OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
02.10.20 Hu og Hei Snuskeløpet 2020 NTNUI Orientering Brikkesys
02.10.20 KM Natt Innlandet Eventor
01.10.20 Pollicup 2 OK Skeidi Eventor
01.10.20 SO-Cup løp 10 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
01.10.20 Treningsløp Møvik Moss, OK Brikkesys
01.10.20 Treningsløp/ sesongavslutning Vikeså Egersund OK Eventor
30.09.20 Gimse by Night Melhus IL Eventor
30.09.20 Gimse by Night, fellesstart Melhus IL Orientering Brikkesys
30.09.20 Harry Lagerst Nattcup 2020 - Bonusløp Nydalens SK Eventor
30.09.20 MIL O6`er nr 6 - GbN Melhus IL Orientering Brikkesys
30.09.20 O-karusellen Vågan 5. Løp, Kabelvågmarka Kabelvåg O-lag Eventor
29.09.20 Hjalmarkarusellen løp 2 Skien OK Eventor
29.09.20 Klubbmesterskap i NM-løypene. Oppmøte på Rådhusplassen Haugesund IL Orientering Eventor
29.09.20 KM natt, Smistad Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
29.09.20 Nattløp Hopen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
29.09.20 Vestfold Høstcup 7 Larvik OK Eventor
28.09.20 Klubbmesterskap Grudaskogen Ganddal IL Eventor
28.09.20 Malvik #14 - Saksvik natt Malvik IL orientering Brikkesys
27.09.20 Fjellgeita, Emblem Emblem IL Eventor
27.09.20 Høstløp, MOT.TV-finale Porsgrunn OL Eventor
27.09.20 Kraftløpet Eidsvoll OL Eventor
27.09.20 Kraftløpet Eidsvoll OL Brikkesys
27.09.20 Morgenfrisk i Follo #9 Nordre Follo Orientering Brikkesys
27.09.20 Morgenfrisk i Follo #9 Nordre Follo Orientering Eventor
27.09.20 NM sprint stafett Haugesund IL Orientering Eventor
27.09.20 Ringreven Ringsaker OK Eventor
27.09.20 Ringreven individuelt Ringsaker OK Eventor
26.09.20 Furugampen 2020 Hamar OK Eventor
26.09.20 Harstad lang Harstad OL Eventor
26.09.20 Løp 23, Henriksåsen Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
26.09.20 NM knockout sprint Haugesund IL Orientering Eventor
26.09.20 OSI/GeoForm Rankingløp 12 Oslostudentenes IK Eventor
26.09.20 Over Skauen Eiker OL Eventor
26.09.20 Over Skauen Eiker OL Brikkesys
26.09.20 Porsgrunn City Race Porsgrunn OL Eventor
25.09.20 Nattløp Harstad OL Eventor
25.09.20 NM sprint Haugesund IL Orientering Eventor
24.09.20 Klubbmesterskap Fana IL Hordaland orinteringskrets Brikkesys
24.09.20 NOL TrLøp 16 Tinnemyra Notodden Orienteringslag Brikkesys
24.09.20 Pollicup 1 OK Skeidi Eventor
24.09.20 Råtassløp #4 Indre Østfold OK Eventor
24.09.20 Ringerikskarusell 9 Ringerike OL Eventor
24.09.20 Torsdagsløp nr. 16 Lillehammer OK Eventor
24.09.20 Treningsløp Ødemørk Moss, OK Brikkesys
23.09.20 Aust-Agder-karusellen løp 15 - Individuelt Hisøy OK Eventor
23.09.20 Aust-Agder-karusellen løp 15 - Stafett Hisøy OK Eventor
23.09.20 Førde IL Nærløp Slåtten Skule Førde IL Eventor
23.09.20 Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2 Nydalens SK Eventor
23.09.20 Høstløp nr.3 IL Leik Leik, IL Brikkesys
23.09.20 MIL trening Valshaugen Melhus IL Orientering Brikkesys
Løp sist oppdatert: 28.11.2020 16:18:38