OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
19.10.19 Blodslitet Fredrikstad SK Eventor
19.10.19 Blodslitet Elite Fredrikstad SK Eventor
13.10.19 Tunevannet Rundt Sarpsborg OL Eventor
26.09.19 Råtasskarusellen #12 - Stikla Indre Østfold OK Eventor
21.09.19 O-troll leir for Østfold Halden SK Eventor
19.09.19 Råtasskarusellen #11 - Askim Indre Østfold OK Eventor
12.09.19 Råtasskarusellen #10 - Mona i Hærland Indre Østfold OK Eventor
07.09.19 Ungdomsserien Finale Trøsken IL Eventor
05.09.19 Råtasskarusellen #9 - Rom skole Askim Indre Østfold OK Eventor
03.09.19 Ungdomsserien Løp nr 5. Fredrikstad SK Eventor
01.09.19 KM lang Østfold OK Moss Eventor
29.08.19 Råtasskarusellen #8 - Rakkestad Indre Østfold OK Eventor
27.08.19 Ungdomsserien løp 4 Halden SK Eventor
24.08.19 KM mellomdistanse Indre Østfold OK Eventor
22.08.19 Råtasskarusellen #7 - Brattfoss Indre Østfold OK Eventor
17.08.19 WOC2019 - Spectatorrace 6 Østfold Eventor
16.08.19 WOC2019 - Norgescup Jr. Østfold Eventor
16.08.19 WOC2019 - Spectatorrace 5 Østfold Eventor
15.08.19 IOF Family / Media Race 2019 Østfold Eventor
15.08.19 WOC2019 - Spectatorrace 4 Østfold Eventor
14.08.19 WOC2019 - Spectatorrace 3 Østfold Eventor
13.08.19 WOC2019 - Norgescup Jr. Østfold Eventor
13.08.19 WOC2019 - Spectatorrace 2 Østfold Eventor
12.08.19 WOC2019 - Spectatorrace 1 Østfold Eventor
07.07.19 VM granskingsløp mellom / WOC Selection races middle Halden SK Eventor
05.07.19 VM granskingsløp lang / WOC Selection races long Halden SK Eventor
23.06.19 Sommerløpet ØOK Østfold Eventor
13.06.19 Råtasskarusellen #6 Indre Østfold OK Eventor
06.06.19 Råtasskarusellen #5 Indre Østfold OK Eventor
05.06.19 Østfoldsprinten finale Indre Østfold OK Eventor
02.06.19 Flex-O-løp Trøsken IL Eventor
01.06.19 Klubb KM Individuelle klasser Sarpsborg OL Eventor
01.06.19 Klubb KM Stafett Sarpsborg OL Eventor
30.05.19 Mossemesterskapet langdistanse OK Moss Eventor
28.05.19 Ungdomsserien løp 3 Indre Østfold OK Eventor
23.05.19 Råtasskarusell #4 - Klubbmesterskap Sprint Indre Østfold OK Eventor
22.05.19 Østfoldsprinten - 3 Fredrikstad SK Eventor
16.05.19 Råtasskarusellen #3 Indre Østfold OK Eventor
14.05.19 Ungdomsserien løp 2 Gimle IF Eventor
09.05.19 Råtasskarusellen #2 Indre Østfold OK Eventor
08.05.19 Østfoldsprinten Løp2 Sarpsborg OL Eventor
04.05.19 KM Sprint Gimle IF Eventor
02.05.19 Råtasskarusellen #1 Indre Østfold OK Eventor
30.04.19 Ungdomsserien løp 1 OK Moss Eventor
27.04.19 Fredrikstad Sk Fredrikstad SK Eventor
24.04.19 Østfoldsprinten løp 1 Halden SK Eventor
14.04.19 Smaaleneneløpet Indre Østfold OK Eventor
13.04.19 Lørdagskjappen OK Moss Eventor
07.04.19 Norwegian Spring - Solrenningen Halden SK Eventor
06.04.19 Norwegian Spring - Vårspretten Halden SK Eventor
Løp sist oppdatert: 22.11.2019 00:00:24