OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
28.09.21 Treningsløp natt golfbanen Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
28.09.21 sprintcupfinale Bergen IL Gular Eventor
27.09.21 Klubbmesterskap Vagleskogen Ganddal IL Eventor
27.09.21 Malvik #14 - Hyllvatnet Malvik IL orientering Brikkesys
27.09.21 Nattløp 2 Eidsvoll OL Brikkesys
27.09.21 Nordhordlandskarusell (Koronatilpasset) Manger IL Eventor
27.09.21 Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 6 Lillomarka OL Eventor
27.09.21 Treningsløp Hellvik Egersund OK Eventor
26.09.21 Fjellgeita Emblem IL Eventor
26.09.21 Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale Lillomarka OL Eventor
26.09.21 Merkeløpet 2021 Oddersjaa SSK Eventor
26.09.21 Norgescup finale - OslO-trippelen Lillomarka OL Eventor
26.09.21 Ringreven Ringsaker OK Eventor
26.09.21 Ringreven individuelt Ringsaker OK Eventor
26.09.21 Ungdomsløp og PWT-cup Konnerud IL Eventor
26.09.21 Ungdomsløp og PWT-cup Konnerud IL Brikkesys
25.09.21 BKOK-KARUSELLEN #19 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
25.09.21 Blodsmaken Alta OL Eventor
25.09.21 Furugampen Hamar OK Eventor
25.09.21 Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup IL Koll Eventor
25.09.21 Norgescup Sprint - OslO-trippelen med KM sprint AOOK for senior og junior IL Koll Eventor
25.09.21 Nærløp mellomdistanse Harstad OL Eventor
25.09.21 Over Skauen Eiker OL Eventor
25.09.21 Over Skauen Eiker OL Brikkesys
25.09.21 Porsgrunn City Race Porsgrunn OL Eventor
25.09.21 Ungdomsserien finale OK Moss Eventor
24.09.21 NM natt Lillomarka OL Eventor
24.09.21 Nærløp sprint Harstad OL Eventor
23.09.21 Asker ABC nr. 6 Asker Skiklubb Eventor
23.09.21 Brønnerødtjern Moss, OK Brikkesys
23.09.21 NOL TrLøp 16 Tinnemyra Notodden Orienteringslag Brikkesys
23.09.21 Pollicup 1 OK Skeidi Eventor
23.09.21 Råtass # 11 - Mona i Hærland Indre Østfold OK Eventor
23.09.21 Sør-Fron Ungdomsskole 10. klasse Tormod Skilag Brikkesys
23.09.21 Sør-Fron Ungdomsskole 10. klasse Tormod Skilag Eventor
23.09.21 Sør-Fron Ungdomsskole 8. klasse Tormod Skilag Brikkesys
23.09.21 Sør-Fron Ungdomsskole 8. klasse Tormod Skilag Eventor
23.09.21 Sør-Fron Ungdomsskole 9. klasse Tormod Skilag Brikkesys
23.09.21 Sør-Fron Ungdomsskole 9. klasse Tormod Skilag Eventor
22.09.21 Agderkarusellen løp 16 (midt) IK Grane Arendal Orientering Eventor
22.09.21 BKOK-KARUSELLEN #18 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
22.09.21 Førde IL Nærløp Førde Ungdomsskule Førde IL Eventor
22.09.21 Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1 Nydalens SK Eventor
22.09.21 MIL - natt Rønningstrøa Melhus IL Orientering Brikkesys
22.09.21 Orienteringsløp Codan AB Karusellen Brikkesys
22.09.21 Raumarkarusellen 2021 - løp 8 (natt) Raumar Orientering Eventor
22.09.21 Raumarkarusellen 2021 - løp 8 - nattløp Eidsvoll OL Brikkesys
22.09.21 Torvnatta (KKC #1) Wing OK Eventor
22.09.21 Torvnatta (KKC #1) Wing OK Brikkesys
22.09.21 Treningsløp natt, Børsåsen Frol IL Orientering Brikkesys
Løp sist oppdatert: 01.12.2021 09:22:16