OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Tävlingar
Löpare
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hem
Parkløpet (18.04.2015)
L1
Resultat för bana L1
Vem träffade jag på kontrollen?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Løypebest
Klocktid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Namn
Tid
Status
LK
OK
Klass
Bana
Gaffling
1
Sondre Røkenes
0:03:21
OK
0%
0%
Gutter 11-12 år, 1 km
L1
L1-1
2
Mikkel Vaaje-Kolstad
0:03:42
OK
0%
0%
Gutter 11-12 år, 1 km
L1
L1-1
3
Frode Hymer
0:03:44
OK
0%
0%
Gutter 9-10 år
L1
L1-1
4
Eline Skjevdal
0:03:45
OK
0%
0%
Jenter 11-12 år, 1 km
L1
L1-1
5
Tiril Lilleheier
0:03:47
OK
0%
0%
Jenter 11-12 år, 1 km
L1
L1-1
6
Erlend Tveite
0:03:53
OK
0%
0%
Gutter 9-10 år
L1
L1-1
7
Jonathan Woodhouse
0:03:56
OK
0%
0%
Gutter 9-10 år
L1
L1-1
8
Anders Bredal-Andersen
0:03:58
OK
0%
0%
Gutter 11-12 år, 1 km
L1
L1-1
9
Eyvinn Hagbø
0:04:01
OK
0%
0%
Gutter 11-12 år, 1 km
L1
L1-1
10
Andrea Røkenes
0:04:08
OK
0%
0%
Jenter 9-10 år
L1
L1-1
11
Alva Bredal-Andersen
0:04:13
OK
0%
0%
Jenter 9-10 år
L1
L1-1
12
Henriette Bakken
0:04:15
OK
0%
0%
Jenter 9-10 år
L1
L1-1
13
Sunniva Indahl
0:04:17
OK
0%
0%
Jenter 9-10 år
L1
L1-1
14
Ellinor Fossheim Solberg
0:04:18
OK
0%
0%
Jenter 9-10 år
L1
L1-1
15
Jonathan Nordraak
0:04:25
OK
0%
0%
Gutter 11-12 år, 1 km
L1
L1-1
16
Birk Lilleheier
0:04:27
OK
0%
0%
Gutter 9-10 år
L1
L1-1
17
Astrid Skjevdal
0:04:28
OK
0%
0%
Jenter 9-10 år
L1
L1-1
18
Marte Koldsø Søreid
0:04:30
OK
0%
0%
Jenter 9-10 år
L1
L1-1
19
Karoline Bjørke
0:04:32
OK
0%
0%
Jenter 9-10 år
L1
L1-1
20
Birke Brunner
0:04:35
OK
0%
0%
Jenter 11-12 år, 1 km
L1
L1-1
21
Jo Alnes
0:04:57
OK
0%
0%
Gutter 9-10 år
L1
L1-1
22
Vilde Vaaje-Kolstad
0:05:01
OK
0%
0%
Jenter 9-10 år
L1
L1-1
23
Emma Børseth
0:05:02
OK
0%
0%
Jenter 9-10 år
L1
L1-1
24
Juliane Ebba Nordraak
0:05:10
OK
0%
0%
Jenter 9-10 år
L1
L1-1
25
Torhild Indahl
0:05:17
OK
0%
0%
Jenter 9-10 år
L1
L1-1
26
Elias Uran
0:05:53
OK
0%
0%
Gutter 9-10 år
L1
L1-1
27
Nils Tveite
0:07:24
OK
0%
0%
Gutter 13-16 år, 2 km
L1
L1-1
28
Pernille Karlsen Antonsen
0:07:29
OK
0%
0%
Jenter 13-16 år, 2 km
L1
L1-1
29
Linus Olhans
0:07:39
OK
0%
0%
Gutter 13-16 år, 2 km
L1
L1-1
30
Callum Gran
0:08:32
OK
0%
0%
Gutter 13-16 år, 2 km
L1
L1-1
31
Øystein Thorshov
0:08:39
OK
0%
0%
Gutter 13-16 år, 2 km
L1
L1-1
32
Jørgen Amos Ruud
0:10:21
OK
0%
0%
Menn 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
33
Lennart Garnes
0:10:27
OK
0%
0%
Menn 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
34
Yonas Tesfamichae
0:10:38
OK
0%
0%
Menn 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
35
Rune Følstad
0:10:42
OK
0%
0%
Menn 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
36
Edvard Sandbakken
0:10:53
OK
0%
0%
Gutter 13-16 år, 2 km
L1
L1-1
37
Steinar Uran
0:11:41
OK
0%
0%
Menn 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
38
Jørgen Hole
0:12:13
OK
0%
0%
Menn 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
39
Alma Puente Tveit
0:12:32
OK
0%
0%
Jenter 13-16 år, 2 km
L1
L1-1
40
Fridtjov Mo
0:12:33
OK
0%
0%
Gutter 13-16 år, 3 km
L1
L1-1
40
Erika Brunner
0:12:33
OK
0%
0%
Jenter 13-16 år, 2 km
L1
L1-1
42
Stian Stensland
0:12:49
OK
0%
0%
Menn 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
43
Ronja Wonneberger
0:13:45
OK
0%
0%
Kvinner 17-99 år, 2 km
L1
L1-1
44
Maria Sibbern
0:13:50
OK
0%
0%
Kvinner 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
45
Andreas Brunner
0:14:27
OK
0%
0%
Menn 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
46
Sverre Krogh
0:15:35
OK
0%
0%
Gutter 11-12 år, 3 km
L1
L1-1
47
Dagfinn Mo
0:15:36
OK
0%
0%
Menn 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
48
Martha Hagbø
0:15:47
OK
0%
0%
Kvinner 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
49
Sari Uran
0:16:06
OK
0%
0%
Kvinner 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
50
Anja Ruud
0:16:07
OK
0%
0%
Kvinner 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
50
Per Kr Røstad
0:16:07
OK
0%
0%
Menn 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
52
Birger Solberg
0:16:08
OK
0%
0%
Menn 17-99 år, 3 km
L1
L1-1
53
Kari Solberg
0:16:10
OK
0%
0%
Kvinner 17-99 år, 3 km
L1
L1-1