OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
12.05.20 Klubbløp Haugesund IL Orientering Haugesund IL Orientering Eventor
12.05.20 le Tour de Glåmdal | etappe 1 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
12.05.20 Østmarka Open 1 Østmarka OK Brikkesys
12.05.20 Østmarka Open 1 Østmarka OK Eventor
12.05.20 Saltenkarusell 2 - Saltstraumen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
12.05.20 Ungdomscup og klubbkamp Hellvik Egersund OK Eventor
11.05.20 Touch Free Test Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
10.05.20 eb test 1 Moss, OK Brikkesys
10.05.20 eb test 2 Moss, OK Brikkesys
10.05.20 Morgenfrisk i Follo #1 UsynligO 11.apr-10.mai Nordre Follo Orientering Eventor
10.05.20 Morgenfrisk i Follo #2 UsynligO 11.apr-10.mai Nordre Follo Orientering Eventor
09.05.20 Lille Gromløpet D13-14 ungdom AOOK Lillomarka OL Brikkesys
09.05.20 Lille Gromløpet D13-14 ungdom AOOK Lillomarka OL Eventor
09.05.20 Lille Gromløpet D15-16 ungdom AOOK Lillomarka OL Eventor
09.05.20 Lille Gromløpet D15-16 ungdom AOOK Lillomarka OL Brikkesys
09.05.20 Lille Gromløpet H13-14 ungdom AOOK Lillomarka OL Eventor
09.05.20 Lille Gromløpet H13-14 ungdom AOOK Lillomarka OL Brikkesys
09.05.20 Lille Gromløpet H15-16 ungdom AOOK Lillomarka OL Brikkesys
09.05.20 Lille Gromløpet H15-16 ungdom AOOK Lillomarka OL Eventor
07.05.20 Asker ABC løp nr. 2 Asker Skiklubb Eventor
07.05.20 Toten Koronasprintcup 1 OL Toten-Troll Eventor
05.05.20 Touch free test 3 Asker SK Brikkesys
04.05.20 Ungdomscup og klubbkamp Bogafjell - kan løpes 4.-11.mai Ganddal IL Eventor
23.04.20 OBIK P1 Trening OBIK Orientering Brikkesys
11.03.20 Langrenn Nilsbyen Luftkrigsskolen Brikkesys
11.03.20 nattcupfinale Bergen IL Gular Eventor
11.03.20 Vinter-Jukola løp 17 OK Skeidi Eventor
07.03.20 Heimdal vintersprint dag 2 OL Trollelg Brikkesys
07.03.20 Vinterkarusell Lauvås Stavanger Orienteringsklubb Eventor
06.03.20 Heimdal vintersprint dag 1 OL Trollelg Brikkesys
05.03.20 Nattsprintkøppen 8 Villduen bhg, Brakahaug Haugesund IL Orientering Eventor
05.03.20 Vinterråtassen 2020 # 9 Indre Østfold OK Eventor
04.03.20 Nattløp Vaulen badeplass Stavanger Orienteringsklubb Eventor
04.03.20 Vinter-jukola løp 16 Sandefjord OK Eventor
03.03.20 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås-NMBU Orientering Eventor
03.03.20 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås IL Brikkesys
03.03.20 Urb-O løp 6 Sløyfer Hordaland orinteringskrets Brikkesys
02.03.20 Gate-o-løp 2.3.20 Østmarka OK Brikkesys
01.03.20 NC mellom (finale) IL BUL-Tromsø Eventor
29.02.20 IL GeoForms Skuddårsløp 2020 IL GeoForm Eventor
29.02.20 NC sprint IL BUL-Tromsø Eventor
27.02.20 Asker Gate-O #5 Gullhella Veritas BIL Brikkesys
27.02.20 Torsdagsløp Februar Stavanger Orienteringsklubb Eventor
26.02.20 Vinter-Jukola 15 Skien OK Eventor
19.02.20 nattcup 5 Bergen Gneist, IL Eventor
19.02.20 Nattløp, Vikeså Ålgård Orientering Eventor
16.02.20 NM stafett og stafett 13-16 Vang OL Eventor
16.02.20 Publikumsløp NM stafett Vang OL Eventor
15.02.20 NM mellom Vang OL Eventor
15.02.20 Vinterkarusell Tastaveden Stavanger Orienteringsklubb Eventor
Løp sist oppdatert: 29.05.2020 13:51:14