OK
95%
63%
H 50-
H 50-
H 50--1
16
Nils Hæstad
0:20:18
OK
95%
63%
H 50-
H 50-
H 50--1
17
Sigmund Vister
0:20:22
OK
99%
48%
H 50-
H 50-
H 50--1
18
Guttorm L Egge
0:20:29
OK
92%
70%
H 50-
H 50-
H 50--1
19
Ingvil Ahlsand
0:20:33
OK
94%
60%
D 17-18
H 50-
H 50--1
20
Nora Synnøve Woxholth
0:20:43
OK
92%
67%
D 17-18
H 50-
H 50--1
21
Anniken Eriksrud Karlsen
0:21:07
OK
94%
54%
D 17-18
H 50-
H 50--1
22
Rikke Blakkestad Ingesen
0:21:14
OK
92%
58%
D 17-18
H 50-
H 50--1
23
Sofie Skyttersæter Iversen
0:21:45
OK
93%
48%
D 17-18
H 50-
H 50--1
24
Gunnar Tenge
0:21:47
OK
92%
49%
H 50-
H 50-
H 50--1
25
Børge Pedersen
0:22:02
OK
89%
56%
H 50-
H 50-
H 50--1
25
Thea Dyrkorn
0:22:02
OK
92%
48%
D 17-18
H 50-
H 50--1
27
Aurora Moholth
0:22:12
OK
90%
52%
D 17-18
H 50-
H 50--1
28
Rannveig W. Nordhagen
0:22:25
OK
87%
56%
D 17-18
H 50-
H 50--1
29
Ole Ingesen
0:22:38
OK
84%
67%
H 50-
H 50-
H 50--1
30
Anine Hallén
0:23:18
OK
89%
41%
D 17-18
H 50-
H 50--1
31
Per Anders Ytterbø
0:23:36
OK
86%
47%
H 50-
H 50-
H 50--1
32
Knut Bjørkelo
0:24:01
OK
80%
65%
H 50-
H 50-
H 50--1
33
Johanne Bratland Tjernshaugen
0:24:14
OK
79%
63%
D 17-18
H 50-
H 50--1
34
Rikke Hjelseth Larsen
0:24:17
OK
85%
43%
D 17-18
H 50-
H 50--1
35
Pål Kogstad Næss
0:25:08
OK
76%
65%
H 50-
H 50-
H 50--1
36
Ellen Marie Ariansen
0:25:47
OK
83%
34%
D 17-18
H 50-
H 50--1
37
Johanne Øderud Vatne
0:26:41
OK
77%
43%
D 17-18
H 50-
H 50--1
38
Marie Ullevålseter
0:26:43
OK
78%
41%
D 17-18
H 50-
H 50--1
39
Jan Arild Johnsen
0:29:07
OK
66%
65%
H 50-
H 50-
H 50--1
40
Roy Gjerding
0:31:07
OK
63%
55%
H 50-
H 50-
H 50--1
41
Per-Arne Røstadsand
0:31:51
OK
84%
7%
H 50-
H 50-
H 50--1
42
Pål Hellerud
0:34:15
OK
69%
19%
H 50-
H 50-
H 50--1
43
Petter Fure
0:41:20
OK
54%
26%
H 50-
H 50-
H 50--1