OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
26.05.20 AB-karusell løp 1 AB Karusellen Brikkesys
26.05.20 AHK-O-KARUSELLØP1 OK Øst Brikkesys
14.01.20 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås-NMBU Orientering Eventor
14.01.20 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås IL Brikkesys
28.01.20 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås IL Brikkesys
28.01.20 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås-NMBU Orientering Eventor
01.02.20 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås-NMBU Orientering Eventor
01.02.20 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås IL Brikkesys
03.03.20 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås IL Brikkesys
03.03.20 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås-NMBU Orientering Eventor
07.05.20 Asker ABC løp nr. 2 Asker Skiklubb Eventor
04.06.20 Asker ABC løp nr. 3 Asker Skiklubb Eventor
27.02.20 Asker Gate-O #5 Gullhella Veritas BIL Brikkesys
26.05.20 Aurskog-Høland Karusellen OK Øst Eventor
13.05.20 Aust-Agder karusell IF Trauma Eventor
20.05.20 Aust-Agder-karusellen løp 6 Gjerstad IL Eventor
27.05.20 Aust-Agder-karusellen løp 7 IK Grane Arendal Orientering Eventor
03.06.20 Aust-Agder-karusellen løp 8 IL Imås Eventor
24.05.20 Barlindkohorten 2020 Nydalens SK Eventor
25.01.20 Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM Lillomarka OL Eventor
25.01.20 Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM Lillomarka OL Brikkesys
26.01.20 Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup Lillomarka OL Brikkesys
26.01.20 Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup Lillomarka OL Eventor
10.05.20 eb test 1 Moss, OK Brikkesys
10.05.20 eb test 2 Moss, OK Brikkesys
27.05.20 Førde IL Nærløp Digernes NB! ny arena Førde IL Eventor
20.05.20 Førde IL Nærløp Helgåsmarka Førde IL Eventor
03.06.20 Førde IL Nærløp Solheimsdalen Førde IL Eventor
26.05.20 Gaflingstest Nordre Follo Orientering Brikkesys
30.01.20 Gate-0 #3 Lysejordet AB Karusellen Brikkesys
29.01.20 Gateløp Sturla, IF Eventor
02.01.20 Gateløp 2020 nr. 1 AB Karusellen Brikkesys
13.02.20 Gate-O #4 Rykkinn AB Karusellen Brikkesys
16.01.20 Gate-O Hvalstad Asker SK Brikkesys
02.03.20 Gate-o-løp 2.3.20 Østmarka OK Brikkesys
04.06.20 Grenlandskarusellen 8 OK Skeidi Eventor
28.05.20 Grenlandskarusellen løp 7 IL Hauken Eventor
09.02.20 Grønn vinter 1 Asker Skiklubb Eventor
09.02.20 Grønn vinter 1 Asker SK Brikkesys
06.03.20 Heimdal vintersprint dag 1 OL Trollelg Brikkesys
07.03.20 Heimdal vintersprint dag 2 OL Trollelg Brikkesys
21.05.20 Holmestrand Sprintcup Botne SK Eventor
06.02.20 Hovedløpsprosjektet - Camp Åsvang Wing OK Brikkesys
29.02.20 IL GeoForms Skuddårsløp 2020 IL GeoForm Eventor
16.01.20 Innendørs klubbmesterskap Østmarka OK Brikkesys
12.05.20 Klubbløp Haugesund IL Orientering Haugesund IL Orientering Eventor
26.05.20 Klubbløp Haugesund IL Orientering Haugesund IL Orientering Eventor
02.06.20 Klubbløp Solandsbakkane barnehage Haugesund IL Orientering Eventor
01.06.20 Klubbmesterskap (Åpent for deltakere fra andre klubber) Hadeland OL Eventor
21.05.20 Klubbmesterskap Lillehammer OK Lillehammer OK Eventor
Løp sist oppdatert: 07.06.2020 00:01:22