OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Tävlingar
Löpare
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hem
Smaaleneneløpet, ordinære klasser (26.04.2015)
N-åpen
Resultat för klass N-åpen
Vem träffade jag på kontrollen?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klocktid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Namn
Tid
Status
LK
OK
Klass
Bana
Gaffling
1
Sindre Mathisen
0:22:56
OK
97%
58%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
2
Lauritz Brunborg
0:23:31
OK
99%
48%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
3
Aleksander Tangen Holtet
0:24:02
OK
95%
52%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
4
Ingrid Pedersen Holmskau
0:24:44
OK
0%
0%
N-åpen
5
Mathilde Fossaas
0:26:02
OK
79%
76%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
6
Silje Lund Hovden
0:26:15
OK
81%
69%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
7
Emma Aune Jakobsen
0:28:11
OK
73%
76%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
8
Hans Petter Bergland
0:28:30
OK
81%
49%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
9
Ville Emil Wingstedt
0:29:31
OK
76%
53%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
10
Kristine Ryland
0:30:26
OK
71%
61%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
11
Jenny Danevad
0:30:35
OK
67%
76%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
12
Marte Tjelmeland
0:30:50
OK
73%
56%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
13
Hanne Gurine Bergland
0:31:00
OK
72%
57%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
13
Guro Ottesen
0:31:00
OK
67%
73%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
15
Minna Sofie Wingstedt
0:31:21
OK
77%
40%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
16
August Fasting Risbråthe
0:32:54
OK
69%
52%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
17
Martha Wisløff
0:32:55
OK
67%
58%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
18
Sigurd Ludvigsen
0:32:57
OK
72%
43%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
19
Ida Smeland Nygårdseter
0:34:15
OK
65%
53%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
20
Felix Herland
0:34:43
OK
94%
9%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
21
Julie Brenås
0:34:54
OK
69%
39%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
22
Simon Nylkevold Bøen
0:36:21
OK
71%
30%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
23
Sebastian Bøhn-Bryntesen
0:36:49
OK
78%
17%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
24
Nikolai Teslo
0:37:59
OK
59%
54%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
25
Tage Raknes Sogstad
0:38:51
OK
59%
49%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
26
Aksel Torgersen
0:39:53
OK
49%
85%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
27
Ellen Margrete Stubban Hygen
0:41:50
OK
55%
46%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
28
Julia Ugedal
0:41:56
OK
58%
40%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
29
Anne Victoria Birkeland
0:42:08
OK
56%
45%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
30
Aurora Myhrvold
0:45:21
OK
53%
40%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
31
Per Noah Sommerhein
0:47:11
OK
43%
72%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
32
Marthe Nyhlen
1:01:10
OK
0%
0%
N-åpen
33
Guro Nylehn
1:01:22
OK
0%
0%
N-åpen
34
Johanne Klavestad Aaby
1:04:49
OK
38%
36%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
35
Milla Skåland
1:22:22
OK
29%
38%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1
36
Adele Øen Skåland
1:22:27
OK
29%
39%
N-åpen
N-åpen
N-åpen-1