OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
28.07.19 Filefjellmesterskapet Tyin-Filefjell OK Brikkesys
28.07.19 Filefjellmesterskapet Tyin-Filefjell Orienteringsklubb Eventor
28.07.19 Filefjellmesterskapet Tyin-Filefjell OK Brikkesys
15.09.19 Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lag Eidskog OL Eventor
15.06.19 Finndulten Lunderseter IL Eventor
25.05.19 FinnFramDagen, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
21.09.19 Finn Skedsmo minneløp 2019 Hadeland OL Eventor
16.06.19 Fjelldilten Lillehammer OK Eventor
29.09.19 Fjellgeita Emblem IL Eventor
02.06.19 Flex-O-løp Trøsken IL Eventor
05.06.19 Foll-O-karusellen #1 Måren OK Brikkesys
12.06.19 Foll-O-karusellen #2 Ås IL Brikkesys
28.08.19 Foll-O-karusellen #3 Ås IL Brikkesys
04.09.19 Foll-O-karusellen #4 Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
15.09.19 Folloløpet med Trimtex Cup Måren OK Eventor
15.09.19 Folloløpet med Trimtex Cup Måren OK Brikkesys
15.05.19 Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen Førde IL Eventor
08.05.19 Førde IL Nærløp Bulingstjørna Holsen Førde IL Eventor
19.06.19 Førde IL Nærløp Djupedalen Førde IL Eventor
26.06.19 Førde IL Nærløp Etterli Førde IL Eventor
13.06.19 Førde IL Nærløp Langeland Nord Førde IL Eventor
21.08.19 Førde IL Nærløp Langeland Nord Førde IL Eventor
14.08.19 Førde IL Nærløp Langeland Skisenter Førde IL Eventor
28.08.19 Førde IL Nærløp Masdal lysløypa Førde IL Eventor
10.04.19 Førde IL Nærløp Movika Førde IL Eventor
04.09.19 Førde IL Nærløp NB ! Masdal Lysløypa Førde IL Eventor
18.09.19 Førde IL Nærløp Slåtten Skule Førde IL Eventor
01.05.19 Førde IL Nærløp Soleide Førde IL Eventor
11.09.19 Førde IL Nærløp Stakaldefossen Førde IL Eventor
24.04.19 Førde IL Nærløp Sunde Skule Førde IL Eventor
22.05.19 Førde IL Nærløp Sundsdalen Førde IL Eventor
14.09.19 Førde IL Sprint Førde IL Eventor
28.08.19 Fossum klubbmesterskap Veritas BIL Brikkesys
19.05.19 Fossumløpet Fossum IF Eventor
27.04.19 Fredrikstad Sk Fredrikstad SK Eventor
18.05.19 Freidigstafetten Freidig Eventor
03.11.19 Frostsprinten Røyken O-lag Brikkesys
03.11.19 Frostsprinten Røyken OL Eventor
30.05.19 FSK KM Hvaler OBIK Orientering Brikkesys
28.09.19 Furugampen Hamar OK Eventor
17.01.19 Gate-O #2 Fossum IF AB Karusellen Brikkesys
14.02.19 Gate-o #4 Rykkin AB Karusellen Brikkesys
28.02.19 Gate-o #5 Østerås AB Karusellen Brikkesys
17.01.19 Gate o-løp Østmarka OK Brikkesys
07.11.19 Gate o-løp Østmarka OK Brikkesys
21.03.19 Gate-O løp #6 / Asker ABC løp #1 Asker Skiklubb Eventor
25.09.19 Gimse by Night Melhus IL Orientering Brikkesys
02.06.19 Gjø-Vard-løpet Gjø-Vard OL Eventor
01.06.19 Gjø-Vard-sprinten Gjø-Vard OL Eventor
26.05.19 Glåmdalsløpet Grue IL Eventor
Løp sist oppdatert: 11.12.2019 00:00:13