OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Tävlingar
Löpare
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hem
Overraskelsesløpet Egersund (07.06.2021)
Alla löpare i Overraskelsesløpet Egersund
Strekktider
Graf
Gruppebest
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Namn
Tid
Status
LK
OK
Klass
Bana
Gaffling
1
Lea Stokkeland
0:24:37
OK
100%
90%
Damer - kort lett
L3
L3-1
2
Vilde Puntervold
0:25:25
OK
0%
0%
Damer - kort lett
3
Astrid Elina Myklebust
0:49:56
OK
94%
18%
Damer - kort lett
L3
L3-1
4
Jorunn Hadland
0:43:35
OK
99%
55%
Damer - lang løype
L2
L2-1
5
Jane Mydland Helland
0:33:12
OK
100%
71%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
6
Ada C Stokkeland
0:34:17
OK
100%
64%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
7
Julie Mydland Helland
0:35:45
OK
100%
56%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
8
Karine Aarstad Torgersen
0:38:10
OK
99%
47%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
9
Anita Glenne Kallhovd
0:38:13
OK
91%
61%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
10
Inger Tone Nygård
0:38:29
OK
93%
57%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
11
Anina Hadland
0:43:38
OK
94%
34%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
12
Ida Kolstø
0:45:07
OK
94%
31%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
13
Monica Horpestad
0:45:08
OK
91%
34%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
14
Åshild Hausberg Iversen
0:45:51
OK
75%
64%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
15
Hilde Hetland
0:48:54
OK
84%
35%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
16
Olaug F Mydland
0:57:37
OK
61%
58%
Damer - mellomlang løype
L1
L1-1
17
Inger Skretting Opstad
0:48:01
OK
100%
92%
Damer kort
L5
L5-1
18
Ruben Mydland Helland
0:23:43
OK
0%
0%
Herrer - kort lett
19
Sturla Stokkeland
0:24:33
OK
100%
91%
Herrer - kort lett
L3
L3-1
20
Markus Mydland Helland
0:34:13
OK
99%
46%
Herrer - kort lett
L3
L3-1
21
Marius B. Leidland
0:43:19
OK
73%
54%
Herrer - kort lett
L3
L3-1
22
Arne Johan Røiland Pedersen
0:46:28
OK
77%
39%
Herrer - kort lett
L3
L3-1
23
Edvin Aakre
0:35:12
OK
100%
90%
Herrer - lang løype
L2
L2-1
24
Trond Sigurd Fotland
0:45:22
OK
90%
63%
Herrer - lang løype
L2
L2-1
25
Arvid Mydland
0:47:35
OK
90%
57%
Herrer - lang løype
L2
L2-1
26
Gunnar Petterson
0:50:18
OK
95%
42%
Herrer - lang løype
L2
L2-1
27
Nils Tore Puntervold
0:50:19
OK
84%
58%
Herrer - lang løype
L2
L2-1
28
Samuel A Stokkeland
0:50:29
OK
100%
35%
Herrer - lang løype
L2
L2-1
29
Kjetil Torgersen
0:52:10
OK
100%
32%
Herrer - lang løype
L2
L2-1
30
Harald Klippenberg
0:53:13
OK
89%
43%
Herrer - lang løype
L2
L2-1
31
Ole Andre Brandsberg
0:56:16
OK
87%
39%
Herrer - lang løype
L2
L2-1
32
Frank Hansen
0:37:11
OK
91%
65%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-1
33
Jarl Gaute Aase
0:39:45
OK
88%
60%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-1
34
Alexander Horpestad
0:42:54
OK
95%
35%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-1
35
Steinar Horpestad
0:43:30
OK
90%
42%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-1
36
Morten Laursen
0:45:52
OK
74%
64%
Herrer - mellomlang løype
L1
L1-1
37
Arne Brandsberg
0:58:58
OK
98%
51%
Herrer kort
L5
L5-1
38
Tea Stokkeland
0:18:14
OK
0%
100%
Nybegynnerløype
L4
L4-1
39
Noa Stokkeland
0:18:17
OK
0%
100%
Nybegynnerløype
L4
L4-1
40
Arild Opstad
0:22:51
OK
0%
100%
Nybegynnerløype
L4
L4-1
41
Live Adele Myklebust
0:23:55
OK
0%
100%
Nybegynnerløype
L4
L4-1