OrRe

Orienteringsresultater
DatoNavn Arrangør Kilde
31.12.15 Nyttårsløpet 2015 Sandnes IL (Rogaland) Eventor
29.12.15 Marsipanløpet OL Toten-Troll Eventor
29.12.15 Romjuls gate-o Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
27.12.15 Hisøy Romjulssprint 2015 Hisøy OK Eventor
27.12.15 Tøffen - det egentlige Tøffen Larvik OK Eventor
26.12.15 2.juledagsløpet Kristiansand OK Eventor
26.12.15 Førde IL "Romjulsløpet" Førde IL Eventor
26.12.15 Juleløpet Vaulen Orienteringsklubb Eventor
26.12.15 Romjulsløpet Stord Orientering Eventor
19.12.15 Gløggløpet IL GeoForm Eventor
17.12.15 Torsdagsløp Desember Stavanger Orienteringsklubb Eventor
16.12.15 Nattløp-fellesstart, Nordås Ålgård Orientering Eventor
16.12.15 Sandefjord Christmas Cityrace Sandefjord OK Eventor
16.12.15 Vinterkarusellen Sarpsborg-Fredrikstad-Moss 2015/2016 1.løp Sarpsborg OL Eventor
13.12.15 Sjusjørennet mellom Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
12.12.15 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 4 Halden SK Eventor
12.12.15 Høstkarusellen 2015 - Løp 3 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
12.12.15 Sjusjørennet sprint Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
09.12.15 MIL juleavslutning 2015 Melhus IL Orientering Brikkesys
09.12.15 Nattcup 3 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
08.12.15 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås IL Brikkesys
06.12.15 Nisse o-løpet Vang OL Eventor
05.12.15 Røsskleivaløpet OK Skeidi Eventor
02.12.15 Nattløp Vaulen Badeplass Vaulen Orienteringsklubb Eventor
02.12.15 Østnatt-Cup løp 5 ABIK Romerike Orientering Brikkesys
02.12.15 Veritas Natt Huk OBIK Orientering Brikkesys
02.12.15 Vinter-Jukola, løp 6 OK Skeidi Eventor
01.12.15 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 3 Halden SK Eventor
01.12.15 Retronatta Nydalens SK Eventor
28.11.15 Høstkarusellen 2015 - Løp 2 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
28.11.15 Tøffen/Tøffelen 2015 Hamar OK Eventor
26.11.15 Torsdagsløp November Stavanger Orienteringsklubb Eventor
25.11.15 Øst-Natt-Cup 2015 løp 4 Raumar Orientering Eventor
25.11.15 Trening MIL Melhus IL Orientering Brikkesys
25.11.15 Veritas Nattløp Rikshospitalet OBIK Orientering Brikkesys
25.11.15 Vinter Jokula 5 Hedrum OL Eventor
24.11.15 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås IL Brikkesys
24.11.15 Urb-O løp #1 individuelt start Varegg Fleridrett Eventor
21.11.15 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 2 Halden SK Eventor
21.11.15 Treningsløp Eiker OL Brikkesys
20.11.15 Night Hawk Teamløp Lillomarka OL Brikkesys
20.11.15 NightHawk Teamløp - Lagoppstillinger Lillomarka OL Eventor
18.11.15 Nattløp på Krossberg Stavanger Orienteringsklubb Eventor
18.11.15 Veritas Nattløp Spira OBIK Orientering Brikkesys
18.11.15 Vinterjukola løp 4 Porsgrunn OL Eventor
14.11.15 Høstkarusellen 2015 - Løp 1 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
14.11.15 Lørdagstrening Eiker OL Brikkesys
14.11.15 OSI/GeoForm Rankingløp 28 Oslostudentenes IK Eventor
14.11.15 Rørholtmarka Rundt OK Skeidi Eventor
11.11.15 Nattcup 2 Bergen TIF Viking Eventor
11.11.15 ØstnattCup løp 2 Lillomarka OL Eventor
11.11.15 Veritas Nattløp Frognerparken Veritas BIL Brikkesys
11.11.15 Vinter-Jukola løp 3 Skien OK Eventor
08.11.15 Klubbmesterskap Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) Eventor
07.11.15 Førstemannhjem Røyken O-lag Brikkesys
07.11.15 Høstgampen (erstatning for PNM) Hedrum OL Eventor
07.11.15 Kneskjælven BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
07.11.15 Lørdagstrening 2 Eiker OL Brikkesys
07.11.15 OSI/GeoForm Rankingløp 27 IL GeoForm Eventor
07.11.15 Trollnatta Nordmarkskarusellen Brikkesys
04.11.15 Mil-O treningsløp Gimse Melhus IL Orientering Brikkesys
04.11.15 Veritas Nattløp Bogstad Veritas BIL Brikkesys
04.11.15 Vinter-Jukola 2 Larvik OK Eventor
03.11.15 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 1 Halden SK Eventor
01.11.15 Frostsprinten Røyken O-lag Brikkesys
01.11.15 Graneløpet IK Grane Arendal Orientering Eventor
31.10.15 HULDERTRAMPEN Løten o-lag Eventor
31.10.15 Klubbmasterskap mellomdistanse Byåsen IL Eventor
31.10.15 Klubbmasterskap sprint Byåsen IL Brikkesys
31.10.15 Klubbmesterskap mellom Byåasen Byåsen IL Brikkesys
31.10.15 Lørdagstrening Eiker OL Brikkesys
31.10.15 OSI/GeoForm Rankingløp 26 Oslostudentenes IK Eventor
31.10.15 Porsgrunn City Race Porsgrunn OL Eventor
30.10.15 Harry Lagerts Nattcup 15 Finale Nydalens SK Eventor
29.10.15 Torsdagsløp Oktober 2015 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
28.10.15 Taumskogen Veritas BIL Brikkesys
28.10.15 Vinter-Jukola 1 Sandefjord OK Eventor
27.10.15 Raumar natt-karusell 6/ Østnatt Cup 2015 løp1 Raumar Orientering Eventor
25.10.15 KKC-finale/Keegedalsnatta NTNUI Orientering Brikkesys
25.10.15 Langtur'n Eidskog OL Eventor
24.10.15 Camp Norway Trondheim Terrengtest Freidig, O-avd Brikkesys
24.10.15 Grankvisten ABIK Romerike Orientering Brikkesys
24.10.15 HARDHAUSEN Sandnes IL (Rogaland) Eventor
24.10.15 OSI/GeoForm Rankingløp 25 IL GeoForm Eventor
24.10.15 Skiensmila med innlagt KM ultralang Skien OK Eventor
24.10.15 UKA-sprint NTNUI Orientering Brikkesys
21.10.15 KKC 5 NTNUI Orientering Brikkesys
21.10.15 Nattcup 1 Bergen Fana IL Eventor
21.10.15 VBIL/Asker Nattløp Hvalstrand Veritas BIL Brikkesys
20.10.15 Vestfold Nattcup 2 Stokke IL Eventor
17.10.15 Blodslitet Fredrikstad SK Eventor
17.10.15 Blodslitet eliteklasser Fredrikstad SK Eventor
17.10.15 Løp 27 - Toilløpet - Gløshaugen MNSBIK Brikkesys
17.10.15 OSI/GeoForm Rankingløp 24 Oslostudentenes IK Eventor
15.10.15 EM natt Eiker OL Brikkesys
14.10.15 Compasskvelden NTNUI Orientering Brikkesys
14.10.15 Harry Lagerts Nattcup 15 Løp3 Nydalens SK Eventor
14.10.15 Luftkrigskoleløpet Luftkrigsskolen Brikkesys
13.10.15 Hjalmarkarusell 3 Skien OK Eventor
13.10.15 Ramar Natkarusell løp 4 Raumar OL Brikkesys
13.10.15 Vestfold Nattcup 1 Hedrum OL Eventor
12.10.15 KKC prolog NTNUI Orientering Brikkesys
11.10.15 Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering Ås IL Brikkesys
11.10.15 Marummila Sandefjord OK Eventor
11.10.15 Trondheim Urban Wing OK Eventor
10.10.15 Lillomarka Nord/Sør Lillomarka OL Eventor
09.10.15 Eikernatta Eiker OL Brikkesys
09.10.15 Nattløp IL Leik IL Leik Brikkesys
07.10.15 Harry Lagerts Nattcup 15 Løp2 Nydalens SK Eventor
07.10.15 MIL trening/opplæring natt Melhus IL Orientering Brikkesys
07.10.15 Onsdagskarusellen H8 Kristiansand OK Eventor
06.10.15 KM Natt, Skogly MNSBIK Brikkesys
06.10.15 Nattelgen OL Trollelg Eventor
06.10.15 Nattsprint - Rensåsparken Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
06.10.15 Raumar natt-karusell 3 Raumar Orientering Eventor
06.10.15 Raumar Nattkarusell løp 3 Raumar OL Brikkesys
05.10.15 ABIK R14 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
04.10.15 Ringreven Ringsaker OK Eventor
04.10.15 Ringreven individuelt Ringsaker OK Eventor
04.10.15 Tour de Orientering, Jaktstart Ålgård Orientering Eventor
03.10.15 Furugampen 2015 Hamar OK Eventor
03.10.15 HOK-rankingfinale og kretsens 75-årsjubileumsløp Hordaland Eventor
03.10.15 Hu&Hei 2015 NTNUI Orientering Brikkesys
03.10.15 Løp24, Lian MNSBIK Brikkesys
03.10.15 OSI/GeoForm Rankingløp 22 Oslostudentenes IK Eventor
03.10.15 Tour de Orientering, Mellomdistanse Ålgård Orientering Eventor
03.10.15 Tour de Orientering, Prolog Ålgård Orientering Eventor
02.10.15 KM natt Stjørdals-Blink orientering Eventor
01.10.15 KKC 2 - Banannatta NTNUI Orientering Brikkesys
01.10.15 Nattjakta 2015 | løp nr. 2 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
01.10.15 Snusk NTNUI Orientering Brikkesys
01.10.15 SO-cup - 10.løp Stavanger Orienteringsklubb Eventor
30.09.15 Harry Lagerts Nattcup 15 Bonus Nydalens SK Eventor
30.09.15 MIL-O6er løp 6 Gimse By Night Melhus IL Orientering Brikkesys
30.09.15 Onsdagskarusellen H7 Oddersjaa SSK Eventor
30.09.15 Skolemesterskap Luftkrigsskolen Brikkesys
29.09.15 Hjalmarkarusell 2 Skien OK Eventor
29.09.15 Løp 23, Iladalen nedre, Nattløp MNSBIK Brikkesys
29.09.15 Nattløp - Rønvikfjellet Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
29.09.15 Sprintcupfinale Bergen TIF Viking Eventor
28.09.15 Klubbmesterskap Ganddal IL - Øksnevadskogen Nord Ganddal IL Eventor
28.09.15 Nordhordlandskarusellen Knarvik IL Eventor
27.09.15 Fjellgeita Emblem IL Eventor
27.09.15 Kraftløpet, Kraftløpet del 1, prolog Eidsvoll OL Eventor
27.09.15 Kraftløpet, Kraftløpet del 2, jaktstart Eidsvoll OL Eventor
26.09.15 Finn Skedsmos minneløp Hadeland OL Eventor
26.09.15 Løp 22, Leinstrandmarka Nord MNSBIK Brikkesys
26.09.15 Merkeløpet Oddersjaa SSK Eventor
26.09.15 RingAlm-cup 5 Gjø-Vard OL Eventor
24.09.15 KM natt Te/Ve OK Skeidi Eventor
24.09.15 Nattjakta | løp nr 1 Odal OL - Orientering Eventor
24.09.15 Ormåsen natt Dyrkorn Eiker OL Brikkesys
24.09.15 SO-cup - 9.løp Stavanger Orienteringsklubb Eventor
23.09.15 Byåsennatta Byåsen IL Brikkesys
23.09.15 Harry Lagerts Nattcup 15 Løp1 Nydalens SK Eventor
23.09.15 KM Natt IF Trauma Eventor
23.09.15 Nattkøpp finale/Råtassnatta Løten o-lag Eventor
22.09.15 Åpen 25 mannatest Halden SK Eventor
22.09.15 Hjalmarkarusell 1 Skien OK Eventor
22.09.15 Klubbmesterskap sprint Kristiansand OK Eventor
22.09.15 Løp 21, Sverresborg MNSBIK Brikkesys
22.09.15 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK8 Haugesund IL Orientering Eventor
22.09.15 Saltensprint 4 - Hunstad barneskole Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
22.09.15 Sprintcup 5 Bergen Gneist, IL Eventor
22.09.15 Vestfold Høstcup 6 Larvik OK Eventor
21.09.15 Nordhordlandskarusellen Kvernbit IL Eventor
21.09.15 Tour of Lillomarka høst 5 Lillomarka OL Eventor
20.09.15 AAOKs karusell løp 12 Hisøy OK Eventor
20.09.15 KM ultralang Harstad OL Eventor
20.09.15 NM junior stafett Raumar Orientering Eventor
20.09.15 Østerøya Rundt Sandefjord OK Eventor
20.09.15 Sprintløp Stavanger Sentrum Stavanger Orienteringsklubb Eventor
20.09.15 tour de glåmdal/klubbmesterskap Eidskog OL Eventor
20.09.15 Tunevannet Rundt Sarpsborg OL Eventor
19.09.15 Blåbærløpet/MOT TV CUP OL Tønsberg og omegn Eventor
19.09.15 Flytrekamp Luftkrigsskolen Brikkesys
19.09.15 Fränkel OBIK Orientering Brikkesys
19.09.15 Kjempesprekken Oslostudentenes IK Eventor
19.09.15 Klubbmesterskap Frol IL Orientering Brikkesys
19.09.15 KM natt Harstad OL Eventor
19.09.15 Løp20, Fjellsætra MNSBIK Brikkesys
19.09.15 O-idol og Norgescup finaler Raumar Orientering Eventor
19.09.15 Over Skauen Eiker OL Brikkesys
19.09.15 Publikumsløp NM Raumar OL Brikkesys
19.09.15 STOK Ungdomsløp 9 Freidig, O-avd Brikkesys
19.09.15 TRIMTEX-karusellen 6.runde / Nord-Østerdalsmesterskap Tynset IF Eventor
18.09.15 NM-natt Raumar Orientering Eventor
17.09.15 Grenlandskarusellen 15 Skien OK Eventor
17.09.15 Nattløp Hoensmarka Eiker OL Brikkesys
17.09.15 OBIK P27 Isdammen OBIK Orientering Brikkesys
17.09.15 Ringerikskarusell 10 Ringerike OL Eventor
16.09.15 Børsa IL Treningsløp Natt Børsa IL Brikkesys
16.09.15 Harry Lagerts Nattcup 15 Prolog Nydalens SK Eventor
16.09.15 KM natt / Nattkøpp 5 Løten o-lag Eventor
16.09.15 Onsdagskarusellen H5 IL Høvdingen Eventor
16.09.15 OSI/GeoForm Rankingløp 19 IL GeoForm Eventor
15.09.15 ABIK R10/OBIK P26 - Tæruddalen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
15.09.15 Klubbkamp finale Ganddal Ganddal IL Eventor
15.09.15 KSO Høst 4 Oddersjaa SSK Eventor
15.09.15 Løp 19, Nattløp Festningen MNSBIK Brikkesys
15.09.15 MIL trening/opplæring Svartåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
15.09.15 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK7 Haugesund IL Orientering Eventor
15.09.15 Pokalkampfinale Bergen Bergens TF Eventor
15.09.15 Skolesprint, Orkanger Orkanger IF Brikkesys
15.09.15 Sturlanatta Sturla, IF Eventor
15.09.15 Toten-cup 5 OL Toten-Troll Eventor
15.09.15 Vestfold Høstcup 5 Arnadal IL Eventor
14.09.15 Tour of Lillomarka høst 4 Lillomarka OL Eventor
13.09.15 Arrangørpoeng 2015 OL Gaula Brikkesys
13.09.15 Kretsløp Fredrikstad SK Eventor
13.09.15 NM stafett Frol IL Eventor
13.09.15 Rekruttenes o-dag Heming Orientering Eventor
13.09.15 Veteranmesterskapet mellom Grue IL Eventor
12.09.15 Folloløpet med Trimtex Cup Måren OK Eventor
12.09.15 Glåmdalsløpet Grue IL Eventor
12.09.15 Møllesprinten Fitjar IL Eventor
12.09.15 MOT/TV, Dag 1 Notodden OL Eventor
12.09.15 MOT/TV, Dag 2 Notodden OL Eventor
12.09.15 MOT/TV direkteklasser, NOL Sprintprolog Notodden OL Eventor
12.09.15 MOT/TV Jaktstart Notodden OL Eventor
12.09.15 MOT/TV sammenlagt Notodden OL Eventor
12.09.15 MOT/TV Sprint Prolog Notodden OL Eventor
12.09.15 NM mellom finaler Frol IL Eventor
12.09.15 OG Karusellen Stafett Gaula OL Gaula Brikkesys
12.09.15 Publikumsløp NM Frol IL Orientering Brikkesys
12.09.15 Sport8serien Finale Fredrikstad SK Eventor
12.09.15 Trolløpet, Skogly MNSBIK Brikkesys
12.09.15 Ungdomsløp / avslutning av PWT-cupen Konnerud IL Brikkesys
12.09.15 Veteranmesterskapet lang Grue IL Eventor
11.09.15 NM mellom kvalifisering Frol IL Eventor
11.09.15 Veteranmesterskapet sprint Grue IL Eventor
10.09.15 13 Nilsbyen NTNU BIL Kilde
10.09.15 Grenlandskarusellen 14 Porsgrunn OL Eventor
10.09.15 NM langdistanse Frol IL Eventor
10.09.15 Nordmarkskarusellen ekstra 15 Nordmarkskarusellen Brikkesys
10.09.15 Ringerikskarusell 9 Ringerike OL Eventor
10.09.15 Treningsløp Kølabånn Eiker OL Brikkesys
10.09.15 Ungdomsløp nr. 8 - Langdistanse med fellestart Wing OK Eventor
09.09.15 3000m Lade Luftkrigsskolen Brikkesys
09.09.15 AAOKs karusell løp 11 Vegårshei IL Eventor
09.09.15 Foll-O-karusellen #5 Ås IL o-gruppa Brikkesys
09.09.15 MIL-O6er løp 5 - Skjetnemyra Melhus IL Orientering Brikkesys
09.09.15 O-Åtter 8 Leik IL Leik Brikkesys
09.09.15 Onsdagskarusellen H4 Otra IL Eventor
09.09.15 OSI/GeoForm Rankingløp 18 Oslostudentenes IK Eventor
09.09.15 Sport8serien løp 6 Sarpsborg OL Eventor
08.09.15 Åpent Klubbmesterskap OL Toten-Troll Eventor
08.09.15 Klubbkampen - Mellomdistanse Krossberg Stavanger Orienteringsklubb Eventor
08.09.15 KSO Høst 3 Oddersjaa SSK Eventor
08.09.15 Løp 17, Skogly MNSBIK Brikkesys
08.09.15 Sprintcup 4 Bergen BSI - Orientering Eventor
08.09.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
08.09.15 Vestfold Høstcup 4 Hedrum OL Eventor
07.09.15 ABIK R12 - Tumyrhaugen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
07.09.15 Klubbkarusell løp 4 - Handelandsmarka Ganddal IL Eventor
07.09.15 Klubbmesterskap Egersund OK Eventor
07.09.15 Nordhordlandskarusellen Kvernbit IL Eventor
07.09.15 Rekrutt- og Råtassløp nr 3, Fossum AB Karusellen Brikkesys
07.09.15 Tour of Lillomarka høst 3 Lillomarka OL Eventor
06.09.15 Blindevannsmarsjen Berger og Svelvik OL Brikkesys
06.09.15 KM mellomdistanse Molde og Omegn IF Eventor
06.09.15 KM mellomdistanse AOOK Nittedal OL Eventor
06.09.15 KM Mellom Østfold OK Moss Eventor
06.09.15 KM stafett Hedmark og Oppland Ringsaker OK Eventor
06.09.15 KM stafett NTOK og STOK, individuelle klasser OK Skøynar Eventor
06.09.15 Kretsmesterskap stafett NTOK og STOK OK Skøynar Eventor
06.09.15 Sørløpene Langdistanse OK Sør Eventor
06.09.15 Vestlandsmeisterskapen mellom (løpet er også HOK-rankingløp 6/2015) Førde IL Eventor
05.09.15 Fjelldilten med KM langdistanse Hedmark og Oppland Hamar OK Eventor
05.09.15 KM Mellomdistanse OL Trollelg Eventor
05.09.15 Sørløpene Mellomdistanse OK Sør Eventor
05.09.15 Trøskenløpet Trøsken IL Eventor
05.09.15 Vestlandsmeisterskapen lang Rogaland Eventor
03.09.15 12 Greistadlykkja NTNU BIL Kilde
03.09.15 Grenlandskarusellen 13 OK Skeidi Eventor
03.09.15 Harakollen Eiker OL Brikkesys
03.09.15 Nordmarkskarusellen løp 6 15 Nordmarkskarusellen Brikkesys
03.09.15 Ringerikskarusell 8 Fossekallen IL Brikkesys
03.09.15 STOK Ungdomsløp Nidarøst OK Nidarøst OK Eventor
02.09.15 AAOKs karusell løp 10 Vegårshei IL Eventor
02.09.15 Foll-O-karusellen #4 Ås IL o-gruppa Brikkesys
02.09.15 Nattkøpp Vang OL Eventor
02.09.15 OG-karusell 5 Orkla Gaula karusellen Brikkesys
02.09.15 Onsdagskarusellen H3 Birkenes IL Eventor
02.09.15 OSI/GeoForm Rankingløp 17 IL GeoForm Eventor
02.09.15 O-sjuer nr. 10, Rinnleiret Frol IL Orientering Brikkesys
02.09.15 Sport8serien løp 5 Gimle IF Eventor
02.09.15 Veritasmesterskapet Veritas BIL Brikkesys
01.09.15 AB-karusell - Tyrving AB Karusellen Brikkesys
01.09.15 Klubbkamp Vaulen Orienteringsklubb Eventor
01.09.15 KSO Høst 2 Oddersjaa SSK Eventor
01.09.15 Løp 16 - KM Individuelt, Saksvikvollen MNSBIK Brikkesys
01.09.15 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK6 Haugesund IL Orientering Eventor
01.09.15 Pokalkamp 6 Bergen Årstad IL Eventor
01.09.15 Saltenkarusell 12 - Festvåg Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
01.09.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
01.09.15 Vestfold Høstcup 3 Botne SK Eventor
31.08.15 ABIK R11 - Gullsmedåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
31.08.15 Råtassløp nummer 2 2015 Nydalens SK Eventor
30.08.15 KM stafett AOOK, BuOK og ØOK Lillomarka OL Eventor
30.08.15 KM stafett AOOK, BuOK og ØOK - Individelle klasser Lillomarka OL Brikkesys
30.08.15 KM Stafett Aust-Agder og Vest-Agder IL Imås Eventor
30.08.15 KM stafett - Veraland Sandnes IL (Rogaland) Eventor
30.08.15 KM Stafett Vestfold/Telemark OK Horten Eventor
30.08.15 KM Stafett Vestfold/Telemark - individuelle klasser OK Horten Eventor
30.08.15 Midt Norsk Mesterskap Stafett Orkanger IF Eventor
30.08.15 Saltendilten -KM Ultralang Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
29.08.15 KM lang AOOK Lillomarka OL Eventor
29.08.15 KM Langdistanse AAOK og VAOK Aust-Agder Eventor
29.08.15 KM langdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 5/2015) IL Gular Eventor
29.08.15 KM Langdistanse Telemark og Vestfold Sandefjord OK Eventor
29.08.15 KM Sprint Egersund OK Eventor
29.08.15 KM -stafett Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
29.08.15 Midt Norsk Mesterskap Langdistanse Byåsen IL Eventor
29.08.15 Sigdalsløpet - KM langdistanse BOK Viul OK Brikkesys
28.08.15 Midt Norsk Mesterskap Sprint Byåsen IL Eventor
27.08.15 11 Sekkhølet NTNU BIL Kilde
27.08.15 Grenlandskarusellen 12 Porsgrunn OL Eventor
27.08.15 Karusell 4 Ålgård Orientering Eventor
27.08.15 Nordmarkskarusellen løp 5 15 Nordmarkskarusellen Brikkesys
27.08.15 O-cup Slåttnes NTNUI Orientering Brikkesys
27.08.15 Treningsløp Bermingrud Sør Eiker OL Brikkesys
26.08.15 AAOKs karusell løp 9 IK Grane Arendal Orientering Eventor
26.08.15 Bygdakamp 5, Skøynar Frol IL Orientering Brikkesys
26.08.15 Klubbmesterskap Fossum IF AB Karusellen Brikkesys
26.08.15 O-Åtter 7 Leik IL Leik Brikkesys
26.08.15 Onsdagskarusellen H2 IL Vindbjart Eventor
26.08.15 OSI/GeoForm Rankingløp 16 Oslostudentenes IK Eventor
26.08.15 Raumar o-karusell, 9. løp Raumar Orientering Eventor
26.08.15 Raumar o-karusell 9.løp Klubbmesterskap Raumar OL Brikkesys
26.08.15 STOK Ungdomsløp 6 Freidig, O-avd Brikkesys
25.08.15 Klubbkamp, Sælandskogen Ålgård Orientering Eventor
25.08.15 Klubbmesterskap Røyken O-lag Brikkesys
25.08.15 KSO Høst 1 Kristiansand OK Eventor
25.08.15 Le Tour de Glåmdal 6 Austmarka IL Eventor
25.08.15 MIL O6er løp 4 - Rye Melhus IL Orientering Brikkesys
25.08.15 OBIK KM P20 Nittedal OBIK Orientering Brikkesys
25.08.15 Sprintcup 3 Bergen Fana IL Eventor
25.08.15 Toten-cup 4 OL Toten-Troll Eventor
25.08.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
25.08.15 Vestfold Høstcup 2 OL Tønsberg og omegn Eventor
24.08.15 Nordhordlandskarusellen Lindås IL Eventor
24.08.15 Tour of Lillomarka høst 2 Lillomarka OL Eventor
23.08.15 KM Mellomdistanse Snåsa IL Eventor
23.08.15 Mjølnerløpet Elverum OK Eventor
23.08.15 Ringerike 2 dagers dag2 Ringerike OL Eventor
23.08.15 Romerike O-weekend, Trimtex-cup, Romeriksløpet Østmarka OK Eventor
23.08.15 Torridalsløpet/ SM mellom Vest-Agder Eventor
23.08.15 Tour de Trondheim Dag 3 NTNUI Orientering Brikkesys
23.08.15 Tour de Trondheim, Dag 3 NTNUI Eventor
23.08.15 Varteigløpet Varteig OL Eventor
23.08.15 Vossagampen 2015 Voss IL Eventor
22.08.15 Ringerike 2-dagers dag 1 Ringerike OL Eventor
22.08.15 Ringerike 2dagers, NM ultra Ringerike OL Eventor
22.08.15 Romerike O-weekend, Trimtex-cup, Romerikssprinten Østmarka OK Eventor
22.08.15 SM-Lang Aust-Agder Eventor
22.08.15 Tour de Trondheim Dag 2 NTNUI Orientering Brikkesys
22.08.15 Tour de Trondheim, Dag 2 NTNUI Eventor
21.08.15 Dag 1 NTNUI Orientering Brikkesys
21.08.15 Nær O-løp på Lillebo IL BUL-Tromsø Eventor
21.08.15 Tour de Trondheim, Dag 1 NTNUI Eventor
20.08.15 10 Storsvingen NTNU BIL Kilde
20.08.15 Årbogen Vest EM Eiker OL Brikkesys
20.08.15 Grenlandskarusellen 11 OK Skeidi Eventor
20.08.15 Klubbmesterskap - Høvdingen og OK Sør OK Sør Eventor
20.08.15 Nordmarkskarusellen løp 4 15 Nordmarkskarusellen Brikkesys
20.08.15 SOK Klubbmesterskap Lang Sandefjord OK Eventor
19.08.15 AAOKs karusell løp 8 Froland IL Eventor
19.08.15 Asker SK klubbmesterskap AB Karusellen Brikkesys
19.08.15 OG-karusell 4 Orkla Gaula karusellen Brikkesys
19.08.15 Onsdagskarusellen H1 Kristiansand OK Eventor
19.08.15 OSI/GeoForm Rankingløp 15 IL GeoForm Eventor
19.08.15 O-sjuer nr. 9, Lavøya Frol IL Orientering Brikkesys
19.08.15 Raumar o-karusell 8.løp Raumar OL Brikkesys
19.08.15 RingAlm cup - Fjelletappen Løten o-lag Eventor
18.08.15 KM sprint Verdal OK Eventor
18.08.15 Le Tour de Glåmdal Lunderseter IL Eventor
18.08.15 Løp 15 - KM Stafett MNSBIK Brikkesys
18.08.15 OBIK 18 Fossum IF AB Karusellen Brikkesys
18.08.15 Pokalkamp 5 Bergen IL Gular Eventor
18.08.15 Saltenkarusell 10- Bestemorenga Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
18.08.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
18.08.15 Vestfold Høstcup 1 Andebu IL Eventor
17.08.15 ABIK R9 ABIK Romerike Orientering Brikkesys
17.08.15 Klubbkarusell løp 3 - Grudaskogen Ganddal IL Eventor
17.08.15 Tour of Lillomarka høst 1 Lillomarka OL Eventor
17.08.15 Wing4er 3 Wing OK Brikkesys
16.08.15 Drammensløpet Sturla, IF Eventor
16.08.15 Hølondløpet IL Leik Brikkesys
16.08.15 Magne Lystads minneløp Lunderseter IL Eventor
16.08.15 NNM individuelle løyper Alta OL Eventor
16.08.15 NNM stafett Alta OL Eventor
16.08.15 Odda 2-dagars - dag 2 (HOK-rankingløp 4/2015) Odda OL Eventor
16.08.15 Trimtexkarusellen 2015. 5 runde - Haltdalen OK Fjell Eventor
15.08.15 NNM langdistanse Alta OL Eventor
15.08.15 Odda 2-dagars - dag 1 Odda OL Eventor
14.08.15 NNM sprint Alta OL Eventor
13.08.15 09 Saupstad NTNU BIL Kilde
13.08.15 Grenlandskarusellen 10 Skien OK Eventor
13.08.15 OBIK P17 Sognsvann OBIK Orientering Brikkesys
13.08.15 Treningsløp Grøslandsetra Eiker OL Brikkesys
12.08.15 AAOKs karusell løp 7 Øyestad IF allianse Eventor
12.08.15 Kretsstafetten (OLL) Larvik OK Eventor
12.08.15 MIL-O`6er-Svartåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
12.08.15 O-Åtter6 Leik IL Leik Brikkesys
12.08.15 O-sjuer nr. 8, Storåsen Frol IL Orientering Brikkesys
11.08.15 Løp 14 - Jervskogen MNSBIK Brikkesys
11.08.15 OBIK P16 Sandbekkhallen OBIK Orientering Brikkesys
11.08.15 Saltenkarusell 9 - Vatnlia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
09.08.15 Hovedløpet lang Larvik OK Eventor
09.08.15 Publikumsløp til Hovedløpet Langdistanse Larvik OK Eventor
09.08.15 Samlingsmesterskap Mellom m/mye fart og moro NTNUI Orientering Brikkesys
08.08.15 Hovedløpet sprint Larvik OK Eventor
08.08.15 Samlingsmesterskap Lang m/spurt u/tilløp m/fart typ mye NTNUI Orientering Brikkesys
06.08.15 08 Lavollen NTNU BIL Kilde
05.08.15 OSI/GeoForm Rankingløp 13 IL GeoForm Eventor
05.08.15 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
04.08.15 Løp13-Korsvegen MNSBIK Brikkesys
04.08.15 Sandefjordsprinten Sandefjord OK Eventor
29.07.15 VBIL sommerløp Sognsvann Veritas BIL Brikkesys
25.07.15 Filefjellmesterskapet Tyin-Filefjell Orienteringsklubb Eventor
25.07.15 Svabergsprinten OBIK Orientering Brikkesys
22.07.15 Veritas Sommerløp Skar Veritas BIL Brikkesys
16.07.15 Heidalsviku 4, Kvernbru Viul OK Brikkesys
16.07.15 Heidalsviku - Kvernbru-Stålane 2 Viul Orienteringsklubb Eventor
15.07.15 Heidalsviku 3, Høgste Flye Viul OK Brikkesys
15.07.15 Heidalsviku - Kvernbru-Stålane 1 Viul Orienteringsklubb Eventor
15.07.15 Skjærgårdscup 3 OBIK Orientering Brikkesys
15.07.15 Veritas Sommerløp Sørkedalen Veritas BIL Brikkesys
14.07.15 Heidalsviku2, Myggklasken, Tormod Skilag Viul OK Brikkesys
14.07.15 Heidalsviku - Melingen - Dølakarusell 10. løp Tormod Skilag Eventor
14.07.15 Skjærgårdscup 2 OBIK Orientering Brikkesys
13.07.15 Heidalsviku - Brurusten Viul Orienteringsklubb Eventor
13.07.15 Skjærgårdscup 1 OBIK Orientering Brikkesys
12.07.15 Heidalsviku1, Brurusten Viul OK Brikkesys
10.07.15 JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015, SG 5 Mellomdistanse Porsgrunn OL Eventor
09.07.15 JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015, SG 4 Langdistanse (m/NC langdistanse, jr) Bø OL Eventor
08.07.15 Treningsløp Sprint, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
08.07.15 Veritas BIL Sommerløp Tryvann Veritas BIL Brikkesys
07.07.15 JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015, SG 3 Langdistanse (m/NC mellomdistanse, jr) Idrettslaget Dyre Vaa Eventor
06.07.15 Junior World Orienteering Championship - middle qual Idrettslaget Dyre Vaa Eventor
06.07.15 JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015, SG 2 Mellomdistanse Porsgrunn OL Eventor
05.07.15 JWOC Open Sprint Idrettslaget Dyre Vaa Eventor
05.07.15 Sommerløpene i Nord-Østerdal, Dølaspretten Folldal IF Eventor
04.07.15 JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015, SG 1 Langdistanse Skien OK Eventor
04.07.15 Sommerløpene i Nord-Østerdal, Mellomdistanse Folldal IF Eventor
04.07.15 VM test lang Porsgrunn OL Eventor
03.07.15 Sommerløpene i Nord-Østerdal, Sprint Alvdal IL Eventor
02.07.15 Publikumsløp VM test sprint Modum Orienteringslag Brikkesys
02.07.15 VM test sprint Modum OL Eventor
01.07.15 Børsa IL Treningsløp Børsa IL Brikkesys
01.07.15 O-Åtter 5 Leik IL Leik Brikkesys
01.07.15 Publikumsløp til VM test 2015 Modum Orienteringslag Brikkesys
01.07.15 Raumar sommer-karusell 2. løp Raumar Orientering Eventor
01.07.15 Raumar sommerkarusell løp 2 Raumar OL Brikkesys
01.07.15 Veritas BIL Sommerløp Østernvannsingen Veritas BIL Brikkesys
01.07.15 VM test mellom Modum OL Eventor
30.06.15 Løp12-Røstadmarka MNSBIK Brikkesys
30.06.15 Saltenkarusell 8 - Vanntårnet Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
28.06.15 Norsk O-Festival, Eliteklasser, Lang - søndag Nydalens SK Eventor
28.06.15 Norsk O-Festival, Langdistanse - søndag Nydalens SK Eventor
27.06.15 Norsk O-Festival, Eliteklasser, Mellom - lørdag Nydalens SK Eventor
27.06.15 Norsk O-Festival, Mellomdistanse - lørdag Nydalens SK Eventor
26.06.15 Norsk O-Festival, Eliteklasser, Sprint - fredag Nydalens SK Eventor
26.06.15 Norsk O-Festival, Sprint - fredag Nydalens SK Eventor
25.06.15 07 Trikkestallen NTNU BIL Kilde
24.06.15 OG-karusell 3 Orkla Gaula karusellen Brikkesys
24.06.15 OSI/GeoForm Rankingløp 12 IL GeoForm Eventor
24.06.15 Raumar sommer-karusell 1. løp Raumar Orientering Eventor
24.06.15 Raumar sommerkarusell løp 1 Raumar OL Brikkesys
23.06.15 ABIK R7/OBIK P15 - Gjelleråsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
23.06.15 Løp 11 - Liaåsen/lomtjønna MNSBIK Brikkesys
23.06.15 O-sjuer nr. gjeldsåsmyra Frol IL Orientering Brikkesys
23.06.15 Saltenkarusell 7 - Heggmoen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
22.06.15 Mandagsløp Konnerud IL Brikkesys
21.06.15 Huldersprinten Fet OL Eventor
21.06.15 Jonsokløpet Fossekallen IL Brikkesys
21.06.15 KM Mellomdistanse Suldal Orienteringslag Eventor
21.06.15 Nordland 3-dagers/KM mellom Tverlandet IL Eventor
21.06.15 O-land 2015 , Had-O-Land - dag 3: Langdistanse Hadeland OL Eventor
20.06.15 Ivar O-løpet IL Tyrving Eventor
20.06.15 Kopi av St. Hanskuten Gaula, OL Brikkesys
20.06.15 Nordland 3-dagers/KM lang Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
20.06.15 O-land 2015 , Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse Hadeland OL Eventor
20.06.15 St. Hanskuten Gaula, OL Brikkesys
19.06.15 Nordland 3-dagers/KM sprint Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
19.06.15 O-land 2015 , Had-O-Land - dag 1: Sprint Hadeland OL Eventor
19.06.15 Veteranløpet IK Grane Arendal Orientering Eventor
18.06.15 06 Kastberga NTNU BIL Kilde
18.06.15 OBIK P14 Puttaasen OBIK Orientering Brikkesys
18.06.15 Sommerløpet Røyken O-lag Brikkesys
18.06.15 Terrengtest Lavollen Freidig, O-avd Brikkesys
18.06.15 Treningsløp Bermingrud Nord Eiker OL Brikkesys
17.06.15 Byåsen ILs klubbmesterskap lang Byåsen IL Brikkesys
17.06.15 Bygdakamp 3 Frol IL Orientering Brikkesys
17.06.15 Klubbmesterskap for Orkanger IF og Børsa IL Børsa IL Brikkesys
17.06.15 Klubbmesterskap Freidig Freidig, O-avd Brikkesys
17.06.15 MIL - O6`er løp 2 - KM Melhus IL Orientering Brikkesys
17.06.15 O-Åtter 4 Leik IL Leik Brikkesys
17.06.15 Onsdagskarusellen V10 Søgne og Songdalen OK Eventor
17.06.15 OSI/GeoForm Rankingløp 11 Oslostudentenes IK Eventor
17.06.15 Raumar o-karusell 7.løp Raumar OL Brikkesys
17.06.15 Vagleskogstafetten Ganddal IL Eventor
17.06.15 Vagleskogstafetten - individuelle klasser Ganddal IL Eventor
16.06.15 Klubbmesterskapet Kristiansand OK Eventor
16.06.15 KLubbmesterskap Tyrving AB Karusellen Brikkesys
16.06.15 Le Tour de Glåmdal 4 Grue IL Eventor
16.06.15 Løp 10 - Henriksåsen, Vårstafetten MNSBIK Brikkesys
16.06.15 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5 Torvastad IL Eventor
16.06.15 OBIK P13 Jegersborgdammen OBIK Orientering Brikkesys
16.06.15 Toten-cup 3 OL Toten-Troll Eventor
16.06.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
16.06.15 Vestfold Vårcup 8 OL Tønsberg og omegn Eventor
15.06.15 Klubbkarusell løp 2 - Bogafjell Skole Ganddal IL Eventor
15.06.15 Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 8 Lillomarka OL Eventor
15.06.15 TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 4. runde Kvikne IL Eventor
14.06.15 Midtsommerløpet Stokke IL Eventor
13.06.15 Midtsommersprinten Stokke IL Eventor
12.06.15 Camp Stokke 2015 sprint trening Stokke IL Eventor
11.06.15 Grenlandskarusellen 9 Skien OK Eventor
11.06.15 OBIK P12 Badedammen OBIK Orientering Brikkesys
11.06.15 Treningsløp Hoensvannet Eiker OL Brikkesys
11.06.15 Ungdomsløp 4 - mellomdistanse Byåsen IL Eventor
10.06.15 Foll-O-karusellen #3 Ås IL o-gruppa Brikkesys
10.06.15 KM Sprint Gimle IF Eventor
10.06.15 OG-karusell 2 Orkla Gaula karusellen Brikkesys
10.06.15 Onsdagskarusellen V9 Otra IL Eventor
10.06.15 OSI/GeoForm Rankingløp 10 Oslostudentenes IK Eventor
10.06.15 O-sjuer nr. 6, Vulusjøen Frol IL Orientering Brikkesys
10.06.15 Raumar o-karusell 5.løp Drømmemila Raumar OL Brikkesys
10.06.15 Raumar o-karusell, 6. løp, Drømmemila Raumar Orientering Eventor
10.06.15 TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 3.runde Os IL Eventor
09.06.15 AB-Karusell nr. 3 og OBIKs poengløp nr.11 AB Karusellen Brikkesys
09.06.15 Klubbkamp Egersund Egersund OK Eventor
09.06.15 Klubbmesterskap IF Sturla Sturla, IF Eventor
09.06.15 Lavollen MNSBIK Brikkesys
09.06.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
09.06.15 Vestfold Vårcup 7 Sandefjord OK Eventor
08.06.15 ABIK R5 - Marikollen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
08.06.15 Nordhordlandskarusellen Eikanger IL Eventor
08.06.15 Tour of Lillomarka - løp 7 Lillomarka OL Brikkesys
08.06.15 Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 7 Lillomarka OL Eventor
07.06.15 KM lang Melhus IL Orientering Brikkesys
07.06.15 KM Lang Bardu Bardu IL Eventor
07.06.15 KM Langdistanse Steinkjer OK Eventor
07.06.15 KM sprint - Ringsakersprinten Ringsaker OK Eventor
07.06.15 KM sprint Te/Ve OK Skeidi Eventor
07.06.15 Kompisstafetten Samnanger IL Eventor
07.06.15 Rekrutten IK Grane Arendal Orientering Eventor
07.06.15 RR8 Langdistanse Brekkeheia Stavanger Orienteringsklubb Eventor
07.06.15 Trimtex cup (AOOK) PWT cup og KM mellom (BuOK) Lierbygda O-lag Brikkesys
06.06.15 Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-rankingløp 3/2015) Samnanger IL Eventor
06.06.15 KM Mellomdistanse Sørreisa OL Eventor
06.06.15 KM mellom Hedmark og Oppland, Gjø-Vard-løpet Oppland Eventor
06.06.15 KM sprint Byåsen IL Brikkesys
06.06.15 Sprintløp Hinna Vaulen Orienteringsklubb Eventor
04.06.15 04 Lomtjønnmyra NTNU BIL Kilde
04.06.15 Grenlandskarusellen 8, Skeidimila OK Skeidi Eventor
04.06.15 Karusell 3 / Klubbmesterskap Ålgård Orientering Eventor
04.06.15 Nordmarkskarusellen løp 3 Oslostudentenes IK Eventor
04.06.15 Nordmarkskarusellen nr 3 15 Nordmarkskarusellen Brikkesys
04.06.15 Skarratangen Eiker OL Brikkesys
04.06.15 STOK Ungdomsløp Skogskarene Sør-Trøndelag Eventor
03.06.15 AAOKs karusell løp 6 Hisøy OK Eventor
03.06.15 Bygdakamp 2 Frol IL Orientering Brikkesys
03.06.15 Foll-o-karusellen #2 Ås IL o-gruppa Brikkesys
03.06.15 MIL - O6er løp 1 Melhus IL Orientering Brikkesys
03.06.15 O-Åtter 3 Leik IL Leik Brikkesys
03.06.15 Onsdagskarusellen V8 Oddersjaa SSK Eventor
03.06.15 OSI/GeoForm Rankingløp 9 Oslostudentenes IK Eventor
03.06.15 Raumar o-karusell 5.løp Raumar OL Brikkesys
03.06.15 Raumar o-karusell, 5. løp Raumar Orientering Eventor
03.06.15 RingAlm-cup 3 OL Toten-Troll Eventor
02.06.15 ABIK R4/OBIK P9 ABIK Romerike Orientering Brikkesys
02.06.15 Klubbkamp Ålgård Ålgård Orientering Eventor
02.06.15 le tour de Glåamdal/Eidskogkarusell Eidskog OL Eventor
02.06.15 Løp 8, Ulvåsen MNSBIK Brikkesys
02.06.15 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK4, Grannarmeisterskap Haugesund IL Orientering Eventor
02.06.15 Pokalkamp 4 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
02.06.15 Saltenkarusell 5 - Heia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
02.06.15 TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 2. runde IL Nansen Eventor
02.06.15 Vestfold Vårcup 6 Sande Sportsklubb Eventor
01.06.15 Råtassløp nr 1 Heming Orientering Eventor
01.06.15 Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 6 Lillomarka OL Eventor
01.06.15 Wing4er 1 Wing OK Brikkesys
31.05.15 Finnemarka Vårløp Viul OK Brikkesys
31.05.15 Nærløp OL Vallset/Stange OL Vallset/Stange Eventor
31.05.15 NM sprint stafett OL Tønsberg og omegn Eventor
31.05.15 Skjærgårdsløpet sprint individuelt OL Tønsberg og omegn Eventor
31.05.15 Skjærgårdsstafett - Publikumsstafett NM sprint OL Tønsberg og omegn Eventor
31.05.15 Tradisjonsbæreren Byåsen IL Brikkesys
30.05.15 Kretsløp Mellomdistanse Freidig Eventor
30.05.15 NM sprint finaler OL Tønsberg og omegn Eventor
30.05.15 NM sprint, kvalifisering OL Tønsberg og omegn Eventor
30.05.15 Skjærgårdssprinten - Publikumsløp NM sprint OL Tønsberg og omegn Eventor
28.05.15 03 Storsvingen NTNU BIL Kilde
28.05.15 Grenlandskarusellen 7 Skien OK Eventor
28.05.15 Nordmarkskarusellen løp 2 Lillomarka OL Brikkesys
28.05.15 Nordmarkskarusellen løp 2 Lillomarka OL Eventor
28.05.15 Ringerikskarusell 7 Ringerike OL Eventor
28.05.15 Ungdomsløp OL Trollelg Eventor
27.05.15 Foll-O-karusellen #1 Ås IL o-gruppa Brikkesys
27.05.15 OG-karusell 1 Orkla Gaula karusellen Brikkesys
27.05.15 Onsdagskarusellen V7 IL Høvdingen Eventor
27.05.15 OSI/GeoForm Rankingløp 8 IL GeoForm Eventor
27.05.15 Raumar o-karusell 4.løp Raumar OL Brikkesys
27.05.15 Sprintcup 4 Elverum OK Eventor
27.05.15 TA-sprint løp 5, finale Frol IL Eventor
26.05.15 EM sprint Eiker OL Brikkesys
26.05.15 Klubbkampen Vagleskogen Ganddal IL Eventor
26.05.15 KSO Vår 4 Oddersjaa SSK Eventor
26.05.15 Løp 7, Månen MNSBIK Brikkesys
26.05.15 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK3 Sveio OL - Orientering Eventor
26.05.15 OBIK 7 / AB 2 AB Karusellen Brikkesys
26.05.15 Saltenkarusell 4 - Arlia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
26.05.15 Toten-cup 2 OL Toten-Troll Eventor
26.05.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
25.05.15 Nordhordlandskarusellen Kvernbit IL Eventor
25.05.15 Pinseløp Kongsberg, dag 3 Kongsberg OL Eventor
25.05.15 Pinsesprinten Løten o-lag Eventor
24.05.15 Jukolatestløp NTNUI Orientering Brikkesys
24.05.15 Løvspretten Løten o-lag Eventor
24.05.15 Pinseløp Kongsberg, dag 2 Kongsberg OL Eventor
23.05.15 Brensholmen/Sommarøy Dobbelløp, Løp 2 Mellom IL BUL-Tromsø Eventor
23.05.15 Elgdilten Løten o-lag Eventor
23.05.15 Pinseløp Kongsberg, dag 1 Kongsberg OL Eventor
21.05.15 02 Bekken p-plass NTNU BIL Kilde
21.05.15 Grenlandskarusellen 6 OK Skeidi Eventor
21.05.15 Karusell 2 Ålgård Orientering Eventor
21.05.15 Nordmarkskarusellen løp 1 15 Nordmarkskarusellen Brikkesys
21.05.15 Ringerikskarusell 6 Ringerike OL Eventor
21.05.15 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
21.05.15 Treningsløp Slottåsen Eiker OL Brikkesys
21.05.15 Ungdomsløp Malvik IL Eventor
20.05.15 AAOKs karusell løp 5 Gjerstad IL Eventor
20.05.15 KM sprint Ås IL Brikkesys
20.05.15 MIL - Treningsløp Melhus IL Orientering Brikkesys
20.05.15 O-Åtter 3 Klubbmesterskap Leik IL Leik Brikkesys
20.05.15 Onsdagskarusellen V6 Birkenes IL Eventor
20.05.15 OSI/GeoForm Rankingløp 7 Oslostudentenes IK Eventor
20.05.15 Raumar o-karusell 3.løp Raumar OL Brikkesys
20.05.15 RingAlm-cup 2 Lillehammer OK Eventor
20.05.15 Sport8serien stafett Halden SK Eventor
20.05.15 TA-sprint løp 4 OK Skøynar Eventor
19.05.15 BOL - Løp5/Skjetnemarka, Melhus MNSBIK Brikkesys
19.05.15 Klubbkampen Giske Sandnes IL (Rogaland) Eventor
19.05.15 KSO Vår 3 OK Sør Eventor
19.05.15 Le Tour de Glåmdal 2 Odal OL - Orientering Eventor
19.05.15 OBIK P5 2015 OBIK Orientering Brikkesys
19.05.15 Pokalkamp 3 Bergen Gneist, IL Eventor
19.05.15 Saltenkarusell 3 - Maskinisten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
19.05.15 Sport 8 sprintstafett - INDIVIDUELT (ikke stafett) Larvik OK Eventor
19.05.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
18.05.15 ABIK R3 - Stovnerbakken ABIK Romerike Orientering Brikkesys
18.05.15 Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 5 Lillomarka OL Eventor
16.05.15 Hjalmarløpet (KM mellom for Telemark og Vestfold) Skien OK Eventor
16.05.15 Klubb KM individuelle klasser Fredrikstad SK Eventor
16.05.15 KlubbKM stafett Fredrikstad SK Eventor
16.05.15 KM langdistanse Emblem IL Eventor
16.05.15 KM sprint / Drammen City Cup 4 / uttaksløp til Unionsmatchen Konnerud IL Brikkesys
16.05.15 KM sprint / Drammen City Cup 4 / uttaksløp til Unionsmatchen Konnerud IL Eventor
16.05.15 SWECOSPRINTEN NTNUI Orientering Brikkesys
16.05.15 Våronnløpet OL Toten-Troll Eventor
14.05.15 Balsfjord dobbel løp 1 Storsteinnes IL Eventor
14.05.15 Eikerløpet Eiker OL Eventor
14.05.15 Fossumløpet Fossum IF Eventor
14.05.15 KM mellomdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 2/2015) Fana IL Eventor
14.05.15 O-karusell 3 / Mosjonsorientering Eidskog OL Eventor
14.05.15 Trondheim Open, mellomdistanse Wing OK Brikkesys
14.05.15 Trondheim Open, mellomdistanse Wing OK Eventor
13.05.15 AAOKs karusell løp 4 Hisøy OK Eventor
13.05.15 Bærums Skiklub rekruttløp AB Karusellen Brikkesys
13.05.15 Børsa IL Treningsløp Børsa IL Brikkesys
13.05.15 MIL treningsløp Bjønnabakken Melhus IL Orientering Brikkesys
13.05.15 Onsdagskarusellen V5 IL Vindbjart Eventor
13.05.15 Onsdagsløp Lierbygda O-lag Brikkesys
13.05.15 OSI/GeoForm Rankingløp 6 IL GeoForm Eventor
13.05.15 O-sjuer nr. 5, Stubbmodalen Frol IL Orientering Brikkesys
13.05.15 Raumar o-karusell 2.løp Raumar OL Brikkesys
13.05.15 Raumar o-karusell 2.løp Raumar Orientering Eventor
13.05.15 Sprintcup 3 Hamar OK Eventor
13.05.15 Trondheim Open, sprint Wing OK Eventor
13.05.15 Trondheim Open, sprint Wing OK Brikkesys
12.05.15 KM sprint Hordaland Varegg Fleridrett Eventor
12.05.15 KSO Vår 2 Oddersjaa SSK Eventor
12.05.15 Løp 5 - Grønneset MNSBIK Brikkesys
12.05.15 Modum OL treningsløp Gravermoen Viul OK Brikkesys
12.05.15 P4 OBIK/AB løp 1 AB Karusellen Brikkesys
12.05.15 Saltenkarusell 2 - Rønvikfjellet Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
12.05.15 TA-sprint løp 3 Steinkjer OK Eventor
12.05.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
12.05.15 Vestfold Vårcup 5 OL Trollo Eventor
11.05.15 ABIK R2 - Hvalstjern ABIK Romerike Orientering Brikkesys
11.05.15 Klubbkarusell løp 1 - Vagleskogen Ganddal IL Eventor
11.05.15 Nordhordlandskarusellen IL Alvidra Eventor
11.05.15 Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 4 Lillomarka OL Eventor
10.05.15 Bø-løpet Bø OL Eventor
10.05.15 Brommaløpet Viul OK Brikkesys
10.05.15 Odalsløpet Odal OL - Orientering Eventor
10.05.15 Rogalandsranking Stutafjell Ganddal IL Eventor
10.05.15 Sprint Kårvåg IL Eventor
10.05.15 Vårløpet Stjørdals-Blink orientering Eventor
09.05.15 Eggedalsløpet Viul OK Brikkesys
09.05.15 Ganddalsløpet Ganddal IL Eventor
09.05.15 KM sprintstafett Hordaland Os Orienteringsklubb Eventor
09.05.15 MIL - Finn-fram-dagen Melhus IL Orientering Brikkesys
09.05.15 O-Åtter 2 Leik IL Leik Brikkesys
08.05.15 01 Idrettsbygget, Dragvoll NTNU BIL Kilde
07.05.15 Grenlandskarusellen 5 Porsgrunn OL Eventor
07.05.15 Karusell 1 Ålgård Orientering Eventor
07.05.15 OBIK P3 Skraperudtjern OBIK Orientering Brikkesys
07.05.15 Ringerikskarusell 5 Ringerike OL Eventor
07.05.15 SO-cup - 2.løp Stavanger Orienteringsklubb Eventor
07.05.15 Treningsløp Kølabånn Eiker OL Brikkesys
07.05.15 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
06.05.15 AAOKs karusell løp 3 IL Express Eventor
06.05.15 MIL - treningsløp Yraberget Melhus IL Orientering Brikkesys
06.05.15 Nattkøpp 3 Løten o-lag Eventor
06.05.15 Onsdagskarusellen V4 Marnardal IL Eventor
06.05.15 OSI/GeoForm Rankingløp 5 Oslostudentenes IK Eventor
06.05.15 O-sjuer nr. 4, Børsåsen Frol IL Orientering Brikkesys
06.05.15 Raumar o-karusell 1.løp Raumar Orientering Eventor
06.05.15 Raumar o-karusell 1.løp Raumar OL Brikkesys
06.05.15 Sport 8-serien (Ungdom) Varteig OL Eventor
06.05.15 Trondheim Sprintcup finale Wing OK Brikkesys
06.05.15 Trondheim Sprintcup finale Wing OK Eventor
05.05.15 KSO Vår 1 OK Sør Eventor
05.05.15 le Tour de Glåmdal #1 og BKOK sprintcup #2 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
05.05.15 Løp 4 - Tiller MNSBIK Brikkesys
05.05.15 Oslo City Cup Finale Bækkelagets SK Brikkesys
05.05.15 Oslo City Cup Finale Bækkelagets SK Eventor
05.05.15 Pokalkamp 2 Bergen Askøy OL Eventor
05.05.15 Saltenkarusell 1 - Saltstraumen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
05.05.15 Toten-cup 1 OL Toten-Troll Eventor
05.05.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
05.05.15 Vestfold Vårcup 4 OK Horten Eventor
04.05.15 ABIK R1 - Blystadlia ABIK Romerike Orientering Brikkesys
04.05.15 Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 3 Lillomarka OL Eventor
03.05.15 Erik Balchens Minneløp / KM Mellom Oddersjaa SSK Eventor
03.05.15 Freidigstafetten Freidig Brikkesys
03.05.15 Freidigstafetten Freidig Eventor
03.05.15 Freidigstafetten - individuelle klasser Freidig Eventor
03.05.15 Hedrumløpet Hedrum OL Eventor
03.05.15 Knut Valstads Minneløp Oppsal Orientering Eventor
03.05.15 Vårsprinten Molde og Omegn IF Eventor
02.05.15 BOKKERITTET 2015 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
02.05.15 KM sprint IL Høvdingen Eventor
02.05.15 TA-sprint løp 2 Verdal OK Eventor
01.05.15 Børsa IL Treningsløp Børsa IL Brikkesys
01.05.15 Kvist-Kvaset Ås IL Eventor
01.05.15 Kvist-Kvaset Ås IL Brikkesys
01.05.15 Kvist-Kvaset, DH10-12, Individuelt Ås IL Eventor
01.05.15 Ringerikskarusell 4 Fossekallen IL Eventor
01.05.15 Ringerikskarusell 4 Fossekallen IL Brikkesys
30.04.15 Armfeldtsnatta NTNUI Orientering Brikkesys
30.04.15 Drammen City Cup 3 Lierbygda O-lag Brikkesys
30.04.15 Drammen City Cup 3 Lierbygda OL Eventor
30.04.15 Grenlandskarusellen 4 Skien OK Eventor
30.04.15 OBIK P2 Fornebu OBIK Orientering Brikkesys
30.04.15 Treningsløp Årbogen Vest Eiker OL Brikkesys
30.04.15 Trondheim Sprintcup 4 Nidarøst OK Eventor
30.04.15 Trondheim Sprintcup 4 Nidarøst, OK Brikkesys
29.04.15 MIL - treningsløp Lete Melhus IL Orientering Brikkesys
29.04.15 O-Åtter 1 IL Leik Brikkesys
29.04.15 Onsdagskarusellen V3 Kristiansand OK Eventor
29.04.15 OSI/GeoForm Rankingløp 4 IL GeoForm Eventor
29.04.15 O-sjuer nr. 3, Børsåsen Frol IL Orientering Brikkesys
29.04.15 Østfoldsprinten 2 Sarpsborg OL Eventor
29.04.15 Raumar sprint-karusell 4.løp Raumar OL Brikkesys
29.04.15 Raumar sprint-karusell 4.løp Raumar Orientering Eventor
29.04.15 RingAlm-cup 1 Gjø-Vard OL Eventor
28.04.15 3. rankingløp Sunnhordland Onarheim IL Eventor
28.04.15 Løp3 - Iladalen MNSBIK Brikkesys
28.04.15 Oslo City Cup, Løp nr. 4 Heming Orientering Eventor
28.04.15 Sprintcup 2 Bergen Bergens TF Eventor
28.04.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
28.04.15 Vestfold Vårcup 3 Stokke IL Eventor
27.04.15 Nordhordlandskarusellen Manger IL Eventor
27.04.15 Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 2 Lillomarka OL Eventor
26.04.15 Blåveisløpet Frol IL Eventor
26.04.15 Smaaleneneløpet, NC lang Indre Østfold OK Eventor
26.04.15 Smaaleneneløpet, ordinære klasser Indre Østfold OK Eventor
25.04.15 Kretsløp Haugesund IL Orientering Eventor
25.04.15 Lørdagskjappen, NC mellom OK Moss Eventor
25.04.15 Lørdagskjappen, ordinære klasser OK Moss Eventor
24.04.15 Jubileumsløpet, NC sprint og Trimtex Cup Kolbotn IL Eventor
23.04.15 Drammen City Cup 2 Røyken O-lag Brikkesys
23.04.15 Drammen City Cup 2 Røyken OL Eventor
23.04.15 Grenlandskarusellen løp 3 IL Hauken Eventor
23.04.15 OBIK P1 Huk OBIK Orientering Brikkesys
23.04.15 Ringerikskarusell 3 Ringerike OL Eventor
23.04.15 SO-cup - 1.løp Stavanger Orienteringsklubb Eventor
23.04.15 Treningsløp Dunserudhagan Eiker OL Brikkesys
23.04.15 Trondheim Sprintcup 3 Byåsen IL Brikkesys
23.04.15 Trondheim Sprintcup 3 Byåsen IL Eventor
22.04.15 AAOKs karusell løp 2 IF Trauma Eventor
22.04.15 Furunatten, Natt køpp løp 2 Hamar OK Eventor
22.04.15 KM-Natt Søgne og Songdalen OK Eventor
22.04.15 Onsdagskarusellen V2 Søgne og Songdalen OK Eventor
22.04.15 OSI/GeoForm Rankingløp 3 Oslostudentenes IK Eventor
22.04.15 O-sjuer nr. 2, Staup Frol IL Orientering Brikkesys
22.04.15 Raumar sprint-karusell 3.løp Raumar Orientering Eventor
22.04.15 Raumar sprint-karusell 3.løp Raumar OL Brikkesys
22.04.15 Sport8serien 1 Skaukameratene OL Eventor
21.04.15 2. rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
21.04.15 Løp 2, Vikhammer MNSBIK Brikkesys
21.04.15 NØK Sprintcup 2015 Løp 2 Vingelen IL Eventor
21.04.15 Oslo City Cup løp 3 Oppsal Orientering Eventor
21.04.15 Pokalkamp 1 Bergen Fana IL Eventor
21.04.15 TA-sprint løp 1 Stjørdals-Blink orientering Eventor
21.04.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
21.04.15 Vestfold Vårcup 2 Hedrum OL Eventor
20.04.15 Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 1 Lillomarka OL Eventor
19.04.15 Mellomdistanse Nordås Ålgård Orientering Eventor
19.04.15 NM terrengløp stafett Ås IL Brikkesys
19.04.15 Norwegian Spring - Solrenningen Sarpsborg OL Eventor
19.04.15 Sprint Åse Emblem IL Eventor
18.04.15 Langdistanse Egersund OK Eventor
18.04.15 NM terrengløp kort løype Ås IL Brikkesys
18.04.15 Norwegian Spring - Vårspretten Halden SK Eventor
18.04.15 Norwegian Spring - Vårstafetten Sarpsborg OL Eventor
18.04.15 Parkløpet Ås IL Brikkesys
18.04.15 Vårsleppet - mellomdistanse Byåsen IL Brikkesys
18.04.15 Vårsleppet sprint Byåsen IL Brikkesys
17.04.15 KM natt Sandnes IL (Rogaland) Eventor
16.04.15 Drammen City Cup - 1 Sturla, IF Eventor
16.04.15 Grenlandskarusellen 2 OK Skeidi Eventor
16.04.15 Ringerikskarusell 2 Ringerike OL Eventor
16.04.15 Treningsløp Ormåsen sør Eiker OL Brikkesys
16.04.15 Trondheim Sprintcup 2 Malvik IL Eventor
16.04.15 Trondheim Sprintcup 2 Malvik IL - Orientering Brikkesys
15.04.15 KM nattorientering AOOK Lillomarka OL Brikkesys
15.04.15 KM nattorientering AOOK Lillomarka OL Eventor
15.04.15 Onsdagskarusellen V1 Kristiansand OK Eventor
15.04.15 OSI/GeoForm Rankingløp 2 IL GeoForm Eventor
15.04.15 O-sjuer nr 1, HiNT Frol IL Orientering Brikkesys
15.04.15 Østfoldsprinten 1 Fredrikstad SK Eventor
15.04.15 Raumar sprint-karusell 2.løp Raumar Orientering Eventor
15.04.15 Raumar sprint-karusell 2.løp Raumar OL Brikkesys
15.04.15 Sprintcup 2 Gjø-Vard OL Eventor
14.04.15 Løp1, Rotvoll MNSBIK Brikkesys
14.04.15 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK2 Haugesund IL Orientering Eventor
14.04.15 NØK sprintcup 2015 løp 1 Tynset IF Eventor
14.04.15 Oslo City Cup, Løp 2 Lillomarka OL Eventor
14.04.15 Sprintcup 1 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
14.04.15 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
13.04.15 Nordhordlandskarusellen Knarvik IL Eventor
12.04.15 Kristtornløpet (HOK-rankingløp 1/2015) Stord Orientering Eventor
12.04.15 Myrtrampen Vang OL Eventor
12.04.15 Vestfold 2-dagers Sandefjord OK Eventor
11.04.15 Blåveissprinten Fredrikstad SK Eventor
11.04.15 Kristtornspretten Stord Orientering Eventor
11.04.15 Myrsprinten Vang OL Eventor
11.04.15 Vestfold 2-dagers Larvik OK Eventor
10.04.15 Nattsvermeren Fredrikstad SK Eventor
09.04.15 Bjørkedokk Eiker OL Brikkesys
09.04.15 Grenlandskarusellen 1 Porsgrunn OL Eventor
09.04.15 MIL - treningsløp - Våttåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
09.04.15 Trondheim Sprintcup 1 NTNUI Eventor
09.04.15 Trondheim Sprintcup 1 NTNUI Orientering Brikkesys
09.04.15 Tyrinatta Ringerike OL Eventor
08.04.15 AAOKs karusell løp 1 IL Imås Eventor
08.04.15 Hedmarken Natt Køpp løp 1 Ringsaker OK Eventor
08.04.15 OSI/GeoForm Rankingløp 1 Oslostudentenes IK Eventor
08.04.15 Raumar sprint-karusell 1.løp Raumar Orientering Eventor
08.04.15 Raumar sprint-karusell 1.løp Raumar OL Brikkesys
07.04.15 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK1 Haugesund IL Orientering Eventor
07.04.15 Oslo City Cup, Løp nr 1 Nydalens SK Eventor
07.04.15 Urb-O Cup #9. Sesong 2014-2015 Varegg Fleridrett Eventor
07.04.15 Vestfold Vårcup 1 Sandefjord OK Eventor
06.04.15 Ringerikskarusell 1 Fossekallen IL Eventor
06.04.15 Ringerikskarusell 1 Fossekallen IL Brikkesys
25.03.15 KM natt Trøsken IL Eventor
25.03.15 Vinter-Jukola løp 18 Larvik OK Eventor
24.03.15 Ås by Night & Fog Cup Finale Ås-NMBU Orientering Eventor
24.03.15 Ås by Night & Fog Cup Finale Ås IL Brikkesys
22.03.15 KOK 2 dagers, Dag 2 Kristiansand OK Eventor
21.03.15 Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 12 Halden SK Eventor
21.03.15 KOK 2 dagers, Dag 1 Kristiansand OK Eventor
21.03.15 Vinterkarusellen 2015 - 8. løp Vagleskogen Ganddal IL Eventor
21.03.15 Vinterkarusell EOK 5 Egersund OK Eventor
19.03.15 Gate-O #6 AB Karusellen Brikkesys
19.03.15 Gate-O #6 IL Tyrving Eventor
18.03.15 Ormåsen Eiker OL Brikkesys
18.03.15 Vinter-Jukola 17 Skien OK Eventor
17.03.15 ØstNattCup Vinter-O 5 Tour of Lillomarka Lillomarka OL Eventor
11.03.15 Nattcupfinale Bergen TIF Viking Eventor
11.03.15 Skolemesterskap Langrenn Brikkesys Brikkesys
11.03.15 Vinter-Jukola løp 16 Hedrum OL Eventor
10.03.15 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås-NMBU Orientering Eventor
10.03.15 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås IL Brikkesys
07.03.15 AOOK mix stafett Lillomarka OL Brikkesys
07.03.15 Vinterkarusellen 2015 - 7. løp Ålgård Orientering Eventor
05.03.15 Gate-O # 5 2015 - Fossum AB Karusellen Brikkesys
05.03.15 Torsdagsløp forsinket februar Stavanger Orienteringsklubb Eventor
04.03.15 Nattløp jaktstart Ålgård Orientering Eventor
04.03.15 Vinter-Jukola, løp 15 OK Skeidi Eventor
01.03.15 Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 11 Halden SK Eventor
28.02.15 Vinterkarusell 2015 - 6.løp / Vinterkarusell EOK 4 Egersund OK Eventor
27.02.15 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 10 Halden SK Eventor
25.02.15 Asker SK gate-o Tranby AB Karusellen Brikkesys
25.02.15 Nattløp Kalbergskogen/Orstad Ganddal IL Eventor
25.02.15 Vinter-Jukola - løp 14 Porsgrunn OL Eventor
25.02.15 Vinterkarusellen Sarpsborg - Fredrikstad - Moss 2014/2015 5.løp Trøsken IL Eventor
24.02.15 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås-NMBU Orientering Eventor
24.02.15 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås IL Brikkesys
20.02.15 SL2015 NTNUI Orientering Brikkesys
17.02.15 Urb-O Cup #6. Sesong 2014-2015 Varegg Fleridrett Eventor
15.02.15 Ski-O-treff Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
14.02.15 Ski-O-treff Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
12.02.15 Vinterkarusellen Sarpsborg - Fredrikstad - Moss 2014/2015 4.løp Fredrikstad SK Eventor
11.02.15 Nattcup 5 Bergen IL Gular Eventor
11.02.15 Vinter-Jukola 2014-2015 - Løp nr 13 Sandefjord OK Eventor
07.02.15 AOOK dagsamling sprint i Oslo Lillomarka OL Eventor
07.02.15 Åsrennet Ås IL Brikkesys
07.02.15 Vinterkarusell 5. løp - Tasta/Litle Stokkavatn Stavanger Orienteringsklubb Eventor
05.02.15 Gate-O #3 AB Karusellen Brikkesys
04.02.15 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 9 Halden SK Eventor
04.02.15 Nattløp Arboret Sandnes IL (Rogaland) Eventor
04.02.15 Vinter-Jukola, løp 12 OK Skeidi Eventor
03.02.15 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås IL Brikkesys
03.02.15 Ås by Night & Fog Cup #5 Måren OK Eventor
01.02.15 Ski-O NM mellom Byåsen IL Eventor
31.01.15 NM ski-O lang Byåsen IL Eventor
29.01.15 Torsdagsløp Januar Stavanger Orienteringsklubb Eventor
28.01.15 Vinter-Jukola løp 11 Hedrum OL Eventor
28.01.15 Vinterkarusellen Sarpsborg - Fredrikstad - Moss 2014/2015 3.løp Sarpsborg OL Eventor
27.01.15 ØstNattCup Vinter-O 2 Tour of Lillomarka Lillomarka OL Eventor
24.01.15 Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 8 Halden SK Eventor
24.01.15 Vinterkarusell 2015 - 4. løp Neseskogen Ganddal IL Eventor
22.01.15 Gate-o nr 2 Fossum AB Karusellen Brikkesys
21.01.15 Nattløp Melshei Sandnes IL (Rogaland) Eventor
21.01.15 Vinter-Jukola - løp 10 Porsgrunn OL Eventor
20.01.15 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås-NMBU Orientering Eventor
20.01.15 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås IL Brikkesys
20.01.15 Urb-O Cup #4. Sesong 2014-2015 Varegg Fleridrett Eventor
15.01.15 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 7 Halden SK Eventor
14.01.15 Nattcup 4 Bergen Fana IL Eventor
14.01.15 Vinter-Jukola løp 9 Larvik OK Eventor
14.01.15 Vinterkarusellen Sarpsborg - Fredrikstad - Moss 2014/2015 2.løp Sarpsborg OL Eventor
13.01.15 Ekstra nattløp Krossberg Stavanger Orienteringsklubb Eventor
13.01.15 ØstNattCup Vinter-O 1 Tour of Lillomarka Lillomarka OL Eventor
11.01.15 Gålå sprinten ski-O Tormod Skilag Eventor
10.01.15 Hovedløpet og NC ski-O Tormod Skilag Eventor
10.01.15 Vinterkarusellen 2015 - 3. løp Ålgård Orientering Eventor
08.01.15 Gateløp Føyka - Asker SK AB Karusellen Brikkesys
07.01.15 Nattløp Gausel Stavanger Orienteringsklubb Eventor
07.01.15 Vinter-Jukola 8 Skien OK Eventor
04.01.15 Lygna ski-O mellom Hadeland OL Eventor
Løp sist oppdatert: 10.12.2018 17:50:15