OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
24.06.20 MIL treningsløp Rye Melhus IL Orientering Brikkesys
24.06.20 NØK-karusell løp 4 Tynset IF Eventor
24.06.20 O-Åtter nr.5 IL Leik Leik, IL Brikkesys
24.06.20 O-karusell 1 Verdal OK Brikkesys
24.06.20 OSI/GeoForm Rankingløp 4 Oslostudentenes IK Eventor
24.06.20 Saltenkarusell 8 - Sagelva (flyttet dato og sted) Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
24.06.20 Treningsløp, Børsa IL Børsa IL Brikkesys
23.06.20 KOK Sommercup, løp 1 Kristiansand OK Eventor
23.06.20 Østmarka Open 7 Østmarka OK Eventor
23.06.20 Østmarka Open 7 Østmarka OK Brikkesys
23.06.20 Stjørdalskarusell nr.5-2020 Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
23.06.20 Ungdomscup og klubbkamp Sveineskogen Egersund OK Eventor
22.06.20 Malvik #7 - Vikhammervollen Malvik IL orientering Brikkesys
22.06.20 Tour of Lillomarka 2020 - Løp 2 Lillomarka OL Eventor
21.06.20 Bymesterskap Harstad OL Eventor
21.06.20 Geilo 2-dagers, Dag 2 IL Gular Eventor
21.06.20 Jonsokløpet Fossekallen IL Eventor
21.06.20 Jonsokløpet Fossekallen IL Brikkesys
21.06.20 KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.06.20 Oppdal 2-dagers, Dag 2 Freidig Eventor
21.06.20 Romerike 2-dagers - Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarert Fet OL Eventor
21.06.20 Sandefjord Skogs-race Sandefjord OK Eventor
20.06.20 Geilo 2-dagers, Dag 1 IL Gular Eventor
20.06.20 KM Sprint Riska Sandnes IL (Rogaland) Eventor
20.06.20 Oppdal 2-dagers, Dag 1 Freidig Eventor
20.06.20 Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarert Raumar Orientering Eventor
20.06.20 Ungdomsserien - løp 3 OK Moss Eventor
19.06.20 Veteranløpet IF Trauma Eventor
18.06.20 ABIK R2/OBIK P14 ABIK Romerike Orientering Brikkesys
18.06.20 MIL test Melhus IL Orientering Brikkesys
18.06.20 Ringerikskarusell 1 Ringerike OL Eventor
18.06.20 TA-sprint 1 Steinkjer OK Eventor
18.06.20 TA-sprint 1 Steinkjer OK Brikkesys
18.06.20 Torsdagsløp nr. 10 Nordseter - Lunkefjell Lillehammer OK Brikkesys
18.06.20 Torsdagsløp nr. 10 Nordseter - Lunkefjell Lillehammer OK Eventor
18.06.20 Trenigsløp Augerød Moss, OK Brikkesys
18.06.20 Ungdomsløp Byåsen IL Eventor
17.06.20 Aust-Agder-karusellen løp 9B Øyestad IF allianse Eventor
17.06.20 Førde IL Nærløp Djupedalen Førde IL Eventor
17.06.20 MIL O6 er - Klubbmesterskap Melhus IL Orientering Brikkesys
17.06.20 Nammo-cup 3 Innlandet Eventor
17.06.20 NFO-mesterskapet Nordre Follo Orientering Brikkesys
17.06.20 O-Åtter nr.4 IL Leik Leik, IL Brikkesys
17.06.20 Skøynarkarusell 5 OK Skøynar Brikkesys
17.06.20 Solkystløpet Larvik OK Eventor
17.06.20 Sørkedalskarusellen 3 Lierbygda OL Eventor
17.06.20 Sørlandskarusellen Kristiansand OK Eventor
17.06.20 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
16.06.20 Klubbmesterskap sprint Oppsal Orientering Oppsal Orientering Eventor
16.06.20 Klubbmesterskap sprint Oppsal Orientering Oppsal Orientering Brikkesys
Løp sist oppdatert: 08.08.2020 09:15:56