OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
25.08.19 KM-Stafett Hedmark og Oppland - INDIVIDUELLE KLASSER Vang OL Eventor
25.08.19 Midt-Norsk Mesterskap Stafett Stjørdals-Blink Orientering Eventor
25.08.19 Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark Larvik OK Eventor
24.08.19 Hemingløpet Heming Orientering Eventor
24.08.19 KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup Asker Skiklubb Eventor
24.08.19 KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen Vang OL Eventor
24.08.19 KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes Sandnes IL (Rogaland) Eventor
24.08.19 KM mellomdistanse Indre Østfold OK Eventor
24.08.19 Midt-Norsk Mesterskap Lang Stjørdals-Blink Orientering Eventor
24.08.19 NNM lang IL BUL-Tromsø Eventor
24.08.19 Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019) Odda OL Eventor
24.08.19 ROOTS-leir Ganddal IL Eventor
24.08.19 Sørlandsmesterskapet Langdistanse Aust-Agder Eventor
24.08.19 Trollo 50 års jubileumsløp OL Trollo Eventor
23.08.19 Midt-Norsk Mesterskap Sprint Stjørdals-Blink Orientering Eventor
23.08.19 NNM sprint IL BUL-Tromsø Eventor
22.08.19 Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK) Skien OK Eventor
22.08.19 Internløp 11 Leinstrandmarka øst NTNU-BIL Brikkesys
22.08.19 Klubbkarusell Løp 7 Eidsvoll OL Brikkesys
22.08.19 Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb Hedrum OL Eventor
22.08.19 OBIK P17 Låkeberget OBIK Orientering Brikkesys
22.08.19 Råtasskarusellen #7 - Brattfoss Indre Østfold OK Eventor
22.08.19 STOK Ungdomsløp 6 Melhus IL Eventor
22.08.19 Torsdagsløp nr 10. Fjelløp Rudsbygd IL Eventor
22.08.19 Tyritreffen løp nr. 7 Hadeland OL Eventor
21.08.19 AAOK-karusellen løp 10 Øyestad IF allianse Eventor
21.08.19 Andy Cap 2019 Lillomarka OL Brikkesys
21.08.19 Dølakarusell - LOMSETRA Tormod Skilag Eventor
21.08.19 Førde IL Nærløp Langeland Nord Førde IL Eventor
21.08.19 NØK-karusell løp 3 Ålen IL Eventor
21.08.19 OG-Karusell - 5 2019 OG karusellen Brikkesys
21.08.19 O-karusell 5, fork. lang Verdal OK Brikkesys
21.08.19 OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skrå IL GeoForm Eventor
21.08.19 O-sjuer 8, Jamtkneppet Frol IL Orientering Brikkesys
21.08.19 Raumarkarusellen løp 13 Raumar Orientering Eventor
21.08.19 Rekruttløp Dæliskogen Tyrving IL Eventor
21.08.19 Skøynarkarusell 8 OK Skøynar Brikkesys
21.08.19 STOK ungdomsløp nr. 6 Melhus IL Orientering Brikkesys
21.08.19 Treningsløp #12 Ås IL Brikkesys
20.08.19 3. sprintløp Fitjar Stord Orientering Eventor
20.08.19 Aurskog-Høland Karusellen OK Øst Eventor
20.08.19 Langrudåsen treningsløp Modum Orienteringslag Brikkesys
20.08.19 Le Tour de Glåmdal 5 Odal OL - Orientering Eventor
20.08.19 Løp 14, KM-stafett Skogly Brikkesys
20.08.19 Nærløp, Vikeså Ålgård Orientering Eventor
20.08.19 NK7 Nærløpskarusellen - Mellom - Mykje skole Haugesund IL Orientering Eventor
20.08.19 Numedalsserien - Skjerbrekka/Vegglifjell sør Rollag og Veggli IL Eventor
20.08.19 OBIK P16 Bråteåsen OBIK Orientering Brikkesys
20.08.19 O-gøy cupen - løp 3 IL Koll Eventor
20.08.19 Østmarka Open 6 Østmarka OK Eventor
Løp sist oppdatert: 25.08.2019 00:17:46