OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Tävlingar
Löpare
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hem
Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole Hommersåk (10.09.2019)
Alla löpare i Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole Hommersåk
Strekktider
Graf
Gruppebest
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Namn
Tid
Status
LK
OK
Klass
Bana
Gaffling
1
Markus Andreas Breivold
0:27:46
OK
99%
57%
A-åpen
L2
L2-1
2
Jørgen Breivold
0:30:04
OK
87%
64%
A-åpen
L2
L2-1
3
Bjørnar André Haug
0:33:56
OK
77%
66%
A-åpen
L2
L2-1
4
Åsmund Lauritz Vaaland
0:41:22
OK
76%
38%
A-åpen
L2
L2-1
5
Tollak Johannes Dymbe
0:41:58
OK
80%
30%
A-åpen
L2
L2-1
6
Ingeborg Wathne
0:44:10
OK
58%
67%
A-åpen
L2
L2-1
7
Ragnhild Richter
0:48:36
OK
70%
28%
A-åpen
L2
L2-1
8
Julie Puntervold
0:56:47
OK
54%
40%
A-åpen
L2
L2-1
9
Elise Sydnes Risa
1:04:01
OK
50%
36%
A-åpen
L2
L2-1
10
Roar Fjermestad Eie
0:25:18
OK
98%
37%
B-Åpen
L4
L4-1
11
Olav Helland
0:26:40
OK
76%
68%
B-Åpen
L4
L4-1
12
May Bente Valdal
0:40:55
OK
79%
13%
B-Åpen
L4
L4-1
13
Kristin Barvik
0:41:46
OK
52%
56%
B-Åpen
L4
L4-1
14
Kristin Sydnes Risa
0:42:40
OK
53%
48%
B-Åpen
L4
L4-1
15
Geir Haugvaldstad
0:44:10
OK
73%
13%
B-Åpen
L4
L4-1
16
Kristel Halvorsen
0:29:55
OK
57%
49%
C-Åpn
L3
L3-1
17
Åsa Christiansen
0:36:55
OK
45%
57%
C-Åpn
L3
L3-1
18
Ada C Stokkeland
0:16:11
OK
98%
71%
D 11-12
L3
L3-1
19
Mari Richter
0:16:48
OK
97%
64%
D 11-12
L3
L3-1
20
Julie Mydland Helland
0:16:51
OK
90%
87%
D 11-12
L3
L3-1
21
Nina Aksland
0:20:47
OK
80%
59%
D 11-12
L3
L3-1
22
Norah Breivold
0:22:10
OK
84%
35%
D 11-12
L3
L3-1
23
Oda Fjermestad Helgesen
0:25:00
OK
73%
37%
D 11-12
L3
L3-1
24
Anna Taksdal
0:21:02
OK
91%
80%
D 13-14
L4
L4-1
25
Selma Lothine Fridheim Torp
0:23:06
OK
85%
75%
D 13-14
L4
L4-1
26
Thea Beate Puntervold
0:28:01
OK
74%
63%
D 13-14
L4
L4-1
27
Amalie Wathne Thingbø
0:29:07
OK
77%
50%
D 13-14
L4
L4-1
28
Alva Christiansen
0:29:29
OK
74%
54%
D 13-14
L4
L4-1
29
Kaja Peikli
0:29:55
OK
84%
72%
D 15-16
L2
L2-1
30
Elin Helene Dymbe
0:41:41
OK
66%
56%
D 15-16
L2
L2-1
31
Aud Hognestad Taksdal
0:48:46
OK
87%
73%
D 17-59
L1
L1-1
32
Wenche Margrethe Sæbbø
0:59:56
OK
75%
62%
D 17-59
L1
L1-1
33
Ann-Cathrin Nybak Urdal
1:11:08
OK
65%
57%
D 17-59
L1
L1-1
34
Turid Nystrøm
1:03:54
OK
41%
65%
D 60-
L2
L2-1
35
Frida Richter
0:39:55
OK
96%
75%
D Ny
L5
L5-1
36
Tea Stokkeland
1:04:56
OK
83%
26%
D Ny
L5
L5-1
37
Maren Oftedal
0:23:03
OK
78%
41%
D10
L3
L3-1
38
Tuva Halvorsen Sætre
0:37:43
OK
46%
47%
D10
L3
L3-1
39
Lea Stokkeland
0:56:30
OK
40%
12%
D10
L3
L3-1
40
Peter Sæbbø
0:15:03
OK
100%
89%
H 11-12
L3
L3-1
41
Magnus Haug
0:17:42
OK
88%
76%
H 11-12
L3
L3-1
42
Thomas Duncan
0:17:55
OK
92%
59%
H 11-12
L3
L3-1
43
Idar Jongenburger
0:20:34
OK
82%
51%
H 11-12
L3
L3-1
44
Bjørnar Sydnes Risa
0:24:19
OK
72%
46%
H 11-12
L3
L3-1
45
Jomar Halvorsen Sætre
0:24:23
OK
71%
48%
H 11-12
L3
L3-1
46
Emil Wathne Thingbø
0:24:52
OK
69%
50%
H 11-12
L3
L3-1
47
William Tønnesen Lundberg
0:25:22
OK
62%
72%
H 11-12
L3
L3-1
48
Filip Haga
0:44:00
OK
42%
32%
H 11-12
L3
L3-1
49
Bjørnar Peikli
0:17:46
OK
100%
97%
H 13-14
L4
L4-1
50
Jone Valdal
0:22:29
OK
95%
59%
H 13-14
L4
L4-1
51
Jonas Vistnes Myklebost
0:28:02
OK
90%
34%
H 13-14
L4
L4-1
52
Edvin Aakre
0:25:58
OK
96%
74%
H 15-16
L2
L2-1
53
Andreas Vistnes Myklebost
0:26:20
OK
99%
65%
H 15-16
L2
L2-1
54
Markus Richter
0:26:56
OK
99%
61%
H 15-16
L2
L2-1
55
Omund Thu Landstad
0:28:07
OK
97%
58%
H 15-16
L2
L2-1
56
Øyvind Lamark
0:30:03
OK
95%
50%
H 15-16
L2
L2-1
57
Kalle Jongenburger
0:31:01
OK
95%
45%
H 15-16
L2
L2-1
58
Gustav Levang
0:38:12
OK
77%
44%
H 15-16
L2
L2-1
59
Thomas Valdal
0:38:56
OK
85%
31%
H 15-16
L2
L2-1
60
Simon Fjermestad Helgesen
0:42:27
OK
65%
56%
H 15-16
L2
L2-1
61
Stian Haugvaldstad
0:42:58
OK
85%
22%
H 15-16
L2
L2-1
62
Thomas Barvik Mæland
0:43:14
OK
78%
30%
H 15-16
L2
L2-1
63
Andreas Nybak Urdal
0:43:29
OK
73%
36%
H 15-16
L2
L2-1
64
Sigurd R. Oftedal
0:39:14
OK
100%
92%
H 17-59
L1
L1-1
65
Bjarthe Westerheim
0:40:45
OK
100%
83%
H 17-59
L1
L1-1
66
Tom Furland
0:44:44
OK
96%
72%
H 17-59
L1
L1-1
67
Magnus Landstad
0:47:56
OK
94%
62%
H 17-59
L1
L1-1
68
Lars Sigve Oftedal
0:48:23
OK
89%
70%
H 17-59
L1
L1-1
69
Erik Lima
0:54:09
OK
87%
54%
H 17-59
L1
L1-1
70
Øystein Amundrud
0:56:16
OK
78%
67%
H 17-59
L1
L1-1
71
Sturla Stokkeland
0:57:33
OK
74%
72%
H 17-59
L1
L1-1
72
Fredrik Sandal
0:59:57
OK
90%
33%
H 17-59
L1
L1-1
73
Trond Lamark
1:00:51
OK
81%
45%
H 17-59
L1
L1-1
74
Jan-Einar Øvremo
1:01:30
OK
77%
52%
H 17-59
L1
L1-1
75
Ole Morten Thingbø
1:03:27
OK
83%
36%
H 17-59
L1
L1-1
76
Geir Bjaanes
1:04:59
OK
75%
47%
H 17-59
L1
L1-1
77
Rune Christiansen
1:05:36
OK
74%
49%
H 17-59
L1
L1-1
78
Sveinung Svebestad
1:09:14
OK
68%
52%
H 17-59
L1
L1-1
79
Gunnar Graabak
1:17:19
OK
63%
49%
H 17-59
L1
L1-1
80
Pål Bårdsen
1:25:54
OK
65%
30%
H 17-59
L1
L1-1
81
Bjørn Kristian Røyland
1:30:23
OK
61%
31%
H 17-59
L1
L1-1
82
Asgeir Bell
0:33:11
OK
79%
65%
H 60-
L2
L2-1
83
Bjørn Alsaker
0:34:48
OK
80%
52%
H 60-
L2
L2-1
84
Finn-Morten Årstad
0:36:13
OK
68%
75%
H 60-
L2
L2-1
85
Kjell Svihus
0:48:16
OK
62%
44%
H 60-
L2
L2-1
86
Terje Stokkeland
0:58:44
OK
65%
18%
H 60-
L2
L2-1
87
Vetle Fjermestad Eie
0:34:35
OK
100%
96%
H Ny
L5
L5-1
88
Noa Stokkeland
1:05:29
OK
80%
29%
H Ny
L5
L5-1
89
Oliver Duncan
0:18:27
OK
93%
51%
H10
L3
L3-1
90
Vebjørn Oftedal
0:21:22
OK
84%
41%
H10
L3
L3-1
91
Andreas Soleng
0:28:27
OK
60%
50%
H10
L3
L3-1
92
Aslak Wathne
0:31:11
OK
55%
49%
H10
L3
L3-1
93
Tormod Levang
0:45:21
OK
38%
46%
H10
L3
L3-1