OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
23.09.20 Nattløp Årbogen Eiker OL Brikkesys
23.09.20 Østfoldsprinten 1 høst Fredrikstad SK Eventor
22.09.20 Hjalmarkarusellen løp 1 Skien OK Eventor
22.09.20 KOK Pizza Cup Finale og KM sprint Kristiansand OK Eventor
22.09.20 Løp 21, Nattløp-Granåsen Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
22.09.20 Nordmarka 1-2-3 - løp 7 IL Koll Eventor
22.09.20 Pokalkamp 3 Bergen - Skagemarken Gneist, IL Eventor
22.09.20 Pokalkamp 3 Bergen - Skagemarken Gneist, IL Brikkesys
22.09.20 Sprint 2 - Løpsmarka (flyttet) Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
22.09.20 Sturlanatta Sturla, IF Eventor
22.09.20 Treningsløp Natt Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
22.09.20 Vestfold Høstcup 6 Sandefjord OK Eventor
21.09.20 Klubbmesterskap Nittedal OL Eventor
21.09.20 Klubbranking 4 Vannbassengene Egersund OK Eventor
21.09.20 Malvik #13 - Stavsjøen Malvik IL orientering Brikkesys
21.09.20 Nordhordlandskarusellen IL Alvidra Eventor
21.09.20 Tour Of Lillomarka høst 2020 - Finale Lillomarka OL Eventor
21.09.20 Wing4er Wing OK Brikkesys
20.09.20 Årungen rundt Ås IL Brikkesys
20.09.20 Høstgampen Hedrum OL Eventor
20.09.20 Klubbmesterskap OK Skøynar Brikkesys
20.09.20 Klubbmesterskap Fossekallen IL Fossekallen IL Brikkesys
20.09.20 Klubbmesterskap Fossekallen IL Fossekallen IL Eventor
20.09.20 Kondisjonstrøkken 2020 Grue IL Eventor
20.09.20 NM junior stafett Fana IL Eventor
20.09.20 Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), Dag 2 Fana IL Eventor
20.09.20 Rankingløp Sprint - Stavanger Øst Stavanger Orienteringsklubb Eventor
20.09.20 Saltendilten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
20.09.20 Sørløpene Mellomdistanse OK Sør Eventor
20.09.20 Tunevannet Rundt Sarpsborg OL Eventor
19.09.20 Finn Skedsmos minneløp 2020 Hadeland OL Eventor
19.09.20 Hemsedalsløp Hemsedal IL Eventor
19.09.20 Hemsedalsløp Hemsedal IL Brikkesys
19.09.20 Morgenfrisk i Follo #8 Ås IL Brikkesys
19.09.20 Morgenfrisk i Follo #8 Nordre Follo Orientering Eventor
19.09.20 Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse) Fana IL Eventor
19.09.20 Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), Dag 1 Fana IL Eventor
19.09.20 OSI/GeoForm Rankingløp 11 IL GeoForm Eventor
19.09.20 Ungdomsserien løp 5 Indre Østfold OK Eventor
17.09.20 Asker ABC nr. 5 / Klubbmesterskap Asker Skiklubb Eventor
17.09.20 Grenlandskarusellen 14 Porsgrunn OL Eventor
17.09.20 Internløp 14 Øst for Kvistingen NTNU-BIL Brikkesys
17.09.20 NOL TrLøp 15 Resjem Notodden Orienteringslag Brikkesys
17.09.20 Ringerikskarusellen 8 Fossekallen IL Eventor
17.09.20 Ringerikskarusellen 8 Fossekallen IL Brikkesys
17.09.20 STOK ungdomsløp 5 OL Trollelg Eventor
17.09.20 STOK ungdomsløp 5 OL Trollelg Brikkesys
17.09.20 Torsdagsløp nr.15, Snauskallen Lillehammer OK Eventor
17.09.20 Treningsløp Lødengtjern Moss, OK Brikkesys
16.09.20 Aust-Agder-karusellen løp 14 IK Grane Arendal Orientering Eventor
Løp sist oppdatert: 28.11.2020 16:18:38