OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
23.08.20 KM sprint NTOK/STOK Verdal OK Eventor
23.08.20 KM stafett Vestfold og Telemark Skien OK Eventor
23.08.20 KM stafett Vestfold og Telemark - Individuelle løyper Skien OK Eventor
23.08.20 NNM Stafett Sørreisa OL Eventor
22.08.20 Ivar-o-løpet med Trimtex-cup Tyrving IL Eventor
22.08.20 KM lang Ve-Te, Drangedalsløpet Drangedal OL Eventor
22.08.20 KM Mellomdistanse - Finndulten Lunderseter IL Eventor
22.08.20 KM Mellom (Rogaland) Suldal Orienteringslag Eventor
22.08.20 KM Sprint Agder O-krets IK Grane Arendal Orientering Eventor
22.08.20 Markaløpet Verdal OK Brikkesys
22.08.20 Markaløpet Verdal OK Eventor
22.08.20 NNM Lang Sørreisa OL Eventor
22.08.20 Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cup Ringerike OL Eventor
21.08.20 NNM Sprint Sørreisa OL Eventor
21.08.20 Rekrutten - med O-troll-leir IL Imås Eventor
20.08.20 Grenlandskarusellen 10 Porsgrunn OL Eventor
20.08.20 Internløp 10 Haukvatnet NTNU-BIL Brikkesys
20.08.20 Klubbmesterskap Sprint Hamar OK Hamar OK Eventor
20.08.20 Klubbranking 1 Vannbassengene Egersund OK Eventor
20.08.20 NOL TrLøp 11 Høgås Notodden Orienteringslag Brikkesys
20.08.20 OBIK P18 Sognsvann N OBIK Orientering Brikkesys
20.08.20 O-karusell 7 Eidskog OL Eventor
20.08.20 Ringerikskarusell 4 Ringerike OL Eventor
20.08.20 Torsdagsløp nr 11, Nordseter Lillehammer OK Eventor
20.08.20 Treningsløp Fjell Moss, OK Brikkesys
20.08.20 Ungdomsløp 5 Wing OK Eventor
19.08.20 Andy Cap 2020 Lillomarka OL Brikkesys
19.08.20 Aust-Agder-karusellen løp 10 Øyestad IF allianse Eventor
19.08.20 "Finn fram"-dag, Kabelvågmarka Kabelvåg O-lag Eventor
19.08.20 Førde IL Nærløp Kråkenesmarka Vasslia Førde IL Eventor
19.08.20 Klubbmesterskap Orkanger IF / Børsa IL Orkanger IF Brikkesys
19.08.20 O-Åtter nr.8 IL Leik Leik, IL Brikkesys
19.08.20 OSI/GeoForm Rankingløp 7 IL GeoForm Eventor
19.08.20 Raumarkarusellen løp 2 Raumar Orientering Eventor
19.08.20 Raumarkarusellen løp 2 - GOL Raumar Orientering Brikkesys
19.08.20 Sørlandskarusellen Søgne og Songdalen OK Eventor
19.08.20 Varteig o-lag Varteig OL Eventor
19.08.20 Vestmjøsa-cup 4 OL Toten-Troll Eventor
18.08.20 8. rankingløp Stord Orientering Eventor
18.08.20 Aurskog-Høland Karusellen OK Øst Eventor
18.08.20 Løp 16, Vassfjellet Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
18.08.20 Nordmarka 1-2-3 - løp 2 IL Koll Eventor
18.08.20 Numedalsserien - Veggli - Skjerbrekka - Vegglifjell sør Rollag og Veggli IL Eventor
18.08.20 Stjørdalskarusell #9 Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
18.08.20 Vestfold Høstcup 1 OL Tønsberg og omegn Eventor
17.08.20 Malvik #8 - Jervfjellet Malvik IL orientering Brikkesys
16.08.20 Byastafetten Steinkjer OK Eventor
16.08.20 Byastafetten, individuelle klasser Steinkjer OK Brikkesys
16.08.20 Kjoseløpet Kjose IL Eventor
16.08.20 Myrtrampen Vang OL Eventor
Løp sist oppdatert: 21.09.2020 03:35:37