OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
03.09.20 Internløp 12 Månen NTNU-BIL Brikkesys
03.09.20 Klubbmesterskap Sprint Indre Østfold OK Brikkesys
03.09.20 Klubbmesterskap Sprint og Råtassløp #1 Indre Østfold OK Eventor
03.09.20 Mossemesterskap lang Moss, OK Brikkesys
03.09.20 NOL TrLøp 13 Kl.M Lang Notodden Orienteringslag Brikkesys
03.09.20 OBIK P22/ABIK R7 ABIK Romerike Orientering Brikkesys
03.09.20 Ringerikskarusell 6 Ringerike OL Eventor
03.09.20 T-A-sprint finale Verdal OK Eventor
02.09.20 Åpent klubbmesterskap Raumar Orientering Brikkesys
02.09.20 Aust-Agder-karusellen løp 12 Froland IL Eventor
02.09.20 Førde IL Nærløp Førde Vassverk Førde IL Eventor
02.09.20 Klubbmesterskap Tyrving AB Karusellen Brikkesys
02.09.20 MIL treningsløp - Skjetnemarka Melhus IL Orientering Brikkesys
02.09.20 O-Åtter nr.10 IL Leik Leik, IL Brikkesys
02.09.20 O-karusell 4 Verdal OK Brikkesys
02.09.20 OSI/GeoForm Rankingløp 9 IL GeoForm Eventor
02.09.20 Raumarkarusellen løp 4 - Åpent klubbmesterskap Nes OL Eventor
02.09.20 Skøynarkarusell 11 OK Skøynar Brikkesys
02.09.20 Treningsløp, Børsa IL Børsa IL Brikkesys
02.09.20 VestMjøsa-cup 5 OL Toten-Troll Eventor
01.09.20 10. rankingløp Stord Orientering Eventor
01.09.20 Klesklypeorientering fra Kleivtjønna Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
01.09.20 Løp 18, KM Bedrift Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
01.09.20 NK7 Hagland - Mellomdistanse Haugesund IL Orientering Eventor
01.09.20 Nordmarka 1-2-3 - løp 4 IL Koll Eventor
01.09.20 Numedalsserien - Veggli skole Rollag og Veggli IL Eventor
01.09.20 Østmarka Open 10 Østmarka OK Eventor
01.09.20 Østmarka Open 10 Østmarka OK Brikkesys
01.09.20 P21 OBIK / AB løp 3 / Asker ABC nr. 4 Asker SK Brikkesys
01.09.20 P21 OBIK / AB løp 3 / Asker ABC nr. 4 Asker Skiklubb Eventor
01.09.20 Rekrutt og råtassløp Fossum IF Eventor
01.09.20 Saltenkarusell 14 - Nordvika Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
01.09.20 Sprintcup 1 Bergen Bergens TF Eventor
01.09.20 Ungdomscup og klubbkamp Vårli Sandnes IL (Rogaland) Eventor
01.09.20 Uttaksløp NM stafett NTNUI Orientering Brikkesys
01.09.20 Vestfold Høstcup 3 Botne SK Eventor
31.08.20 Klubbranking 2 Husabø Egersund OK Eventor
31.08.20 Malvik #10 - KM Vikhammervollen Malvik IL orientering Brikkesys
31.08.20 Nordhordlandskarusellen (Koronatilpasset) Kvernbit IL Eventor
31.08.20 Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 2 Lillomarka OL Eventor
30.08.20 KM Mellomdistanse Røros IL Eventor
30.08.20 KM sprintstafett Larvik OK Eventor
30.08.20 KM stafett Konnerud IL Brikkesys
30.08.20 KM stafett Lillehammer OK Brikkesys
30.08.20 KM stafett Lillehammer OK Eventor
30.08.20 KM stafett Konnerud IL Eventor
30.08.20 KM Stafett, Agder o-krets Kristiansand OK Eventor
30.08.20 KM ultralang distanse Korgen IL Eventor
30.08.20 Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020 Varegg Fleridrett Brikkesys
30.08.20 Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020 Varegg Fleridrett Eventor
Løp sist oppdatert: 16.09.2020 08:31:33