OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Tävlingar
Löpare
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hem
Langløpet - Høst i Østmarka (13.11.2021)
Alla löpare i Langløpet - Høst i Østmarka
Strekktider
Graf
Gruppebest
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Namn
Tid
Status
LK
OK
Klass
Bana
Gaffling
1
Helene Scheele
1:07:44
OK
100%
100%
Damer - kort løype
L2
L2-1
2
Tina Kalleson
1:20:26
OK
90%
73%
Damer - kort løype
L2
L2-1
3
Vigdis Hobøl
1:23:38
OK
94%
44%
Damer - kort løype
L2
L2-1
4
Tuva Berger Gjelstad
1:23:55
OK
95%
42%
Damer - kort løype
L2
L2-1
5
Elin Kalleson
1:24:17
OK
94%
44%
Damer - kort løype
L2
L2-1
6
Katarina Kubinova
1:39:57
OK
83%
35%
Damer - kort løype
L2
L2-1
7
Katrine Bjordal Veggan
1:57:57
OK
65%
49%
Damer - kort løype
L2
L2-1
8
Gunnhild Lurås
2:08:18
OK
62%
37%
Damer - kort løype
L2
L2-1
9
Anette Rudshaug
3:04:46
OK
42%
46%
Damer - kort løype
L2
L2-1
10
Ingrid Johansen-Barli
2:28:20
OK
64%
62%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
11
Morten Aaserud
1:46:06
OK
69%
64%
Herrer - kort løype
L2
L2-1
12
Espen Bergh
1:46:07
OK
69%
66%
Herrer - kort løype
L2
L2-1
13
Stein Mella
1:52:24
OK
67%
57%
Herrer - kort løype
L2
L2-1
14
Dag Trygve Norum
1:59:10
OK
0%
0%
Herrer - kort løype
15
Hasse Bergstrøm
2:11:48
OK
62%
38%
Herrer - kort løype
L2
L2-1
16
Alexander Klemp
3:04:49
OK
42%
45%
Herrer - kort løype
L2
L2-1
17
Olav Eide
2:12:28
OK
100%
96%
Herrer - lang løype
L4
L4-1
18
Bent Erik Skaug
2:24:30
OK
100%
59%
Herrer - lang løype
L4
L4-2
19
Filip Kubina
2:35:48
OK
95%
33%
Herrer - lang løype
L4
L4-1
20
Leif Foss
3:29:04
OK
75%
34%
Herrer - lang løype
L4
L4-1
21
Erik Persson
1:28:37
OK
100%
69%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-1
22
Sondre Olaussen
1:33:42
OK
100%
66%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-1
23
Leif Størmer
1:34:25
OK
98%
69%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-2
24
Jon Iver Bakken
1:47:56
OK
94%
41%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-1
25
Kjell Winther
1:53:40
OK
87%
48%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-1
26
Stein Blomseth
1:55:30
OK
93%
26%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-1
27
Boye Dirro Bøhlerengen
2:03:30
OK
0%
0%
Herrer - mellomlang løype
28
Helge Grenager Solheim
2:03:34
OK
79%
51%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-2
29
Jørn Limi
2:03:39
OK
0%
0%
Herrer - mellomlang løype
30
Atle Nikolaisen
2:03:59
OK
0%
0%
Herrer - mellomlang løype
31
Christoffer Ånensen
2:07:26
OK
80%
38%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-2
32
Ola Brox
2:13:40
OK
76%
39%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-2
33
Erling Hobøl
2:16:49
OK
69%
62%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-2
34
John Harald Johansen
2:25:12
OK
68%
47%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-2
35
Per Ole Dahlsrud
2:28:03
OK
65%
57%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-2
36
Egil Engen
3:41:29
OK
0%
0%
Herrer - mellomlang løype
37
Simen Ånensen
1:47:34
OK
100%
82%
Lett 10-16
L3
L3-1
38
Martha Kvadsheim
2:47:12
OK
95%
17%
Lett 10-16
L3
L3-1
39
Kari-Ann Ånensen
1:47:40
OK
99%
83%
Lett 17-
L3
L3-1
40
Espen Bratlie
2:11:03
OK
96%
46%
Lett 17-
L3
L3-1
41
Ragnhild Myrnes
2:33:29
OK
77%
54%
Lett 17-
L3
L3-1
42
Sveinung Myrnes
2:33:36
OK
79%
50%
Lett 17-
L3
L3-1
43
Sella Aarrestad Provan
2:48:00
OK
0%
0%
Lett 17-