OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Tävlingar
Löpare
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hem
Swedish League, #2, medel (WRE), med Värmlandsdubbeln (13.04.2019)
D20E
Resultat för klass D20E
Vem träffade jag på kontrollen?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klocktid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Namn
Tid
Status
LK
OK
Klass
Bana
Gaffling
1
Ella Olsson
0:28:54
OK
100%
86%
D20E
L8
L8-1
2
Agnes Kracht
0:30:45
OK
97%
80%
D20E
L8
L8-1
3
Ida Øbro
0:31:12
OK
95%
80%
D20E
L8
L8-1
4
Annika Simonsen
0:32:20
OK
97%
70%
D20E
L8
L8-1
5
Ronja Hugg
0:32:43
OK
94%
72%
D20E
L8
L8-1
6
Frida Vikström
0:32:44
OK
100%
62%
D20E
L8
L8-1
7
Johanna Källvik Leufvén
0:33:12
OK
95%
68%
D20E
L8
L8-1
8
Eliane Deininger
0:33:18
OK
87%
83%
D20E
L8
L8-1
9
Isa Envall
0:33:29
OK
99%
58%
D20E
L8
L8-1
10
Vilma Von Krusenstierna
0:34:42
OK
99%
53%
D20E
L8
L8-1
11
Sofia Johansson
0:35:08
OK
89%
69%
D20E
L8
L8-1
12
Veronika Kalinina
0:35:37
OK
90%
66%
D20E
L8
L8-1
13
Fanny Sundblad
0:35:56
OK
94%
56%
D20E
L8
L8-1
14
Hanna Mårtensson
0:36:53
OK
95%
50%
D20E
L8
L8-1
15
Klara Axelsson
0:37:02
OK
95%
50%
D20E
L8
L8-1
16
Erika Källvik Leufvén
0:37:29
OK
93%
51%
D20E
L8
L8-1
17
Julia Rajan
0:37:33
OK
80%
76%
D20E
L8
L8-1
18
Alice Svensson Finndahl
0:38:08
OK
91%
52%
D20E
L8
L8-1
19
Fiona Bunn
0:38:54
OK
92%
46%
D20E
L8
L8-1
20
Elise Josefsson
0:39:16
OK
75%
78%
D20E
L8
L8-1
20
Irmalinn Nilsson
0:39:16
OK
74%
84%
D20E
L8
L8-1
22
Maja Kindlund
0:39:52
OK
84%
58%
D20E
L8
L8-1
23
Alva Sellgren
0:40:16
OK
79%
67%
D20E
L8
L8-1
24
Maja Mörth
0:40:17
OK
80%
64%
D20E
L8
L8-1
25
Ida Kristiansson
0:41:21
OK
92%
38%
D20E
L8
L8-1
26
Emma Blixt
0:41:51
OK
86%
45%
D20E
L8
L8-1
27
Moa Westblad
0:42:24
OK
73%
71%
D20E
L8
L8-1
28
Sara Granstedt
0:42:37
OK
86%
44%
D20E
L8
L8-1
29
Sofie Ohlsson
0:42:38
OK
77%
59%
D20E
L8
L8-1
30
Johanna Nilsson
0:42:45
OK
85%
45%
D20E
L8
L8-1
31
Elsa Lindeblom
0:43:06
OK
74%
65%
D20E
L8
L8-1
32
Karin Modin
0:44:41
OK
72%
64%
D20E
L8
L8-1
33
Elina Hanson
0:44:49
OK
77%
53%
D20E
L8
L8-1
34
Frida Hector
0:45:12
OK
87%
35%
D20E
L8
L8-1
35
Alva Lindell
0:46:03
OK
74%
53%
D20E
L8
L8-1
36
Lovisa Blomgren
0:46:13
OK
71%
60%
D20E
L8
L8-1
37
Hanna Lagerberg
0:46:48
OK
93%
23%
D20E
L8
L8-1
38
Ebba Hjertberg
0:46:49
OK
73%
53%
D20E
L8
L8-1
39
Ebba Ganslandt
0:46:51
OK
86%
31%
D20E
L8
L8-1
40
Vilma Svantesson
0:47:10
OK
74%
50%
D20E
L8
L8-1
40
Ella Sjöberg
0:47:10
OK
93%
23%
D20E
L8
L8-1
42
Stina Johansson
0:47:20
OK
74%
51%
D20E
L8
L8-1
43
Ebba Jensen
0:48:10
OK
65%
70%
D20E
L8
L8-1
44
Elvira Wildheim
0:50:17
OK
68%
54%
D20E
L8
L8-1
45
Caroline Pigerre
0:54:09
OK
71%
38%
D20E
L8
L8-1
46
Ella Andersson
0:54:55
OK
63%
52%
D20E
L8
L8-1
47
Tindra Hjort
0:56:47
OK
68%
34%
D20E
L8
L8-1
48
Johanna Wilhelmsson
0:56:54
OK
55%
68%
D20E
L8
L8-1
49
Josefine Andersson
0:57:14
OK
70%
33%
D20E
L8
L8-1
50
Ronja Jungåker
-
DNF
0%
0%
D20E
50
Ellen Kallerbäck
-
DNF
0%
0%
D20E
50
Tove Ekström
-
DNF
0%
0%
D20E
50
Anna Hallmén
-
DNF
0%
0%
D20E
50
Amanda Karlsson
-
DNF
0%
0%
D20E
50
Emma Hållström
-
DNF
0%
0%
D20E
50
Lisa Jonsson-Nordin
-
DNF
0%
0%
D20E
50
Frida Johansson
-
DNF
0%
0%
D20E
58
Lisa Börnstedt
0:48:04
DNF
0%
0%
D20E
59
Jenny Wegebro
0:48:50
DNF
0%
0%
D20E