OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), Dag 1 (HOK-ranking 1/2017) (25.03.2017)
L2
L2-1
Resultat for gafling L2-1
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Kristin Löfgren
0:31:18
OK
100%
91%
D17-
L2
L2-1
2
Einar Martinsen
0:36:32
OK
96%
65%
H50-
L2
L2-1
3
Erik Bohne
0:36:42
OK
93%
71%
H15-16
L2
L2-1
4
Arne Knudsen
0:36:44
OK
96%
64%
H50-
L2
L2-1
5
Helen Martinsen
0:38:19
OK
96%
57%
D17-
L2
L2-1
6
Bjørn Hølleland
0:38:23
OK
100%
50%
H50-
L2
L2-1
7
Birk Bell Lysaker
0:38:30
OK
92%
64%
H15-16
L2
L2-1
8
Sverre Ottesen
0:38:57
OK
93%
59%
H50-
L2
L2-1
9
Kjetil Damm
0:39:24
OK
99%
46%
H50-
L2
L2-1
10
Tonje Aasheim Nymark
0:39:30
OK
92%
58%
D17-
L2
L2-1
11
Sigurd Eikner
0:39:42
OK
91%
59%
H50-
L2
L2-1
12
Kårhild Husby Nordstad
0:40:20
OK
80%
82%
D17-
L2
L2-1
13
Tom Johannessen
0:41:11
OK
91%
53%
H17-AK
L2
L2-1
14
Karianne Strømme
0:41:54
OK
88%
55%
D17-
L2
L2-1
15
Dagrun Daltveit Slettebø
0:42:25
OK
83%
65%
D17-
L2
L2-1
16
Jan Petter Hansen
0:42:26
OK
84%
62%
H50-
L2
L2-1
17
Øistein Bøe
0:43:17
OK
78%
75%
H50-
L2
L2-1
18
Olav Hammersland Garnes
0:43:54
OK
98%
33%
H15-16
L2
L2-1
19
Eli Fjellbirkeland Johannesen
0:43:59
OK
81%
62%
D17-
L2
L2-1
20
Vemund Hansen
0:44:37
OK
85%
52%
H17-AK
L2
L2-1
21
Randi Hole
0:44:57
OK
83%
55%
D17-
L2
L2-1
22
Tord Bell Myking
0:45:02
OK
78%
65%
H50-
L2
L2-1
23
Rannveig Nordhagen
0:45:26
OK
73%
77%
D17-
L2
L2-1
24
Steinar Danielsen
0:45:43
OK
80%
59%
H17-AK
L2
L2-1
25
Andreas Nysæter
0:45:58
OK
78%
61%
H15-16
L2
L2-1
26
Magnus Erdal
0:46:02
OK
88%
41%
H17-AK
L2
L2-1
27
Tove Aasheim
0:46:07
OK
73%
73%
D17-
L2
L2-1
28
Jan Haugland
0:46:17
OK
71%
80%
H50-
L2
L2-1
29
Tore Svein Nese
0:46:23
OK
78%
60%
H50-
L2
L2-1
30
Mads Jørgen Skage
0:47:11
OK
85%
43%
H15-16
L2
L2-1
31
Ragnhild Balsvik
0:47:48
OK
80%
51%
D17-
L2
L2-1
32
Rune Erdal
0:47:51
OK
78%
55%
H50-
L2
L2-1
33
Rolf Atle Rolfsnes
0:48:05
OK
78%
53%
H50-
L2
L2-1
34
Torgeir Strand
0:48:07
OK
71%
70%
H50-
L2
L2-1
35
Hanne Daltveit
0:48:12
OK
77%
54%
D17-
L2
L2-1
36
Tommy Sævareid
0:48:59
OK
69%
73%
H50-
L2
L2-1
37
Mariell Arntzen
0:49:23
OK
83%
40%
D17-
L2
L2-1
38
Pål Augland
0:49:47
OK
78%
48%
H50-
L2
L2-1
39
Oskar Madslien Steinhaug
0:51:17
OK
72%
54%
H15-16
L2
L2-1
40
Ingunn Martinsen
0:51:42
OK
77%
43%
D17-
L2
L2-1
41
Jens Øien Kloster
0:52:11
OK
80%
37%
H15-16
L2
L2-1
42
Brage Iversen
0:52:13
OK
86%
28%
H15-16
L2
L2-1
43
Ingunn Torød Buset
0:52:44
OK
82%
33%
D17-
L2
L2-1
44
Ida Johanne Aadland
0:53:35
OK
80%
35%
D17-
L2
L2-1
45
Sigve Rygg Eikeland
0:54:09
OK
86%
25%
H15-16
L2
L2-1
46
Jan Kjærner-Semb
0:54:35
OK
77%
36%
H50-
L2
L2-1
47
Marianne Nummedal
0:54:45
OK
71%
47%
D17-
L2
L2-1
48
Bjørn Steinhaug
0:55:47
OK
73%
40%
H17-AK
L2
L2-1
49
Snorre Lunde
0:56:44
OK
60%
70%
H17-AK
L2
L2-1
50
Harald Sodemann
0:57:13
OK
70%
42%
H17-AK
L2
L2-1
51
Lise Christensen
0:57:18
OK
72%
38%
D17-
L2
L2-1
52
Mathias Heradstveit
0:58:14
OK
74%
33%
H15-16
L2
L2-1
53
Matias Døsen Pontoppidan
1:01:14
OK
71%
32%
H15-16
L2
L2-1
54
Hedvig Kjellevold Malde
1:02:17
OK
73%
26%
D17-
L2
L2-1
55
Kirsti Lysaker
1:06:03
OK
56%
56%
D17-
L2
L2-1
56
Sindre Haaland Westerbø
1:25:24
OK
66%
11%
H15-16
L2
L2-1