OrRe

Orienteringsresultater
DatoNavn Arrangør Kilde
31.12.18 Nyårslöpet (anmälan endast på tävlingsdagen) Ankarsrums OK Eventor (SE)
31.12.18 Nyårsorientering Svaide Roma SOK Eventor (SE)
31.12.18 Nyårsracet 2018 Valbo AIF Eventor (SE)
31.12.18 Nyttårsløpet, Melshei Sandnes IL (Rogaland) Eventor
31.12.18 Nyttårsløpet, OK Moss OK Moss Eventor
31.12.18 O-CAMP 2018, Etapp 4 Västergötlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
31.12.18 Öppet klubbmästerskap SkidO I 19 IF Boden I 19 IF Eventor (SE)
31.12.18 Sylvestermissen Hudiksvalls OK Eventor (SE)
31.12.18 Vinterråtassen 2019 # 1 - Nyttårsråtassen Indre Østfold OK Eventor
30.12.18 Mellandags-OL Helsingborgs SOK Eventor (SE)
30.12.18 Romjuls gateO Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
30.12.18 Skid-O 1 (inställd) Östersunds OK Eventor (SE)
30.12.18 SkidO, Nyårsmedeln i Boden I 19 IF Eventor (SE)
30.12.18 SkidO, Nyårssprinten i Boden I 19 IF Eventor (SE)
30.12.18 Tibro AdventskalenderOL Tibro OK Eventor (SE)
29.12.18 Marsipanløpet OL Toten-Troll Eventor
29.12.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
28.12.18 OKN Natten OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
28.12.18 Romjulsdrømmen 2018 Skien OK Eventor
27.12.18 Landehofs Nattcup Etapp 4 OK Landehof Eventor (SE)
27.12.18 Pölder Sport Nattcup Etapp 3 OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
27.12.18 Vintercupen deltävling 3 Sundsvalls OK Eventor (SE)
26.12.18 2. Juledagsløpet Kristiansand OK Eventor
26.12.18 Annandags orientering Gotlands Bro OK Eventor (SE)
26.12.18 Annandagssprinten (anmälan endast på tävlingsdagen) Vimmerby OK Eventor (SE)
26.12.18 Førde IL Romjulsløpet Førde IL Eventor
26.12.18 Juleløp Egersund OK Eventor
26.12.18 Juleløpet 2018 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
26.12.18 Julserien, Etapp 4 Arboga OK Eventor (SE)
26.12.18 Kongens enmannsstafett 2. dg jul Indre Østfold OK Eventor
26.12.18 Modum OL, Ribbeløpet Viul OK Brikkesys
26.12.18 Romjulsløpet Stord Orientering Eventor
26.12.18 Skinksvängen 2018 Degerfors OK Eventor (SE)
26.12.18 Tøffen Larvik OK Eventor
26.12.18 Vintercup nr 4, Pan-Kristianstad OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
24.12.18 Julaftons OL OK Djerf Eventor (SE)
22.12.18 Bredareds Rogaining 2018 Bredareds IF Eventor (SE)
21.12.18 Tomterace OK Renen Eventor (SE)
20.12.18 DOF natt-cup deltävling OK Kåre OK Kåre Eventor (SE)
20.12.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
20.12.18 Nattsprintkøppen 2018/2019 Skeisvang skole Haugesund IL Orientering Eventor
20.12.18 Nissadals Natt-race Bredaryds SOK Eventor (SE)
20.12.18 Östra Blekinges Nattcup 8 OK Orion Eventor (SE)
20.12.18 Skaraborg by night IF Hagen Eventor (SE)
20.12.18 Vätterbygden by night 4 Jönköpings OK Eventor (SE)
19.12.18 Go Natt Avesta - Skinkloppet Dalaportens OL Eventor (SE)
19.12.18 Kylk(l)ampen deltävling 3 Sisu Forshaga SK Eventor (SE)
19.12.18 MOF Nattcup #5 VK Uvarna Eventor (SE)
19.12.18 Nattløp ølbergskogen Stavanger Orienteringsklubb Eventor
19.12.18 Nattugglan - Tullinge-Hästhagen Tullinge SK Eventor (SE)
19.12.18 Vinterjukola 8 Porsgrunn OL Eventor
16.12.18 AdventOrient etapp 4 OK Silva Eventor (SE)
16.12.18 Julasletet OK Kullingshof Eventor (SE)
16.12.18 Jullöpet 2018 Trollhättans SK Eventor (SE)
16.12.18 Julserien, Etapp 3 Arboga OK Eventor (SE)
16.12.18 Sjusjørennet mellom - Ski-O Nydalens SK Eventor
16.12.18 Skinkloppet IS Kullen Eventor (SE)
16.12.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
16.12.18 Vintercup 2 Gamleby Gamleby OK Eventor (SE)
16.12.18 Vintercupen #3 OK Skogsfalken Eventor (SE)
15.12.18 Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet IL GeoForm Eventor
15.12.18 Luciasprinten OK Älgen Eventor (SE)
15.12.18 Qpoolen Indoor Hässleholms OK Eventor (SE)
15.12.18 Sjusjørennet sprint - Ski-O Nydalens SK Eventor
15.12.18 Tomtesprinten Domnarvets GOIF Eventor (SE)
13.12.18 Coca-Cola cup 3, finale Kristiansand OK Eventor
13.12.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
13.12.18 GOF NattCup Etapp 5 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
13.12.18 Natt 7:an Etapp 4 Skene Sim o IS Eventor (SE)
13.12.18 Östra Blekinges Nattcup 7 OK Orion Eventor (SE)
13.12.18 Pölder Sport Nattcup etapp 2 FK Göingarna Eventor (SE)
13.12.18 Torsdagsløp Desember Stavanger Orienteringsklubb Eventor
13.12.18 Veteran-OL SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
12.12.18 Elitveteranernas julsprint Falköpings AIK OK Eventor (SE)
12.12.18 Go Natt Avesta Dalaportens OL Eventor (SE)
12.12.18 Mila Stockholm by Night, #2 Enebybergs IF Eventor (SE)
12.12.18 Nattcup 3 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
12.12.18 Sandefjord Christmas City Race Sandefjord OK Eventor
12.12.18 Skinkjakten, Le Grand Finale Gotlands Bro OK Eventor (SE)
12.12.18 VBIL Natt Veritasskogen Veritas BIL Brikkesys
12.12.18 Veteran-OL nr 13 Kristinehamns OK Eventor (SE)
12.12.18 Veteran OL NV Skåne Helsingborgs SOK Eventor (SE)
12.12.18 Vintercupen deltävling 2 Sundsvalls OK Eventor (SE)
11.12.18 Lussetåget 2018, Etapp 4 Gävle OK Eventor (SE)
11.12.18 Nattcup #1 OK Hällen Eventor (SE)
11.12.18 Nattcup 2, Trollhättans SOK Trollhättans SOK Eventor (SE)
11.12.18 OL-NV Natträning 3 Helsingborgs SOK Eventor (SE)
11.12.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3 Ås IL Brikkesys
09.12.18 AdventOrient etapp 3 OK Silva Eventor (SE)
09.12.18 Julserien, Etapp 2 Arboga OK Eventor (SE)
09.12.18 Lucianatten Laholms IF OK Eventor (SE)
09.12.18 Nisseo-løp Vang OL Eventor
09.12.18 Poängjakt IS Kullen Eventor (SE)
09.12.18 SAIS Motions-OL Etapp 2 Stångenäs AIS Eventor (SE)
09.12.18 Skinkloppet Kristinehamns OK Eventor (SE)
09.12.18 Storviks IF #TBE Sprint Cup Delt. 5 Gästrike Hammarby Storviks IF Eventor (SE)
09.12.18 Vintercupen 2018-2019 Åkeboda Härlövs IF Eventor (SE)
08.12.18 Høstkarusellen Løp 3 - Alsvig Stavanger Orienteringsklubb Eventor
08.12.18 Lucianatten 2018 Lessebo OK Eventor (SE)
08.12.18 Ribbe & Loff Sentrum OK Eventor
08.12.18 Skinkloppet Vänersborgs SK Eventor (SE)
08.12.18 SM Sport Vintercup #1 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
06.12.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
06.12.18 Klubbmästerskap Natt OKK och MOK OK Kontinent Eventor (SE)
06.12.18 Landehofs Nattcup Etapp 3 OK Landehof Eventor (SE)
06.12.18 Nattsprintkøppen 2018/2019 Gard skole Haugesund IL Orientering Eventor
06.12.18 Östra Blekinges Nattcup 6 Karlskrona SOK Eventor (SE)
06.12.18 Skaraborg by Night OK Skogsstjärnan Eventor (SE)
06.12.18 Vätterbygden by night, deltävling 2 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
05.12.18 Go Natt Avesta Dalaportens OL Eventor (SE)
05.12.18 Kylklampen 2018-2019 deltävling 2 Kils OK Eventor (SE)
05.12.18 LiU Night 1 Petersburg Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
05.12.18 Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 2 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
05.12.18 Lussetåget 2018, Etapp 3 Gävle OK Eventor (SE)
05.12.18 MOF Nattcup #4 Sundsvalls OK Eventor (SE)
05.12.18 Natt-Cup 2 Dalarna Karlsbyhedens OK Eventor (SE)
05.12.18 Nattløp Kalvøya Veritas BIL Brikkesys
05.12.18 Nattløp Øksnevadskogen Ganddal IL Eventor
05.12.18 Skinkjakten, Deltävling 3 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
05.12.18 Veteran-OL nr 12 Kristinehamns OK Eventor (SE)
05.12.18 Veteran OL NV Skåne Helsingborgs SOK Eventor (SE)
05.12.18 Vinter-Jukola 6 Hedrum OL Eventor
04.12.18 GTNC #2 Trosabygdens OK Eventor (SE)
04.12.18 Tompas Jubileums Sprint OK Hammaren Eventor (SE)
04.12.18 Veteran OL OK Tor Eventor (SE)
02.12.18 AdventOrient etapp 2 OK Silva Eventor (SE)
02.12.18 Julserien, Etapp1 Arboga OK Eventor (SE)
02.12.18 Poängjakt IS Kullen Eventor (SE)
02.12.18 SI klubbmesterskap Sandnes IL (Rogaland) Eventor
02.12.18 Vintercupen FK Göingarna Eventor (SE)
01.12.18 Adventstöpet Selånger SOK Eventor (SE)
01.12.18 Nordcupen, etapp 5 Sundbybergs IK Eventor (SE)
01.12.18 OSI/GeoForm Rankingløp 26 IL GeoForm Eventor
01.12.18 Røsskleivaløpet OK Skeidi Eventor
01.12.18 Storviks IF #TBE Sprint Cup Delt. 4 Storvik Storviks IF Eventor (SE)
01.12.18 Vinterkarusell Kiellandskogen Egersund OK Eventor
29.11.18 Coca-Cola cup 2 Kristiansand OK Eventor
29.11.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
29.11.18 GOF NattCup Etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
29.11.18 Klubbstugan torsdag Tullinge SK Eventor (SE)
29.11.18 Natt-7:an Etapp 3 Bredareds IF Eventor (SE)
29.11.18 Östra Blekinges Nattcup 5 OK Orion Eventor (SE)
29.11.18 Pölder Sport Nattcup Etapp 1 OK Vilse 87 Eventor (SE)
29.11.18 Torsdagsløp November Stavanger Orienteringsklubb Eventor
29.11.18 VBN deltävling 1 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
29.11.18 Veteranträning Kungälv Kungälvs OK Eventor (SE)
28.11.18 Ålems OK Veteran-OL Ålems OK Eventor (SE)
28.11.18 Go Natt Avesta Dalaportens OL Eventor (SE)
28.11.18 Luffarligan IFK Lidingö SOK Eventor (SE)
28.11.18 Lussetåget 2018, Etapp 2 Gävle OK Eventor (SE)
28.11.18 Nattugglan - söder Getaren Tullinge SK Eventor (SE)
28.11.18 Skinkjakten, Deltävling 2 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
28.11.18 Veritas Nattcup #6 Husebyskogen Veritas BIL Brikkesys
28.11.18 Veteran-OL nr 11 Kristinehamns OK Eventor (SE)
28.11.18 Veteran OL NV Skåne Helsingborgs SOK Eventor (SE)
28.11.18 Vintercupen deltävling 1 Sundsvalls OK Eventor (SE)
28.11.18 Vinter-Jukola 5 OK Skeidi Eventor
27.11.18 OL-NV Natträning 2 Helsingborgs SOK Eventor (SE)
27.11.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås IL Brikkesys
27.11.18 Veteran OL SMOL Strängnäs-Malmby OL Eventor (SE)
25.11.18 AdventOrient etapp 1 OK Silva Eventor (SE)
25.11.18 Herkules Stuglopp FK Herkules Eventor (SE)
25.11.18 Höstrusket Medel Rimbo SOK Eventor (SE)
25.11.18 Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 1 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
25.11.18 Poängjakt IS Kullen Eventor (SE)
25.11.18 Skinkskubbet OK Skogsfalken Eventor (SE)
25.11.18 Storviks IF #TBE Sprint Cup Delt. 3 Hedesunda Storviks IF Eventor (SE)
24.11.18 Dalaoffensiven 2018 Dalarnas Orienteringsförbund Eventor (SE)
24.11.18 Fakiren Arboga OK Eventor (SE)
24.11.18 Hagasprinten IFK Umeå Eventor (SE)
24.11.18 Høstkarusellen Løp 2 - Vannassen Stavanger Orienteringsklubb Eventor
24.11.18 Nordcupen 2018 deltävling 4 Täby OK Eventor (SE)
24.11.18 OSI/GeoForm Rankingløp 25 IL GeoForm Eventor
24.11.18 Tøffen/Tøffelen Hamar Hamar OK Eventor
24.11.18 Tranan Höst Challenge OK Tranan Eventor (SE)
24.11.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
24.11.18 Vintercup 1 Västerviks OK Eventor (SE)
23.11.18 Öppet Kortdistans-KM Natt Västerås SOK Eventor (SE)
22.11.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.11.18 Landehofs Nattcup Etapp 2 OK Landehof Eventor (SE)
22.11.18 Natt-Cup 1 Dalarna Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
22.11.18 Nattsprintkøppen 2018/2019 Kvala Haugesund IL Orientering Eventor
22.11.18 Nissadals Natt-race Bredaryds SOK Eventor (SE)
22.11.18 Östra Blekinges Nattcup 4 OK Orion Eventor (SE)
22.11.18 Skaraborg By Night Falköpings AIK OK Eventor (SE)
22.11.18 Storviks IF #TBE Sprint Cup Delt. 2 Storvik Storviks IF Eventor (SE)
22.11.18 Veterantävling Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
21.11.18 Go Natt Avesta Dalaportens OL Eventor (SE)
21.11.18 Konglungen OBIK Orientering Brikkesys
21.11.18 Kylklampen 2018-2019 deltävling 1 OK Tyr Eventor (SE)
21.11.18 Lussetåget 2018, Etapp 1 Gävle OK Eventor (SE)
21.11.18 MIL treningsløp Melhus IL Orientering Brikkesys
21.11.18 MOF Nattcup #3 Njurunda OK Eventor (SE)
21.11.18 Nattløp Sandnes IL (Rogaland) Eventor
21.11.18 NOLs nattcup, løp 6 Notodden OL Eventor
21.11.18 Skinkjakten, Deltävling 1 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
21.11.18 Skogslöparna Höstcup 4 Skogslöparna Eventor (SE)
21.11.18 Veteran-OL nr 10 Kristinehamns OK Eventor (SE)
21.11.18 Veteran OL NV Skåne Helsingborgs SOK Eventor (SE)
21.11.18 Vinter-Jukola 4 Sandefjord OK Eventor
20.11.18 IKS Veteran OL IK Standard Eventor (SE)
20.11.18 Veteran-OL IK Standard Eventor (SE)
20.11.18 Vinternatt-OL #1 Rehns BK Eventor (SE)
18.11.18 Graneløpet IK Grane Arendal Orientering Eventor
18.11.18 Poängjakt IS Kullen Eventor (SE)
18.11.18 Viken Indoor, Etapp 2 OK Pers Lärjungar Eventor (SE)
17.11.18 MUMS 2018 Stora Tuna OK Eventor (SE)
17.11.18 Natt-O-jakta Norges Orienteringsforbund Eventor
17.11.18 Nordcupen 2018, deltävling 3 Attunda OK Eventor (SE)
17.11.18 OSI/GeoForm Rankingløp 24 IL GeoForm Eventor
17.11.18 PreO, DM, öppet, Skåne och Blekinge OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
17.11.18 Stockholm Rogaining OK Ravinen Eventor (SE)
17.11.18 Tinos minneløp 2018 OK Moss Eventor
17.11.18 Trening Eiker OL Brikkesys
17.11.18 Treningsløp IL Leik IL Leik Brikkesys
17.11.18 Viken Indoor, Etapp 1 OK Pers Lärjungar Eventor (SE)
16.11.18 Kasenatta Idefjordens SK Eventor (SE)
16.11.18 Westmans Night Vision Västerås SOK Eventor (SE)
15.11.18 Coca-Cola cup 1 Kristiansand OK Eventor
15.11.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
15.11.18 GOF NattCup Etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
15.11.18 Kolgränna natt Bottnaryds IF Eventor (SE)
15.11.18 Natt 7an Etapp 2 OK Tranan Eventor (SE)
15.11.18 Östra Blekinges Nattcup 3 OK Orion Eventor (SE)
15.11.18 Storviks IF #TBE Sprint Cup Delt. 1 Torsåker Storviks IF Eventor (SE)
15.11.18 Veteran-OL Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
15.11.18 Veteranträning-O Gbg IK Uven Eventor (SE)
14.11.18 GoNattAvesta Dalaportens OL Eventor (SE)
14.11.18 Mila Stockholm by Night, #1 OK Södertörn Eventor (SE)
14.11.18 Nattcup 2 Bergen TIF Viking Eventor
14.11.18 NOLs nattcup, løp 5 Notodden OL Eventor
14.11.18 SAIS Motions-OL Etapp 1 Stångenäs AIS Eventor (SE)
14.11.18 Vestmarksetra Veritas BIL Brikkesys
14.11.18 Veteran-OL nr 9 Kristinehamns OK Eventor (SE)
14.11.18 Veteran OL NV Skåne Helsingborgs SOK Eventor (SE)
14.11.18 Vinter-Jukola løp 3 Skien OK Eventor
13.11.18 Nattcup 1, Vänersborgs SK Vänersborgs SK Eventor (SE)
13.11.18 Norrnatt 181113 Forsa OK Eventor (SE)
13.11.18 OL-NV Natträning 1 Helsingborgs SOK Eventor (SE)
13.11.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås IL Brikkesys
13.11.18 Veterantävling Krikonbacken Nyköpings OK Eventor (SE)
11.11.18 Novemberflåset 2018 Valbo AIF Eventor (SE)
11.11.18 Novembertävlingarna, medel Tullinge SK Eventor (SE)
11.11.18 O-event, dag 3, Zoorientering IK Ymer Eventor (SE)
11.11.18 Rogaining Jössestugan OK Jösse Eventor (SE)
10.11.18 Andre lørdag okt. Eiker OL Brikkesys
10.11.18 Höknatten Sundsvalls OK Eventor (SE)
10.11.18 Høstkarusellen løp 1 - Tasta Stavanger Orienteringsklubb Eventor
10.11.18 Nordcupen 2018, deltävling 2 Järfälla OK Eventor (SE)
10.11.18 Novembertävlingarna, lång Tullinge SK Eventor (SE)
10.11.18 O-event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF Eventor (SE)
10.11.18 OSI/GeoForm Rankingløp 23 IL GeoForm Eventor
10.11.18 Rørholtmarka Rundt OK Skeidi Eventor
10.11.18 Tverlandssprinten Tverlandet IL Eventor
09.11.18 O-event, dag 1, Sprint by Night Borås GIF Eventor (SE)
09.11.18 Roots leir, Rogaland, Sviland Sandnes IL (Rogaland) Eventor
08.11.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
08.11.18 Nattsprintkøppen 2018/2019 Brakahaug skole Haugesund IL Orientering Eventor
08.11.18 Öppen träning Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
08.11.18 Orientexpressen 2018 Västerås SOK Eventor (SE)
08.11.18 Östra Blekinges Nattcup 2 Karlskrona SOK Eventor (SE)
08.11.18 Syd Västra Kretesen Öppet Natt mästerskap Rävetofta OK Eventor (SE)
07.11.18 Go Natt Avesta Dalaportens OL Eventor (SE)
07.11.18 Kretsmästerskap Natt OK Motala Eventor (SE)
07.11.18 MOFs Nattcup Deltävling 2 Sundsvalls OK Eventor (SE)
07.11.18 Nattløp IL Leik IL Leik Brikkesys
07.11.18 Nattløp, Resafjell Ålgård Orientering Eventor
07.11.18 NOLs nattcup, løp 4 Notodden OL Eventor
07.11.18 Skogslöparna Höstcup 3 Skogslöparna Eventor (SE)
07.11.18 Vertias Nattløp Frognerparken Veritas BIL Brikkesys
07.11.18 Veteran-OL nr 8 Kristinehamns OK Eventor (SE)
07.11.18 Vinterjukola 2 Porsgrunn OL Eventor
06.11.18 GTNC-1 / OKK Natt-KM OK Klemmingen Eventor (SE)
06.11.18 Natt-serien Kjula IF Eventor (SE)
06.11.18 Norrnatt 181106 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
06.11.18 VET-OL Eskilstuna OL Eventor (SE)
04.11.18 Frostsprinten Røyken O-lag Brikkesys
04.11.18 Høstkøpp 4: O-hytta Haugesund IL Orientering Eventor
04.11.18 Høstkøppen, Høstkøpp 4: O-hytta Haugesund IL Orientering Eventor
04.11.18 Höstlunken, patrull Snättringe SK Eventor (SE)
04.11.18 Korten OK Tyr Eventor (SE)
04.11.18 Råbockalången Hjärnarps OL Eventor (SE)
04.11.18 SM, ultralång IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
04.11.18 SM, ultralång, publiktävling, medel Gränna-Bygdens OK Eventor (SE)
04.11.18 Verpgrenda o-trening Viul OK Brikkesys
03.11.18 Grankvistløpet Østmarka OK Brikkesys
03.11.18 Høstgampen Hedrum OL Eventor
03.11.18 Klubbmesterskapet 2018 Hordaland orinteringskrets Brikkesys
03.11.18 Klubbmesterskap sprint Kristiansand OK Eventor
03.11.18 Kneskjælven BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
03.11.18 Lången OK Tyr Eventor (SE)
03.11.18 MTBO DM Småland Nybro OK Eventor (SE)
03.11.18 MtbO, Rodhenloppet OK Rodhen Eventor (SE)
03.11.18 NOLs åpne klubbmesterskap i ultralang Notodden OL Eventor
03.11.18 NSM Langdistanse NTNUI Orientering Brikkesys
03.11.18 OSI/GeoForm Rankingløp 22 IL GeoForm Eventor
03.11.18 Rodhenloppet, nattpatrull OK Rodhen Eventor (SE)
03.11.18 Treningsløp,Ormåsen Eiker OL Brikkesys
03.11.18 Trollnatta og natt-O-toget IL Koll Brikkesys
03.11.18 Uddevallatrofén Uddevalla OK Eventor (SE)
02.11.18 NSM Sprint NTNUI Orientering Brikkesys
02.11.18 Österlen lyser Simrishamns OK Eventor (SE)
31.10.18 MIL treningsløp Melhus IL Orientering Brikkesys
31.10.18 Trening Natt IL Leik IL Leik Brikkesys
31.10.18 Veritas Nattløp Veritas BIL Brikkesys
28.10.18 2-mila Asker SK Brikkesys
28.10.18 Høstkøppen, Høstkøpp 3: Vikebygd Haugesund IL Orientering Eventor
28.10.18 Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering Ås IL Brikkesys
27.10.18 OSI/GeoForm Rankingløp 21 IL Koll Brikkesys
27.10.18 Skotselv Eiker OL Brikkesys
26.10.18 O-CAMP 2018, Etapp 3 Västergötlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
24.10.18 KKC #5 - finalen NTNUI Orientering Brikkesys
24.10.18 Klubbmesterskap nattorientering Fossum IF OBIK Orientering Brikkesys
24.10.18 Treningsløp skumringssprint Ås IL Brikkesys
24.10.18 Veritas Nattløp Veritas BIL Brikkesys
22.10.18 Skumringskampen , Finale Asker SK Brikkesys
21.10.18 Høstkøppen, Høstkøpp 2: Steinsfjellet Haugesund IL Orientering Eventor
17.10.18 KKC #4 Knøttlangt NTNUI Orientering Brikkesys
17.10.18 LKSK Løpet Luftkrigsskolen Brikkesys
17.10.18 Nattcup Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
17.10.18 Rolles nattcup, Etapp 3 Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.10.18 Trening 2 Høst IL Leik IL Leik Brikkesys
16.10.18 Ärla IF Veteran-OL Ärla IF Eventor (SE)
16.10.18 Finding Lights (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
16.10.18 Hjalmarkarusellen 3 Skien OK Eventor
16.10.18 Kils nattpatrull Kils OK Eventor (SE)
16.10.18 Klubbmesterskap Natt 2018 Oppsal Orientering Brikkesys
16.10.18 Nattløp - Skihytta Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
16.10.18 Nattserien OK Tor Eventor (SE)
16.10.18 Norrnatt 181016 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
16.10.18 Peking Night deltävling 3 Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
16.10.18 SörNatta #1 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
16.10.18 SprintCup 2018 Del 3 av 4 Ulricehamns OK Eventor (SE)
16.10.18 Veteran-OL OK Kåre 2018:2 OK Kåre Eventor (SE)
14.10.18 Älgfritt OK Motala Eventor (SE)
14.10.18 Björnjakten Piteå IF Orienteringsklubb Eventor (SE)
14.10.18 Fräknefejden Ljungskile FK Eventor (SE)
14.10.18 Helg utan älg, Etapp 2 Garda OK Eventor (SE)
14.10.18 Høstkøpp 1: Kattanakk/Anleggsveien (ved pumpehuset) Haugesund IL Orientering Eventor
14.10.18 Høstkøppen, Høstkøpp 1: Kattanakk/anleggsveien (Pumpehuset) Haugesund IL Orientering Eventor
14.10.18 Marummila Sandefjord OK Eventor
14.10.18 Närtävling MTBO Kils OK Eventor (SE)
14.10.18 NM natt + jaktstart søndag, Dag 2 jaktstart Sturla, IF Eventor
14.10.18 Tränings_Ol på väster Hudiksvalls OK Eventor (SE)
14.10.18 Tunevannet Rundt Sarpsborg OL Eventor
13.10.18 AAOK-karusell løp 11 - Individuelt Hisøy OK Eventor
13.10.18 AAOK-karusell løp 11 - Stafett Hisøy OK Eventor
13.10.18 Äventyrsorientering SOK Träff Eventor (SE)
13.10.18 Helg utan älg, Etapp 1 Garda OK Eventor (SE)
13.10.18 Klubbmästerskap Sprint OKK och MOK OK Kontinent Eventor (SE)
13.10.18 Lillomarka Nord/Sør Lillomarka OL Brikkesys
13.10.18 MORR – Mölndal Outdoor Runt Race – MTBO Mölndal Outdoor IF Eventor (SE)
13.10.18 NM natt + jaktstart søndag, Dag 1, Natt NM 2018 Sturla, IF Eventor
13.10.18 OK Tyr MTBO Medeldistans/Prova-på OK Tyr Eventor (SE)
13.10.18 Rondslitet Rond OL Eventor
13.10.18 Siljanskrets lång Leksands OK Eventor (SE)
13.10.18 Skogiskavlen 2018 Skogis IF Eventor (SE)
13.10.18 Svanlimila (Svelvik IF) Berger og Svelvik OL Brikkesys
13.10.18 Treningsløp Leik IL Leik Brikkesys
13.10.18 Tullinge teamsprint Tullinge SK Eventor (SE)
13.10.18 Vänersborgsmedeln Vänersborgs SK Eventor (SE)
12.10.18 DM, natt, Bohuslän-Dal Kvillebyns SK Eventor (SE)
12.10.18 Höst-Öst 51 Telegrafberget Grand Prix Mälarhöjdens IK OK Eventor (SE)
12.10.18 Östra Natt deltävling 5 Haparanda OK Eventor (SE)
12.10.18 Ungdomskretsavslutning med miniläger Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
11.10.18 EM Natt Eiker OL Brikkesys
11.10.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.10.18 GOF NattCup Etapp 1 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.10.18 IL Tyrving - Klubbmesterskap natt-O AB Karusellen Brikkesys
11.10.18 Kretsträning västra kretsen Lidköpings VSK Eventor (SE)
11.10.18 Närnatt Cup, etapp 1 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.10.18 Nattcup IFK IFK Linköpings OS Eventor (SE)
11.10.18 Nattugla - Ringerike Ringerike OL Eventor
11.10.18 OCK träning Kronoskogen Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
11.10.18 Pollicup 3 OK Skeidi Eventor
11.10.18 POL-Lidköping Lidköpings VSK Eventor (SE)
11.10.18 Toten nattcup 1 OL Toten-Troll Eventor
11.10.18 Veteran-OL KFUM Vidablick Jönköpings OK Eventor (SE)
11.10.18 Veteran-OL tävling 19 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.10.18 Veterantouren Sigtuna OK Eventor (SE)
11.10.18 VOK VeteranOL Vimmerby OK Eventor (SE)
10.10.18 Go Natt Avesta Dalaportens OL Eventor (SE)
10.10.18 Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3 Nydalens SK Eventor
10.10.18 KKC #4 - Jakstart NTNUI Orientering Brikkesys
10.10.18 LOK-sprintcup 2 Larvik OK Eventor
10.10.18 MIL nattløp Valshaugen Melhus IL Orientering Brikkesys
10.10.18 Nammo-cup 2018, Etappe 6 Nattløp jaktstart/fellesstart Lillehammer OK Brikkesys
10.10.18 NATTJAKTA #2 - 2018 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
10.10.18 Öppna natt-KM IFK Mora OK Eventor (SE)
10.10.18 Raumar nattløp Raumar Orientering Eventor
10.10.18 Raumar nattløp - Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
10.10.18 Rolles nattcup, Etapp 2 Kristinehamns OK Eventor (SE)
10.10.18 Veteran-OL nr 4 Kristinehamns OK Eventor (SE)
10.10.18 VetOL 3stad TSOK Trollhättans SOK Eventor (SE)
09.10.18 Dala-Veteran OL Leksands OK Eventor (SE)
09.10.18 KM Natt AOOK Bækkelagets SK Eventor
09.10.18 KM natt VAOK/AAOK Søgne og Songdalen OK Eventor
09.10.18 Nattløp Tverlandet IL Eventor
09.10.18 Natt-serien Ärla IF Eventor (SE)
09.10.18 Norrnatt + KM Natt Ljusdals OK Eventor (SE)
09.10.18 Peking Night - Deltävling 2 NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
09.10.18 SprintCup 2018 Del 2 av 4 Ulricehamns OK Eventor (SE)
09.10.18 Tisdags-OL Billingen IF Hagen Eventor (SE)
09.10.18 Veteran-OL OK Måsen Eventor (SE)
08.10.18 ABIK R15 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
08.10.18 KKC #3 - Prolog NTNUI Orientering Brikkesys
08.10.18 Malvik #19 - Nattløp Vullum Malvik IL Brikkesys
08.10.18 Skumringskampen, Løp 4 Lierbygda OL Eventor
07.10.18 25mannamedeln Järfälla OK Eventor (SE)
07.10.18 Falkdrevet, dag 2 OK Skogsfalken Eventor (SE)
07.10.18 Klubbmesterskap 2018 OK Skøynar Brikkesys
06.10.18 25manna Järfälla OK Eventor (SE)
06.10.18 Falkdrevet, dag 1 OK Skogsfalken Eventor (SE)
06.10.18 Hu og Hei Gampeløpet NTNUI Orientering Brikkesys
06.10.18 Hu og Hei, Gampeløpet NTNUI Eventor
06.10.18 Kjempesprekken 2018 Oslostudentenes IK Eventor
06.10.18 KM MTBO, Medel Lunds OK Eventor (SE)
06.10.18 Løp 26, Toilløpet MNSBIK Brikkesys
06.10.18 Motionsorientering 25manna Järfälla OK Eventor (SE)
06.10.18 Nytt Skitjønn m. strekktider Viul OK Brikkesys
06.10.18 Skellefteå OK öppna KM Skellefteå OK Eventor (SE)
06.10.18 Skitjønn, Heidal - høstferieløp Viul OK Brikkesys
06.10.18 Skogsfalken Open OK Skogsfalken Eventor (SE)
06.10.18 Veslesprekken (OSI/GeoForm Rankingløp 18) IL GeoForm Eventor
05.10.18 Hu og Hei Snuskeløpet NTNUI Orientering Brikkesys
05.10.18 Hu og Hei, Snuskeløpet NTNUI Eventor
05.10.18 KM natt Steinkjer OK Brikkesys
05.10.18 KM Natt Telemark krets IL Hauken Eventor
04.10.18 25-mannaträning 181004 Stora Tuna OK Eventor (SE)
04.10.18 Baikanatta Bergnäsets AIK Eventor (SE)
04.10.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
04.10.18 GOK VeteranOL, Garpe Gamleby OK Eventor (SE)
04.10.18 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
04.10.18 Nattcup LOK Linköpings OK Eventor (SE)
04.10.18 OCK träning Furuboda Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
04.10.18 POL-Högaliden Hjobygdens OK Eventor (SE)
04.10.18 Pollicup 2 OK Skeidi Eventor
04.10.18 Roslagsveteranerna Enebybergs IF Eventor (SE)
04.10.18 Veteran Hallstahammars OK Eventor (SE)
04.10.18 Veteran OL Göteborg OK Skogshjortarna Eventor (SE)
04.10.18 Veteran-OL Stadsparken Jönköpings OK Eventor (SE)
04.10.18 Veteran-OL tävling 18 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
04.10.18 Veteranorientering Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
03.10.18 Byåsennatta Byåsen IL Eventor
03.10.18 Harry Lagerts Nattcup 2018 Bonus Nydalens SK Eventor
03.10.18 HØSTMESTERSKAP Luftkrigsskolen Brikkesys
03.10.18 NATTJAKTA #1 - 2018 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
03.10.18 Rolles nattcup, Etapp 1 Kristinehamns OK Eventor (SE)
03.10.18 Trening 1 Høst IL Leik IL Leik Brikkesys
03.10.18 VCEIT Tibro OK Eventor (SE)
03.10.18 Veteran OL 3-stad OK Skogshjortarna Eventor (SE)
03.10.18 Veteran-OL nr 3 Kristinehamns OK Eventor (SE)
02.10.18 Dalarnas veteran-OL IFK Mora OK Eventor (SE)
02.10.18 Hjalmarkarusellen 2 Skien OK Eventor
02.10.18 Løp 25, KM natt Estenstadhytta MNSBIK Brikkesys
02.10.18 Nattløp - Arlia / Frosktjern Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
02.10.18 Norrnatta Forsa OK Eventor (SE)
02.10.18 ÖOK:s nattserie 2 Östersunds OK Eventor (SE)
02.10.18 Peking Night - deltävling 1 Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
02.10.18 SprintCup 2018 Del 1 av 4 Ulricehamns OK Eventor (SE)
02.10.18 Tisdags-OL Rankås IF Hagen Eventor (SE)
02.10.18 Veteran-OL Trosabygdens OK Eventor (SE)
01.10.18 Bakkebø Klubbranking Egersund OK Eventor
01.10.18 Klubbmesterskap Ganddal IL - Øksnevadskogen Ganddal IL Eventor
01.10.18 Malvik #18 - nattløp Vikhammeråsen Malvik IL Brikkesys
01.10.18 Nordhordlandskarusellen Knarvik IL Eventor
01.10.18 Skumringskampen, Løp 3 Røyken OL Eventor
30.09.18 Bahco cup, stafett Lidköpings VSK Eventor (SE)
30.09.18 DM, lång, Gotland Visborgs OK Eventor (SE)
30.09.18 Fjellgeita Emblem IL Eventor
30.09.18 Folskubbet Frölunda OL Eventor (SE)
30.09.18 Gemensamt KM-dag / Tjustmästerskap Hammarkinds OK Eventor (SE)
30.09.18 HOK-rankingfinale 2018 Fana IL Eventor
30.09.18 Höstrusket i Örkelljunga Örkelljunga FK Eventor (SE)
30.09.18 KM Långdistans Skogslöparna och ÖOK Skogslöparna Eventor (SE)
30.09.18 Martinsons cup, avslutning, medel, individuella öppna klasser SK Björnen Eventor (SE)
30.09.18 Martinsons cup, avslutning, medel, patrull SK Björnen Eventor (SE)
30.09.18 Martinsons cup, avslutning, sprintstafett SK Björnen Eventor (SE)
30.09.18 Midälvastafetten Njurunda OK Eventor (SE)
30.09.18 Midälvastafetten Öppna klasser Njurunda OK Eventor (SE)
30.09.18 MTBO, IF Thor ABCD-cup IF Thor Eventor (SE)
30.09.18 O-karusell 7, åpen ultralangdistanse Verdal OK Eventor
30.09.18 O-karusell 7, ultralang Verdal OK Brikkesys
30.09.18 Poengjakta Porsgrunn OL Eventor
30.09.18 PreO, DM, öppet, Värmland Kristinehamns OK Eventor (SE)
30.09.18 Provlöpning O-Ringen 2019 Etapp 5 Östergötlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
30.09.18 Ringreven Ringsaker OK Eventor
30.09.18 Ringreven individuelle klasser Ringsaker OK Eventor
30.09.18 Skärmjakten, dag 2, medel HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
30.09.18 SM stafett i Orienteringsskytte Forsa OK Eventor (SE)
30.09.18 Trosa skogslopp Trosabygdens OK Eventor (SE)
30.09.18 Ungdomens 5-dagars Etapp 5 Jönköpings OK Eventor (SE)
30.09.18 Ungdomsstafetten Örkelljunga FK Eventor (SE)
30.09.18 VM (Vesteråls-mesterskap) - fellesstart Sortland OL - Orientering Eventor
30.09.18 VÖOL-dubbeln, dag 2 Vallentuna-Össeby OL Eventor (SE)
29.09.18 4-klubbsmatch no 4 OK Måsen Eventor (SE)
29.09.18 Älgots Cup Örkelljunga FK Eventor (SE)
29.09.18 Bahco cup, lång Lidköpings VSK Eventor (SE)
29.09.18 Blodsmaken Alta OL Eventor
29.09.18 DM, natt, Västerbotten IFK Umeå Eventor (SE)
29.09.18 DM, sprint, Västerbotten IFK Umeå Eventor (SE)
29.09.18 Ekorren cup Linköpings OK Eventor (SE)
29.09.18 Furugampen 2018 Hamar OK Eventor
29.09.18 Kretsløp sprint Haugesund IL Orientering Eventor
29.09.18 Medeluven IK Uven Eventor (SE)
29.09.18 MTB-O ABCD cupen Stockholm Multisport Klubb Eventor (SE)
29.09.18 OSI/GeoForm Rankingløp 17 IL GeoForm Eventor
29.09.18 Over Skauen Eiker OL Eventor
29.09.18 Pölder OL-cup, avslutning, dag 2, medel OK Njudung Eventor (SE)
29.09.18 Porsgrunn City Race Porsgrunn OL Eventor
29.09.18 PreO, SM, Kristinehamn Kristinehamns OK Eventor (SE)
29.09.18 PreO, SM, TempO, Kristinehamn Kristinehamns OK Eventor (SE)
29.09.18 Skärmjakten, dag 1, lång HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
29.09.18 SM, World Cup och Svenska cupen i Orienteringsskytte Forsa OK Eventor (SE)
29.09.18 Tibrotrippeln höst, lång Tibro OK Eventor (SE)
29.09.18 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
29.09.18 VÖOL-dubbeln, dag 1 Vallentuna-Össeby OL Eventor (SE)
29.09.18 VÖOL-dubbeln dag 1 resultat Vallentuna-Össeby OL Eventor (SE)
28.09.18 DM, natt, Medelpad Njurunda OK Eventor (SE)
28.09.18 KM Natt Vikebygd IL Eventor
28.09.18 Natt-KM OK Kullingshof Eventor (SE)
28.09.18 Öppet Skaraborgsmästerskap, natt Tibro OK Eventor (SE)
28.09.18 Östra Natt etapp 3 Övertorneå IF Eventor (SE)
28.09.18 Pölder OL-cup, avslutning, dag 1, natt OK Njudung Eventor (SE)
28.09.18 ROOTS-leir Haugesund IL Orientering Eventor
28.09.18 Veteranorientering OK Måsen Eventor (SE)
28.09.18 World Cup och Svenska cupen i Orienteringsskytte Forsa OK Eventor (SE)
27.09.18 25-mannaträning med gemansam start för tjustalliansen Västerviks OK Eventor (SE)
27.09.18 DM, natt, Jämtland-Härjedalen Östersunds OK Eventor (SE)
27.09.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
27.09.18 Hoensmarka nattløp Eiker OL Brikkesys
27.09.18 HSOK Nybörjartävling Helsingborgs SOK Eventor (SE)
27.09.18 Markbygdsträning Markbygdens OK Eventor (SE)
27.09.18 Motionsorientering- Herrestads AIF Eventor (SE)
27.09.18 Nattcup OKS OK Skogsströvarna Eventor (SE)
27.09.18 OCK träning Uddarp Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
27.09.18 Polis o Brand SM Medel Linköpings OK Eventor (SE)
27.09.18 Pollicup 1 OK Skeidi Eventor
27.09.18 POL- Mösseberg Hjobygdens OK Eventor (SE)
27.09.18 Råtasskarusellen 2018 # 14 Indre Østfold OK Eventor
27.09.18 Roslagsveteranerna OK Rodhen Eventor (SE)
27.09.18 Säter Borlänge träning Säterbygdens OK Eventor (SE)
27.09.18 Veteran-OL IFK Linköpings OS Eventor (SE)
27.09.18 Veteran Ol i Södra Vätterbygden IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
27.09.18 Veteran-OL tävling 17 Hällefors OK Eventor (SE)
27.09.18 Ymer MTB-O sprint och OL IK Ymer Eventor (SE)
26.09.18 Eiktunet Natt Gjø-Vard OL Eventor
26.09.18 Gimse by Night, fellesstart Melhus IL Eventor
26.09.18 Gimse by Night, fellesstart Melhus IL Orientering Brikkesys
26.09.18 Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp2 Nydalens SK Eventor
26.09.18 KM Natt Sarpsborg OL Eventor
26.09.18 LOK-sprintcup 1 Larvik OK Eventor
26.09.18 MIL O6`er 6 GbN Melhus IL Orientering Brikkesys
26.09.18 Motionsorientering Umeå 26 september Stöcksjö IS Eventor (SE)
26.09.18 Natti Natti IFK Enskede Eventor (SE)
26.09.18 Natti Natti, Motionsorientering IFK Enskede Eventor (SE)
26.09.18 Nattkøpp løp 3 OL Vallset/Stange Eventor
26.09.18 O-sjuer 11, Storlidalen/Skihytta Frol IL Orientering Brikkesys
26.09.18 Polis o Brand SM Lång Linköpings OK Eventor (SE)
26.09.18 Treningsløp 26.09.2018 Ås IL Brikkesys
26.09.18 Veteran-OL 3-stad OK Flundrehof Eventor (SE)
26.09.18 VeteranOL 3-stad OK Flundrehof Eventor (SE)
26.09.18 VeteranOL Bodafors Bodafors OK Eventor (SE)
26.09.18 Veteran-OL nr 2 Kristinehamns OK Eventor (SE)
25.09.18 Dala veteran OL Säterbygdens OK Eventor (SE)
25.09.18 Fellesstart natt - Remarka Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
25.09.18 Hjalmarkarusellen 1 Skien OK Eventor
25.09.18 Klubbmesterskap Haugesund IL Orientering Eventor
25.09.18 Longyearbyen 25.09 Svalbard Turn Eventor
25.09.18 Løp 24, Devlebukta MNSBIK Brikkesys
25.09.18 Motions-OL Sandviksskolan OK Djerf Eventor (SE)
25.09.18 Nattpotta Østmarka OK Brikkesys
25.09.18 Norrnatt 180925 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
25.09.18 Polis-SM Ol-skytte Linköpings OK Eventor (SE)
25.09.18 Saltensprint 4 - Grønnåsen skole Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
25.09.18 SIF veteran OL Södertälje IF Eventor (SE)
25.09.18 Sprintcupfinale Bergen TIF Viking Eventor
25.09.18 Tibro KM Natt Tibro OK Eventor (SE)
25.09.18 Tisdags-OL Karstorp IF Hagen Eventor (SE)
25.09.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
25.09.18 Vestfold Høstcup 7 OL Tønsberg og omegn Eventor
24.09.18 Fotland Klubbranking Egersund OK Eventor
24.09.18 Malvik #17 - Lauvtjønna Malvik IL Brikkesys
24.09.18 Nordhordlandskarusellen Kvernbit IL Eventor
24.09.18 Skumringskampen, Løp 2 Røyken O-lag Brikkesys
24.09.18 VOK Motionsorientering 14 (Överboda, Natt) Vännäs OK Eventor (SE)
23.09.18 Årungen rundt Ås IL Brikkesys
23.09.18 Barkenträffen Smedjebackens OK Eventor (SE)
23.09.18 DM, lång, Blekinge Ronneby OK Eventor (SE)
23.09.18 DM, lång, Halland OK Löftan Eventor (SE)
23.09.18 DM, lång, Skåne FK Åsen Eventor (SE)
23.09.18 DM, lång, Småland + Östergötland Sol Tranås Eventor (SE)
23.09.18 DM, lång, Södermanland IK Standard Eventor (SE)
23.09.18 DM, lång, Västergötland Skene Sim o IS Eventor (SE)
23.09.18 DM, medel, Västmanland Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Bohuslän-Dal Ljungskile FK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Gästrikland OK Hammaren Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Gästrikland, individuella öppna klasser OK Hammaren Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Göteborg Tolereds Allmänna IK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Göteborg, individuella öppna klasser Tolereds Allmänna IK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Hälsingland Segersta OK Eventor (SE)
23.09.18 DM stafett Hälsingland, individuella öppna klasser Segersta OK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Stockholm Tullinge SK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Stockholm, individuella öppna klasser Tullinge SK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Uppland Långhundra IF Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Uppland, individuella öppna klasser Långhundra IF Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Värmland IK Vikings OK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Värmland, individuella öppna klasser IK Vikings OK Eventor (SE)
23.09.18 Fyrklöver 2018 OK Tisaren Eventor (SE)
23.09.18 Haustbløyta IL Tambarskjelvar Eventor
23.09.18 Jaktprøven Freidig Eventor
23.09.18 Klubbmeisterskap Samnanger IL Eventor
23.09.18 KM Ultralang IL BUL-Tromsø Eventor
23.09.18 Lappmanna Lycksele IF Eventor (SE)
23.09.18 NM junior stafett Sandefjord OK Eventor
23.09.18 Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, Dag 2 Sandefjord OK Eventor
23.09.18 Öppet KM och Dalaserien i MTBO IFK Mora OK Eventor (SE)
23.09.18 Stafett DM Direkt anm Ljungskile FK Eventor (SE)
22.09.18 DM, lång, Dalarna + Västmanland Västmanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.09.18 DM, medel, Gästrikland OK Hammaren Eventor (SE)
22.09.18 DM, medel, Göteborg Utby IK Eventor (SE)
22.09.18 DM, medel, Hälsingland Forsa OK Eventor (SE)
22.09.18 DM, medel, Södermanland IK Standard Eventor (SE)
22.09.18 DM, medel, Uppland OK Triangeln Eventor (SE)
22.09.18 DM, medel, Värmland Kroppa IF Eventor (SE)
22.09.18 DM, natt, Gotland Visborgs OK Eventor (SE)
22.09.18 DM, natt, Norrbotten OK Renen Eventor (SE)
22.09.18 DM, sprint, Hälsingland Forsa OK Eventor (SE)
22.09.18 DM, sprint, Norrbotten OK Renen Eventor (SE)
22.09.18 DM, stafett, Örebro län Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.09.18 Finn Skedsmos minneløp 2018 Hadeland OL Eventor
22.09.18 Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg) Sandefjord OK Eventor
22.09.18 Jernbanemesterskap Lillomarka OL Brikkesys
22.09.18 KM natt IL Tambarskjelvar Eventor
22.09.18 KM natt Troms IL BUL-Tromsø Eventor
22.09.18 Kraftløpet Eidsvoll OL Eventor
22.09.18 Løp 23, Høgåsen MNSBIK Brikkesys
22.09.18 Motionsorientering i Upplands Väsby Väsby OK Eventor (SE)
22.09.18 Mountainbike orientering Obbola Umeå OK Eventor (SE)
22.09.18 Norgescup junior mellom + O-idol Sandefjord OK Eventor
22.09.18 Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, Dag 1 Sandefjord OK Eventor
22.09.18 OSI/GeoForm Rankingløp 16 Oslostudentenes IK Eventor
22.09.18 O-troll-leir for Østfold OK Moss Eventor
22.09.18 Saltendilten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
22.09.18 Tivedsorienteringen Laxå OK Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Ångermanland Härnösands OK Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Blekinge OK Vilse 87 Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Bohuslän-Dal Kvillebyns SK Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Halland OK Lindéna Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Skåne med Tormestorpsträffen Tormestorps IF Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Småland + Östergötland Östergötlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Stockholm IFK Tumba SOK Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Västergötland Skene Sim o IS Eventor (SE)
21.09.18 Norgescup sprint Sandefjord OK Eventor
21.09.18 ÖstraNatt Etapp 2 Seskarö IF Eventor (SE)
20.09.18 15 Henriksåsen NTNU BIL Kilde
20.09.18 DOK:s motions-OL Lidetorp Degerfors OK Eventor (SE)
20.09.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
20.09.18 Grenlandskarusell løp 14 Skien OK Eventor
20.09.18 IF Rune Veteran OL IF Rune Eventor (SE)
20.09.18 Klubbmatch Hestra-Ymer-Bredared-Rydboholm Rydboholms SK Eventor (SE)
20.09.18 Motion-OL Bergskrossen Kristinehamns OK Eventor (SE)
20.09.18 Motionsorientering Uddevalla OK Eventor (SE)
20.09.18 Motionsorientering Umeå 20 sep Umeå OK Eventor (SE)
20.09.18 Nattløp Årbogen Eiker OL Brikkesys
20.09.18 OCK träning Kjugekull Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
20.09.18 POL-Mostugan OK Skogsstjärnan Eventor (SE)
20.09.18 Råtasskarusellen 2018 # 13 Indre Østfold OK Eventor
20.09.18 Roslagsveteranerna Täby Täby OK Eventor (SE)
20.09.18 Torsdagsløp nr. 16 Lillehammer OK Eventor
20.09.18 Veteran-ol Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
20.09.18 Veteran-OL Göteborg IK Stern Eventor (SE)
20.09.18 Veteran-OL Södra Vätterbygden IK Vista Eventor (SE)
20.09.18 Veteran-OL tävling 16 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
20.09.18 VOL 15 Medelpad Timrå SOK Eventor (SE)
19.09.18 AAOK-karusellen løp 10 IL Imås Eventor
19.09.18 Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp1 Nydalens SK Eventor
19.09.18 Luffarligan, Masmo Snättringe SK Eventor (SE)
19.09.18 MIL nattløp Melhus IL Orientering Brikkesys
19.09.18 Motions-OL - Borås 5 av 5 HT [Sjöbo] Borås GIF Eventor (SE)
19.09.18 Nattkøpp løp 2 Løten o-lag Eventor
19.09.18 Postplukkmesterskap for Lillomarka O-lag Lillomarka OL Eventor
19.09.18 Raumar O-karusell 11 Raumar Orientering Eventor
19.09.18 Raumar O-karusell 11 Gjerdrum Raumar Orientering Brikkesys
19.09.18 Treningsløp #10 Ås IL Brikkesys
19.09.18 Treningsløp natt Verdal OK Brikkesys
19.09.18 VeteranOL 3-stad OK Skogsvargarna Eventor (SE)
19.09.18 Veteran-OL nr 1 Kristinehamns OK Eventor (SE)
19.09.18 Veteran-OL OKS 180919 OK Skogsvargarna Eventor (SE)
18.09.18 25manna-träning / NOK NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
18.09.18 Dala Veteran OL 18/09 Kvarnsveden Kvarnsvedens GOIF OK Eventor (SE)
18.09.18 Løp 22, Festningen MNSBIK Brikkesys
18.09.18 Motion-OL Sjöjungfrun Kristinehamns OK Eventor (SE)
18.09.18 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
18.09.18 Motions-OL Lunedet OK Djerf Eventor (SE)
18.09.18 Nærløpskarusellen 8 Årabrot Haugesund IL Orientering Eventor
18.09.18 Nattløp golfbanen Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
18.09.18 Norrnatt Ljusdals OK Eventor (SE)
18.09.18 OK Sør klubbmesterskap OK Sør Eventor
18.09.18 Østmarka Open løp 5 Østmarka OK Brikkesys
18.09.18 Østmarka Open - Løp 5 Østmarka OK Eventor
18.09.18 SAKOs 25-mannaträning Vänersborgs SK Eventor (SE)
18.09.18 Saltensprint 3 - Bodøsjøen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
18.09.18 SOK Natt-KM och närtävling natt Sundsvalls OK Eventor (SE)
18.09.18 Sørlandskarusellen OK Sør Eventor
18.09.18 Sörmlands OL-veteranmästerskap OK Grip Eventor (SE)
18.09.18 Sprintcup 5 Bergen Os Orienteringsklubb Eventor
18.09.18 SSOK Motionsorientering Tuggelite Skattkärrs SOK Eventor (SE)
18.09.18 Tisdags-OL Istrum IF Hagen Eventor (SE)
18.09.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
18.09.18 Vestfold Høstcup 6 Hedrum OL Eventor
17.09.18 Haugstadskogen Klubbranking Egersund OK Eventor
17.09.18 Klubbkarusell løp 5 - Sandved Ganddal IL Eventor
17.09.18 Klubbmesterskap Kjelsås IL Kjelsås IL Eventor
17.09.18 Malvik #16 - Ertstjønna Malvik IL Brikkesys
17.09.18 Nordhordlandskarusellen Hordvik IL Eventor
17.09.18 Skumringskampen , løp 1 Asker SK Brikkesys
17.09.18 Skumringskampen , løp 1 Asker Skiklubb Eventor
17.09.18 VOK Motionsorientering 14 (Hammarskolan,Sprint) Vännäs OK Eventor (SE)
17.09.18 Wing4er 4-2018 Wing OK Brikkesys
16.09.18 Älgjakten Frösö IF Eventor (SE)
16.09.18 Älgjakten Öppna banor Frösö IF Eventor (SE)
16.09.18 Bergslagsträffen Fagersta OK Eventor (SE)
16.09.18 Björkforskampen Björkfors GOIF Eventor (SE)
16.09.18 Blindevannet rundt Berger og Svelvik OL Brikkesys
16.09.18 Brotorp Trailrun Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
16.09.18 Hemingsprinten - after-o for ungommer med pizza, lagkonkurranse og krimgåte Heming Orientering Eventor
16.09.18 Hemingsprinten m/finale Trimtex-cup Heming Orientering Eventor
16.09.18 Klubbmesterskap Fossekallen IL Eventor
16.09.18 Klubbmesterskap Fossekallen IL Brikkesys
16.09.18 Korpen propagandaorientering Närkes Skogskarlars Klubb Eventor (SE)
16.09.18 le Tour de Glåmdal - finale - jaktstart Brandval/Kongsvinger OK Eventor
16.09.18 Motionsorientering Byske Skellefteå OK Eventor (SE)
16.09.18 MtbO-närtävling, Falun OK Kåre Eventor (SE)
16.09.18 NM stafett Vegårshei IL Eventor
16.09.18 OK Landehofs höstweekend, lång OK Landehof Eventor (SE)
16.09.18 Ranking -Sprintløp Stavanger Sentrum Stavanger Orienteringsklubb Eventor
16.09.18 Skogis Cup nr 9 Garda OK Eventor (SE)
16.09.18 SM, stafett OK Gränsen Eventor (SE)
16.09.18 Stokke IL Stokke IL Eventor
16.09.18 Test DM 4 Skene Sim o IS Eventor (SE)
16.09.18 Vargsöndan OK Skogsvargarna Eventor (SE)
16.09.18 Värmlandsserien OK Jösse Eventor (SE)
16.09.18 Veteran-SM, lång FK Boken Eventor (SE)
16.09.18 Waxholms OK Waxholms OK Eventor (SE)
15.09.18 Dubbelfajten, lång Garphyttans IF Eventor (SE)
15.09.18 Dubbelfajten, patrulltävling OK Letstigen Eventor (SE)
15.09.18 EOK Hitta Ut Gårdtjärnsberget Edsbyns OK Eventor (SE)
15.09.18 KM-lång Västra kretsen OK Klyftamo Eventor (SE)
15.09.18 Kretsmästerskap lång Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
15.09.18 Loffelunken Östersunds OK Eventor (SE)
15.09.18 Løp 21, Nilsbyen MNSBIK Brikkesys
15.09.18 NM mellomdistanse finaler Vegårshei IL Eventor
15.09.18 Norbergs OK:s nationella Fagersta OK Eventor (SE)
15.09.18 OK Landehofs höstweekend, medel OK Landehof Eventor (SE)
15.09.18 OK Österåker, medel OK Österåker Eventor (SE)
15.09.18 Österåkerskavlen OK Österåker Eventor (SE)
15.09.18 O-troll leir, Vatne Skytebane Ålgård Orientering Eventor
15.09.18 O-trollsamling på Siljustøl i Bergen Hordaland Eventor
15.09.18 SM, medel, final IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
15.09.18 SM, medel, final, publiktävling medel IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
15.09.18 Sport8serien finale Halden SK Eventor
15.09.18 Test DM 3 Skene Sim o IS Eventor (SE)
15.09.18 Ungdomsserien deltävling 5 - Final Stjärnorps SK Eventor (SE)
15.09.18 Ungdomsseriestafetten NOK OK Denseln Eventor (SE)
15.09.18 Veteran-SM, medel FK Boken Eventor (SE)
14.09.18 Älghornsnatten 2018 Hässleby SOK Eventor (SE)
14.09.18 NM mellom kvalifisering Vegårshei IL Eventor
14.09.18 NM publikumsløp Vegårshei IL Eventor
14.09.18 ÖOK:s nattserie 1 Östersunds OK Eventor (SE)
14.09.18 PreO, Natt-DM, Göteborg OK Landehof Eventor (SE)
14.09.18 SM, medel, kval IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
14.09.18 Veteran-SM, sprint FK Boken Eventor (SE)
13.09.18 14 Skistua NTNU BIL Kilde
13.09.18 Asker ABC 6 Asker SK Brikkesys
13.09.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
13.09.18 Grenlandskarusellen 13 Porsgrunn OL Eventor
13.09.18 Kretsträning Västra kretsen Istrums SK Eventor (SE)
13.09.18 Markbygdsträning Markbygdens OK Eventor (SE)
13.09.18 Motion-OL Hultet / PreO Kristinehamns OK Eventor (SE)
13.09.18 Motions OL 8 samt ungdomsserieavslutning Ankarsrums OK Eventor (SE)
13.09.18 Motionsorientering Tyrstugan OK Tyr Eventor (SE)
13.09.18 Motionsorientering-Uddevalla Herrestads AIF Eventor (SE)
13.09.18 MTBO-träningstävling OK Hammaren Eventor (SE)
13.09.18 NM langdistanse Vegårshei IL Eventor
13.09.18 Nordmarkskarusellen ekstra 18 OBIK Orientering Brikkesys
13.09.18 Nordmarkskarusellen - ekstraløp IL Koll Eventor
13.09.18 OCK träning Vånga Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
13.09.18 O-karusell 9, klubbmesterskap Eidskog OL Eventor
13.09.18 POL-Istrum Istrums SK Eventor (SE)
13.09.18 Råtasskarusellen 2018 # 12 Indre Østfold OK Eventor
13.09.18 Roslagsveteranerna. Häverödals SK Eventor (SE)
13.09.18 Sprint Stryken/GamleHokksund Eiker OL Brikkesys
13.09.18 Torsdagsløp nr. 15 Lillehammer OK Eventor
13.09.18 Veritasmesterskapet Veritas BIL Brikkesys
13.09.18 Veteran-OL tävling 15 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
13.09.18 Vittjärvs Natt KM/Träning Vittjärvs IK Eventor (SE)
13.09.18 VOL 14, SOK Sundsvalls OK Eventor (SE)
13.09.18 VR Veteran Höst 18 Vandrarringen Eventor (SE)
12.09.18 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
12.09.18 Førde IL Nærløp Høgda Langeland nord Førde IL Eventor
12.09.18 MIL O6-er 5.løp Melhus IL Orientering Brikkesys
12.09.18 Motions-OL - Borås 4 av 5 HT [Rydboholm] Rydboholms SK Eventor (SE)
12.09.18 Motionsorientering Växjö AIS Eventor (SE)
12.09.18 MTBO-cupen 6 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
12.09.18 O-åtter nr.8 IL Leik IL Leik Brikkesys
12.09.18 O-ligan deltävling 5 Åmåls OK Eventor (SE)
12.09.18 Onsdagsorientering 12, Idre Särna SK Eventor (SE)
12.09.18 OSI/GeoForm Rankingløp 15 IL GeoForm Eventor
12.09.18 O-sjuer 10, Nybrotta/Lavøya Frol IL Orientering Brikkesys
12.09.18 Östgötaserien i MTBO deltävling 4 OK Kolmården Eventor (SE)
12.09.18 Raumar O-karusell 10 Raumar Orientering Eventor
12.09.18 Raumar O-karusell 10 Nes Raumar Orientering Brikkesys
12.09.18 Sorperoa - sprintløp Tormod Skilag Eventor
12.09.18 Test OK Ravinen Eventor (SE)
12.09.18 Treningsløp natt Verdal OK Brikkesys
12.09.18 VestMjøsa-cup 7 OL Toten-Troll Eventor
11.09.18 3-dagars Avesta OK, Etapp 3 Avesta OK Eventor (SE)
11.09.18 4-Sprinten nr 4 Timrå SOK Eventor (SE)
11.09.18 4. sprintløp/nybegynnerkarusellen på Ås Stord Orientering Eventor
11.09.18 Dala Veteran-OL Bjursås OK Eventor (SE)
11.09.18 FOK:s höstcup etapp 5 Falkenbergs OK Eventor (SE)
11.09.18 Höstspringet Eskilstuna OK Tor Eventor (SE)
11.09.18 Klubbkamp/Ungdomscup finale - Bogafjell Ganddal IL Eventor
11.09.18 KM-Friskus och KM-Nackhe / Sprint-OL OK Nackhe Eventor (SE)
11.09.18 KPT 2018, Etapp 4 OK Kontinent Eventor (SE)
11.09.18 Krets Motion-OL Stensta Kristinehamns OK Eventor (SE)
11.09.18 Løp 20, Østmarka MNSBIK Brikkesys
11.09.18 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
11.09.18 Motionsorientering och VVOKs Klubbmästerskap, Prästtjärnsstugan (med korvgrillning) OK Mangen Eventor (SE)
11.09.18 NK5 - Nors Rogaland Haugesund IL Orientering Eventor
11.09.18 Norrcupen Final 2017-09-11 Ljusdals OK Eventor (SE)
11.09.18 OBIK P26 Sørli Skole OBIK Orientering Brikkesys
11.09.18 Öppet kretsmästerskap sprint Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
11.09.18 Østmarka Open løp 4 Østmarka OK Brikkesys
11.09.18 Østmarka Open - Løp 4 Østmarka OK Eventor
11.09.18 Pokalkampfinale Bergen Bergens TF Eventor
11.09.18 SK Björnen Motionsorientering 9 SK Björnen Eventor (SE)
11.09.18 Sörklubbs #16 Söderhamns OK Eventor (SE)
11.09.18 Sørlandskarusellen IL Vindbjart Eventor
11.09.18 Tisdags-OL Petersburg IF Hagen Eventor (SE)
11.09.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
11.09.18 Treningsløp 2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
11.09.18 VB-serien 11/9 Ludvika OK Eventor (SE)
11.09.18 Vestfold Høstcup 5 OL Trollo Eventor
11.09.18 Veteran OL Mullsjö Mullsjö SOK Eventor (SE)
11.09.18 Veteran OL SMOL Strängnäs-Malmby OL Eventor (SE)
10.09.18 Bana ÖM9 i samband med Trimtex Cup #5 OK Hammaren Eventor (SE)
10.09.18 Malvik #15 - Tjønnstuggu Malvik IL Brikkesys
10.09.18 Nordhordlandskarusellen Hordaland Eventor
10.09.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 10 Lillomarka OL Eventor
10.09.18 Trimtex Cup #5 OK Hammaren Eventor (SE)
10.09.18 Trollelgkarusell 3 OL Trollelg Brikkesys
10.09.18 Vigreskogen, Gjesteløpere Egersund OK Eventor
10.09.18 Vigreskogen Klubbmesterskap Egersund OK Eventor
10.09.18 VOK Motionsorientering 13 (Vännäs, Kronberget) Vännäs OK Eventor (SE)
09.09.18 Askerløpet 2018 Asker SK Brikkesys
09.09.18 Askerløpet med Trimtex Cup Asker Skiklubb Eventor
09.09.18 Fyrklubbs Härlövs IF Eventor (SE)
09.09.18 Hittautträning #1 Viksjöfors Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
09.09.18 Hjortsöndan OK Skogshjortarna Eventor (SE)
09.09.18 KM Lang Molde og Omegn IF Eventor
09.09.18 lang, dag 3 NTNUI Orientering Brikkesys
09.09.18 Linnéklassikern, lång OK Linné Eventor (SE)
09.09.18 Motionsorientering Umeå 9 september Umedalens IF Eventor (SE)
09.09.18 Ombergsjakten, dag 2 Mjölby OK Eventor (SE)
09.09.18 PreO, Fyrklubbs Härlövs IF Eventor (SE)
09.09.18 Skärgårdsdubbeln, medeldistans OK Ravinen Eventor (SE)
09.09.18 Skogis Cup nr 8 Garda OK Eventor (SE)
09.09.18 SM, lång, Final IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
09.09.18 SM, lång, final, publiktävling medel Skillingaryds FK Eventor (SE)
09.09.18 Snertingdalsløpet Snertingdal IF Orientering Eventor
09.09.18 Södra Hallands Ungdomsserie Etapp 5 Halmstad OK Eventor (SE)
09.09.18 Tour de Trondheim, lang, dag 3 NTNUI Eventor
09.09.18 Trätäljalunken Säffle OK Eventor (SE)
09.09.18 Två på en pinne, lagtävling Årsunda IF Eventor (SE)
09.09.18 Vandrarringens höstträff Vandrarringen Eventor (SE)
09.09.18 Vesterålen 2-dagers (KM Sprint) Sortland OL - Orientering Eventor
09.09.18 Veteranmesterskapet Kolbotn og Skimt OL Eventor
09.09.18 Veteranmesterskapet Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
08.09.18 59 grader Nord Sandefjord OK Eventor
08.09.18 Älgots Cup SÖ Kretsen Etapp3 Ystads OK Eventor (SE)
08.09.18 Avslutningsløp PWT cupen Lierbygda O-lag Brikkesys
08.09.18 Bredareds höstmedel Bredareds IF Eventor (SE)
08.09.18 Götaälvdalsträffen OK Gipen Eventor (SE)
08.09.18 Linnéklassikern, medel OK Linné Eventor (SE)
08.09.18 mellom (m/STOK u.løp), dag 2 NTNUI Orientering Brikkesys
08.09.18 Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018) Hordaland orinteringskrets Brikkesys
08.09.18 Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale) Snertingdal IF Orientering Eventor
08.09.18 Ombergsjakten, dag 1 Mjölby OK Eventor (SE)
08.09.18 Öppna Falumästerskapen Karlsbyhedens OK Eventor (SE)
08.09.18 PRO:s RM i medeldistans-orientering Österfärnebo IF Eventor (SE)
08.09.18 Skärgårdsdubbeln, långdistans Gustavsbergs OK Eventor (SE)
08.09.18 SM, lång, Kval IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
08.09.18 So.cup og familiedag Stavanger Orienteringsklubb Eventor
08.09.18 Tour de Trondheim, mellom (m/STOK u.løp), dag 2 NTNUI Eventor
08.09.18 Treningsløp Verdal OK Brikkesys
08.09.18 Ungdomsseriefinal Blekinge Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
08.09.18 Vesterålen 2-dagers (KM Lang) Sortland OL - Orientering Eventor
08.09.18 Veteranmesterskapet Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
08.09.18 Veteranmesterskapet Kolbotn og Skimt OL Eventor
07.09.18 DM, natt, Dalarna och Öppna Falumästerskapet Bjursås OK Eventor (SE)
07.09.18 sprint, dag 1 NTNUI Orientering Brikkesys
07.09.18 Tour de Trondheim, sprint, dag 1 NTNUI Eventor
07.09.18 Veteranmesterskapet Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
07.09.18 Veteranmesterskapet Kolbotn og Skimt OL Eventor
06.09.18 13 Våddan NTNU BIL Kilde
06.09.18 3-dagars Avesta OK, Etapp 2 Avesta OK Eventor (SE)
06.09.18 Bermingrud Eiker OL Brikkesys
06.09.18 BSOK Nissadalsträning Bredaryds SOK Eventor (SE)
06.09.18 Fyrklövertävling för ungdomar Almby IK Eventor (SE)
06.09.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
06.09.18 Grenlandskarusellen 12 OK Skeidi Eventor
06.09.18 Markbygdsträning Markbygdens OK Eventor (SE)
06.09.18 Motion-OL Magasinsvägen Kristinehamns OK Eventor (SE)
06.09.18 Motions OL LFK Ljungskile FK Eventor (SE)
06.09.18 Motions-O Mon,Solliden Koppom OK Hierne Eventor (SE)
06.09.18 Motionsorientering - Berghultsskolan (Floda) Lerums SOK Eventor (SE)
06.09.18 Motionsorientering SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
06.09.18 Motionsorientering Sanna Våxnäs OK Tyr Eventor (SE)
06.09.18 Motionsorientering Umeå 6 sep Umeå OK Eventor (SE)
06.09.18 NASANATTA Bolidens SK Eventor (SE)
06.09.18 Nordmarkskarusellen løp 6 18 Nordmarkskarusellen Brikkesys
06.09.18 Nordmarkskarusellen løp nr 6, OBIK løp nr 25 Nydalens SK Eventor
06.09.18 OCK träning Kullaskogen Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
06.09.18 POL-Träff SOK Träff Eventor (SE)
06.09.18 Råtasskarusellen 2018 # 11 Indre Østfold OK Eventor
06.09.18 Ringerikskarusell Ringerike OL Eventor
06.09.18 Roslagsveteranerna OK Österåker Eventor (SE)
06.09.18 SAKO ungdomsträning Trollhättans SOK Eventor (SE)
06.09.18 Sprint-KM IFK Mora OK Eventor (SE)
06.09.18 Torsdagsløp nr. 14 Rudsbygd IL Eventor
06.09.18 Ungdomsserien Hultsfreds OK Eventor (SE)
06.09.18 Vedbokampen Västerås SOK Eventor (SE)
06.09.18 Veteran-O Gbg OK Landehof Eventor (SE)
06.09.18 Veteran-OL Motala AIF OL Eventor (SE)
06.09.18 Veteran-OL tävling 14 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
06.09.18 Veteranorientering HOK Hultsfreds OK Eventor (SE)
06.09.18 VOL 13 HOK Hudiksvalls OK Eventor (SE)
05.09.18 AAOK-karusellen løp 9 Øyestad IF allianse Eventor
05.09.18 BK 6 OK Skøynar Brikkesys
05.09.18 Foll-o-karusellen #5 Follokarusellen Brikkesys
05.09.18 Førde IL Nærløp Byrkjeflot Førde IL Eventor
05.09.18 Klubbmatch Veteraner OK Gränsen Eventor (SE)
05.09.18 Klubbranking 6 Samnanger IL Eventor
05.09.18 Motions-OL - Borås 3 av 5 HT [Rävlanda] OK Orinto Eventor (SE)
05.09.18 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK Eventor (SE)
05.09.18 Motionsorientering i Skatås Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
05.09.18 Motionsorientering och Grand Prix Växjö OK Eventor (SE)
05.09.18 MTBO, SNO ABCD-Cup Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
05.09.18 NATTKØPP Vang OL Eventor
05.09.18 Nord-Østerdalmesterskapet 2018 Tynset IF Eventor
05.09.18 Onsdagsorientering 11, Särna Särna SK Eventor (SE)
05.09.18 OSI/GeoForm Rankingløp 14 Oslostudentenes IK Eventor
05.09.18 Pre-o karusellen Bækkelagets SK Eventor
05.09.18 Raumar O-karusell 9 Raumar Orientering Eventor
05.09.18 Raumar O-karusell 9 Eidsvoll Raumar Orientering Brikkesys
05.09.18 Skårslåhaugen Tormod Skilag Eventor
05.09.18 Ungdomsserie 6, Östra Blekinge OK Orion Eventor (SE)
05.09.18 Ungdomsserie 6, Västra OK Skogsfalken Eventor (SE)
05.09.18 Veckoturen 5 sept OK Ödmården Eventor (SE)
05.09.18 VestMjøsa-cup 6 / Klubbmesterskap OL Toten-Troll Eventor
04.09.18 10. rankingløp Sunnhordland - Landåsen Stord Orientering Eventor
04.09.18 25-manna träning (gemensam start) Surahammars SOK Eventor (SE)
04.09.18 3-dagars Avesta OK, Etapp 1 Avesta OK Eventor (SE)
04.09.18 4-Klubbsmatch #3 Nyköpings OK Eventor (SE)
04.09.18 4-sprinten 3 Selånger SOK Eventor (SE)
04.09.18 7-klubbs natt Sidensjö IK Eventor (SE)
04.09.18 Dala Veteran-OL Avesta OK Eventor (SE)
04.09.18 DOK:s Krets/motions-OL Solberga Degerfors OK Eventor (SE)
04.09.18 FOK:s höstcup etapp 4 Falkenbergs OK Eventor (SE)
04.09.18 Follingboloppet Visborgs OK Eventor (SE)
04.09.18 Höglandsträning SOK Aneby Eventor (SE)
04.09.18 Höst-springet Kjula IF Eventor (SE)
04.09.18 Klubbkamp/Ungdomscup Sandnes IL (Rogaland) Eventor
04.09.18 Klubbkarusell 8 Kattanakk Haugesund IL Orientering Eventor
04.09.18 KPT 2018, Etapp 3 OK Kontinent Eventor (SE)
04.09.18 Kretsmästerskap Sprint Norra Kretsen OK Skogsstjärnan Eventor (SE)
04.09.18 Le Tour de Glåmdal 6 Lunderseter IL Eventor
04.09.18 Løp 19, Stokkanhaugen MNSBIK Brikkesys
04.09.18 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
04.09.18 Motionsorientering Rackstad OK Jösse Eventor (SE)
04.09.18 Motionsorientering Tullinge SK Tullinge SK Eventor (SE)
04.09.18 Motionsorientering Uppland Rasbo IK Eventor (SE)
04.09.18 MTBO Rönnåsen Ockelbo OK Eventor (SE)
04.09.18 Norrcupen 180904 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
04.09.18 OBIK 24/ AB løp 5 Fossum Fossum IF Eventor
04.09.18 OBIK P24 OBIK Orientering Brikkesys
04.09.18 OL-alliansen Målilla OK Eventor (SE)
04.09.18 Østmarka Open løp 3 Østmarka OK Brikkesys
04.09.18 Østmarka Open - Løp 3 Østmarka OK Eventor
04.09.18 Pokaljakten 2018 - Deltävling 5, final OK Älgen Eventor (SE)
04.09.18 Saltenkarusell 13 - Straumøya Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
04.09.18 SK Björnen Motionsorientering 8 SK Björnen Eventor (SE)
04.09.18 Sörklubbs #15 Rehns BK Eventor (SE)
04.09.18 Sørlandskarusellen IL Høvdingen Eventor
04.09.18 Sport8serien løp 5 Indre Østfold OK Eventor
04.09.18 Sprintcup 4 Bergen Fana IL Eventor
04.09.18 Tisdags-OL Billingen IF Hagen Eventor (SE)
04.09.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
04.09.18 Treningsløp Øian 4. september Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
04.09.18 Ungdomskretstävling Mullsjö SOK Eventor (SE)
04.09.18 Ungdomsserien med NOK träning OK Kolmården Eventor (SE)
04.09.18 Västerdalsmästerskap (Siljanskrets) Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
04.09.18 VB-serien, deltävling 3 OK Malmia Eventor (SE)
04.09.18 Vestfold Høstcup 4 Larvik OK Eventor
03.09.18 ABIK R12- Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
03.09.18 Malvik #14 Vollan/Kvegjerdsmyra Malvik IL Brikkesys
03.09.18 Motions OL 7 Ankarsrums OK Eventor (SE)
03.09.18 Råtass- og rekruttløp Asker SK Brikkesys
03.09.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9 Lillomarka OL Eventor
03.09.18 VOK Motionsorientering 12 (Ö Vännfors) Vännäs OK Eventor (SE)
02.09.18 Ganddalsløpet Ganddal IL Eventor
02.09.18 Gripträffen OK Grip Eventor (SE)
02.09.18 Hedjakten, partävling Lunds OK Eventor (SE)
02.09.18 Holleialøpet og PWT-cup Viul OK Brikkesys
02.09.18 KM-mellom IL Pasvik Hauk Eventor
02.09.18 KM-stafett Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
02.09.18 KM Stafett, AAOK og VAOK Birkenes IL Eventor
02.09.18 KM-Stafett Hedmark og Oppland Oppland Eventor
02.09.18 KM-Stafett Hedmark og Oppland - Individuelt tilbud Oppland Eventor
02.09.18 KM Stafett (NTOK og STOK) OL Trollelg Brikkesys
02.09.18 KM STAFETT STOK OG NTOK DIREKTEKLASSER OL Trollelg Eventor
02.09.18 KM stafett, Te/Ve OK Skeidi Eventor
02.09.18 KM stafett Te/Ve N-åpen C/B-åpen OK Skeidi Eventor
02.09.18 Kompisstafetten Samnanger IL Eventor
02.09.18 Kristinehamns OL-Weekend Kristinehamns OK Eventor (SE)
02.09.18 Motionsorientering Tyresö Söders-Tyresö Eventor (SE)
02.09.18 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
02.09.18 MtbO, Svenska Cupen, #10, masstart, final Säterbygdens OK Eventor (SE)
02.09.18 Myrefjell langdistanse Mellembygd OL Eventor
02.09.18 Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 5 Nittedal OL Eventor
02.09.18 OL-rounden, dag 2, lång OK Hedströmmen Eventor (SE)
02.09.18 Öppet Skaraborgsmästerskap, medel Tibro OK Eventor (SE)
02.09.18 Pepparkaksluffen Kungälvs OK Eventor (SE)
02.09.18 Pilaboträffen Annebergs GIF Eventor (SE)
02.09.18 PreO, Uppland OK Linné Eventor (SE)
02.09.18 Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellom Østfold Eventor
02.09.18 Sandvikens öppna kommunmästerskap Österfärnebo IF Eventor (SE)
02.09.18 Södra Hallands Ungdomsserie, Etapp 4 Laholms IF OK Eventor (SE)
02.09.18 Sprint Velledalen IL Eventor
02.09.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
02.09.18 Tyresöorienteringen Söders-Tyresö Eventor (SE)
02.09.18 Ulrikadubbeln, lång IFK Linköpings OS Eventor (SE)
02.09.18 Ungdoms-SM, distriktsstafett OK Renen Eventor (SE)
01.09.18 Åkers IF 100-årstävling Åkers IF Eventor (SE)
01.09.18 Aleträffen OK Alehof Eventor (SE)
01.09.18 Hittaut-träning 1 sept. OK Dellen Eventor (SE)
01.09.18 KM-lang Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
01.09.18 KM lang 2018 Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
01.09.18 KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018 Lunderseter IL Eventor
01.09.18 KM Langdistanse Sogndal Sogndal IL Eventor
01.09.18 KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018) IL Gneist - Orientering Brikkesys
01.09.18 KM lang Te-Ve OK Skeidi Eventor
01.09.18 KM-lang Te-Ve/Drangedalsløpet Drangedal OL Eventor
01.09.18 KM Lang / Torridalsløpet Torridal IL Eventor
01.09.18 KM lang/Tradisjonsbæreren Byåsen IL Eventor
01.09.18 KM lang/Tradisjonsbæreren Byåsen IL Orientering Brikkesys
01.09.18 KM Mellom Ganddal IL Eventor
01.09.18 KM mellomdistanse Inderøy IL Eventor
01.09.18 KM sprint, med prolog Kirkenes IF Eventor
01.09.18 Kristinehamns OL-Weekend Kristinehamns OK Eventor (SE)
01.09.18 Motionsorientering, Sjungande dalen Skellefteå OK Eventor (SE)
01.09.18 Motionsorientering vid Brotorp Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
01.09.18 MtbO, Svenska Cupen, #9, sprint Säterbygdens OK Eventor (SE)
01.09.18 Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 6. Final OK Löftan Eventor (SE)
01.09.18 OL-rounden, dag 1, medel OK Hedströmmen Eventor (SE)
01.09.18 Öppet Roslagsmästerskap medeldistans Rånäs OK Eventor (SE)
01.09.18 Ostlöpet Falköpings AIK OK Eventor (SE)
01.09.18 Øvergård-sprinten Troms Eventor
01.09.18 PreO, Natt-DM, Uppland Långhundra IF Eventor (SE)
01.09.18 PreO, TempO, Uppland OK Linné Eventor (SE)
01.09.18 Prøve-VM Publikumsløp og KM-lang Østfold Eventor
01.09.18 ROOTS leir 1.-2. September Stavanger Orienteringsklubb Eventor
01.09.18 Run to the Hills 4 Selånger SOK Eventor (SE)
01.09.18 Ulrikadubbeln, medel IFK Linköpings OS Eventor (SE)
01.09.18 Ungdoms-SM, lång OK Renen Eventor (SE)
01.09.18 Ungdoms-SM, lång, publiktävling OK Renen Eventor (SE)
31.08.18 Km-sprint Tverlandet IL Eventor
31.08.18 Revinge by night Malmö OK Eventor (SE)
31.08.18 Sprint Sogndal Sogndal IL Eventor
31.08.18 Sprint Sogndal Flex-O Sogndal IL Eventor
31.08.18 Ungdoms-SM, sprint OK Renen Eventor (SE)
31.08.18 Ungdoms-SM, sprint, publiktävling OK Renen Eventor (SE)
30.08.18 12 Smistad NTNU BIL Kilde
30.08.18 Borlänge-Säter träning Stora Tuna OK Eventor (SE)
30.08.18 Distriktsmatch Södermanland/Västmanland Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
30.08.18 Falukretsens deltävling 4 Korsnäs IF OK Eventor (SE)
30.08.18 Gamleby OK Veteran-OL, Skramstad Gamleby OK Eventor (SE)
30.08.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
30.08.18 Grenlandskarusell løp 11 Skien OK Eventor
30.08.18 Karusell 4 Ålgård Orientering Eventor
30.08.18 Kretsträning västra Skaraborg OK Klyftamo Eventor (SE)
30.08.18 Markbygdsträning Markbygdens OK Eventor (SE)
30.08.18 MOL 18 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
30.08.18 Motions-O Årjäng OK Hierne Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering Randviken (Sörmons rastplats) OK Tyr Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering Torsby OK Fryksdalen Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering - Uddaredsskolan (Floda) Lerums SOK Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering Umeå 30 aug Umeå OK Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering Uppland i Hammarskog OK Linné OK Linné Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
30.08.18 Nissadalszonens ungdomscup etapp 4 Anderstorps OK Eventor (SE)
30.08.18 Nordmarkskarusellen - løp 5 Lillomarka OL Brikkesys
30.08.18 Nordmarkskarusellen - Løp 5 Lillomarka OL Eventor
30.08.18 OCK träning Äspet Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
30.08.18 O-karusell 8 Eidskog OL Eventor
30.08.18 POL-Klyftamo OK Klyftamo Eventor (SE)
30.08.18 Råtasskarusellen 2018 # 10 Indre Østfold OK Eventor
30.08.18 Roslagsveteranerna Länna IF Eventor (SE)
30.08.18 STOK Ungdomsløp nr 7 Nidarøst OK Eventor
30.08.18 Tjustalliansens ungdomsserie 5 Västerviks OK Eventor (SE)
30.08.18 Torsdagsløp nr. 13 Lillehammer OK Eventor
30.08.18 TurbO Not-Open NTNUI Orientering Brikkesys
30.08.18 Ungdomens 5-dagars etapp 4 Tenhults SOK Eventor (SE)
30.08.18 Veteran-OL VK Uvarna Eventor (SE)
30.08.18 Veteran-OL tävling 13 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
30.08.18 Veteran OL TSOK Tenhults SOK Eventor (SE)
29.08.18 Asker. Rekruttløp Asker Skiklubb Eventor
29.08.18 Fjällfemman Tossön Åre OK Eventor (SE)
29.08.18 Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13 Bækkelagets SK Eventor
29.08.18 Førde IL Nærløp Vasslia Kråkenesmarka Førde IL Eventor
29.08.18 Höglandets-Veteran-OL Boxholms OK Eventor (SE)
29.08.18 Lidingös ABCD-cup 2018 IFK Lidingö SOK Eventor (SE)
29.08.18 Motions-OL - Borås 2 av 5 HT [Ymer] IK Ymer Eventor (SE)
29.08.18 Motionsorientering och Grand Prix för ungdomar Lessebo OK Eventor (SE)
29.08.18 Motionsorientering Skatås Göteborgs SK Eventor (SE)
29.08.18 MTBO-cupen 5 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
29.08.18 Nammo-Cup 4 Raufoss IL Orientering Eventor
29.08.18 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd Eventor (SE)
29.08.18 OG-karusell 5 OG karusellen Brikkesys
29.08.18 O-karusell 6 Verdal OK Brikkesys
29.08.18 O-Ligan deltävling 4 Eds SK Eventor (SE)
29.08.18 Onsdagsorientering 10, Idre Särna SK Eventor (SE)
29.08.18 O-sjuer 9, Rinnleiret Frol IL Orientering Brikkesys
29.08.18 Raumar O-karusell 8 Raumar Orientering Eventor
29.08.18 Raumar O-karusell 8 Gjerdrum Raumar Orientering Brikkesys
29.08.18 Skøynarkarrusell OK Skøynar Brikkesys
29.08.18 TjOL kaveln 2018 VK Uvarna Eventor (SE)
29.08.18 Tunebuhaugen Tormod Skilag Eventor
29.08.18 Ungdomsserien, regionsfinal, norr Bromma-Vällingby SOK Eventor (SE)
29.08.18 Ungdomsserien, regionsfinal söder Ö Skarpnäcks OL Eventor (SE)
29.08.18 Ungomdsserien, regionsfinal söder V Haninge SOK Eventor (SE)
28.08.18 3. sprintløp/nybegynnerkarusellen - Fitjar Stord Orientering Eventor
28.08.18 7-klubbs OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
28.08.18 AB-karusell 4 / OBIK P22 Asker Skiklubb Eventor
28.08.18 AB-karusell nr 4 / OBIK P22 Dikemark Veritas BIL Brikkesys
28.08.18 Arrangørpoeng 2018 OG karusellen Brikkesys
28.08.18 Dala Veteran OL Stora Tuna OK Eventor (SE)
28.08.18 FM L-100 IF/Sigtuna OK Långhundra IF Eventor (SE)
28.08.18 FOK:s höstcup etapp 3 Falkenbergs OK Eventor (SE)
28.08.18 Höglandsträning Eksjö Eksjö SOK Eventor (SE)
28.08.18 Höst-springet Ärla IF Eventor (SE)
28.08.18 KlubbkampUngdomscup Egersund OK Eventor
28.08.18 Klubbkarusell 7 Brakahaug Haugesund IL Orientering Eventor
28.08.18 Klubbmesterskapet Fossum Asker SK Brikkesys
28.08.18 KPT 2018, Etapp 2 OK Kontinent Eventor (SE)
28.08.18 Kretsmästerskap/Klubbmatch Falköpings AIK OK Eventor (SE)
28.08.18 Kretsmästerskap sprint Motala AIF OL Eventor (SE)
28.08.18 Kretssprint västra skaraborgskretsen OK Klyftamo Eventor (SE)
28.08.18 Løp 18 KM ind MNSBIK Brikkesys
28.08.18 Motion-OL Båsbergen OK Djerf Eventor (SE)
28.08.18 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
28.08.18 Motionsorientering Mangskog (Elljusspåret) OK Mangen Eventor (SE)
28.08.18 Norrcupen 180828 Forsa OK Eventor (SE)
28.08.18 Öppet Varbergsmästerskap Medeldistans OK Nackhe Eventor (SE)
28.08.18 Østmarka Open løp 2 Østmarka OK Brikkesys
28.08.18 Østmarka Open - Løp 2 Østmarka OK Eventor
28.08.18 Pokalkamp 6 Bergen Årstad IL Eventor
28.08.18 Råbergstestet1 Piteå IF Orienteringsklubb Eventor (SE)
28.08.18 SAKO Ungdomstafett Vänersborgs SK Eventor (SE)
28.08.18 Saltenkarusell 12 - Hopen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
28.08.18 SK Björnen Motionsorientering 7 SK Björnen Eventor (SE)
28.08.18 Sörklubbs #14 Rehns BK Eventor (SE)
28.08.18 Sport8serien løp 4 Fredrikstad SK Eventor
28.08.18 SSOK Motionsorientering Sundstorp Skattkärrs SOK Eventor (SE)
28.08.18 Tisdags-OL Klagstorp IF Hagen Eventor (SE)
28.08.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
28.08.18 Ungdomsserien / NOK Matteus SI Eventor (SE)
28.08.18 Vestfold Høstcup 3 Lardal OL Eventor
28.08.18 Veteran-OL 180828 OK Klemmingen Eventor (SE)
27.08.18 ABIK R11 - Hvalstjern ABIK Romerike Orientering Brikkesys
27.08.18 KM-Medel Karlskrona SOK Eventor (SE)
27.08.18 Malvik #13 - Malviktrippelen (Jervskogen) Malvik IL Brikkesys
27.08.18 Motions OL 6 Ankarsrums OK Eventor (SE)
27.08.18 Motionsorientering Älvsjöskogen OK Älvsjö-Örby Eventor (SE)
27.08.18 Nordhordlandskarusellen Lindås IL Eventor
27.08.18 Råtassløp #3 Nydalens SK Eventor
27.08.18 Stjørdalskarusell nr.10-2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
27.08.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8 Lillomarka OL Eventor
27.08.18 VOK Motionsorientering 11 (Överboda) Vännäs OK Eventor (SE)
26.08.18 2-manns stafett Harstad OL Eventor
26.08.18 Direkteløype og N-åpen 26. august Harstad OL Eventor
26.08.18 DM, lång, Bohuslän-Dal Idefjordens SK Eventor (SE)
26.08.18 DM, lång, Gästrikland + Hälsingland Hälsinglands Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.08.18 DM, lång, Göteborg Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, lång, Örebro län Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
26.08.18 DM, lång, Uppland Länna IF Eventor (SE)
26.08.18 DM, lång, Värmland OK Hierne Eventor (SE)
26.08.18 DM, medel, Stockholm IFK Enskede Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Blekinge OK Orion Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Blekinge, Öppna individuella klasser OK Orion Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Dalarna + Västmanland Västmanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Gotland Svaide Roma SOK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Halland Hylte OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Halland, individuella öppna klasser Hylte OK Eventor (SE)
26.08.18 DM Stafett, individuella öppna klasser Svaide Roma SOK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Medelpad+Ångermanland Medelpads Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Medelpad+Ångermanland, individuella öppna klasser Sundsvalls OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Östergötland + Södermanland Södermanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Östergötland + Södermanland, individuella öppna klasser Södermanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Skåne Helsingborgs SOK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Skåne, individuella öppna klasser Helsingborgs SOK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Småland Kalmar OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Småland, individuella öppna klasser Kalmar OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Västerbotten Umeå OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Västerbotten, individuella öppna klasser Umeå OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Västergötland Lidköpings VSK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Västergötland, individuella öppna klasser Lidköpings VSK Eventor (SE)
26.08.18 DM, ultralång, Jämtland/Härjedalen + Magnumloppet Östersunds OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, ultralång, Norrbotten I 19 IF Eventor (SE)
26.08.18 Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7 OL Tønsberg og omegn Eventor
26.08.18 KM stafett Eiker OL Eventor
26.08.18 KM stafett Finnmark Alta OL Eventor
26.08.18 KM stafett - Individuelle klasser Eiker OL Eventor
26.08.18 KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus Trøsken IL Eventor
26.08.18 KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus individuelt tilbud Trøsken IL Eventor
26.08.18 Midt-Norsk Mesterskap Stafett Freidig Freidig
26.08.18 Midt-Norsk Mesterskap - Stafett Freidig Eventor
26.08.18 Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasser Freidig Eventor
26.08.18 Mjølnerløpet Elverum OK Eventor
26.08.18 NM TempO Fossekallen IL Eventor
26.08.18 Öppna Banor DM Stafetten Dalarna/Västmanland Avesta OK Eventor (SE)
26.08.18 Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse IK Grane Arendal Orientering Eventor
26.08.18 Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018) IL Gular Eventor
25.08.18 Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6 OL Tønsberg og omegn Eventor
25.08.18 DM, lång, Medelpad+Ångermanland Medelpads Orienteringsförbund Eventor (SE)
25.08.18 DM, lång, Stockholm IFK Enskede Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Blekinge OK Orion Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Bohuslän-Dal Idefjordens SK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Dalarna Avesta OK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Gotland Svaide Roma SOK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Halland Falkenbergs OK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Örebro län Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Östergötland NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Skåne Helsingborgs SOK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Småland Ålems OK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Västerbotten Umeå OK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Västergötland Lidköpings VSK Eventor (SE)
25.08.18 DM, stafett, inofficiell Jämtland/Härjedalen Östersunds OK Eventor (SE)
25.08.18 DM-stafett Jämtland-Härjedalen: Öppna banor Östersunds OK Eventor (SE)
25.08.18 Flex-o-løp, Tømmeråsen Øst Harstad OL Eventor
25.08.18 Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup Måren OK Eventor
25.08.18 Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup Måren OK Brikkesys
25.08.18 KM Langdistanse Alta OL Eventor
25.08.18 KM langdistanse og PWT-cup Eiker OL Eventor
25.08.18 Midt-Norsk Mesterskap Lang Freidig Freidig
25.08.18 Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse Freidig Eventor
25.08.18 NM PreO Fossekallen IL Eventor
25.08.18 Sørlandsmesterskapet Langdistanse IK Grane Arendal Orientering Eventor
25.08.18 Värmlandsserien MTBO Deltävling 7 OK Tyr Eventor (SE)
25.08.18 Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018) IL Gular Eventor
25.08.18 Vittjärvs 2-dagars, Etapp 2, medel + DM, medel, Norrbotten Vittjärvs IK Eventor (SE)
24.08.18 DM, natt, Hälsingland Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
24.08.18 DM, natt, Södermanland + Västmanland + Örebro Län Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
24.08.18 DM, natt, Uppland Rånäs OK Eventor (SE)
24.08.18 DM, natt, Värmland SK Örnen Eventor (SE)
24.08.18 Midt-Norsk Mesterskap, sprint Wing OK Brikkesys
24.08.18 Vittjärvs 2-dagars, Etapp 1, sprint, Norrbotten Vittjärvs IK Eventor (SE)
23.08.18 11 Lavollen NTNU BIL Kilde
23.08.18 Asker ABC 5 - Klubbmesterskap Asker SK Brikkesys
23.08.18 Finspångs SOK`s Veteran-Ol Finspångs SOK Eventor (SE)
23.08.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
23.08.18 Grenlandskarusellen 10 Porsgrunn OL Eventor
23.08.18 Klubbkamp / Klubbmesterskap Oppsal Orientering Eventor
23.08.18 Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL Sandefjord OK Eventor
23.08.18 Motion-OL Hultet Kristinehamns OK Eventor (SE)
23.08.18 Motions-O Adolfsfors, Köla OK Hierne Eventor (SE)
23.08.18 Motionsorientering Lerums SOK Eventor (SE)
23.08.18 Motionsorientering i Höganäs IS Kullen Eventor (SE)
23.08.18 Motionsorientering Tyrterrängen OK Tyr Eventor (SE)
23.08.18 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
23.08.18 Motionssorientering Långvikens OK Eventor (SE)
23.08.18 Nordmarkskaeusellen løp 4 18 Nordmarkskarusellen Brikkesys
23.08.18 Nordmarkskarusellen løp nr 4 Kjelsås IL Eventor
23.08.18 OCK träning Gropahålet Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
23.08.18 POL-Kvänum Ryda SK Eventor (SE)
23.08.18 Råtasskarusellen 2018 #9 Indre Østfold OK Eventor
23.08.18 Ringerikskarusell Ringerike OL Eventor
23.08.18 Roslagsveteranerna Rånäs OK Eventor (SE)
23.08.18 Sommarserie 9 Njurunda OK Eventor (SE)
23.08.18 Sommarsprint 3 Trollhättans SOK Eventor (SE)
23.08.18 Sprint, Årbogen. Eiker OL Brikkesys
23.08.18 STOK Ungdomsløp 6 Malvik IL Brikkesys
23.08.18 Tjustalliansens Ungdomsserie Gamleby OK Eventor (SE)
23.08.18 Tjustalliansens Ungdomsserien Gamleby OK Eventor (SE)
23.08.18 Torsdagsløp nr. 12 Rudsbygd IL Eventor
23.08.18 Ungdomsserien Målilla OK Eventor (SE)
23.08.18 Ungdomsserien deltävling 4 OK Skogsströvarna Eventor (SE)
23.08.18 Vannbassengene Klubbranking Egersund OK Eventor
23.08.18 Veteran-OL Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
23.08.18 Veteran-OL Krokavadet Jönköpings OK Eventor (SE)
23.08.18 Veteran-OL tävling 12 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
23.08.18 VET-OL Eskilstuna OL Eventor (SE)
23.08.18 VOL 11 Kuskvägen Selånger SOK Eventor (SE)
22.08.18 AAOK-karusellen løp 8 Froland IL Eventor
22.08.18 Bygdakamp 5, Davebustan Frol IL Orientering Brikkesys
22.08.18 Fjällfemman Fröå Åre OK Eventor (SE)
22.08.18 Førde IL Nærløp Angedalen skule Førde IL Eventor
22.08.18 Grand Prix Alvesta SOK Alvesta SOK Eventor (SE)
22.08.18 Kindsmästerskap/ Klubbmästerskap/ Veterancup OK Tranan Eventor (SE)
22.08.18 Klubbranking 5 Samnanger IL Eventor
22.08.18 Kvitfjell Ringebu-Fåvang Skiklubb Eventor
22.08.18 MIL O6er Skogly Melhus IL Orientering Brikkesys
22.08.18 Motions-OL - Borås 1 av 5 HT [Bredared] Bredareds IF Eventor (SE)
22.08.18 Motionsorientering Alvesta SOK Alvesta SOK Eventor (SE)
22.08.18 Motionsorientering - Hummelmora äng, Viksjö Järfälla OK Eventor (SE)
22.08.18 Motionsorientering i Skatås Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
22.08.18 Njudungsmästerskap Landsbro IF SK Eventor (SE)
22.08.18 O-åtter nr.7 IL Leik IL Leik Brikkesys
22.08.18 O-CAMP 2018, Etapp 2 Västergötlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.08.18 O-ligan deltävling 3 Stigsökarna Eventor (SE)
22.08.18 Onsdagsorientering 9, Särna Särna SK Eventor (SE)
22.08.18 OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tvers Oslostudentenes IK Eventor
22.08.18 Raumar O-karusell 7 Raumar Orientering Eventor
22.08.18 Raumar O-karusell 7 Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
22.08.18 Treningsløp 22.08. Ås IL Brikkesys
22.08.18 Treningsløp, Børsa IL Børsa IL Brikkesys
22.08.18 Ungdomsserien Östra Blekinge deltävling 5 Karlskrona SOK Eventor (SE)
22.08.18 U-serie 5 Blekinge Västra Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
22.08.18 VestMjøsa-cup 5 OL Toten-Troll Eventor
21.08.18 7-klubbs med Örnligan 5 och MTBO Örnsköldsviks OK Eventor (SE)
21.08.18 Dala Veteran OL Grangärde OK Eventor (SE)
21.08.18 FOK:s höstcup etapp 2 Falkenbergs OK Eventor (SE)
21.08.18 Höglandsträning 21 Aug Nässjö OK Eventor (SE)
21.08.18 IKS Höstspringet IK Standard Eventor (SE)
21.08.18 Individuelle løyper for voksne Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.08.18 Klubbmesterskap Røyken O-lag Brikkesys
21.08.18 Klubbmesterskap, Skien OK og POL Porsgrunn OL Eventor
21.08.18 KPT 2018, Etapp 1 OK Kontinent Eventor (SE)
21.08.18 Krets Motions-OL Stafett Djerfstugan OK Djerf Eventor (SE)
21.08.18 Lagskonkuranse/Ungdomstafett - Sørmarka Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.08.18 Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7 Eidskog OL Eventor
21.08.18 Løp 17 - KM Stafett MNSBIK Brikkesys
21.08.18 MiniAllians Hultsfreds OK Eventor (SE)
21.08.18 Motions-OL och Ungdomsmatch OK Skogshjortarna Eventor (SE)
21.08.18 Motionsorientering L-100 Långhundra IF Eventor (SE)
21.08.18 Motionsorientering Rackstad Pålsbråten OK Jösse Eventor (SE)
21.08.18 Motionsorientering vid Biltema Skellefteå OK Eventor (SE)
21.08.18 Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9 Haugesund IL Orientering Eventor
21.08.18 Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4 Nittedal OL Eventor
21.08.18 NØK-karusell, løp 4 Ålen IL Eventor
21.08.18 Norrcupen lång OK Dellen Eventor (SE)
21.08.18 OBIK ÅM P20 Sandbekken skole OBIK Orientering Brikkesys
21.08.18 ÖOK:s dagserie 3 Östersunds OK Eventor (SE)
21.08.18 Østmarka Open løp 1 Østmarka OK Brikkesys
21.08.18 Østmarka Open - Løp 1 Østmarka OK Eventor
21.08.18 Pokaljakten 2018, deltävling 4 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
21.08.18 Run to the Hills 3 Selånger SOK Eventor (SE)
21.08.18 Saltenkarusell 11 - Klungset Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
21.08.18 Siljanskretsen IK Jarl Rättvik Eventor (SE)
21.08.18 SK Björnen Motionsorientering 6 SK Björnen Eventor (SE)
21.08.18 Sörklubbs #13 Söderhamns OK Eventor (SE)
21.08.18 Sørlandskarusellen Søgne og Songdalen OK Eventor
21.08.18 Sprintcup 3 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
21.08.18 Tisdags-OL Våmbskleven IF Hagen Eventor (SE)
21.08.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
21.08.18 Ungdomskretstävling S:a Skbg IK Wilske Eventor (SE)
21.08.18 Ungdomsserie/NOK-träning Finspångs SOK Eventor (SE)
21.08.18 Vestfold Høstcup 2 Hedrum OL Eventor
21.08.18 Veterantävling Stendörren Nyköpings OK Eventor (SE)
20.08.18 Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen Ganddal IL Eventor
20.08.18 Malvik #12 - Stavsjøen Malvik IL Brikkesys
20.08.18 Motions OL 5 Ankarsrums OK Eventor (SE)
20.08.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7 Lillomarka OL Eventor
20.08.18 Värmlandsserien MTBO - Deltävling 6 OK Älgen Eventor (SE)
20.08.18 VOK Motionsorientering 10 (Starberget) Vännäs OK Eventor (SE)
19.08.18 Bjursåsluffen Bjursås OK Eventor (SE)
19.08.18 Byastafetten Steinkjer OK Brikkesys
19.08.18 Byastafetten, individuelle klasser Steinkjer OK Eventor
19.08.18 DM, lång, Västerbotten med Rallarsvängen Vännäs OK Eventor (SE)
19.08.18 DM, sprint, Ångermanland OK Branten Eventor (SE)
19.08.18 DM, stafett, Norrbotten Arvidsjaurs OK Eventor (SE)
19.08.18 DM, stafett, Norrbotten, individuella öppna klasser Arvidsjaurs OK Eventor (SE)
19.08.18 Drammensløpet og PWT-cup Sturla, IF Eventor
19.08.18 Golden Weekend, dag 2 Arboga OK Eventor (SE)
19.08.18 Gotland Team Sprint Visborgs OK Eventor (SE)
19.08.18 Gotland Team Sprint, individuella öppna klasser Visborgs OK Eventor (SE)
19.08.18 Hitta-Ut träning Forsa OK Eventor (SE)
19.08.18 Hökensåsracet, medel OK Gränsen Eventor (SE)
19.08.18 Hökensåsracet, sprint OK Gränsen Eventor (SE)
19.08.18 KM Stafett Sauda Orienteringsklubb Eventor
19.08.18 KM-Stafett - Individulle klasser Sauda Orienteringsklubb Eventor
19.08.18 Kolmårdsträffen, lång Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
19.08.18 Långhundradubbeln, lång Långhundra IF Eventor (SE)
19.08.18 MtbO, Kolmårdsträffen Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
19.08.18 NM ultralang + Sommarløp i Høydalsmo Høydalsmo IL Eventor
19.08.18 Nord-Norsk Mesterskap stafett Storsteinnes IL Eventor
19.08.18 Pan-Kristianstads jubileumstävlingar, dag 2 OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
19.08.18 Partilletrippeln, medel Sävedalens AIK Eventor (SE)
19.08.18 Romeriksløpet Raumar Orientering Eventor
19.08.18 SISU/Deje Träffen Sisu Forshaga SK Eventor (SE)
19.08.18 Svartviksmedeln OK Södertörn Eventor (SE)
19.08.18 test jan IL Gneist - Orientering Brikkesys
19.08.18 Vossagampen 2018 Voss IL Eventor
18.08.18 DM, lång, Norrbotten Arvidsjaurs OK Eventor (SE)
18.08.18 Golden Weekend, dag 1 Arboga OK Eventor (SE)
18.08.18 Haglöfs BAMM 2018 etapp 2 Centrum OK Eventor (SE)
18.08.18 Immeln Swimrun FK Göingarna Eventor (SE)
18.08.18 Kils OK Kils OK Eventor (SE)
18.08.18 KM Lang Suldal Orienteringslag Eventor
18.08.18 Kolmårdsträffen, medel Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
18.08.18 Långhundradubbeln, medel Långhundra IF Eventor (SE)
18.08.18 Mockfjärdsflåset Gagnefs OK Eventor (SE)
18.08.18 MTBO, Golden Weekend, Medel Arboga OK Eventor (SE)
18.08.18 MTBO, Golden Weekend, Sprint Arboga OK Eventor (SE)
18.08.18 Myrtrampen Vang OL Eventor
18.08.18 Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse Storsteinnes IL Eventor
18.08.18 Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland Idrettslaget Dyre Vaa Eventor
18.08.18 Norra Hallands ungdomsserie etapp 5 IK Trenne Ullared Eventor (SE)
18.08.18 Pan-Kristianstads jubileumstävlingar, dag 1 OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
18.08.18 Partilletrippeln, sprint Sävedalens AIK Eventor (SE)
18.08.18 RSK-träffen Rydboholms SK Eventor (SE)
17.08.18 Haglöfs BAMM 2018 etapp 1 Centrum OK Eventor (SE)
17.08.18 Nord-Norsk mesterskap Storsteinnes IL Eventor
17.08.18 Nord-Norsk Mesterskap Sprint Storsteinnes IL Eventor
17.08.18 Partilletrippeln, natt (med DM, natt, Göteborg) Sävedalens AIK Eventor (SE)
16.08.18 10 Bratsberg NTNU BIL Kilde
16.08.18 DM i orientering för PRO och SPF Seniorerna samt Klubbmatch mellan PRO och SPF OK Vivill Eventor (SE)
16.08.18 DOK:s motions-OL Parken Degerfors OK Eventor (SE)
16.08.18 Grenlandskarusellen IL Hauken Eventor
16.08.18 Masstart on the Klockaregårdskullen OK Skogshjortarna Eventor (SE)
16.08.18 Motion-OL Marieberg Kristinehamns OK Eventor (SE)
16.08.18 Motions-OL i Norberg Norbergs OK Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering 15 Visby IF Gute SOK Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering i Höganäs IS Kullen Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering Skutberget (SSOK) Skattkärrs SOK Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering Umeå 16 augusti Stöcksjö IS Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering Uppland i Stenhagen OK Linné OK Linné Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering vid Gärdesskolan i Åmotfors Åmotfors OK Eventor (SE)
16.08.18 OBIK P19 Badedammen Grorud OBIK Orientering Brikkesys
16.08.18 POL-Karstorp, Skövde IF Hagen Eventor (SE)
16.08.18 Roslagsveteranerna. Långhundra IF Eventor (SE)
16.08.18 Torsdagsløp nr. 11 Lillehammer OK Eventor
16.08.18 Ungdomsserien Vimmerby OK Eventor (SE)
16.08.18 Veteran-OL i Norberg Norbergs OK Eventor (SE)
16.08.18 Veteran-OL Smedjehov Jönköpings OK Eventor (SE)
16.08.18 Veteran-OL tävling 11 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
16.08.18 Veteranorientering VO Västerviks OK Eventor (SE)
16.08.18 VOL 10 2018 Njurunda OK Eventor (SE)
15.08.18 AAOK-karusellen løp 7 Hisøy OK Eventor
15.08.18 Fjällfemman Järpen Åre OK Eventor (SE)
15.08.18 Førde IL Nærløp Bekkevatnet Førde IL Eventor
15.08.18 Førde IL Nærløp Bekkjavatnet Førde IL Eventor
15.08.18 Höglandets veteran OL Sol Tranås Eventor (SE)
15.08.18 KM Dag - Sydvästra kretsen Frosta OK Eventor (SE)
15.08.18 Lomsetra Tormod Skilag Eventor
15.08.18 Motionsorientering Växjö OK Eventor (SE)
15.08.18 Motionsorientering Skatås Sävedalens AIK Eventor (SE)
15.08.18 MTBO-cupen 4 Visborgs OK Eventor (SE)
15.08.18 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd Eventor (SE)
15.08.18 OG karusell 4 OG karusellen Brikkesys
15.08.18 O-karusell 5 Verdal OK Brikkesys
15.08.18 Onsdagsorientering 8, Särna Särna SK Eventor (SE)
15.08.18 Öppet KM lång OK Rodhen Eventor (SE)
15.08.18 OSI/GeoForm Rankingløp 11 IL GeoForm Eventor
15.08.18 O-sjuer 8, Storåsen Frol IL Orientering Brikkesys
15.08.18 Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, Lysdammen, Gjerdrum Raumar Orientering Eventor
15.08.18 Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/Nannestad Raumar Orientering Eventor
15.08.18 Raumar O-karusell 6 Gjerdrum Raumar Orientering Brikkesys
15.08.18 Storviks natt med DM, Gästrikland Storviks IF Eventor (SE)
15.08.18 Treningsløp 15.08.2018 Ås IL Brikkesys
15.08.18 Veterancup UOK 2018 Ulricehamns OK Eventor (SE)
14.08.18 7-klubbs Örnligan 4 Skogslöparna Eventor (SE)
14.08.18 Dala Veteran ol IFK Hedemora OK Eventor (SE)
14.08.18 FOK:s höstcup etapp 1 Falkenbergs OK Eventor (SE)
14.08.18 Höglands-OL Sol Tranås Eventor (SE)
14.08.18 Höstspringet Stora Sundby GoIF Eventor (SE)
14.08.18 HSOK Sommarcup FINAL med motionsorientering Helsingborgs SOK Eventor (SE)
14.08.18 KM Markbygdens OK Markbygdens OK Eventor (SE)
14.08.18 Lämmeltåget HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
14.08.18 Le Tour de Glåmdal 4 Grue IL Eventor
14.08.18 Løp 15, Saksvikvollen MNSBIK Brikkesys
14.08.18 Medel-OL (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
14.08.18 Motion-OL Sandfallet Kristinehamns OK Eventor (SE)
14.08.18 Motions-OL Knappedshöjden OK Djerf Eventor (SE)
14.08.18 Motionsorientering Kåge Skellefteå OK Eventor (SE)
14.08.18 Motionsorientering Smådal OK Mangen Eventor (SE)
14.08.18 Motionsorientering Uppland OK Rodhen Eventor (SE)
14.08.18 Motionsorientering Vaxholm Waxholms OK Eventor (SE)
14.08.18 NOK-träning HOK Hammarkinds OK Eventor (SE)
14.08.18 Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 4 FK Friskus-Varberg Eventor (SE)
14.08.18 Norrcupen 2018-08-14 Ljusdals OK Eventor (SE)
14.08.18 OBIK P18/ABIK R9 - Tæruddalen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
14.08.18 ÖOK:s dagserie 2 Östersunds OK Eventor (SE)
14.08.18 Pokalkamp 5 Bergen Gneist, IL Eventor
14.08.18 Saltenkarusell 10 - Festvåg Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
14.08.18 SK8 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
14.08.18 SK Björnen Motionsorientering 5 SK Björnen Eventor (SE)
14.08.18 Sommarcup 7 (ZON-träning) OK Hällen Eventor (SE)
14.08.18 Sörklubbs #12 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
14.08.18 Sørlandskarusellen Oddersjaa SSK Eventor
14.08.18 SPF Mästerskap 2018 Mariestads FK Eventor (SE)
14.08.18 Sprintcup 4 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
14.08.18 Tisdags-OL Rånna IF Hagen Eventor (SE)
14.08.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
14.08.18 Treningsløp Gruveåsen Eiker OL Brikkesys
14.08.18 Vestfold Høstcup 1 Andebu IL Eventor
13.08.18 Östgötaserien i MTBO deltävling 3 Finspångs SOK Eventor (SE)
13.08.18 SPF Sprint Mariestads FK Eventor (SE)
13.08.18 Värmlandsserien MTBO - Deltävling 5 OK Jösse Eventor (SE)
13.08.18 VOK Motionsorientering 9 (Strand) Vännäs OK Eventor (SE)
12.08.18 Ändå något Åmåls OK Eventor (SE)
12.08.18 Bruksdubbeln, lång Hallstahammars OK Eventor (SE)
12.08.18 GM, medel, publiktävling Eksjö SOK Eventor (SE)
12.08.18 GM, stafett Eksjö SOK Eventor (SE)
12.08.18 Hjo 2-dagars, lång Hjobygdens OK Eventor (SE)
12.08.18 Hølondløpet IL Leik Eventor
12.08.18 Hølondløpet 2018 IL Leik Brikkesys
12.08.18 Løp 15, Trolløp, Jårakjølen MNSBIK Brikkesys
12.08.18 MtbO, Rodhenmedeln OK Rodhen Eventor (SE)
12.08.18 Night Hawk Kids, and Individual, day IL Tyrving Eventor
12.08.18 Öppna Norrlandsmästerskapen, lång Ockelbo OK Eventor (SE)
12.08.18 Rodhenmedeln OK Rodhen Eventor (SE)
12.08.18 Tuna Ting, dag 2, medel Stora Tuna OK Eventor (SE)
11.08.18 Bruksdubbeln, medel Hallstahammars OK Eventor (SE)
11.08.18 GM, lång Eksjö SOK Eventor (SE)
11.08.18 GM, lång, publiktävling Eksjö SOK Eventor (SE)
11.08.18 Hjo 2-dagars, medel Hjobygdens OK Eventor (SE)
11.08.18 Mellomdistanse Nordreisa IL Eventor
11.08.18 Night Hawk Individual, night IL Tyrving Eventor
11.08.18 Night Hawk Konnerud 2018 IL Tyrving Eventor
11.08.18 Öppna Norrlandsmästerskapen, medel Ockelbo OK Eventor (SE)
11.08.18 Öppna Norrlandsmästerskapen, stafett Ockelbo OK Eventor (SE)
11.08.18 Sommarserien de luxe avslutning Kamrat och IF KIF Eventor (SE)
11.08.18 Tuna Ting, dag 1, medel Stora Tuna OK Eventor (SE)
10.08.18 Elgsprinten Nordreisa IL Eventor
10.08.18 GM, sprint Eksjö SOK Eventor (SE)
10.08.18 Öppna Norrlandsmästerskapen, sprint Ockelbo OK Eventor (SE)
10.08.18 Sommarserien de luxe avslutning Kamrat och IF KIF Eventor (SE)
09.08.18 09 Vådan, Saga NTNU BIL Kilde
09.08.18 DOK:s motions-OL Viken Degerfors OK Eventor (SE)
09.08.18 MOL 16 IF Hansa-Hoburg Eventor (SE)
09.08.18 Motionsorientering i Höganäs IS Kullen Eventor (SE)
09.08.18 Motionsorientering SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
09.08.18 Motionsorientering Umeå 9 aug Umeå OK Eventor (SE)
09.08.18 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
09.08.18 Motions-O Tallmon, Cg-berg OK Hierne Eventor (SE)
09.08.18 OBIK P17 Grefsenkollen OBIK Orientering Brikkesys
09.08.18 O-karusell 6, mosjonsorientering Eidskog OL Eventor
09.08.18 POL-Skövde skjutfält Hjobygdens OK Eventor (SE)
09.08.18 Roslagsveteranerna VÖOL Vallentuna-Össeby OL Eventor (SE)
09.08.18 Sommarserie 8 Njurunda OK Eventor (SE)
09.08.18 Tjällmoträffen Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
09.08.18 Treningsløp Lonemarka Eiker OL Brikkesys
09.08.18 Veteran-OL Kjula IF Eventor (SE)
09.08.18 Veteran Ol i Södra Vätterbygden Bottnaryds IF Eventor (SE)
09.08.18 Veteran-OL tävling 10 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
09.08.18 VOL 9 Brukshundklubben Kovlands IF Eventor (SE)
08.08.18 Distriktsmatch Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland, dag 2, stafett Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
08.08.18 Klubbmesterskap Orkanger IF / Børsa IL Orkanger IF Brikkesys
08.08.18 Korpbudkavlen FK Boken Eventor (SE)
08.08.18 Kretsstafett (OLL) Kristiansand OK Eventor
08.08.18 Motionsorientering Skatås IK Stern Eventor (SE)
08.08.18 O 6er Våttåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
08.08.18 O-åtter nr.6 IL Leik IL Leik Brikkesys
08.08.18 Onsdagsorientering 7, Nornäs Särna SK Eventor (SE)
08.08.18 OSI/GeoForm Rankingløp 10 Skullerudstua Oslostudentenes IK Eventor
08.08.18 Raumar sommerkarusell 4 Raumar Orientering Eventor
08.08.18 Treningsløp Verdal OK Brikkesys
07.08.18 Dala Veteran OL Årsunda IF Eventor (SE)
07.08.18 Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 2, lång Ludvika OK Eventor (SE)
07.08.18 Distriktsmatch Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland, dag 1, medel Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
07.08.18 Höglands-OL Annebergs GIF Annebergs GIF Eventor (SE)
07.08.18 Höstspringet Eskilstuna OL Eventor (SE)
07.08.18 HSOK Sommarcup med motionsorientering Helsingborgs SOK Eventor (SE)
07.08.18 Ingestrand OK Jösse Eventor (SE)
07.08.18 INSTÄLLD Motions-OL Stegelviken (Storfors) OK Djerf Eventor (SE)
07.08.18 Løp 14, Våttåsen Melhus MNSBIK Brikkesys
07.08.18 Medel-OL (Motions-OL) OK Kullingshof Eventor (SE)
07.08.18 NM dag Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
07.08.18 OBIK P16/ABIK R8 - Isdammen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
07.08.18 OL-alliansen Målilla OK Eventor (SE)
07.08.18 ÖOK:s dagserie 1 Östersunds OK Eventor (SE)
07.08.18 Rimbo/Rånäs Sprintcup del 4 samt RM-sprint Rimbo SOK Eventor (SE)
07.08.18 SAKO-träning Trollhättans SOK Trollhättans SOK Eventor (SE)
07.08.18 Saltenkarusell 9 - Furumoen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
07.08.18 Sommarserien Gustavsbergs OK Eventor (SE)
07.08.18 Sörklubbs #11 IFK Bergvik Eventor (SE)
07.08.18 Stjørdalakarusell nr. 7 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
07.08.18 Svröjnor20180807 Bolidens SK Eventor (SE)
07.08.18 Tisdags-OL Boskogen IF Hagen Eventor (SE)
07.08.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
07.08.18 Träningsorientering och KM lång HOK, SIF och OKV Haparanda OK Eventor (SE)
07.08.18 Veteran OL SMOL Strängnäs-Malmby OL Eventor (SE)
06.08.18 Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 1, sprint Ludvika OK Eventor (SE)
05.08.18 Augustiloppet i Motala Motala AIF OL Eventor (SE)
05.08.18 Götenelången Istrums SK Eventor (SE)
05.08.18 Grövelsjöorienteringen, Etapp 3, medel Lapplandsfjällens Orienteringsklubb Eventor (SE)
05.08.18 Hovedløpet sprint Kristiansand OK Eventor
05.08.18 Leksands orienterings söndag Leksands OK Eventor (SE)
05.08.18 Medeltidskampen, Gotland, Etapp 3, lång, jaktstart Garda OK Eventor (SE)
05.08.18 MtbO, Leksands orienteringssöndag Leksands OK Eventor (SE)
05.08.18 Tjamstan medel Långvikens OK Eventor (SE)
04.08.18 Bruksleden TM Fagersta OK Eventor (SE)
04.08.18 Götenemedeln Istrums SK Eventor (SE)
04.08.18 Grövelsjöorienteringen, Etapp 2, lång Lapplandsfjällens Orienteringsklubb Eventor (SE)
04.08.18 HittaUt-träning 1 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
04.08.18 Hovedløpet lang Kristiansand OK Eventor
04.08.18 Medeltidskampen, Gotland, Etapp 1, sprint Garda OK Eventor (SE)
04.08.18 Medeltidskampen, Gotland, Etapp 2, medel Garda OK Eventor (SE)
04.08.18 MtbO, Tällbergssprinten Leksands OK Eventor (SE)
04.08.18 Springlispringet Långvikens OK Eventor (SE)
03.08.18 Grövelsjöorienteringen, Etapp 1, medel Lapplandsfjällens Orienteringsklubb Eventor (SE)
03.08.18 Malå sprint Långvikens OK Eventor (SE)
03.08.18 O-landsleir Kristiansand OK Eventor
03.08.18 Ungdomens 10mila Istrums SK Eventor (SE)
02.08.18 08 Leinstrandmarka NTNU BIL Kilde
02.08.18 Grövelsjöorienteringen - prologen Lapplandsfjällens Orienteringsklubb Eventor (SE)
02.08.18 MOL 17 Svaide Roma SOK Eventor (SE)
02.08.18 Närtävling Långasand OK Lindéna Eventor (SE)
02.08.18 POL-Främmestad Hjobygdens OK Eventor (SE)
02.08.18 Sommarträning Stenungsunds OK Eventor (SE)
02.08.18 Stjärnorpsmedeln OK Denseln Eventor (SE)
02.08.18 Veteran Ol i Södra Vätterbygden IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
02.08.18 VOL 8 Åstön Sundsvalls OK Eventor (SE)
01.08.18 2-mannstafett Kalbergskogen Frøyland IL Eventor
01.08.18 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
01.08.18 OK Hällens 3-dagars, dag 3, lång OK Hällen Eventor (SE)
01.08.18 Öppet Sprint-KM Surahammars SOK Eventor (SE)
01.08.18 Raumar sommerkarusell 3 Raumar Orientering Eventor
01.08.18 Raumar sommerkarusell 3 Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
01.08.18 Skjærgårdscupen 3 OBIK Orientering Brikkesys
01.08.18 Veritas Sommerløp #5 Vestmarksetra Veritas BIL Brikkesys
31.07.18 Dala Veteran OL - Grängesberg OK Malmia Eventor (SE)
31.07.18 Engelska milen OK Hierne Eventor (SE)
31.07.18 Höglands-OL SOK Aneby Eventor (SE)
31.07.18 HSOK Sommarcup med motionsorientering Helsingborgs SOK Eventor (SE)
31.07.18 KOK Sommercup, løp 5 Kristiansand OK Eventor
31.07.18 Løp 13, Frøset/Buråsen MNSBIK Brikkesys
31.07.18 OK Hällens 3-dagars, dag 2, lång OK Hällen Eventor (SE)
31.07.18 Skjærgårdscupen 2 OBIK Orientering Brikkesys
31.07.18 Sommarserien Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
31.07.18 Sörklubbs #10 Rehns BK Eventor (SE)
31.07.18 Sprintcup 3 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
30.07.18 OK Hällens 3-dagars, dag 1, medel OK Hällen Eventor (SE)
30.07.18 Skjærgårdscupen OBIK Orientering Brikkesys
29.07.18 Fjelløpet i Vinje dag 2 Porsgrunn OL Eventor
29.07.18 Raphamnløpet Lillehammer OK Eventor
28.07.18 Filefjellmesterskapet Tyin-Filefjell Orienteringsklubb Eventor
28.07.18 Fjelløpet i Vinje dag 1 Porsgrunn OL Eventor
27.07.18 O-Ringen Höga Kusten 2018, Etapp 5 O-Ringen Eventor (SE)
27.07.18 O-Ringen Höga Kusten, Etapp 5, lång, jaktstart Ångermanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
27.07.18 O-Ringen Höga Kusten, MTBO, Etapp 5 O-Ringen Eventor (SE)
27.07.18 PreO, Elitserien & A-Cupen Örnsköldsviks OK Eventor (SE)
26.07.18 O-Ringen Höga Kusten, Etapp 4, lång Ångermanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.07.18 O-Ringen Höga Kusten, MTBO, Etapp 4 O-Ringen Eventor (SE)
26.07.18 Sommarserien Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
25.07.18 2-mannsstafett Øksnevadskogen Nord Ganddal IL Eventor
25.07.18 O-Ringen Höga Kusten 2018, Etapp 4 O-Ringen Eventor (SE)
25.07.18 O-Ringen Höga Kusten, Etapp 3, medel Ångermanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
25.07.18 O-Ringen Höga Kusten, MTBO, Etapp 3 O-Ringen Eventor (SE)
25.07.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
24.07.18 KOK Sommercup, løp 4 Kristiansand OK Eventor
24.07.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
24.07.18 NOK-träning, HOK Hammarkinds OK Eventor (SE)
24.07.18 O-Ringen Höga Kusten 2018, Etapp 3 O-Ringen Eventor (SE)
24.07.18 Prova på MtbO, O-Ringen Höga Kusten O-Ringen Eventor (SE)
23.07.18 O-Ringen Höga Kusten, Etapp 2, lång Ångermanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
23.07.18 O-Ringen Höga Kusten, MTBO, Etapp 2 O-Ringen Eventor (SE)
22.07.18 O-Ringen Höga Kusten 2018, Etapp 2 O-Ringen Eventor (SE)
22.07.18 O-Ringen Höga Kusten, Etapp 1, lång Ångermanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.07.18 O-Ringen Höga Kusten, MTBO, Etapp 1 O-Ringen Eventor (SE)
22.07.18 Triathlon Garda OK Eventor (SE)
21.07.18 O-Ringen Höga Kusten 2018, Etapp 1 O-Ringen Eventor (SE)
21.07.18 O-Ringen Höga Kusten, Bagheerastafetten O-Ringen Eventor (SE)
21.07.18 Svabergsprinten OBIK Orientering Brikkesys
20.07.18 O-Ringen Höga Kusten, träningsrace MTBO O-Ringen Eventor (SE)
20.07.18 O-Ringen Höga Kusten, träningsrace OL O-Ringen Eventor (SE)
20.07.18 PreO, DM, Hälsingland Rehns BK Eventor (SE)
19.07.18 Forsa OK, lång Forsa OK Eventor (SE)
19.07.18 MOL 14 Visborgs OK Eventor (SE)
19.07.18 Motionsorientering i Höganäs IS Kullen Eventor (SE)
19.07.18 Skjettenkollen Østmarka OK Østmarka OK Brikkesys
19.07.18 Sommarserie 7 Njurunda OK Eventor (SE)
19.07.18 Sommarserien Centrum OK Eventor (SE)
18.07.18 2-mannsstafett, Rogaland Arboret Sandnes IL (Rogaland) Eventor
18.07.18 Forsa OK, medel Forsa OK Eventor (SE)
18.07.18 GOFs Sommarserie Etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
18.07.18 Hiernmannen Vestmarka OK Hierne Eventor (SE)
18.07.18 Österlens 3-kvällars, Kväll 3 Andrarums IF Eventor (SE)
18.07.18 Skärgårdssprinten, Etapp 2 OK Roslagen Eventor (SE)
18.07.18 Veritas sommerløp Veritas BIL Brikkesys
17.07.18 5-kvällars, etapp 5 Lidköpings VSK Eventor (SE)
17.07.18 Byakavlen 2018 Njurunda OK Eventor (SE)
17.07.18 Höglands-OL Forserums SOK Eventor (SE)
17.07.18 KOK Sommercup, løp 3 Kristiansand OK Eventor
17.07.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
17.07.18 Motionsorientering Umeå 17 juli Umeå OK Eventor (SE)
17.07.18 NAIS NOK-Träning NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
17.07.18 Närtävling Jönköpings Ol-allians IK Vista Eventor (SE)
17.07.18 Oringen-prep, koncentrationsväxling OK Kåre Eventor (SE)
17.07.18 Österlens 3-kvällars, Kväll 2 Andrarums IF Eventor (SE)
17.07.18 Skärgårdssprinten, Etapp 1 OK Roslagen Eventor (SE)
17.07.18 Sommar-OL 4 Trosabygdens OK Eventor (SE)
17.07.18 Sommarserien Skarpnäcks OL Eventor (SE)
16.07.18 Österlens 3-kvällars, Kväll 1 Andrarums IF Eventor (SE)
15.07.18 Hallands 3-dagars, Etapp 3, lång, jaktstart Halmstad OK Eventor (SE)
15.07.18 Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell Wing OK Brikkesys
14.07.18 Hallands 3-dagars, Etapp 2, lång Halmstad OK Eventor (SE)
14.07.18 Idö Open Västerviks OK Eventor (SE)
14.07.18 Lostwater Swimrun Orienteering Stockholm Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
14.07.18 Myggklasken Viul OK Brikkesys
14.07.18 Myggklasken Tormod Skilag Eventor
14.07.18 PreO närtävling Hallands 3-dagars Halmstad OK Eventor (SE)
13.07.18 Hallands 3-dagars, Etapp 1, medel Halmstad OK Eventor (SE)
13.07.18 Heidalsdilten Viul OK Brikkesys
13.07.18 Heidalsdilten Tormod Skilag Eventor
12.07.18 5-kvällars OK Klyftamo etapp 4 OK Klyftamo Eventor (SE)
12.07.18 BOTTNARYD Bottnaryds IF Eventor (SE)
12.07.18 Gotlands 3-dagars, Etapp 3, lång, jaktstart Gotlands Bro OK Eventor (SE)
12.07.18 Leik 3-dagers Løp 3 IL Leik Brikkesys
12.07.18 Motions-O Gillevi, Koppom OK Hierne Eventor (SE)
12.07.18 Motionsorientering Risböle Skellefteå OK Eventor (SE)
12.07.18 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
12.07.18 Sommarserie 6 Njurunda OK Eventor (SE)
12.07.18 Sommarserien Oppunda IFK Enskede Eventor (SE)
12.07.18 Tränings-OL Avesta OK Eventor (SE)
11.07.18 2 mannstafett Sveineskogen Egersund OK Eventor
11.07.18 GOFs Sommarserie Etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.07.18 Gotlands 3-dagars, Etapp 2, medel Gotlands Bro OK Eventor (SE)
11.07.18 Hiernmannen Gråberget OK Hierne Eventor (SE)
11.07.18 Leik tredagers løp 2 IL Leik Brikkesys
11.07.18 Motionsorientering i Uppland Länna IF Eventor (SE)
11.07.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
11.07.18 Veckoturen 11 juli OK Ödmården Eventor (SE)
11.07.18 Veritas sommer o-løp Veritas BIL Brikkesys
10.07.18 3-Slingan Avesta OK Eventor (SE)
10.07.18 5-kvällars Istrums SK etapp 3 Istrums SK Eventor (SE)
10.07.18 Gotlands 3-dagars, Etapp 1, medel Gotlands Bro OK Eventor (SE)
10.07.18 Gunnardagen OK Orion Eventor (SE)
10.07.18 Höglands-OL Nässjö OK Eventor (SE)
10.07.18 KOK Sommercup, løp 2 Kristiansand OK Eventor
10.07.18 Mastloppet Hellas Orientering Eventor (SE)
10.07.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
10.07.18 NOK-träning OK Denseln OK Denseln Eventor (SE)
10.07.18 Sommar-OL 3 OK Klemmingen Eventor (SE)
10.07.18 Sörklubbs #9 Ljusne-Ala OK Eventor (SE)
09.07.18 Leik 3-dagers, Løp 1 IL Leik Brikkesys
09.07.18 Ösaträffen 2018 Camping/Mat Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
08.07.18 Eskilstuna weekend, Etapp 3, lång IK Standard Eventor (SE)
08.07.18 Fjord-O 2018, Dag 4 Haugesund IL Orientering Eventor
08.07.18 Gotlands 2-dagars, Etapp 2, lång Svaide Roma SOK Eventor (SE)
08.07.18 Morokulien 2-dagars, Etapp 2, lång Åmotfors OK Eventor (SE)
08.07.18 Morokulien 2-dagers, etappe 2 Eidskog OL Eventor
08.07.18 Skellefteå OK, Ostvik Skellefteå OK Eventor (SE)
08.07.18 Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, Dag 3 Alvdal IL Eventor
08.07.18 Vålådalens 3-dagars, etapp 3, lång Östersunds OK Eventor (SE)
07.07.18 Eskilstuna weekend, Etapp 2, lång IK Standard Eventor (SE)
07.07.18 Eskilstuna Weekend MTBO Ärla IF Eventor (SE)
07.07.18 Fjord-O 2018, Dag 3 Haugesund IL Orientering Eventor
07.07.18 Gotlands 2-dagars, Etapp 1, medel Svaide Roma SOK Eventor (SE)
07.07.18 Morokulien 2-dagars, Etapp 1, medel Åmotfors OK Eventor (SE)
07.07.18 Morokulien 2-dagers, etappe 1 Eidskog OL Eventor
07.07.18 Seskarö IF jubileum Seskarö IF Eventor (SE)
07.07.18 Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, Dag 2 Alvdal IL Eventor
07.07.18 Vålådalens 3-dagars, etapp 2, medel Östersunds OK Eventor (SE)
06.07.18 Eskilstuna weekend, Etapp 1, medel IK Standard Eventor (SE)
06.07.18 Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, Dag 1 Alvdal IL Eventor
06.07.18 Vålådalens 3-dagars, etapp 1, sprint Östersunds OK Eventor (SE)
05.07.18 5-kvällars etapp 2 Ryda SK Eventor (SE)
05.07.18 Fjord-O 2018, Dag 2 Haugesund IL Orientering Eventor
05.07.18 Havs-OL, dag 2, medel Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
05.07.18 Havs-OL, dag 2, sprint Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
05.07.18 MOL 13 IF Hansa-Hoburg Eventor (SE)
05.07.18 Motionsorientering i Höganäs IS Kullen Eventor (SE)
05.07.18 Motionsorientering Umeå 5 juli Umeå OK Eventor (SE)
05.07.18 Närtävling Jönköpings OL-Allians IF Hallby SOK Eventor (SE)
05.07.18 Sommarserie 5 Njurunda OK Eventor (SE)
05.07.18 Veckoturen 3-dagars Dag 3 Gävle OK Eventor (SE)
04.07.18 2-mannstafett Lisje Stokkavatnet Stavanger Orienteringsklubb Eventor
04.07.18 Fjord-O 2018, Dag 1 Haugesund IL Orientering Eventor
04.07.18 GOFs Sommarserie Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
04.07.18 Hälsinglands 3-dagars Etapp 3 Segersta OK Eventor (SE)
04.07.18 Havs-OL, dag 1, lång Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
04.07.18 Hiernmannen Vadjungen OK Hierne Eventor (SE)
04.07.18 Kåsinmesterskapet Østmarka OK Brikkesys
04.07.18 Klubbmesterskap IL Leik IL Leik Brikkesys
04.07.18 Kvamsfjellet Tormod Skilag Eventor
04.07.18 Tjust 2-dagars, dag 2 Ankarsrums OK Eventor (SE)
04.07.18 Trekvällars, Etapp 3 OK Ravinen Eventor (SE)
04.07.18 Veckoturen 3-dagars Dag 2 Valbo AIF Eventor (SE)
04.07.18 Veritas Sommerløp Linderudkollen Veritas BIL Brikkesys
03.07.18 Dala Veteran ol Långshyttans AIK OK Eventor (SE)
03.07.18 Femkvällars Främmestad Främmestads IK Eventor (SE)
03.07.18 Hälsinglands 3-dagars Etapp 2 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
03.07.18 KOK Sommercup, løp 1 Kristiansand OK Eventor
03.07.18 Kretsträning Havsjön Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
03.07.18 Løp 12, Fremo MNSBIK Brikkesys
03.07.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
03.07.18 Rånäs OK / Rimbo SOK Sprintcup, Etapp 3 Rånäs OK Eventor (SE)
03.07.18 Run to the Hills 3 Selånger SOK Eventor (SE)
03.07.18 SAKO-träning OK Flundrehof Eventor (SE)
03.07.18 Saltenkarusell 8 - Helsesportsenteret / Fridalen (ny dato) Valnesfjord IL Eventor
03.07.18 Sommar-OL 2 OK Klemmingen Eventor (SE)
03.07.18 Tjust 2-dagars, dag 1 Ankarsrums OK Eventor (SE)
03.07.18 Trekvällars, Etapp 2 OK Ravinen Eventor (SE)
03.07.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
03.07.18 Veckoturen 3-dagars Dag 1 Gävle OK Eventor (SE)
02.07.18 Hälsinglands 3-dagars Etapp 1 Ljusdals OK Eventor (SE)
02.07.18 Närtävling inför Tjust 2-dagars Gamleby OK Eventor (SE)
02.07.18 Trekvällars, Etapp 1 OK Ravinen Eventor (SE)
02.07.18 VOK Motionsorientering 8 (Tvärålund) Vännäs OK Eventor (SE)
01.07.18 3+3 i Sälen, Etapp 3, medel Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
01.07.18 Gränsjakten i Strömstad, Etapp 2 Idefjordens SK Eventor (SE)
01.07.18 Poängorientering Bjuröklubb Skellefteå OK Eventor (SE)
01.07.18 Skogis Cup nr 7 Garda OK Eventor (SE)
01.07.18 Sørlandsgaloppen 2018, Sørlandsgaloppen dag 4 Hisøy OK Eventor
01.07.18 Wold Cup Svenska cupen SM sprint OL-skytte OK Gipen Eventor (SE)
30.06.18 3+3 i Sälen, Etapp 2, lång Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
30.06.18 Emil-løpet 2018 Odal OL - Orientering Eventor
30.06.18 Gränsjakten i Strömstad, Etapp 1 Idefjordens SK Eventor (SE)
30.06.18 Nisse Minne 2018, Etapp 4 Edsbyns OK Eventor (SE)
30.06.18 Sørlandsgaloppen 2018, Sørlandsgaloppen dag 3 Hisøy OK Eventor
30.06.18 Tjoget Lessebo OK Eventor (SE)
30.06.18 World Cup Svenska cupen OL-skytte OK Gipen Eventor (SE)
29.06.18 3+3 i Sälen, Etapp 1, förkortad medeldistans Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
29.06.18 DeciIronHen Triathlon Tibro Tibro OK Eventor (SE)
29.06.18 Sørlandsgaloppen 2018, Sørlandsgaloppen dag 2 Hisøy OK Eventor
28.06.18 07 Haukvatnet NTNU BIL Kilde
28.06.18 Idre 3-dagars, Etapp 3, lång Idrefjällens OK Eventor (SE)
28.06.18 Kretsträning lång IF Hagen IF Hagen Eventor (SE)
28.06.18 Mini 5-dagars 2018, etapp 4 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
28.06.18 Motionsorientering 12 Visby IF Gute SOK Eventor (SE)
28.06.18 Motionsorientering i Höganäs IS Kullen Eventor (SE)
28.06.18 Motionsorientering Storforsen Älvsby IF OK Älvsby IF OK Eventor (SE)
28.06.18 Motionsorientering Umeå 28 juni Umeå OK Eventor (SE)
28.06.18 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
28.06.18 Motionsorientering, Vittensten (Åmotfors) Åmotfors OK Eventor (SE)
28.06.18 Närtävling Vaggeryd Vaggeryds SOK Eventor (SE)
28.06.18 Nisse Minne 2018, Etapp 3 Edsbyns OK Eventor (SE)
28.06.18 OCK träning Åhus Norra Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
28.06.18 POL Hagenstugan IF Hagen Eventor (SE)
28.06.18 Sommarserie 4 Njurunda OK Eventor (SE)
28.06.18 Sommarträning Stenungsunds OK Eventor (SE)
28.06.18 Sørlandsgaloppen 2018, Sørlandsgaloppen dag 1 Hisøy OK Eventor
28.06.18 Veteran-OL SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
28.06.18 VOL 7 Kovlands IF Eventor (SE)
27.06.18 2-mannsstafett Vagleskogen Ganddal IL Eventor
27.06.18 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
27.06.18 Førde IL Nærløp Høgda Langeland nord Førde IL Eventor
27.06.18 GOFs Sommarserie Etapp 1 Göteborgs SK Eventor (SE)
27.06.18 Idre 3-dagars, Etapp 2, medel Idrefjällens OK Eventor (SE)
27.06.18 Lomsetra Tormod Skilag Eventor
27.06.18 Mini 5-dagars 2018, etapp 3 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
27.06.18 NØK-karusell, løp 3 IL Nansen Eventor
27.06.18 O-åtter nr.5 IL Leik IL Leik Brikkesys
27.06.18 PreO, Dag-DM, Uppland Länna IF Eventor (SE)
27.06.18 Raumar sommerkarusell 2 Raumar Orientering Eventor
27.06.18 Raumar sommerkarusell 2 Gjerdrum Raumar Orientering Brikkesys
27.06.18 Treningsløp Verdal OK Brikkesys
26.06.18 Dala Veteran Korsnäs IF OK Korsnäs IF OK Eventor (SE)
26.06.18 Finnfors180626 Bolidens SK Eventor (SE)
26.06.18 Höglands-OL Boxholms OK Eventor (SE)
26.06.18 Idre 3-dagars, Etapp 1, lång Idrefjällens OK Eventor (SE)
26.06.18 Kretsträning Mullsjö SOK Eventor (SE)
26.06.18 Løp 11, Tjuvdalen MNSBIK Brikkesys
26.06.18 Mini 5-dagars 2018, etapp 2 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
26.06.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
26.06.18 Motionsorientering L-100 IF Långhundra IF Eventor (SE)
26.06.18 Nisse Minne 2018, Etapp 2 Edsbyns OK Eventor (SE)
26.06.18 Nisses Minne E2 Edsbyns OK Eventor (SE)
26.06.18 Nostalgitävling - JOK 80 år Jönköpings OK Eventor (SE)
26.06.18 OK Älmes närtävling i Kölaboda OK Älme Eventor (SE)
26.06.18 Rånäs OK / Rimbo SOK Sprintcup, Etapp 2 Rånäs OK Eventor (SE)
26.06.18 Saltenkarusell 8 - Helsesportsenteret / Fridalen Valnesfjord IL Eventor
26.06.18 SK Björnen Motionsorientering 4 SK Björnen Eventor (SE)
26.06.18 SommarAllians Hultsfreds OK Eventor (SE)
26.06.18 Sommarsprint Trollhättans SOK Trollhättans SOK Eventor (SE)
26.06.18 Sörklubbs #8 Segersta OK Eventor (SE)
26.06.18 Sørlandskarusellen Vest-Agder Eventor
26.06.18 Sprintcup 2 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
26.06.18 Stjørdalskarusell Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
26.06.18 Tisdags-OL Boskogen IF Hagen Eventor (SE)
26.06.18 Tränings-OL Medeldistans Östra Kretsen OK P4 Eventor (SE)
26.06.18 Träningsorientering HOK Haparanda OK Eventor (SE)
25.06.18 Idresprinten Idrefjällens OK Eventor (SE)
25.06.18 Malvik #11 - Vulusjøen Malvik IL Brikkesys
25.06.18 Mini 5-dagars 2018, etapp 1 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
25.06.18 Nisse Minne 2018, Etapp 1 Edsbyns OK Eventor (SE)
25.06.18 Nisses Minne E1 Edsbyns OK Eventor (SE)
25.06.18 VBIL Sommerløp Østernvannsvingen Veritas BIL Brikkesys
25.06.18 VOK Motionsorientering 7 (Pengfors) Vännäs OK Eventor (SE)
24.06.18 Idreveckan Fjäll-O Idrefjällens OK Eventor (SE)
24.06.18 Kretsträning Ultra Lång Tibro Tibro OK Eventor (SE)
24.06.18 Midsommarpokalen SOK Aneby Eventor (SE)
24.06.18 Norsk O-Festival mellom Fossum IF Eventor
24.06.18 Norsk O-festival mellom Elite Fossum IF Eventor
24.06.18 Örebro City Sprintstafett Almby IK Eventor (SE)
24.06.18 Örebro City Sprint (WRE) Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
24.06.18 ROOTS treningssamling 24-28 juni Haugesund IL Orientering Eventor
23.06.18 Norsk O-festival Lagkonkurranse 8-12 år Fossum IF Eventor
23.06.18 Norsk O-Festival lang Fossum IF Eventor
23.06.18 Norsk O-festival lang Elite Fossum IF Eventor
23.06.18 Norsk O-festival, Ungdomsarrangement Fossum IF Eventor
22.06.18 Midsommar OL OK Silva Eventor (SE)
22.06.18 Norsk O-Festival sprint Fossum IF Eventor
22.06.18 Norsk O-festival sprint Elite Fossum IF Eventor
21.06.18 06 Saupstad NTNU BIL Kilde
21.06.18 Klubbløp SI Hytta Sandnes IL (Rogaland) Eventor
21.06.18 Lövmarknadsnatta Karlskrona SOK Eventor (SE)
21.06.18 Motions-O Morokulien OK Hierne Eventor (SE)
21.06.18 Motionsorientering Falkträsket, Skellefteå Skellefteå OK Eventor (SE)
21.06.18 OBIK P15 Krigsskolen OBIK Orientering Brikkesys
21.06.18 O-karusell 5, mosjonsorientering Eidskog OL Eventor
21.06.18 Råtasskarusellen 2018 #8, med klubbmesterskap Indre Østfold OK Eventor
21.06.18 Sprint Gamle Hokksund Eiker OL Brikkesys
21.06.18 Torsdagsløp nr 10 Lillehammer OK Eventor
20.06.18 DM, ultralång, Gästrikland + Hälsingland med Trimtex Cup Hälsinglands Orienteringsförbund Eventor (SE)
20.06.18 Fjällfemman 5 Åre OK Eventor (SE)
20.06.18 Førde IL Nærløp Bringeland Djupedalen Førde IL Eventor
20.06.18 IL Tyrving klubbmesterskap IL Tyrving Eventor
20.06.18 Klubbranking 4 Samnanger IL Eventor
20.06.18 KOK:s Sommarquattro, etapp 4 Kristinehamns OK Eventor (SE)
20.06.18 MTBO-cupen 3 Visborgs OK Eventor (SE)
20.06.18 MTB-O träning OK Södertörn Eventor (SE)
20.06.18 Nissadals breddbudkavle OK Vivill Eventor (SE)
20.06.18 OG-Karusell 3 OG karusellen Brikkesys
20.06.18 Onsdagsorientering 6, Särna Särna SK Eventor (SE)
20.06.18 OSI/GeoForm Rankingløp 9 IL GeoForm Eventor
20.06.18 O-sjuer 7, Munkbyvollen/Klingertjønna Frol IL Orientering Brikkesys
20.06.18 Rånäs OK / Rimbo SOK Sprintcup, Etapp 1 Rånäs OK Eventor (SE)
20.06.18 Raumar sommerkarusell 1 Raumar Orientering Eventor
20.06.18 Raumar sommerkarusell 1 - Hurdal Raumar Orientering Brikkesys
20.06.18 Tjogetträning 2 OK Vilse 87 Eventor (SE)
20.06.18 Tunebuhaugen Tormod Skilag Eventor
20.06.18 Veteranorientering Västervik Västerviks OK Eventor (SE)
20.06.18 Vildmarksloppet Stora Tuna OK Eventor (SE)
19.06.18 2. sprintløp/nybegynnerkarusell Stord Orientering Eventor
19.06.18 7-klubbs 7 OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
19.06.18 Allemansluffen, Stolpupplaget Österfärnebo IF Eventor (SE)
19.06.18 Dala-Veteran OL Leksands OK Eventor (SE)
19.06.18 FK Finn Närtävling FK Finn Eventor (SE)
19.06.18 Flex-O løp 7 Østmarka OK Brikkesys
19.06.18 FOK:s sprintcup etapp 6 Falkenbergs OK Eventor (SE)
19.06.18 Junistafetten - För alla! Avesta OK Eventor (SE)
19.06.18 Klubbkarusell 6 Stemmen Haugesund IL Orientering Eventor
19.06.18 Klubbmesterskap Sprint 2018 Oppsal Orientering Brikkesys
19.06.18 Klubbmesterskap Sprint Finale Oppsal Orientering Brikkesys
19.06.18 KOK:s Sommarquattro, etapp 3 Kristinehamns OK Eventor (SE)
19.06.18 Lilla 5-dagars Etapp 5 OK Kontinent Eventor (SE)
19.06.18 Løp 8 - Henriksåsen MNSBIK Brikkesys
19.06.18 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
19.06.18 Melkers Minne - Publiktävling Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
19.06.18 Minitjoget i Sätila OK Räven Eventor (SE)
19.06.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
19.06.18 Motionsorientering MTBO Haninge SOK Eventor (SE)
19.06.18 Motionsorientering Rudan Haninge SOK Eventor (SE)
19.06.18 Motionsorientering Söder Igeltjärn OK Mangen Eventor (SE)
19.06.18 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
19.06.18 Motionsorientering Uppland, Sunnerstastugan IF Thor Eventor (SE)
19.06.18 Østmarka Flex-o løp 7 Østmarka OK Eventor
19.06.18 POL-Hökesås Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
19.06.18 Run to the Hills 2 Selånger SOK Eventor (SE)
19.06.18 Skogsfemman 5 Östersunds OK Eventor (SE)
19.06.18 Sommarsprint OKS OK Skogsvargarna Eventor (SE)
19.06.18 Sörklubbs #7 Söderhamns OK Eventor (SE)
19.06.18 Sørlandskarusellen Otra IL Eventor
19.06.18 Stjørdalsmesterskap 2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
19.06.18 Tisdags-OL Vallersjön IF Hagen Eventor (SE)
19.06.18 Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug Stavanger Orienteringsklubb Eventor
19.06.18 U-serien Boxholm-Mjölby OL Eventor (SE)
19.06.18 Veteran Ol i Södra Vätterbygden IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
18.06.18 Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen Ganddal IL Eventor
18.06.18 Malvik #10 - Hyllvatnet Malvik IL Brikkesys
18.06.18 Mandagsløp Konnerud IL Brikkesys
18.06.18 Moro- Oløp Egersund OK Eventor
18.06.18 Motionsorientering Tjörnarp Ringsjö OK Eventor (SE)
18.06.18 MtbO Bjästamon Skogslöparna Eventor (SE)
18.06.18 Njudungskaveln IFK Sävsjö Eventor (SE)
18.06.18 OBIK P14 Tokerud Skole OBIK Orientering Brikkesys
18.06.18 O-CAMP 2018, Etapp 1 Västergötlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
18.06.18 Östgötaserien i MTBO deltävling 2 Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
18.06.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 6 Lillomarka OL Eventor
18.06.18 VOK Motionsorientering 6 (Vännäsby) Vännäs OK Eventor (SE)
17.06.18 50turen swimrun Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
17.06.18 Asbjørn Bakkens minneløp Lillehammer OK Brikkesys
17.06.18 Asbjørn Bakkens minneløp Lillehammer OK Eventor
17.06.18 DOF-läger, Etapp 2 Domnarvets GOIF Eventor (SE)
17.06.18 Eldestafetten Molde og Omegn IF Eventor
17.06.18 KOK:s Sommarquattro, etapp 1 Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.06.18 KOK:s Sommarquattro, etapp 2 Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.06.18 Kristinehamns SommarSprint MTBO Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.06.18 Midtsommerløpet Stokke IL Eventor
17.06.18 Motionsorientering Mälarö SOK Eventor (SE)
17.06.18 MtbO, DM, medel, Värmland Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.06.18 Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 3 Nittedal OL Eventor
17.06.18 Piteå IF Orienteringsklubb Piteå IF Orienteringsklubb Eventor (SE)
17.06.18 Skogis Cup nr 6 Garda OK Eventor (SE)
17.06.18 St. Hanskuten Gaula, OL Brikkesys
17.06.18 Tre skåningar och en dansk, Etapp 4, sprint Helsingborgs SOK Eventor (SE)
16.06.18 DOF-läger, Etapp 1 Domnarvets GOIF Eventor (SE)
16.06.18 Johan og Halvor-løpet Viul OK Brikkesys
16.06.18 Kristinehamns OK Träningsbana MTBO Kristinehamns OK Eventor (SE)
16.06.18 Midtsommersprinten Stokke IL Eventor
16.06.18 PreO, Öppet DM Göteborg + Bohuslän/Dal + Västergötland Kungälvs OK Eventor (SE)
16.06.18 Skogskarlar Länskamp Dalarna - Västmanland Sala OK Eventor (SE)
16.06.18 Tre skåningar och en dansk, Etapp 2, medel Helsingborgs SOK Eventor (SE)
16.06.18 Tre skåningar och en dansk, Etapp 3, sprint Helsingborgs SOK Eventor (SE)
16.06.18 Trimtex cup 2 Gävle OK Eventor (SE)
15.06.18 Camp Stokke sprinttrening Stokke IL Eventor
15.06.18 NOF-läger 2018 Norrbottens Orienteringsförbund Eventor (SE)
15.06.18 Tre skåningar och en dansk, Etapp 1, sprint Helsingborgs SOK Eventor (SE)
15.06.18 Veteranløpet IF Trauma Eventor
14.06.18 05 Kyvatnet NTNU BIL Kilde
14.06.18 Borlänge-Säter träning Gunnarsbo Stora Tuna OK Eventor (SE)
14.06.18 DM, sprint, Jämtland/Härjedalen Fältjägarnas IF Eventor (SE)
14.06.18 DOK:s motions-OL Röhöjden Degerfors OK Eventor (SE)
14.06.18 EM-Stafett 2018 Eiker OL Brikkesys
14.06.18 Lilla 5 dagars etapp 4 OK Silva Eventor (SE)
14.06.18 MOL 11 Visborgs OK Eventor (SE)
14.06.18 Motions-o Arderhaget Årjängs OK Eventor (SE)
14.06.18 Motionsorientering Skattkärr Skattkärrs SOK Eventor (SE)
14.06.18 Motionsorientering Umeå 14 juni Umeå OK Eventor (SE)
14.06.18 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
14.06.18 OBIK P13 Østmarksetra OBIK Orientering Brikkesys
14.06.18 OCK träning Kronoskogen Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
14.06.18 Öppet Varbergsmästerskap Sprint FK Friskus-Varberg Eventor (SE)
14.06.18 POL Axvall Istrums SK Eventor (SE)
14.06.18 Råtasskarusellen 2018 #7 Indre Østfold OK Eventor
14.06.18 Sommarträning Stenungsunds OK Eventor (SE)
14.06.18 STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene Sør-Trøndelag Eventor
14.06.18 Svartevatnet Velledalen Brikkesys
14.06.18 Torsdagsløp nr. 9 Øyer-Tretten IF Eventor
14.06.18 Veteran-OL Göteborg IK Stern Eventor (SE)
14.06.18 Veteran-OL Vaggeryd Vaggeryds SOK Eventor (SE)
14.06.18 Veterantävling OK Motala Eventor (SE)
14.06.18 VOL 6 Medelpad Timrå SOK Eventor (SE)
13.06.18 3-Dagars 2018, Etapp 3 Norbergs OK Eventor (SE)
13.06.18 Andy Cap 2018 Lillomarka OL Brikkesys
13.06.18 Borlänge SommarSprint 2 Stora Tuna OK Eventor (SE)
13.06.18 Bygdakamp 4 Verdal OK Brikkesys
13.06.18 Fjällfemman 4 Åre OK Eventor (SE)
13.06.18 Foll-O-karusellen #3 Ås IL Brikkesys
13.06.18 Førde IL Nærløp Skilbrei Ungdomssenter Førde IL Eventor
13.06.18 HSOK 50 år! Jubileumsorientering Helsingborgs SOK Eventor (SE)
13.06.18 Huldrespretten Sør-Trøndelag Eventor
13.06.18 Kalmarsundscupen Etapp 4 SOK Viljan Eventor (SE)
13.06.18 MIL KM 13.6.2018 Melhus IL Orientering Brikkesys
13.06.18 Motions-OL - Borås 4 av 4 VT [Knektås] Borås GIF Eventor (SE)
13.06.18 Motionsorientering Skatås Sävedalens AIK Eventor (SE)
13.06.18 Motionsorientering Skatås del2 Sävedalens AIK Eventor (SE)
13.06.18 Motionsorientering Uppland i Tjäderleksbergen OK Linné Eventor (SE)
13.06.18 MTBO-träning Tullinge Tullinge SK Eventor (SE)
13.06.18 O-åtter nr.4 IL Leik IL Leik Brikkesys
13.06.18 Onsdagsorientering 5, Särna Särna SK Eventor (SE)
13.06.18 OSI/GeoForm Rankingløp 8 Oslostudentenes IK Eventor
13.06.18 Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, Hvalstjern Nedre Romerike Handicapidrettslag Eventor
13.06.18 Strand Ringebu-Fåvang Skiklubb Eventor
13.06.18 Sundsvalls Arbetsplatsorientering #4 Sundsvalls OK Eventor (SE)
13.06.18 Treningsløp Børsa IL Brikkesys
13.06.18 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
13.06.18 Vagleskogstafetten Ganddal IL Eventor
13.06.18 Vagleskogstafetten - individuelle klasser Ganddal IL Eventor
13.06.18 Veckotur Oslättforspojkarnas IK Eventor (SE)
13.06.18 VestMjøsa-cup 4 OL Toten-Troll Eventor
13.06.18 Veteranmatch Kristinehamns OK Eventor (SE)
13.06.18 Veteran-OL Annebergs GIF Annebergs GIF Eventor (SE)
12.06.18 3-Dagars 2018, Etapp 2 Norbergs OK Eventor (SE)
12.06.18 8. rankingløp Sunnhordland Halsnøy OL Eventor
12.06.18 AKRON-matchen Lidköpings VSK Eventor (SE)
12.06.18 Allemansluffen, Ljusbrunn Österfärnebo IF Eventor (SE)
12.06.18 Dala Veteran-OL IK Jarl Rättvik Eventor (SE)
12.06.18 DOKs,KM 2018 Degerfors OK Eventor (SE)
12.06.18 Eskilstuna Sprint CUP #6 Ärla IF Eventor (SE)
12.06.18 Extravagansa 2018 Ulricehamns OK Eventor (SE)
12.06.18 Höglandets Sprintcup Deltävling 3 Nässjö OK Eventor (SE)
12.06.18 Klubbmesterskap IF Sturla Sturla, IF Eventor
12.06.18 Klubbmesterskap mellom Østmarka OK Brikkesys
12.06.18 Le Tour de Glåmdal Grue IL Eventor
12.06.18 Lilla 5-dagars etapp 3 Lunds OK Eventor (SE)
12.06.18 Motions-OL Mossberga OK Djerf Eventor (SE)
12.06.18 Motionsorientering Waxholms OK Eventor (SE)
12.06.18 Motionsorientering Kroksjön Skellefteå OK Eventor (SE)
12.06.18 Motionsorientering Vassvika OK Jösse Eventor (SE)
12.06.18 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5 Haugesund IL Orientering Eventor
12.06.18 Närmixen 2018 Lesjöfors SK Eventor (SE)
12.06.18 Norrcupen 2018-06-12 Ljusdals OK Eventor (SE)
12.06.18 OBIK 12 Fossum Fossum IF Eventor
12.06.18 OBIK P12 Fossum OBIK Orientering Brikkesys
12.06.18 Østmarka-karusellen m/klubbmesterskap Østmarka OK Eventor
12.06.18 Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2 IL Koll Brikkesys
12.06.18 Saltenkarusell Tverlandet IL Eventor
12.06.18 Sidensjösprinten Sidensjö IK Eventor (SE)
12.06.18 Skogsfemman etapp 4 Frösö IF Eventor (SE)
12.06.18 Sørlandskarusellen Kristiansand OK Eventor
12.06.18 Sprint-cup 1 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
12.06.18 Sprintcupen 2018 E3 Markbygdens OK Eventor (SE)
12.06.18 Sprintstafett Vänersborg Vänersborgs SK Eventor (SE)
12.06.18 Stjørdalskarusell nr. 5-2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
12.06.18 Tisdags-OL Häggum IF Hagen Eventor (SE)
12.06.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
12.06.18 Treningsløp 13-16 Ulsrudvann Oppsal Orientering Brikkesys
12.06.18 Uppvidingekarusellen 2018-06-12 Kexholms SK Eventor (SE)
12.06.18 Vestfold Vårcup 8 OL Tønsberg og omegn Eventor
12.06.18 Zontävling Markaryds FK Markaryds FK Eventor (SE)
11.06.18 3-Dagars 2018, Etapp 1 Norbergs OK Eventor (SE)
11.06.18 Kart o Hoj del 5 Final Rehns BK Eventor (SE)
11.06.18 Malvik #9 - Lauvtjønna Malvik IL Brikkesys
11.06.18 Nordhordlandskarusellen Eikanger IL Eventor
11.06.18 SK Björnen Motionsorientering 3 SK Björnen Eventor (SE)
11.06.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5 Lillomarka OL Eventor
11.06.18 VOK Motionsorientering 5 (Hemberget) Vännäs OK Eventor (SE)
10.06.18 DM, lång, Jämtland-Härjedalen + Bräcketräffen Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund Eventor (SE)
10.06.18 DM, sprint, Örebro Län Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
10.06.18 DM, sprintstafett, Örebro Län Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
10.06.18 Hemingsprinten (prolog + jaktstart), Jaktstart Heming Orientering Eventor
10.06.18 Hemingsprinten (prolog + jaktstart), Prolog Heming Orientering Eventor
10.06.18 High Chaparral-sprinten Bredaryds SOK Eventor (SE)
10.06.18 Jonsokløpet Fossekallen IL Brikkesys
10.06.18 KM Sprint Vestfold og Telemark OL Trollo Eventor
10.06.18 KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 2/2018) Bergens TF Eventor
10.06.18 KM Ultralang Nordland Herringen IL Eventor
10.06.18 Lagkonkurranse Verdal 2-dagers Verdal OK Eventor
10.06.18 Mellomdistanse Gibostad OK Silsand Eventor
10.06.18 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #5, medel OK Kåre Eventor (SE)
10.06.18 Orienteringens dag Särna SK Eventor (SE)
10.06.18 Pre-o helg i Hedmark Løten o-lag Eventor
10.06.18 PreO på Öland Nybro OK Eventor (SE)
10.06.18 Prøve-NM knockout sprint Heming Orientering Eventor
10.06.18 Raumar O-karusell 5 - "Åpent klubbmesterskap" Raumar Orientering Eventor
10.06.18 Raumar O-karusell 5 - Åpent klubbmesterskap, Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
10.06.18 Ringsakersprinten Ringsaker OK Eventor
10.06.18 Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) Eventor
10.06.18 Tävling individuell start IFK Mora OK Eventor (SE)
10.06.18 Triangelmatchen Västmanland-Uppland-Gästriklands skogsflickor Vandrarringen Eventor (SE)
10.06.18 Varanger 2 dagers 2 dag Laksefjord IL Eventor
10.06.18 Varteig O-lag Varteig OL Eventor
10.06.18 Västerbottens 3-dagars, Etapp 3, medel IFK Umeå Eventor (SE)
10.06.18 Verdal OK 2-dagers, Dag 2 Verdal OK Eventor
10.06.18 YOK Cross Town Run Ystads OK Eventor (SE)
09.06.18 DM, medel, Medelpad + Jämtland-Härjedalen Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund Eventor (SE)
09.06.18 Fejden Småland-Östergötland 2018 för Skogsflickor och Skogskarlar Boxholm-Mjölby OL Eventor (SE)
09.06.18 Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup Lillomarka OL Eventor
09.06.18 KM mellomdistanse Vestfold og Telemark OL Trollo Eventor
09.06.18 KM Mellom Nordland Korgen IL Eventor
09.06.18 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #4, lång OK Kåre Eventor (SE)
09.06.18 O-troll Samling Sandnes IL (Rogaland) Eventor
09.06.18 Pre-o helg i Hedmark Løten o-lag Eventor
09.06.18 Pre-o helg i Hedmark, TempO Løten o-lag Eventor
09.06.18 PreO på Öland + DM, Småland Nybro OK Eventor (SE)
09.06.18 Slättö sand-medeln Bredaryds SOK Eventor (SE)
09.06.18 Slottssprinten Sigtuna OK Eventor (SE)
09.06.18 Slottssprinten, 2-mannastafett -
09.06.18 Sørreisa OL Sørreisa OL Eventor
09.06.18 Varanger 2-dageres dag1 Varanger Orienteringslag Eventor
09.06.18 Vårserien Etapp 5 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
09.06.18 Västerbottens 3-dagars, Etapp 2, lång IFK Umeå Eventor (SE)
09.06.18 Verdal OK 2-dagers, Dag 1 Verdal OK Eventor
09.06.18 VM-test, långdistans Svenska Orienteringsförbundet Eventor (SE)
08.06.18 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #3, sprint OK Kåre Eventor (SE)
08.06.18 Stafetträning IFK Mora OK Eventor (SE)
08.06.18 Träningshelg Kungshögarna TeamBorjessonEriksson Storviks IF Eventor (SE)
08.06.18 Västerbottens 3-dagars, Etapp 1, medel IFK Umeå Eventor (SE)
07.06.18 04 Bekken NTNU BIL Kilde
07.06.18 AOK Veteran OL 2018-06-07 Ankarsrums OK Eventor (SE)
07.06.18 Førde IL Nærløp Masdal Førde IL Eventor
07.06.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
07.06.18 Grenlandskarusellen 8 Porsgrunn OL Eventor
07.06.18 Karusell 3 Ålgård Orientering Eventor
07.06.18 Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb Hedrum OL Eventor
07.06.18 Konsultkampen 2018 Sundbybergs IK Eventor (SE)
07.06.18 Lilla 5-dagars etapp 2 Rävetofta OK Eventor (SE)
07.06.18 MOL 8 Svaide Roma SOK Eventor (SE)
07.06.18 Motions-O Mjögsjön, Koppom OK Hierne Eventor (SE)
07.06.18 Motionsorientering för alla! Avesta OK Eventor (SE)
07.06.18 Motionsorientering Jakobsbergsskogen OK Tyr Eventor (SE)
07.06.18 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
07.06.18 MtbO, Kvarnsveden, MTBO-touren Dalarna, teknikträning Kvarnsvedens GOIF OK Eventor (SE)
07.06.18 Nordmarkskarusellen løp 3 18 Nordmarkskarusellen Brikkesys
07.06.18 Nordmarkskarusellen - Løp nr 3 Heming Orientering Eventor
07.06.18 OCK träning Rinkaby skjutfält Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
07.06.18 O-karusell 4 Eidskog OL Eventor
07.06.18 POL i Hjo Hjobygdens OK Eventor (SE)
07.06.18 Råtasskarusellen 2018 #6 Indre Østfold OK Eventor
07.06.18 Tjuststafetten Västerviks OK Eventor (SE)
07.06.18 Torsdagsløp nr. 8 Lillehammer OK Eventor
07.06.18 Träningsorientering Seskarö IF Eventor (SE)
07.06.18 Treningsløp Kølabånn Eiker OL Brikkesys
07.06.18 Ungdomsløp OL Trollelg Brikkesys
07.06.18 Ungdomsløp 4 OL Trollelg Eventor
07.06.18 Ungdomsserien deltävling 3 Linköpings OK Eventor (SE)
07.06.18 Ungdomsserien Vimmerby 7 juni Vimmerby OK Eventor (SE)
07.06.18 Veteran-OL Linköpings AIK Eventor (SE)
07.06.18 Veteran OL 2018-06-07 Ankarsrums OK Eventor (SE)
07.06.18 Veteran-OL Jäbovägen Jönköpings OK Eventor (SE)
07.06.18 VM-test, medeldistans Svenska Orienteringsförbundet Eventor (SE)
07.06.18 VOL 5, LV5 Sundsvalls OK Eventor (SE)
07.06.18 VOL Silvergruvan Sala OK Eventor (SE)
06.06.18 AAOK-karusellen løp 6 Hope IL Eventor
06.06.18 Aros summer summit Västerås SOK Eventor (SE)
06.06.18 Borlänge SommarSprint 1 Stora Tuna OK Eventor (SE)
06.06.18 Breddstafetten Hudiksvalls OK Eventor (SE)
06.06.18 Centrum Team Sprint Centrum OK Eventor (SE)
06.06.18 DM, sprint, Medelpad Selånger SOK Eventor (SE)
06.06.18 DM, sprint, Värmland OK Djerf Eventor (SE)
06.06.18 Edetdubbeln, Etapp 1 OK Gipen Eventor (SE)
06.06.18 Edetdubbeln, Etapp 2 OK Gipen Eventor (SE)
06.06.18 Fjällfemman 3 Åre OK Eventor (SE)
06.06.18 Foll-O-karusellen #2 Måren OK Brikkesys
06.06.18 GOF jukola/venlatest 6juni + bonusträning em Sävedalens AIK Eventor (SE)
06.06.18 IFK Hedemora OK IFK Hedemora OK Eventor (SE)
06.06.18 Klubbranking 3 Samnanger IL Eventor
06.06.18 KM Eksjö SOK o Vimmerby OK Västerviks OK Eventor (SE)
06.06.18 KM långdistans IFK Mora OK Eventor (SE)
06.06.18 KM-Sprint Eksjö SOK Västerviks OK Eventor (SE)
06.06.18 Lådkaveln Norbergs OK Eventor (SE)
06.06.18 Motionsorientering på Centrum Team Sprint Centrum OK Eventor (SE)
06.06.18 Motionsorientering, Sprintcup 3, Skellefteå Skellefteå OK Eventor (SE)
06.06.18 Motionsorientering Umeå 6 juni Stöcksjö IS Eventor (SE)
06.06.18 MtbO, Kvarnsveden, MTBO-touren Dalarna, medel Kvarnsvedens GOIF OK Eventor (SE)
06.06.18 Nammo-cup 3 Ringsaker OK Eventor
06.06.18 Nationaldagsmedeln i Boden I 19 IF Eventor (SE)
06.06.18 OG-karusell 2 OG karusellen Brikkesys
06.06.18 OK Djerfs sprintstafett OK Djerf Eventor (SE)
06.06.18 Onsdagsorientering 4, Idre Särna SK Eventor (SE)
06.06.18 OSI/GeoForm Rankingløp 7 IL GeoForm Eventor
06.06.18 O-sjuer 6, Storlidalen Frol IL Orientering Brikkesys
06.06.18 Østfoldsprinten Finale Halden SK Eventor
06.06.18 Raumar O-karusell 4 Raumar Orientering Eventor
06.06.18 Raumar O-karusell 4 - Gjerdrum Raumar Orientering Brikkesys
06.06.18 Rekruttløp Hvalstrand Asker Skiklubb Eventor
06.06.18 Södra Hallands Ungdomsserie Etapp 3 Halmstad OK Eventor (SE)
06.06.18 Sorperoa Tormod Skilag Eventor
06.06.18 Sprinthelgen, Etapp 2 OK Orion Eventor (SE)
06.06.18 Sprinthelgen, Etapp 3 OK Orion Eventor (SE)
05.06.18 5-dagars på hemmaplan etapp 5 OK Stigen Eventor (SE)
05.06.18 7klubbs Bjästamon Skogslöparna Eventor (SE)
05.06.18 7. rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
05.06.18 AB-karusell IL Tyrving Eventor
05.06.18 AB-karusell 3/P10 OBIK AB Karusellen Brikkesys
05.06.18 Allemansluffen, Littersbo Österfärnebo IF Eventor (SE)
05.06.18 Dala Veteran 2018:1 OK Kåre Eventor (SE)
05.06.18 DM, sprint, Göteborg Mölndal Outdoor IF Eventor (SE)
05.06.18 DM, sprint, Östergötland OK Skogsströvarna Eventor (SE)
05.06.18 Eskilstuna Sprint CUP #5 IK Standard Eventor (SE)
05.06.18 FOK:s sprintcup etapp 5 Falkenbergs OK Eventor (SE)
05.06.18 GK4 Vikebygd IL Eventor
05.06.18 Höglandets Sprintcup, deltävling 2 SOK Aneby Eventor (SE)
05.06.18 Klubbkamp/Ungdomscup Egersund OK Eventor
05.06.18 Lilla 5-dagars, SV Kretsen Skåne, E1 Malmö OK Eventor (SE)
05.06.18 Løp 7, Solemsåsen MNSBIK Brikkesys
05.06.18 Motionsorientering Skjutsbol OBS Ändrad plats OK Mangen Eventor (SE)
05.06.18 Motionsorientering Uppland Rasbo IK Eventor (SE)
05.06.18 NØK-karusell løp 2 Vingelen IL Eventor
05.06.18 Norrcpen sprint Forsa OK Eventor (SE)
05.06.18 Østmarka Flex-o løp 5 Østmarka OK Eventor
05.06.18 Østmarka-karusellen 5 Østmarka OK Brikkesys
05.06.18 Pokalkamp 4 Bergen Fana IL Eventor
05.06.18 Provlöpning Sprint DM OK Djerf Eventor (SE)
05.06.18 Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, Arlia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
05.06.18 SK Björnen Motionsorientering 2 SK Björnen Eventor (SE)
05.06.18 Skogsfemman 3 Brunflo IF Eventor (SE)
05.06.18 Sørlandskarusellen Torridal IL Eventor
05.06.18 Sprinthelgen, Etapp 1 OK Orion Eventor (SE)
05.06.18 Stjørdalskarusell 4 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
05.06.18 Terrengtest NTNUI Orientering Brikkesys
05.06.18 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 4 Länna IF Eventor (SE)
05.06.18 Tisdags-OL Lunnahult IF Hagen Eventor (SE)
05.06.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
05.06.18 VB-stafetten Ludvika OK Eventor (SE)
05.06.18 Vestfold Vårcup 7 Sandefjord OK Eventor
05.06.18 VetOL OK Hällen Ålberga 2018-06-05 OK Hällen Eventor (SE)
04.06.18 Kart o Hoj del 4 Rehns BK Eventor (SE)
04.06.18 Mälarcupen deltävling 2 IFK Tumba SOK Eventor (SE)
04.06.18 Malvik #8 - Mostadmark Malvik IL Brikkesys
04.06.18 Motionsorientering MTBO Haninge SOK Eventor (SE)
04.06.18 Motionsorientering Rudan Haninge SOK Eventor (SE)
04.06.18 Råtassløp 1 Heming Orientering Eventor
04.06.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4 Lillomarka OL Eventor
04.06.18 Ungdomens 5-dagars, Etapp 5 Ålems OK Eventor (SE)
04.06.18 Värmlandsserien MTBO deltävl 4 Sisu Forshaga SK Eventor (SE)
04.06.18 VOK Motionsorientering 4 (Överboda) Vännäs OK Eventor (SE)
03.06.18 Älgotscup och krets mästerskap Simrishamns OK Eventor (SE)
03.06.18 Alta 2-dagers jaktstart Alta OL Eventor
03.06.18 Bruksträffen Robertsfors IK Eventor (SE)
03.06.18 DM, medel, Ångermanland OK Nipan Eventor (SE)
03.06.18 Erik Balchens Minneløp Oddersjaa SSK Eventor
03.06.18 Glåmdalsløpet Grue IL Eventor
03.06.18 Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4 OL Tønsberg og omegn Eventor
03.06.18 Kalvdansen OK Renen Eventor (SE)
03.06.18 KM mellom Oppland Eventor
03.06.18 Knut Valstads minneløp Oppsal Orientering Eventor
03.06.18 Lierbygda Dobbelt TempO Lierbygda OL Eventor
03.06.18 Mellomdistanse Kårvåg IL Eventor
03.06.18 Ösaträffen, dag 3, lång Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
03.06.18 PreO, Uppland OK Linné Eventor (SE)
03.06.18 Skogis Cup nr 5 Garda OK Eventor (SE)
03.06.18 SM, sprint, stafett OK Gränsen Eventor (SE)
03.06.18 Sommarlandssprinten IK Gandvik Eventor (SE)
03.06.18 Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5 OL Tønsberg og omegn Eventor
03.06.18 Trondheim Open, dag 3 Wing OK Brikkesys
02.06.18 100 års jubileumsløp Sande Sportsklubb Eventor
02.06.18 15-stafetten Oppsal Orientering Eventor
02.06.18 Alta 2-dagers Alta OL Eventor
02.06.18 Bakom Grönskan, vernissage och tävling Visborgs OK Eventor (SE)
02.06.18 Kinnekullesprinten, Etapp 1 OK Klyftamo Eventor (SE)
02.06.18 Kinnekullesprinten, Etapp 2 OK Klyftamo Eventor (SE)
02.06.18 KM Lang Hordaland Varegg Fleridrett Eventor
02.06.18 KM sprint Oppland Eventor
02.06.18 Kompisstafetten Samnanger IL Eventor
02.06.18 Merkeløpet 2018 Oddersjaa SSK Eventor
02.06.18 Ösaträffen, dag 2, medel Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
02.06.18 O-treffen 2018 Nedre Romerike Handicapidrettslag Eventor
02.06.18 PreO, TempO-DM, Uppland Björklinge SOK Eventor (SE)
02.06.18 PreO, Uppland Björklinge SOK Eventor (SE)
02.06.18 Rekruttleir Haugesund IL Orientering Eventor
02.06.18 Renlunken OK Renen Eventor (SE)
02.06.18 Rotekoppen Breimsbygda IL Eventor
02.06.18 SM, sprint, individuell, Final OK Gränsen Eventor (SE)
02.06.18 SM, sprint, individuell, Kval OK Gränsen Eventor (SE)
02.06.18 SM, sprint, publiktävling OK Gränsen Eventor (SE)
02.06.18 Trondheim Open, dag 2 Wing OK Brikkesys
02.06.18 Ungdomstävling Älgots Cup +läger OK Kompassen Eventor (SE)
02.06.18 Vårserien Etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
01.06.18 Ösaträffen, dag 1, medel Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
01.06.18 Trondheim Open, dag 1 Nidarøst, OK Brikkesys
01.06.18 Trondheim Open, dag 1 Nidarøst OK Eventor
31.05.18 03 Baklidammen NTNU BIL Kilde
31.05.18 4-klubbsmatch #2 OK Hällen Eventor (SE)
31.05.18 Asker ABC 4 Asker SK Brikkesys
31.05.18 Borlänge-Säter teknikträning Domnarvets GOIF Eventor (SE)
31.05.18 DOK:s motions-OL Solberga Degerfors OK Eventor (SE)
31.05.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
31.05.18 Grenlandskarusell løp 7 Skien OK Eventor
31.05.18 Motion-OL Hultet Avslutning Kristinehamns OK Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering 9 Visby IF Gute SOK Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering Bjursjöstugan Uddevalla IS Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering Hammarö OK Tyr Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering Riddarsten Lerums SOK Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering Sunnanå Långvikens OK Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering Umeå 31 maj Umeå OK Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
31.05.18 Motions-O Stegen, Koppom OK Hierne Eventor (SE)
31.05.18 Myggmedeln med Trimtex Cup OK Pers Lärjungar Eventor (SE)
31.05.18 Nordmarkskarusellen løp 2 18 Nordmarkskarusellen Brikkesys
31.05.18 Nordmarkskarusell, Løp nr 2, OBIK løp nr 9 Nydalens SK Eventor
31.05.18 OCK träning Balsberget Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
31.05.18 ORIENTERINGSSKYTTE Öppet Sprint-KM HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
31.05.18 POL-Träff SOK Träff Eventor (SE)
31.05.18 Råtasskarusellen 2018 #5 Indre Østfold OK Eventor
31.05.18 Ringerikskarusellen 3 Fossekallen IL Brikkesys
31.05.18 Roslagsveteranerna Häverödals SK Eventor (SE)
31.05.18 Run to the Hills 1 Selånger SOK Eventor (SE)
31.05.18 SO-Cup løp 4 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
31.05.18 STOK ungdomsløp 3 Melhus IL Eventor
31.05.18 STOK - ungdomsløp 3 - Melhus Melhus IL Orientering Brikkesys
31.05.18 Torsdagsløp nr. 7 Lillehammer OK Eventor
31.05.18 Treningsløp Slottåsen Eiker OL Brikkesys
31.05.18 Veteran OL Sjövalla FK Eventor (SE)
31.05.18 Veteran-OL VK Uvarna Eventor (SE)
31.05.18 Veteran-OL tävling 9 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
30.05.18 Bygdakamp 3 OK Skøynar Brikkesys
30.05.18 Chokladjakten 2018 Lidköpings VSK Eventor (SE)
30.05.18 Falukretsens ungdomsserie deltävling 3 - Svärdsjö SOK Svärdsjö SOK Eventor (SE)
30.05.18 Fjällfemman 2 Åre OK Eventor (SE)
30.05.18 Foll-O-karusellen #1 Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
30.05.18 Førde IL Nærløp Langeland Skisenter Førde IL Eventor
30.05.18 Frya Ringebu-Fåvang Skiklubb Eventor
30.05.18 Jukolatestløp 2018 NTNUI Orientering Brikkesys
30.05.18 Klubbmatch Sol Tranås Eventor (SE)
30.05.18 Motions-OL - Borås 3 av 4 VT [Nordskogen] IK Ymer Eventor (SE)
30.05.18 Motionsorientering Skatås Göteborgs SK Eventor (SE)
30.05.18 MTBO Kalmarsunds cupen deltävling 3 Nybro OK Eventor (SE)
30.05.18 Mtb-o träningstävling, medel OK Skogshjortarna Eventor (SE)
30.05.18 MTBO Uppland, träning, Hammarskog OK Rodhen Eventor (SE)
30.05.18 O 6er Momarka Melhus IL Orientering Brikkesys
30.05.18 O-åtter nr3 IL Leik IL Leik Brikkesys
30.05.18 O-ligan deltävling 2 OK Skärmen Eventor (SE)
30.05.18 Onsdagsorientering 3, Särna Särna SK Eventor (SE)
30.05.18 Öppet Salaortsmästerskap Sala OK Eventor (SE)
30.05.18 OSI/GeoForm Rankingløp 6 Oslostudentenes IK Eventor
30.05.18 Park tour Värmland (PTV), Deltävling 4 - final Kils OK Eventor (SE)
30.05.18 Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, Sten-Tærud skole Nedre Romerike Handicapidrettslag Eventor
30.05.18 Raumar O-karusell 3 - "Drømmemila" Raumar Orientering Brikkesys
30.05.18 Siljanskretsens ungdomsserie - IFK Mora OK IFK Mora OK Eventor (SE)
30.05.18 Skolemesterskap Bærum IL Tyrving Eventor
30.05.18 Sprintcup 2018, etapp 4 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
30.05.18 Stockholm City Cup, #3 Sundbybergs IK Eventor (SE)
30.05.18 Tjustalliansens ungdomsserie 3 Västerviks OK Eventor (SE)
30.05.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
30.05.18 Ungdomsserie 4 Blekinge Västra Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
30.05.18 Ungdomsserien Blekinge östra etapp 4 Karlskrona SOK Eventor (SE)
30.05.18 Ungdomsserien Östra skaraborg SOK Träff Eventor (SE)
30.05.18 Veckoturen Rullsand Skutskärs OK Eventor (SE)
30.05.18 VestMjøsa-cup 3 OL Toten-Troll Eventor
30.05.18 Veteran OL OK Skärmen Eventor (SE)
29.05.18 5-dagars på hemmaplan etapp 4 OK Stigen Eventor (SE)
29.05.18 6.rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
29.05.18 7-Klubbs, Örnligan 2 OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
29.05.18 AB-Karusell nr. 2 og poengløp nr. 8 i OBIK Haslum IL Eventor
29.05.18 AB karusell nr. 2 / P8 OBIK AB Karusellen Brikkesys
29.05.18 Allemansluffen, Oppsjön Österfärnebo IF Eventor (SE)
29.05.18 Dala Veteran OL HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
29.05.18 Eskilstuna Sprint CUP #4 OK Tor Eventor (SE)
29.05.18 FOK:s sprintcup etapp 4 Falkenbergs OK Eventor (SE)
29.05.18 Höglandets sprintcup deltävling 1 Eksjö SOK Eventor (SE)
29.05.18 Le Tour de Glåmdal 2 Odal OL - Orientering Eventor
29.05.18 Løp 6, Jervfjellet MNSBIK Brikkesys
29.05.18 Mattila Grand Prix Trollhättans SK Eventor (SE)
29.05.18 Motion-OL Garnisonen Kristinehamns OK Eventor (SE)
29.05.18 Motions-OL Villingsberg OK Djerf Eventor (SE)
29.05.18 Motionsorientering för alla! Avesta OK Eventor (SE)
29.05.18 Motionsorientering, Sprintcup 2, Skellefteå Skellefteå OK Eventor (SE)
29.05.18 Motionsorientering Taserud OK Jösse Eventor (SE)
29.05.18 Motionsorientering Uppland OK Roslagen Eventor (SE)
29.05.18 Nærløpskarusellen 4 Lindøy (WOD) Haugesund IL Orientering Eventor
29.05.18 Norrcupen 180529 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
29.05.18 Østmarka Flex-o løp 4 Østmarka OK Eventor
29.05.18 Østmarka-karusellen 4 Østmarka OK Brikkesys
29.05.18 Pokaljakten 2018, deltävling 3 Kils OK Eventor (SE)
29.05.18 Pokalkamp 3 Bergen Askøy OL Eventor
29.05.18 SK Björnen Motionsorientering 1 SK Björnen Eventor (SE)
29.05.18 Skogsfemman 2 OK Storsjön Eventor (SE)
29.05.18 SMOL-kaveln 2018 Strängnäs-Malmby OL Eventor (SE)
29.05.18 Sörklubbs #6 Rehns BK Eventor (SE)
29.05.18 Sørlandskarusellen Marnardal IL Eventor
29.05.18 Sport8serien løp 3 Trøsken IL Eventor
29.05.18 Sprintcupen 2018, Etapp 1 Markbygdens OK Eventor (SE)
29.05.18 Sprintcupen 2018, Etapp 2 Markbygdens OK Eventor (SE)
29.05.18 Stjørdalskarusell 3 - 2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
29.05.18 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 3 OK Roslagen Eventor (SE)
29.05.18 Tisdags-OL Simsjön IF Hagen Eventor (SE)
29.05.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
29.05.18 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
29.05.18 U5-dagars Etapp 4 Emmaboda Verda OK Eventor (SE)
29.05.18 Ungdomsserie och NOK-träning sprint Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
29.05.18 Ungdomstävling och Kretsträning Södra Skaraborgskretsen Gudhems IF Eventor (SE)
29.05.18 U-ringen 2018 Etapp 3: OK Linné Långhundra IF Eventor (SE)
29.05.18 Värmlandsserien MTBO deltävling 3 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
29.05.18 Vestfold Vårcup 6 Larvik OK Eventor
29.05.18 VPT-FINAL Surahammars SOK Eventor (SE)
29.05.18 WOD Häggenås Östersunds OK Eventor (SE)
28.05.18 Kart o Hoj del 3 Rehns BK Eventor (SE)
28.05.18 Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen Ganddal IL Eventor
28.05.18 Klubbranking 4 Gaudland Egersund OK Eventor
28.05.18 Malvik #7 - Jervskogen Malvik IL Brikkesys
28.05.18 Motionsorientering MTBO Haninge SOK Eventor (SE)
28.05.18 Motions Orientering Rudan Haninge SOK Eventor (SE)
28.05.18 Nordhordlandskarusellen Kvernbit IL Eventor
28.05.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD edition Lillomarka OL Eventor
28.05.18 VOK Motionsorientering 3 (Marahällan) Vännäs OK Eventor (SE)
28.05.18 WOD Hammerdal Östersunds OK Eventor (SE)
27.05.18 Älvsbyn vårtävling, dag 2, lång Älvsby IF OK Eventor (SE)
27.05.18 Bollnästräffen, lång Rehns BK Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprint, Blekinge OK Skogsfalken Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprint, Dalarna Korsnäs IF OK Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprint, Gotland Gotlands Bro OK Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprint, Skåne Lunds OK Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprintstafett, Blekinge OK Skogsfalken Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprintstafett, Skåne Lunds OK Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprintstafett, Skåne, öppna individuella klasser Lunds OK Eventor (SE)
27.05.18 Gällstads sprint Gällstadbygdens SOK Eventor (SE)
27.05.18 Herjangen o-løp Troms Eventor
27.05.18 Jukola Träning Tibro StafettOL Tibro OK Eventor (SE)
27.05.18 JVM-test, lång OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
27.05.18 KM mellomdistanse Malvik IL Brikkesys
27.05.18 Lämmeltåget Nässjö OK Eventor (SE)
27.05.18 MtbO, Svenska Cupen, # 2, medel Trollhättans SOK Eventor (SE)
27.05.18 Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 2 Nittedal OL Eventor
27.05.18 NM sprintstafett Sandnes IL (Rogaland) Eventor
27.05.18 Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 3 Fjärås AIK Eventor (SE)
27.05.18 Orienteringskytte, SM Masstart OK Klemmingen Eventor (SE)
27.05.18 O-Stafesten 2018 Kvikne IL Eventor
27.05.18 Publikumsløp NM-Sprint Sandnes IL (Rogaland) Eventor
27.05.18 Ringeriksløpet Ringerike OL Eventor
27.05.18 SAIS dubbelsprint, Etapp 1 Stångenäs AIS Eventor (SE)
27.05.18 SAIS dubbelsprint, Etapp 2 Stångenäs AIS Eventor (SE)
27.05.18 Södra Hallands ungdomsserie - Etapp 2 Falkenbergs OK Eventor (SE)
27.05.18 Sprintstafett Korsnäs IF OK Eventor (SE)
27.05.18 StOF Sommarläger Lägerstafett Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
27.05.18 Sunnfjordorienteringa Jakstart 2018 Førde IL Eventor
27.05.18 Umeå OK, lång Umeå OK Eventor (SE)
27.05.18 Unionsmatchen, Stafett Ringerike OL Eventor
27.05.18 Vårløpet Hedrum OL Eventor
26.05.18 Älvsbyn vårtävling, dag 1, medel Älvsby IF OK Eventor (SE)
26.05.18 Bollnästräffen, medel Rehns BK Eventor (SE)
26.05.18 Dag-KM Lindebygdens OK Eventor (SE)
26.05.18 DM, sprint, Halland IK Trenne Ullared Eventor (SE)
26.05.18 DM, sprintstafett, Halland IK Trenne Ullared Eventor (SE)
26.05.18 DM, sprintstafett, Västmanland OK Hedströmmen Eventor (SE)
26.05.18 DM, sprint, Västmanland + VPT-4 OK Hedströmmen Eventor (SE)
26.05.18 Freidigstafetten Freidig Eventor
26.05.18 Hjalmarløpet Skien OK Eventor
26.05.18 Höglandsserien deltävling 5 Nässjö OK Eventor (SE)
26.05.18 JukolaTest Tibro Tibro OK Eventor (SE)
26.05.18 Jukola Träning Tibro Vägval Tibro OK Eventor (SE)
26.05.18 JVM-test, medel OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
26.05.18 Mölnbacka AIS och Deje Skidförening Deje SF Eventor (SE)
26.05.18 MtbO, Svenska Cupen, # 1, sprint Trollhättans SOK Eventor (SE)
26.05.18 NM sprint finaler Sandnes IL (Rogaland) Eventor
26.05.18 NM sprint kvalifisering Sandnes IL (Rogaland) Eventor
26.05.18 OK Måsens ungdomstävling OK Måsen Eventor (SE)
26.05.18 Orienteringsskytte, Klassiskt OK Klemmingen Eventor (SE)
26.05.18 Rekrutten Hisøy OK Eventor
26.05.18 Rekruttsamling Vestfold / Telemark Sandefjord OK Eventor
26.05.18 Sprint Setermoen Bardu IL Eventor
26.05.18 StOF Sommarläger Äventyrsstafett Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
26.05.18 Stråken dubbelsprint, Etapp 1 Mullsjö SOK Eventor (SE)
26.05.18 Stråken dubbelsprint, Etapp 2 Mullsjö SOK Eventor (SE)
26.05.18 Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018 Førde IL Eventor
26.05.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
26.05.18 Umeå OK, medel Umeå OK Eventor (SE)
26.05.18 Unionsmatchen, Indivduelt Ringerike OL Eventor
25.05.18 Björkstubbematchen OK Kullingshof Eventor (SE)
25.05.18 Jukola Träning Tibro MomentOL Tibro OK Eventor (SE)
25.05.18 Sommarlägrets medeldistans Mälarhöjdens IK OK Eventor (SE)
25.05.18 StOF Sommarläger Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
25.05.18 StOF Sommarläger Förkortad Medel UP Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
25.05.18 Verdens Orienteringsdag (WOD) , Skolesprint Hisøy OK Eventor
24.05.18 02 Lohove NTNU BIL Kilde
24.05.18 Borlänge-Säter träning Gyllbergen Stora Tuna OK Eventor (SE)
24.05.18 Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - OK Kåre OK Kåre Eventor (SE)
24.05.18 Frösö 5-dagars, etapp 5 Frösö IF Eventor (SE)
24.05.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
24.05.18 Grenlandskarusellen 6, Skeidimila OK Skeidi Eventor
24.05.18 Karusell 2, Sælandskogen Ålgård Orientering Eventor
24.05.18 MOL 10 Garda OK Eventor (SE)
24.05.18 Motions-OL Hultet Kristinehamns OK Eventor (SE)
24.05.18 Motions-O Morokulien OK Hierne Eventor (SE)
24.05.18 Motionsorientering- Herrestads AIF Eventor (SE)
24.05.18 Motionsorientering Riddarsten med World Orienteering Day Lerums SOK Eventor (SE)
24.05.18 Motionsorientering SAIK med World Orienteering Day Sävedalens AIK Eventor (SE)
24.05.18 Motionsorientering Ulvsby OK Tyr Eventor (SE)
24.05.18 Motionsorientering Uppland OK Rodhen Eventor (SE)
24.05.18 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
24.05.18 Nordmarkskarusellen - løp 1 IL Koll Eventor
24.05.18 Nordmarkskarusellen løp 1 18 Nordmarkskarusellen Brikkesys
24.05.18 OCK träning FKG Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
24.05.18 O-karusell 3, mosjonsorientering Eidskog OL Eventor
24.05.18 POL-Mariestad Mariestads FK Eventor (SE)
24.05.18 Råtasskarusellen 2018 #4 Indre Østfold OK Eventor
24.05.18 Roslagsveteranerna OK Rodhen Eventor (SE)
24.05.18 Skärmjakten Årsunda IF Eventor (SE)
24.05.18 Sommarserie 3 Njurunda OK Eventor (SE)
24.05.18 Torsdagsløp nr. 6 Rudsbygd IL Eventor
24.05.18 Treningsløp Nikkerud Eiker OL Brikkesys
24.05.18 Ungdomsløp 2 Byåsen IL Orientering Brikkesys
24.05.18 Ungdomsløp 2 Byåsen IL Eventor
24.05.18 Ungdomsserien Målilla OK Eventor (SE)
24.05.18 Ungdomsserien deltävling 2 Ankarsrums OK Eventor (SE)
24.05.18 Ungdomsserien Östra Kretsen Hjobygdens OK Eventor (SE)
24.05.18 Ungoteket Sprintstafett Sävedalens AIK Eventor (SE)
24.05.18 Verdas o-dag IL Tambarskjelvar Eventor
24.05.18 Verdens orienteringsdag WOD Fossekallen IL Eventor
24.05.18 Verdens orienteringsdag WOD-Skolesprint Hisøy OK Eventor
24.05.18 Veteran OL Lerums SOK Eventor (SE)
24.05.18 Veteran-OL Mjölby OK Eventor (SE)
24.05.18 Veteran Ol i Södra Vätterbygden IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
24.05.18 Veteran-OL tävling 8 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
24.05.18 VOL nr 3 Selånger SOK Eventor (SE)
24.05.18 WOD Storsjöskolan Östersunds OK Eventor (SE)
24.05.18 Ymer MTB-O med O IK Ymer Eventor (SE)
23.05.18 1. sprintløp/nybegynnerkarusell (WOD) Stord Orientering Eventor
23.05.18 4-sprinten 2 Selånger SOK Eventor (SE)
23.05.18 AAOK-karusellen løp 5 Aust-Agder Eventor
23.05.18 FFI Sprint ABIK Romerike Orientering Brikkesys
23.05.18 Fjällfemman 1 Åre OK Eventor (SE)
23.05.18 FOK:s sprintcup etapp 3 Falkenbergs OK Eventor (SE)
23.05.18 Førde IL Nærløp Jølster Skisenter Førde IL Eventor
23.05.18 Klubbranking 2 / WOD Samnanger IL Eventor
23.05.18 Motions-OL - Borås 2 av 4 VT [Hestra] Hestra IF Eventor (SE)
23.05.18 Motionsorientering Skatås med World Orienteering Day IK Stern Eventor (SE)
23.05.18 Motionsorientering Sprint i Uppland på Världsorienteringsdagen OK Linné Eventor (SE)
23.05.18 MtbO Bjästamon / World Orienteering Day Skogslöparna Eventor (SE)
23.05.18 Nammo-Cup etappe 2 Ringsaker OK Eventor
23.05.18 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd Eventor (SE)
23.05.18 OG-karusell 1 OG karusellen Brikkesys
23.05.18 Onsdagsorientering 2, Särna Särna SK Eventor (SE)
23.05.18 Öppet KM medel OK Rodhen Eventor (SE)
23.05.18 OSI/GeoForm Rankingløp 5 / WOD IL GeoForm Eventor
23.05.18 O-sjuer 5, Jamtkneppet/Huldrevatnet Frol IL Orientering Brikkesys
23.05.18 Park o-karusellen/WOD Østmarka OK Eventor
23.05.18 Park-O-Sprint (WOD) Asker Skiklubb Eventor
23.05.18 Park Tour Värmland (PTV) del 3/World Orienteering Day OK Tyr Eventor (SE)
23.05.18 Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 2. løp, Bråteåsen Nedre Romerike Handicapidrettslag Eventor
23.05.18 Raumar O-karusell 2 - WOD Raumar Orientering Eventor
23.05.18 Raumar O-karusell 2 - WOD - Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
23.05.18 Skol-DM Hudiksvalls OK Eventor (SE)
23.05.18 Skolemesterskapet Orkdal Orkanger IF Brikkesys
23.05.18 Skøynarkarusell 5 OK Skøynar Brikkesys
23.05.18 Stockholm City Cup, #2 Sundbybergs IK Eventor (SE)
23.05.18 Ungdomsserie 3 Blekinge Västra OK Vilse 87 Eventor (SE)
23.05.18 Ungdomsserien Blekinge östra etapp 3 Ronneby OK Eventor (SE)
23.05.18 Ungdomsserien deltävling 2 IFK Linköpings OS Eventor (SE)
23.05.18 Verdens orienteringsdag (WOD) OL Tønsberg og omegn Eventor
23.05.18 Verdens Orienterings Dag (WOD) Ås-NMBU Orientering Eventor
23.05.18 Vinstra Tormod Skilag Eventor
23.05.18 WOD arrangement Bogafjell skole Ganddal IL Eventor
23.05.18 WOD Ås Ås IL Brikkesys
23.05.18 World Orienteering Day Östersunds OK Eventor (SE)
23.05.18 World Orienteering Day - Rekruttløp Fossum Fossum IF Eventor
22.05.18 5-dagars på hemmaplan etapp 3 OK Stigen Eventor (SE)
22.05.18 7-klubbs Örnsköldsviks OK Eventor (SE)
22.05.18 Allemansluffen, Ulvkisbo sjön Österfärnebo IF Eventor (SE)
22.05.18 BOL180522 Bolidens SK Eventor (SE)
22.05.18 Dala Veteran-OL Bjursås OK Eventor (SE)
22.05.18 DOK:s Krets/motions-OL Lidetorp Degerfors OK Eventor (SE)
22.05.18 EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 3 Eslövs FK Eventor (SE)
22.05.18 Eskilstuna Sprint CUP #3 Stora Sundby GoIF Eventor (SE)
22.05.18 Herrmatchen 2018, Västra Skaraborgskretsen Ryda SK Eventor (SE)
22.05.18 Höglandsserien deltävling 4 Eksjö SOK Eventor (SE)
22.05.18 Krets Motions-OL DOK Lidetorp OK Djerf Eventor (SE)
22.05.18 Kretsträning Bergshyddan Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
22.05.18 Lena sprint (WOD) OL Toten-Troll Eventor
22.05.18 Løp 5, Frøset MNSBIK Brikkesys
22.05.18 Mariefredsskolan Skolmästerskap OK Grip Eventor (SE)
22.05.18 Motionsorientering Brunskogsfjället (uppe på) OK Mangen Eventor (SE)
22.05.18 Motionsorientering Uppland Rånäs OK Eventor (SE)
22.05.18 NAIS - Ungdomsserien+NOK NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
22.05.18 Norrcupen 2018-05-22 Ljusdals OK Eventor (SE)
22.05.18 OBIK P6 Ekerud OBIK Orientering Brikkesys
22.05.18 Østmarka Flex-o løp 3 Østmarka OK Eventor
22.05.18 Østmarka-karusellen-3 Østmarka OK Brikkesys
22.05.18 Pokaljakten 2018, deltävling 2 OK Tyr Eventor (SE)
22.05.18 SAKO Ungdomsserien Etapp 4 Trollhättans SOK Eventor (SE)
22.05.18 Saltenkarusell 4 - Mørkvedbukta Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
22.05.18 Skogsfemman-1 Fältjägarnas IF Eventor (SE)
22.05.18 Sörklubbstävling #5 MTBO+Fot OL Edsbyns OK Eventor (SE)
22.05.18 Sørlandskarusellen Birkenes IL Eventor
22.05.18 Sprint-OL (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
22.05.18 Stjørdalskarusell 2-2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
22.05.18 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 2 Rånäs OK Eventor (SE)
22.05.18 Tisdags-OL Billingen IF Hagen Eventor (SE)
22.05.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
22.05.18 Ungdomens 5-Dagars Etapp 3 Alstermo IF Eventor (SE)
22.05.18 U-ringen 2018 Etapp 2: Långhundra IF Långhundra IF Eventor (SE)
22.05.18 Vårserien Etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.05.18 VB-Serien Grangärde OK Eventor (SE)
22.05.18 VPT, deltävling 3 Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
21.05.18 Gripsholmsskolan Skolmästerskap Grupp 1-2 OK Grip Eventor (SE)
21.05.18 Gripsholmsskolan Skolmästerskap Grupp 3 OK Grip Eventor (SE)
21.05.18 Kart o Hoj del 2 Rehns BK Eventor (SE)
21.05.18 Løvspretten Hamar OK Eventor
21.05.18 Motionsorientering Långbroparken OK Älvsjö-Örby Eventor (SE)
21.05.18 Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse Kongsberg OL Eventor
21.05.18 VärmlandsSerien MTBO Del. 2 Kils OK Eventor (SE)
21.05.18 VOK Motionsorientering 2 (Berg) Vännäs OK Eventor (SE)
20.05.18 Bergnäsets AIK vårtävling, dag 2, medel + För-USM Bergnäsets AIK Eventor (SE)
20.05.18 DM, sprintstafett, Västergötland Skene Sim o IS Eventor (SE)
20.05.18 DM, sprint, Västergötland Skene Sim o IS Eventor (SE)
20.05.18 Elgdilten Hamar OK Eventor
20.05.18 Faxeträffen, lång Söderhamns OK Eventor (SE)
20.05.18 Klackenloppet, dag 2 OK Järnbärarna Eventor (SE)
20.05.18 Mälarcupen deltävling 1 Attunda OK Eventor (SE)
20.05.18 Mora Youth Challenge, medel IFK Mora OK Eventor (SE)
20.05.18 Pekingduon Matteus SI Eventor (SE)
20.05.18 Pekingduon, individuella öppna klasser Matteus SI Eventor (SE)
20.05.18 Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse Kongsberg OL Eventor
20.05.18 Skogis Cup nr 4 Garda OK Eventor (SE)
20.05.18 Torvaldsblotet Skogslöparna Eventor (SE)
20.05.18 Vikingträffen IK Vikings OK Eventor (SE)
19.05.18 Bergnäsets AIK vårtävling, dag 1, lång + För-USM Bergnäsets AIK Eventor (SE)
19.05.18 DM, sprint, Bohuslän-Dal Stigsökarna Eventor (SE)
19.05.18 DM, sprint, Småland SOK Aneby Eventor (SE)
19.05.18 DM, sprint, Södermanland Strängnäs-Malmby OL Eventor (SE)
19.05.18 DM, sprintstafett, Småland SOK Aneby Eventor (SE)
19.05.18 Faxeträffen, medel Söderhamns OK Eventor (SE)
19.05.18 Filipstadsträffen Filipstads OK Eventor (SE)
19.05.18 Frösö 5-dagars, etapp 4 Frösö IF Eventor (SE)
19.05.18 Hammarslaget OK Hammaren Eventor (SE)
19.05.18 Klackenloppet, dag 1 OK Järnbärarna Eventor (SE)
19.05.18 Mora Youth Challenge, medel IFK Mora OK Eventor (SE)
19.05.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
19.05.18 Norra Hallandsungdomsserie Etapp 2 OK Nackhe Eventor (SE)
19.05.18 Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest Kongsberg OL Eventor
19.05.18 Pinsesprinten Hamar OK Eventor
19.05.18 Stöcksjö IS vårtävling Stöcksjö IS Eventor (SE)
19.05.18 Ungdomsstafett Pinseløpet Kongsberg OL Eventor
19.05.18 Ungdomstrollet, Gotland Svaide Roma SOK Eventor (SE)
18.05.18 Skøynarkarusell 4 OK Skøynar Brikkesys
18.05.18 Sprintcupen i Gammelstad, #3 Gammelstads IF Eventor (SE)
17.05.18 Borlänge - Säter träning Domnarvets GOIF Eventor (SE)
17.05.18 DM, sprint, Gästrikland Storviks IF Eventor (SE)
17.05.18 DOK:s motions-OL Bruket Degerfors OK Eventor (SE)
17.05.18 Frösö 5-dagars, etapp 3 Frösö IF Eventor (SE)
17.05.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
17.05.18 GOK VeteranOL, Krogstorp Gamleby OK Eventor (SE)
17.05.18 Jukolaträning Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
17.05.18 KM-Sprint Karlskrona SOK Eventor (SE)
17.05.18 Markbygdsträning Markbygdens OK Eventor (SE)
17.05.18 MOL 7 Visborgs OK Eventor (SE)
17.05.18 Motion-OL Sätterbron Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.05.18 Motionsorientering Uddevalla OK Eventor (SE)
17.05.18 Motionsorientering Härskogen Lerums SOK Eventor (SE)
17.05.18 Motionsorientering Lillängsviken Skoghall OK Tyr Eventor (SE)
17.05.18 Motionsorientering SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
17.05.18 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
17.05.18 Motionsorientering, Vittensten (Åmotfors) Åmotfors OK Eventor (SE)
17.05.18 OCK träning Äspet-Yngsjö Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
17.05.18 POL-Tibro Hjobygdens OK Eventor (SE)
17.05.18 Roslagsveteranerna Attunda OK Eventor (SE)
17.05.18 Sommarserie 2 Njurunda OK Eventor (SE)
17.05.18 Taik Veteran OL Tolered-Utby Ol-klubb Eventor (SE)
17.05.18 Tjustalliansens ungdomsserie del1 Gamleby OK Eventor (SE)
17.05.18 Ungdomens 5-dagars etapp 3 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
17.05.18 Veteran-OL Barnarp Jönköpings OK Eventor (SE)
17.05.18 Veteran-OL tävling 7 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
17.05.18 VOL 2 Stockviks skidstadion Sundsvalls OK Eventor (SE)
17.05.18 VR Veteran Vandrarringen Eventor (SE)
16.05.18 4-sprinten 1 Timrå SOK Eventor (SE)
16.05.18 Dammatch Västra kretsen Främmestads IK Eventor (SE)
16.05.18 Førde IL Nærløp Sundsdalen Førde IL Eventor
16.05.18 Klubbmesterskap sprint NTNUI Orientering Brikkesys
16.05.18 MIL-treningsløp Løvset Melhus IL Orientering Brikkesys
16.05.18 Motions-OL - Borås 1 av 4 VT [Bredared] SOK 68 Eventor (SE)
16.05.18 Motionsorientering Skatås IF Marin Väst Eventor (SE)
16.05.18 MTBO Kalmarsunds cupen 2018, deltävling 2 Ålems OK Eventor (SE)
16.05.18 Mtb-o träningstävling, sprint OK Skogshjortarna Eventor (SE)
16.05.18 MTBO Uppland, träning, Lurbo OK Rodhen Eventor (SE)
16.05.18 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd Eventor (SE)
16.05.18 O-åtter nr2 IL Leik IL Leik Brikkesys
16.05.18 O-ligan deltävling 1 OK Kroppefjäll Eventor (SE)
16.05.18 Onsdagsorientering 1, Särna Särna SK Eventor (SE)
16.05.18 OSI/GeoForm Rankingløp 4 Oslostudentenes IK Eventor
16.05.18 O-sjuer 4, Langåselva Frol IL Orientering Brikkesys
16.05.18 Østfoldsprinten løp 3 OK Moss Eventor
16.05.18 Sprintcup 2018, etapp 3 Tolereds Allmänna IK Eventor (SE)
16.05.18 Stockholms City Cup, #1 Sundbybergs IK Eventor (SE)
16.05.18 STOK Ungdomsløp 1 Freidig Eventor
16.05.18 treningsløp1605 Ås IL Brikkesys
16.05.18 Ungdomskretstävling IF Hagen IF Hagen Eventor (SE)
16.05.18 Ungdomsserie 2, Östra Blekinge OK Orion Eventor (SE)
16.05.18 Ungdomsserie 2, Västra OK Skogsfalken Eventor (SE)
16.05.18 VestMjøsa-cup 2 OL Toten-Troll Eventor
15.05.18 5-dagars på hemmaplan etapp 2 OK Stigen Eventor (SE)
15.05.18 5. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
15.05.18 7-klubbs, Örnliga 1 Husums IF OK Eventor (SE)
15.05.18 AB-karusell 1 /OBIKs 5. poengløp Bærums Skiklub Eventor
15.05.18 AB-karusell 1 og P5 OBIK AB Karusellen Brikkesys
15.05.18 Allemansluffen, Motokrossbanan Årsunda Österfärnebo IF Eventor (SE)
15.05.18 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
15.05.18 Dala-Veteran 15 maj 2018 Smedjebackens OK Eventor (SE)
15.05.18 EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 2 Eslövs FK Eventor (SE)
15.05.18 Eskilstuna Sprint CUP #2 Kjula IF Eventor (SE)
15.05.18 Falukretserns ungdomsserie Grycksbo IF OK Eventor (SE)
15.05.18 FINN FRAM DAGEN Tormod Skilag Eventor
15.05.18 FOK:s sprintcup etapp 2 Falkenbergs OK Eventor (SE)
15.05.18 Frösö 5-dagars, etapp 2 Frösö IF Eventor (SE)
15.05.18 IvarOløpet KM sprint IL Tyrving Eventor
15.05.18 Klubbkarusell 5 Stemmen Haugesund IL Orientering Eventor
15.05.18 le Tour de Glåmdal løp #1 / BKOK-Karusellen Brandval/Kongsvinger OK Eventor
15.05.18 Løp 4, Stavsjøen MNSBIK Brikkesys
15.05.18 Minialliansen 15 Maj Vimmerby OK Eventor (SE)
15.05.18 Motion-OL Jutviken Kristinehamns OK Eventor (SE)
15.05.18 Motions-OL Knutsbol OK Djerf Eventor (SE)
15.05.18 Motionsorientering Rackstad OK Jösse Eventor (SE)
15.05.18 Motionsorientering Uppland IF Thor Eventor (SE)
15.05.18 MTBO-Sprint OK Älgen Eventor (SE)
15.05.18 NK 3/GK 3 Kolbeinshauglia, Bjoa Haugesund IL Orientering Eventor
15.05.18 Norrcupen 180515 Forsa OK Eventor (SE)
15.05.18 OL-NV Klubbmästerskap Helsingborgs SOK Eventor (SE)
15.05.18 Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 2 OK Älgen Eventor (SE)
15.05.18 Pokalkamp 2 Bergen IL Gular Eventor
15.05.18 SAKO Ungdomsserien Etapp 3 OK Gipen Eventor (SE)
15.05.18 Saltenkarusell 3 - Saltstraumen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
15.05.18 Sörklubbs #4 -2018 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
15.05.18 Sørlandskarusellen IL Vindbjart Eventor
15.05.18 Sprintløp Vestfossen Eiker OL Brikkesys
15.05.18 Sprintstafett (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
15.05.18 Sprintstafett (Motions-OL) - Öppna banor OK Skogshjortarna Eventor (SE)
15.05.18 Staffans minne Boxholms OK Eventor (SE)
15.05.18 Stjørdalskarusell 1 - 2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
15.05.18 Till Skogs #1 VÖOL Vallentuna-Össeby OL Eventor (SE)
15.05.18 Tisdags-OL Rydskogen IF Hagen Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomens 5-dagars 2018 E2 Sprint Kalmar OK Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomscup/ Klubbkamp Ålgård Orientering Eventor
15.05.18 Ungdomskrets Falköpings AIK OK Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets norr 1 Väsby OK Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets norr 2 Järfälla OK Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets norr 3 Waxholms OK Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets söder 1 Tullinge SK Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets söder 2 OK Ravinen Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets söder 3 Söders-Tyresö Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets söder 4 Snättringe SK Eventor (SE)
15.05.18 U-ringen 2018 Etapp 1: IF Thor Långhundra IF Eventor (SE)
15.05.18 Vestfold Vårcup 5 OK Horten Eventor
15.05.18 Veterantävling scoutstugan Nyköpings OK Eventor (SE)
15.05.18 VPT, deltävling 2 Västerås SOK Eventor (SE)
14.05.18 ABIK R2 - Skauen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
14.05.18 Kart o Hoj del 1 Rehns BK Eventor (SE)
14.05.18 Nordhordlandskarusellen IL Alvidra Eventor
14.05.18 Östgötaserien i MTBO deltävling 1 Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
14.05.18 Sprintcup finale Lillehammer OK Eventor
14.05.18 Stavsjøen Malvik IL Brikkesys
14.05.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 2 Lillomarka OL Eventor
14.05.18 VOK Motionsorientering 1 (Hällfors) Vännäs OK Eventor (SE)
13.05.18 Älgots cup sydöstra kretsen Andrarums IF Eventor (SE)
13.05.18 Bøløpet Bø OL Eventor
13.05.18 Gävleloppet, lång Gävle OK Eventor (SE)
13.05.18 KM lang fellesstart OK Skøynar Eventor
13.05.18 KM Mellomdistanse Troms IL BUL-Tromsø Eventor
13.05.18 KM Sprint Gimle IF Eventor
13.05.18 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
13.05.18 Närkekvartetten, dag 4, medel Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
13.05.18 OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til Unionsmatchen OK Øst Eventor
13.05.18 PreO i Väst Tidaholm Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
13.05.18 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 4, förkortad lång Medelpads Orienteringsförbund Eventor (SE)
13.05.18 Vårsprint Velledalen Velledalen IL Eventor
12.05.18 Gävleloppet, medel Gävle OK Eventor (SE)
12.05.18 Hammarslaget, Etapp 1 OK Hammaren Eventor (SE)
12.05.18 Hammarslaget, Etapp 2 OK Hammaren Eventor (SE)
12.05.18 Klubb-KM individuelle klasser Indre Østfold OK Eventor
12.05.18 Klubb-KM stafett Indre Østfold OK Eventor
12.05.18 KM Sprint NTOK og STOK Frol IL Eventor
12.05.18 Kretsmesterskap Sprint Hellvik Egersund OK Eventor
12.05.18 Kretsmesterskap Sprint Stafett Hellvik Egersund OK Eventor
12.05.18 Motionsorientering i Upplands Väsby Väsby OK Eventor (SE)
12.05.18 Närkekvartetten, dag 3, lång Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
12.05.18 NØK-karusell, løp 1 Os IL Eventor
12.05.18 Nydalten Nydalens SK Eventor
12.05.18 PreO i Väst Tidaholm Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
12.05.18 ROOTS-leir Hellvik Ganddal IL Eventor
12.05.18 SOKs nationella medeldistans Skellefteå OK Eventor (SE)
12.05.18 Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te Larvik OK Eventor
12.05.18 Sprintløp Universitetsområdet IL BUL-Tromsø Eventor
12.05.18 Test Stafett 5 Skene Sim o IS Eventor (SE)
12.05.18 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 3, medel Medelpads Orienteringsförbund Eventor (SE)
12.05.18 Våronnløpet OL Toten-Troll Eventor
11.05.18 Närkekvartetten, dag 2, medel Almby IK Eventor (SE)
11.05.18 PreO i Väst Vänersborg Vänersborgs SK Eventor (SE)
11.05.18 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 2, förlängd medel Kovlands IF Eventor (SE)
10.05.18 Alvestaträffen Alvesta SOK Eventor (SE)
10.05.18 Årsundarundan Årsunda IF Eventor (SE)
10.05.18 Balsfjord dobbel gatesprint, Dag 1 Storsteinnes IL Eventor
10.05.18 Balsfjord dobbel gatesprint, Dag 2 Storsteinnes IL Eventor
10.05.18 Eikerløpet Eiker OL Eventor
10.05.18 Frösö 5-dagars Etapp 1 Frösö IF Eventor (SE)
10.05.18 Kalmar OK Närtävling Kalmar OK Eventor (SE)
10.05.18 Klubbmesterskap 2018 Fredrikstad SK Eventor
10.05.18 Klubbmesterskap og torsdagsløp nr. 5 Lillehammer OK Eventor
10.05.18 MOL 6 Garda OK Eventor (SE)
10.05.18 Motions-O Bodafjället, Koppom OK Hierne Eventor (SE)
10.05.18 Närkekvartetten, dag 1, lång Almby IK Eventor (SE)
10.05.18 Orintos vårtävling, medel OK Orinto Eventor (SE)
10.05.18 Orintos vårtävling, sprint OK Orinto Eventor (SE)
10.05.18 Østmarka Flex-o løp 2 Østmarka OK Eventor
10.05.18 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 1, medel Njurunda OK Eventor (SE)
09.05.18 AAOK-karusellen løp 4 Vegårshei IL Eventor
09.05.18 Bygdakamp 2 Frol IL Eventor
09.05.18 Bygdakamp 2, Banmyra Frol IL Orientering Brikkesys
09.05.18 Førde IL Nærløp Soleide Førde IL Eventor
09.05.18 Kjønås Ringebu-Fåvang Skiklubb Eventor
09.05.18 MIL trening 9. mai 2018 Melhus IL Orientering Brikkesys
09.05.18 Motionsorientering Skatås IFK Göteborg Orientering Eventor (SE)
09.05.18 OSI/GeoForm Rankingløp 3 IL GeoForm Eventor
09.05.18 Raumar O-karusell 1 Raumar Orientering Eventor
09.05.18 Raumar O-karusell 1, Eidsvoll Raumar Orientering Brikkesys
09.05.18 Roslagsveteranerna Långhundra IF Eventor (SE)
09.05.18 Sprintcup Hamar OK Eventor
09.05.18 Sprintcup 2018, etapp 2 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
09.05.18 Veteran-OL VSK Vänersborgs SK Eventor (SE)
09.05.18 Veteranorientering Västervik Västerviks OK Eventor (SE)
08.05.18 4-klubbsmatch #1 Trosabygdens OK Eventor (SE)
08.05.18 4. rankingløp Sunnhordland Onarheim IL Eventor
08.05.18 5-dagars på hemmaplan etapp 1 OK Stigen Eventor (SE)
08.05.18 5ern sprintstafett Lierbygda O-lag Brikkesys
08.05.18 7-klubbs Skogslöparna Eventor (SE)
08.05.18 Allemansluffen, Bastfallet - Trekanten Österfärnebo IF Eventor (SE)
08.05.18 Dala Veteran Korsnäs IF OK Korsnäs IF OK Eventor (SE)
08.05.18 DM, sprint, Uppland Idrottsföreningen OLGY Uppsala Eventor (SE)
08.05.18 EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 1 Eslövs FK Eventor (SE)
08.05.18 Eskilstuna Sprint CUP #1 Eskilstuna OL Eventor (SE)
08.05.18 FOK:s sprintcup etapp 1 Falkenbergs OK Eventor (SE)
08.05.18 Höglandsserien, deltävling 2 SOK Aneby Eventor (SE)
08.05.18 Infomøte FlexOløp Vest-Agder Eventor
08.05.18 Klubbmästerskap sprint, Lunds OK Eslövs FK Eventor (SE)
08.05.18 Krets Motions-OL Kedjeåsen OK Djerf Eventor (SE)
08.05.18 Kretsträning Södra Skbg IK Wilske Eventor (SE)
08.05.18 KSO Vår 4 Kristiansand OK Eventor
08.05.18 Ljungsbrokampen OK Skogsströvarna Eventor (SE)
08.05.18 Løp 3, Tiller MNSBIK Brikkesys
08.05.18 MiniAllians Hultsfreds OK Eventor (SE)
08.05.18 Morotsloppet, Gotland Gotlands Bro OK Eventor (SE)
08.05.18 Motionsorientering Härskogen Lerums SOK Eventor (SE)
08.05.18 Motionsorientering Skjutsbol OK Mangen Eventor (SE)
08.05.18 Motionsorientering Tuggelite OK Tyr Eventor (SE)
08.05.18 Motionsorientering - Viksjö Järfälla OK Eventor (SE)
08.05.18 Nærløpskarusellen Ungdomsstafett og Lagkonkurranse - Vigreskogen Ganddal IL Eventor
08.05.18 Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasser Ganddal IL Eventor
08.05.18 NK 2/GK 2 Fjellstøl, Sandeid Haugesund IL Orientering Eventor
08.05.18 Norrcup 180508 OK Dellen Eventor (SE)
08.05.18 O-Gøy cupen - løp 1 IL Koll Eventor
08.05.18 O-karusell 2 Eidskog OL Eventor
08.05.18 Oslo City Cup, Finale Oppsal Orientering Eventor
08.05.18 Pokaljakten 2018, deltävling 1 Sisu Forshaga SK Eventor (SE)
08.05.18 Pokalkamp 1 Bergen Gneist, IL Eventor
08.05.18 POL-Larv Ryda SK Eventor (SE)
08.05.18 Sako 2 OKS OK Skogsvargarna Eventor (SE)
08.05.18 Saltenkarusell 2 - Rønvikfjellet Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
08.05.18 Sport8serien løp 2 Sarpsborg OL Eventor
08.05.18 Tisdags-OL Ryds Ängar IF Hagen Eventor (SE)
08.05.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
08.05.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
08.05.18 Ungdomens 5-dagars E1 Nybro OK Eventor (SE)
08.05.18 Ungdomens 5-dagars etapp 2 med Södra Vätterbygdsmästerskap OK Gränsen Eventor (SE)
08.05.18 Ungdomsmatch och Sprint-OL 8/5 OK Kullingshof Eventor (SE)
08.05.18 Vestfold Vårcup 4 Stokke IL Eventor
08.05.18 Veteran-OL Hultängen-Röshult Jönköpings OK Eventor (SE)
08.05.18 VPT, deltävling 1 Hallstahammars OK Eventor (SE)
07.05.18 ABIK R1 - Ellingsrud ABIK Romerike Orientering Brikkesys
07.05.18 Dalaserien i MTBO IFK Mora OK Eventor (SE)
07.05.18 Klubbranking 3 Husabø Egersund OK Eventor
07.05.18 Malvik #5 - Sveberg Malvik IL Brikkesys
07.05.18 Motionsorientering och Grand Prix för ungdomar Lessebo OK Eventor (SE)
07.05.18 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd Eventor (SE)
07.05.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 1 Lillomarka OL Eventor
07.05.18 Värmlandsserien MTBO deltävling 1 Kristinehamns OK Eventor (SE)
06.05.18 Dolkampen, dag 2, lång Dalaportens OL Eventor (SE)
06.05.18 Høydepunktet m/Trimtex-Cup Østmarka OK Eventor
06.05.18 Kløftefossløpet Viul OK Brikkesys
06.05.18 KM Mellom Emblem IL Eventor
06.05.18 KM Sprint AAOK og VAOK Vest-Agder Eventor
06.05.18 Lagadalskampen FK Finn Eventor (SE)
06.05.18 Motionsorientering Umeå 6 maj Umeå OK Eventor (SE)
06.05.18 OK Löftan PreO Närtävling OK Löftan Eventor (SE)
06.05.18 Palmsprinten OK Kontinent Eventor (SE)
06.05.18 Roslagshelg, medel OK Roslagen Eventor (SE)
06.05.18 Skibotn langdistanse Troms Eventor
06.05.18 Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3 OL Tønsberg og omegn Eventor
06.05.18 Skogis Cup nr 3 Garda OK Eventor (SE)
06.05.18 Sprintcupen i Gammelstad, #2 Gammelstads IF Eventor (SE)
06.05.18 Tisarträffen, dag 2, medel OK Tisaren Eventor (SE)
06.05.18 Ulricehamns OK Ulricehamns OK Eventor (SE)
06.05.18 Vårløpet Stjørdals-Blink orientering Eventor
06.05.18 Värmlandstrippeln, medel OK Tyr Eventor (SE)
06.05.18 Vestbygda-eventyret OL Vallset/Stange Eventor
05.05.18 Älgots Cup SV kretsen Lunds OK Eventor (SE)
05.05.18 Dolkampen, dag 1, medel Dalaportens OL Eventor (SE)
05.05.18 Finn Fram Dagen 2018 Melhus IL Orientering Brikkesys
05.05.18 Gällstads medel Gällstadbygdens SOK Eventor (SE)
05.05.18 Gränsfejden/Vättefejden Markaryds FK Eventor (SE)
05.05.18 Haningeträffen Haninge SOK Eventor (SE)
05.05.18 KM Mellom AAOK og VAOK IL Imås Eventor
05.05.18 Myrsprinten Vang OL Eventor
05.05.18 Norra Hallands ungdomsserie Etapp 1 IF Rigor Eventor (SE)
05.05.18 Roslagshelg, lång OK Roslagen Eventor (SE)
05.05.18 Skärmenträffen OK Skärmen Eventor (SE)
05.05.18 Skibotn fartsløp Troms Eventor
05.05.18 Skjærgårdsløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2 OL Tønsberg og omegn Eventor
05.05.18 Sommarserie 1 "andra chansen" Njurunda OK Eventor (SE)
05.05.18 Svartåfejden Mjölby OK Eventor (SE)
05.05.18 Tisarträffen, dag 1, lång OK Tisaren Eventor (SE)
05.05.18 Torsås OK Torsås OK Eventor (SE)
05.05.18 Värmlandstrippeln, lång Skattkärrs SOK Eventor (SE)
05.05.18 Vårserien Etapp 2 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
04.05.18 Markarydssprinten Markaryds FK Eventor (SE)
04.05.18 Värmlandstrippeln, sprint OK Älgen Eventor (SE)
03.05.18 01 Dragvoll NTNU BIL Kilde
03.05.18 Asker ABC 3 Asker SK Brikkesys
03.05.18 Borlänge - Säter träning Säterbygdens OK Eventor (SE)
03.05.18 DOK:s motions-OL Viken Degerfors OK Eventor (SE)
03.05.18 Först i Mål Eskilstuna OL Eventor (SE)
03.05.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
03.05.18 Grenlandskarusellen 5 Porsgrunn OL Eventor
03.05.18 Karusell 1 Ålgård Orientering Eventor
03.05.18 Klubbranking 2 Egersund OK Eventor
03.05.18 Markbygdsträning Markbygdens OK Eventor (SE)
03.05.18 MOL 5 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
03.05.18 Motion-OL Hultet Kristinehamns OK Eventor (SE)
03.05.18 Motions-O Årjäng Årjängs OK Eventor (SE)
03.05.18 Motions OL Ljungskile FK Eventor (SE)
03.05.18 Motionsorientering i Uppland OK Linné Eventor (SE)
03.05.18 Motionsorientering Kåsjön Sävedalens AIK Eventor (SE)
03.05.18 Motionsorientering Sörmon norra OK Tyr Eventor (SE)
03.05.18 Motionsorientering Ursvik #2 Sundbybergs IK Eventor (SE)
03.05.18 Nissadalszonens Ungdomscup etapp 1 Bredaryds SOK Eventor (SE)
03.05.18 OBIK P4 Østmarksetra OBIK Orientering Brikkesys
03.05.18 OCK träning Gropahålet Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
03.05.18 Orienteringsskytte (Biathlonorienteering) Almby IK Eventor (SE)
03.05.18 Østmarka Flex-o løp 1 Østmarka OK Eventor
03.05.18 ParkO 6 Östersunds OK Eventor (SE)
03.05.18 POL-Klyftamo OK Klyftamo Eventor (SE)
03.05.18 Råtasskarusellen 2018 # 3 Indre Østfold OK Eventor
03.05.18 Roslagsveteranerna Länna IF Eventor (SE)
03.05.18 Sommarserie 1 Njurunda OK Eventor (SE)
03.05.18 Sørmarkstafetten 2018 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
03.05.18 TA-sprint 5 - Finale Verdal OK Eventor
03.05.18 Torsdagsløp nr. 4 Rudsbygd IL Eventor
03.05.18 Treningsløp Bermingrudmoen Eiker OL Brikkesys
03.05.18 Trondheim Sprintcup, Finale NTNUI Orientering Brikkesys
03.05.18 Trondheim Sprintcup, Finale NTNUI Eventor
03.05.18 Ungdomscupen, deltävling 1 Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomskrets Tibro Tibro OK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets norr 1 Sundbybergs IK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets norr 2 Mälarö SOK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets norr 3 Attunda OK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets söder 1 Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets söder 2 Gustavsbergs OK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets söder 3 Järla Orientering Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets söder 4 Snättringe SK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien / NOK Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
03.05.18 Veteran OL Stjärnorps SK Eventor (SE)
03.05.18 Veteran-OL IF Marin Väst Eventor (SE)
03.05.18 Veteran Ol i Södra Vätterbygden IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
03.05.18 Veteran-OL tävling 6 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
02.05.18 Dalaveteran Karlsbyheden-Svärdsjö Svärdsjö SOK Eventor (SE)
02.05.18 Dala Veteran OL Stora Tuna OK Eventor (SE)
02.05.18 DM, ultralång, Västmanland Arboga OK Eventor (SE)
02.05.18 Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen Førde IL Eventor
02.05.18 Fyrklövern Stora Tuna OK Eventor (SE)
02.05.18 Klubbranking 1 Samnanger IL Eventor
02.05.18 MIL Lauvåshaugen Melhus IL Orientering Brikkesys
02.05.18 Motionsorientering Arvika city (sprint) OK Jösse Eventor (SE)
02.05.18 Motionsorientering och Grand Prix Växjö OK Eventor (SE)
02.05.18 Motionsorientering Skatås IFK Göteborg Orientering Eventor (SE)
02.05.18 MTBO Kalmarsunds cupen 2018 deltävling 1 Kalmar OK Eventor (SE)
02.05.18 MTBO Uppland, träning, Stenhagen OK Rodhen Eventor (SE)
02.05.18 OSI/GeoForm Rankingløp 2 Oslostudentenes IK Eventor
02.05.18 O-sjuer 3, Børsåsen Frol IL Orientering Brikkesys
02.05.18 Østfoldsprinten løp 2 Indre Østfold OK Eventor
02.05.18 Østmarka-karusellen 1 Østmarka OK Brikkesys
02.05.18 Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 1 OK Jösse Eventor (SE)
02.05.18 Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 1. løp, Oksefjellet Nedre Romerike Handicapidrettslag Eventor
02.05.18 Skøynarkarusell 3 OK Skøynar Brikkesys
02.05.18 Sprintcup 2018, etapp 1 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
02.05.18 Sprintcup 2/Vestmjøsa-cup 1 OL Toten-Troll Eventor
02.05.18 Sprintcupen i Gammelstad, #1 Gammelstads IF Eventor (SE)
02.05.18 test-02-05 Asker SK Brikkesys
02.05.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
02.05.18 Treningsløp 02.05.2018 Ås IL Brikkesys
02.05.18 Treningsløp Håmmårsbukta Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
02.05.18 Treningsløp IL Leik IL Leik Brikkesys
02.05.18 Ungdomsserie 1 Blekinge Västra OK Vilse 87 Eventor (SE)
02.05.18 Ungdomsserien deltävling 1 Björkfors GOIF Eventor (SE)
02.05.18 Ungdomsserien östra etapp 1 Ronneby OK Eventor (SE)
02.05.18 Veckoturen 2 maj OK Ödmården Eventor (SE)
02.05.18 Vet-OL 3stad Uddevalla OK Eventor (SE)
01.05.18 Allemansluffen, Bårhällarna Österfärnebo IF Eventor (SE)
01.05.18 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
01.05.18 DM, sprint, Stockholm (WRE) Järla Orientering Eventor (SE)
01.05.18 Klemmingekampen OK Klemmingen Eventor (SE)
01.05.18 KM Sprint, Buskerud Kongsberg OL Eventor
01.05.18 Kvistkvaset Ås IL Eventor
01.05.18 Kvist-Kvaset Ås IL Brikkesys
01.05.18 Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstart Ås IL Eventor
01.05.18 NØK Sprintcup Finale 2018 Røros IL Eventor
01.05.18 OK Älmes vårtävling OK Älme Eventor (SE)
01.05.18 OK Bävern OK Bävern Eventor (SE)
01.05.18 ParkO 5 Östersunds OK Eventor (SE)
01.05.18 Ringerikskarusellen 2 Fossekallen IL Brikkesys
01.05.18 Saltenkarusell 1 - Geitvågen / Ausvika Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
01.05.18 Silverjakten Sala OK Eventor (SE)
01.05.18 Skaraborgsmästerskap, stafett OK Skogsstjärnan Eventor (SE)
01.05.18 Skien City Race Skien OK Eventor
01.05.18 Sørlandskarusellen Kristiansand OK Eventor
01.05.18 Vårløp Sør Senja OK Silsand Eventor
01.05.18 Vårserien Etapp 1 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
30.04.18 Malvik #4 - Hommelvik Malvik IL Brikkesys
29.04.18 Blåveisløpet Frol IL Eventor
29.04.18 Frostalunken Frosta OK Eventor (SE)
29.04.18 Målilla OK Målilla OK Eventor (SE)
29.04.18 Markane IL og IL Veten IL Veten Eventor
29.04.18 Motionsorientering Umeå 29 april Umedalens IF Eventor (SE)
29.04.18 Odalsløpet Odal OL - Orientering Eventor
29.04.18 Skogis Cup nr 2 Garda OK Eventor (SE)
29.04.18 Värst i Herrsta Herrestads AIF Eventor (SE)
29.04.18 Vestfold 2-dagers, dag 1 (flyttet fra 24.03) Sandefjord OK Eventor
29.04.18 Veteranträffen i Gästrikland Österfärnebo IF Eventor (SE)
29.04.18 Vikesprinten Vikebygd IL Eventor
29.04.18 Ymers vårtävling IK Ymer Eventor (SE)
28.04.18 ICA-sprinten Vännäs OK Eventor (SE)
28.04.18 Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn Skule Sveio OL - Orientering Eventor
28.04.18 Kvarnsveden NärOl Kvarnsvedens GOIF OK Eventor (SE)
28.04.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
28.04.18 Skogsflickmatch - Blekinge, Göteborg, Skåne, Småland, Halland o Västergötland IK Omega Eventor (SE)
28.04.18 Tiomila i Nynäshamn IFK Enskede Eventor (SE)
28.04.18 Tiomila, open individual, Saturday IFK Enskede Eventor (SE)
28.04.18 Vårsprinten Molde og Omegn IF Eventor
27.04.18 Tiomila, open individual, Friday IFK Enskede Eventor (SE)
26.04.18 Drammen City Cup - løp 3 Røyken O-lag Brikkesys
26.04.18 Drammen City Cup - løp 3 Røyken OL Eventor
26.04.18 Energygames2018 Byåsen IL Orientering Brikkesys
26.04.18 Fyrklöver Fellingsbro GOIF Eventor (SE)
26.04.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.04.18 Grenlandskarusellen 4 OK Skeidi Eventor
26.04.18 MOL 4 Svaide Roma SOK Eventor (SE)
26.04.18 Motions-OL Sundbo Kristinehamns OK Eventor (SE)
26.04.18 Motionsorientering Sanna OK Tyr Eventor (SE)
26.04.18 Motionsorientering Ursvik #1 Sundbybergs IK Eventor (SE)
26.04.18 OBIK P3 Ekeberg OBIK Orientering Brikkesys
26.04.18 OCK träning Uddarp Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
26.04.18 OL-alliansen Veteranorientering TSOK Tenhults SOK Eventor (SE)
26.04.18 ParkO 4 Östersunds OK Eventor (SE)
26.04.18 POL-Albion IK Albion Eventor (SE)
26.04.18 Råtasskarusellen 2018 # 2 Indre Østfold OK Eventor
26.04.18 Roslagsveteranerna Enebybergs IF Eventor (SE)
26.04.18 Sprintkarusell - Ringerike Ringerike OL Eventor
26.04.18 TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4 Stjørdals-Blink orientering Eventor
26.04.18 Torsdagsløp nr. 3 Lillehammer OK Eventor
26.04.18 Treningsløp Harakollen Eiker OL Brikkesys
26.04.18 Ungdomens 5-dagars E1 Gränna-Bygdens OK Eventor (SE)
26.04.18 Veteran-OL Kjula IF Eventor (SE)
26.04.18 Veteran-OL OKS OK Skogsströvarna Eventor (SE)
26.04.18 Veteran-OL tävling 5 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.04.18 Veteranorientering HOK Hultsfreds OK Eventor (SE)
26.04.18 x OK Roxen Eventor (SE)
25.04.18 AAOK-karusellen løp 3 IL Express Eventor
25.04.18 Bygdakamp 1 Verdal OK Brikkesys
25.04.18 Førde IL Nærløp Bulingstjørna Holsen Førde IL Eventor
25.04.18 Grand Prix 2018 OK Norrvirdarna OK Norrvirdarna Eventor (SE)
25.04.18 Landslagets sprintstafettträning Svenska Orienteringsförbundet Eventor (SE)
25.04.18 Lillomarka Kick-Off Lillomarka OL Brikkesys
25.04.18 MIL trening 25.4.2018 Melhus IL Orientering Brikkesys
25.04.18 Motions 5-dagars 2018 OK Norrvirdarna OK Norrvirdarna Eventor (SE)
25.04.18 Motionsorientering Uppland Länna IF Eventor (SE)
25.04.18 MTBO-cupen 1 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
25.04.18 MTBO, SNO ABCD-träning Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
25.04.18 NØK Sprintcup løp 2 Vingelen IL Eventor
25.04.18 OSI/GeoForm Rankingløp 1 IL GeoForm Eventor
25.04.18 Raumar sprint-karusell 3 Raumar Orientering Eventor
25.04.18 Stafetträning 180425 Stora Tuna OK Eventor (SE)
25.04.18 Treningsløp #4 Ås IL Brikkesys
25.04.18 Veckoturen Gävle OK Eventor (SE)
24.04.18 10-Mila Träning Lindebygdens OK Eventor (SE)
24.04.18 3. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
24.04.18 Allemansluffen, Bygdegården Österfärnebo IF Eventor (SE)
24.04.18 Dag-KM OK Skogshjortarna Eventor (SE)
24.04.18 Dala Veteran-OL Avesta OK Eventor (SE)
24.04.18 Höglandsserien deltävling 1 Sol Tranås Eventor (SE)
24.04.18 Klubbkarusell 4 Elvegård Haugesund IL Orientering Eventor
24.04.18 Krets motions-OL Posseberg Kristinehamns OK Eventor (SE)
24.04.18 Kretsstafett Södra och Västra Skaraborg IK Gandvik Eventor (SE)
24.04.18 KSO Vår 3 Kristiansand OK Eventor
24.04.18 Løp 2 - Skansen MNSBIK Brikkesys
24.04.18 Motionsorientering Waxholms OK Eventor (SE)
24.04.18 Motionsorientering Edanenäset OK Mangen Eventor (SE)
24.04.18 Nærløp Tananger Stavanger Orienteringsklubb Eventor
24.04.18 Närtävling Avesta OK Avesta OK Eventor (SE)
24.04.18 NOK träning OK Kolmården Eventor (SE)
24.04.18 Norrcupen 180424 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
24.04.18 OKM U-Serie OK Motala Eventor (SE)
24.04.18 Oslo City Cup, løp nr. 4 Heming Orientering Eventor
24.04.18 ParkO 3 Östersunds OK Eventor (SE)
24.04.18 SAKO Ungdomsserien Etapp 1 OK Flundrehof Eventor (SE)
24.04.18 Saltensprint 2 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
24.04.18 Sörklubbs180424 Söderhamns OK Eventor (SE)
24.04.18 Sport8serien løp 1 Gimle IF Eventor
24.04.18 Sprintcup 2 Bergen Bergens TF Eventor
24.04.18 SSOK Motionsorientering Hult Skattkärrs SOK Eventor (SE)
24.04.18 Tisdags-OL Skultorp IF Hagen Eventor (SE)
24.04.18 Träning OL-NV Helsingborgs SOK Eventor (SE)
24.04.18 Vestfold Vårcup 3 Sande Sportsklubb Eventor
23.04.18 Dala Serien MTBO Etapp 2 Leksands OK Eventor (SE)
23.04.18 Klubbranking Kiellanskogen Egersund OK Eventor
23.04.18 Malvik #3 - Saksvik Malvik IL Brikkesys
23.04.18 Nordhordlandskarusellen Manger IL Eventor
22.04.18 Boforsloppet Degerfors OK Eventor (SE)
22.04.18 Göingefejden FK Göingarna Eventor (SE)
22.04.18 Göteborgsdubbeln, medel Lerums SOK Eventor (SE)
22.04.18 Järfälla OK Järfälla OK Eventor (SE)
22.04.18 Lørdagskjappen OK Moss Eventor
22.04.18 Motionsorientering Umeå 22 april Umeå OK Eventor (SE)
22.04.18 Öppet Skaraborgsmästerskap, lång SOK Träff Eventor (SE)
22.04.18 Södra Hallands ungdomsserie - Etapp 1 Falkenbergs OK Eventor (SE)
22.04.18 Sørløp dag 2 Fellesstart OK Sør Eventor
22.04.18 Sprintcup Løten o-lag Eventor
22.04.18 Swedish League, #6, final, jaktstart + LOK:s jubileumstävling, lång Linköpings OK Eventor (SE)
22.04.18 Torfejden OK Tor Eventor (SE)
22.04.18 Tour de Orientering, Jaktstart Ålgård Orientering Eventor
22.04.18 Uppsala möte, lång OK Linné Eventor (SE)
22.04.18 Vårløpet Porsgrunn OL Eventor
22.04.18 Vårträffen, Gotland Visborgs OK Eventor (SE)
22.04.18 Växjö OK Växjö OK Eventor (SE)
21.04.18 Göteborgsdubbeln, lång Lerums SOK Eventor (SE)
21.04.18 Hagenmedeln IF Hagen Eventor (SE)
21.04.18 IFK Lidingö IFK Lidingö SOK Eventor (SE)
21.04.18 Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1 OL Tønsberg og omegn Eventor
21.04.18 Koll 2-4-6 #2 IL Koll Eventor
21.04.18 Letälvsträffen Degerfors OK Eventor (SE)
21.04.18 OK Tors ungdomstävling OK Tor Eventor (SE)
21.04.18 Ronnebymedeln Ronneby OK Eventor (SE)
21.04.18 Sogndal Flex-o løp Sogndal IL Eventor
21.04.18 Sørløp dag 1 OK Sør Eventor
21.04.18 Tour de Orientering, Mellom Ålgård Orientering Eventor
21.04.18 Tour de Orientering, Prolog Ålgård Orientering Eventor
21.04.18 Uppsala möte, medel IF Thor Eventor (SE)
21.04.18 Vårsleppet - mellom Bjugn IL Eventor
21.04.18 Vårsleppet - sprint Bjugn IL Eventor
20.04.18 Roots-leir Rogaland Egersund OK Eventor
20.04.18 SM, natt med Swedish League, #5 OK Gränsen Eventor (SE)
20.04.18 Uppsala möte, natt Rasbo IK Eventor (SE)
19.04.18 Asker ABC 2 Asker SK Brikkesys
19.04.18 Björnölufsen 2018 Västerås SOK Eventor (SE)
19.04.18 Drammen City Cup - løp 2 Konnerud IL Brikkesys
19.04.18 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
19.04.18 Gnestasprinten 2018 OK Klemmingen Eventor (SE)
19.04.18 Grenlandskarusell løp 3 Skien OK Eventor
19.04.18 Kretsträning västra kretsen - Istrums SK Istrums SK Eventor (SE)
19.04.18 Markbygdsträning Markbygdens OK Eventor (SE)
19.04.18 Motions-O Gillevi Koppom OK Hierne Eventor (SE)
19.04.18 Motions-OL Allétorp Kristinehamns OK Eventor (SE)
19.04.18 Motionsorientering 3 Visby IF Gute SOK Eventor (SE)
19.04.18 Motionsorientering Rud norra OK Tyr Eventor (SE)
19.04.18 Motionsorientering Uppland OK Roslagen Eventor (SE)
19.04.18 OBIK P2 OBIK Orientering Brikkesys
19.04.18 OCK träning Äspet Orienteringscentrum Kristianstad Eventor (SE)
19.04.18 Parkløpet Ås IL Brikkesys
19.04.18 ParkO 2 Östersunds OK Eventor (SE)
19.04.18 POL-Åsarp Hjobygdens OK Eventor (SE)
19.04.18 Råtasskarusellen 2018 # 1 Indre Østfold OK Eventor
19.04.18 Sprintcup 3 Byåsen IL Orientering Brikkesys
19.04.18