Resultat for klasse H17
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | IL Tyrving 1
1. Torgeir Nørbech 2. Espen Jakobsen 3. Bjørn Ekeberg |
0:55:22 3. 0:37:19 5. 0:52:01 1. |
2:24:42
0:55:22 3. 1:32:41 4. 2:24:42 1. |
OK | H17 |
2 | Nydalens SK 3
1. Alan Cherry 2. Sindre Rønning 3. Elias Jonsson |
0:56:04 6. 0:35:52 3. 0:55:03 3. |
2:26:59
0:56:04 6. 1:31:56 2. 2:26:59 2. |
OK | H17 |
3 | Nydalens SK 1
1. Jostein Andersen 2. Lukas Liland 3. Håvard Haga |
1:02:33 9. 0:33:56 1. 0:54:50 2. |
2:31:19
1:02:33 9. 1:36:29 6. 2:31:19 3. |
OK | H17 |
4 | Halden SK 1
1. Emil Wingstedt 2. Mats Nordbrøden 3. Markus Holter |
0:54:56 2. 0:38:30 6. 1:00:53 5. |
2:34:19
0:54:56 2. 1:33:26 5. 2:34:19 4. |
OK | H17 |
5 | Bækkelagets SK 1
1. Karl Fremstad 2. Magne Jutulstad 3. Rune Olsen |
0:55:54 4. 0:36:45 4. 1:02:36 6. |
2:35:15
0:55:54 4. 1:32:39 3. 2:35:15 5. |
OK | H17 |
6 | Asker Skiklubb 1
1. Vegard Gulbrandsen 2. Erling Sommerfeldt 3. Henrik Fredriksen Aas |
0:55:55 5. 0:35:10 2. 1:04:23 7. |
2:35:28
0:55:55 5. 1:31:05 1. 2:35:28 6. |
OK | H17 |
7 | Fossum IF 1
1. Erling Hjermstad 2. Erik Hæstad Bjørnstad 3. Einar Melsom |
1:07:16 14. 0:40:03 8. 0:55:30 4. |
2:42:49
1:07:16 14. 1:47:19 10. 2:42:49 7. |
OK | H17 |
8 | Bækkelagets SK 2
1. Vetle Christiansen 2. Håvard Myhre 3. Felix Breitschädel |
1:00:44 8. 0:38:34 7. 1:09:26 8. |
2:48:44
1:00:44 8. 1:39:18 7. 2:48:44 8. |
OK | H17 |
9 | Lillomarka OL 1
1. Matthew Speake 2. Elias Skjolden Sørensen 3. Mathias Benjaminsen |
0:57:59 7. 0:43:36 11. 1:15:40 14. |
2:57:15
0:57:59 7. 1:41:35 8. 2:57:15 9. |
OK | H17 |
10 | Nydalens SK 4
1. Halvor Saunes 2. Sander H. Rogndokken 3. Gjermund Tørnqvist Halden |
1:07:09 13. 0:44:09 13. 1:14:20 11. |
3:05:38
1:07:09 13. 1:51:18 11. 3:05:38 10. |
OK | H17 |
11 | Østmarka OK 1
1. Trond Kortner 2. Hans Kristian Stubban Hygen 3. Andreas Ramberg |
1:10:16 18. 0:51:47 19. 1:09:48 9. |
3:11:51
1:10:16 18. 2:02:03 19. 3:11:51 11. |
OK | H17 |
12 | Fossum IF 2
1. Øyvind Hjermstad 2. Peter Gisholt 3. Emil Størmer |
1:08:12 17. 0:43:19 10. 1:20:26 17. |
3:11:57
1:08:12 17. 1:51:31 12. 3:11:57 12. |
OK | H17 |
13 | Bækkelagets SK 3
1. Olav Ekrheim 2. Eskil Sande Gullord 3. Raphael Ferrand |
1:14:29 22. 0:47:47 16. 1:14:03 10. |
3:16:19
1:14:29 22. 2:02:16 20. 3:16:19 13. |
OK | H17 |
14 | Halden SK 2
1. Niels Christian Hellerud 2. Alexander Skaug Ytterbøl 3. Erlend Brendstuen |
1:04:03 11. 0:58:22 24. 1:14:26 12. |
3:16:51
1:04:03 11. 2:02:25 22. 3:16:51 14. |
OK | H17 |
15 | Oppsal Orientering 1
1. Jan Andreas Edstrøm 2. Thor Mella 3. Bent Erik Skaug |
1:19:58 24. 0:42:02 9. 1:20:46 18. |
3:22:46
1:19:58 24. 2:02:00 18. 3:22:46 15. |
OK | H17 |
16 | Oppsal Orientering 2
1. Lavran Thorstensen 2. Ludvig Rødnes 3. Vigdis Hobøl |
1:02:46 10. 0:53:38 21. 1:26:43 21. |
3:23:07
1:02:46 10. 1:56:24 13. 3:23:07 16. |
OK | H17 |
17 | Nydalens SK 5
1. Josh Beech 2. Torstein Hole 3. Sondre Ruud Bråten |
1:08:05 15. 0:54:13 22. 1:22:48 19. |
3:25:06
1:08:05 15. 2:02:18 21. 3:25:06 17. |
OK | H17 |
18 | Lillomarka OL 2
1. Jens Johan Brekke 2. Eirik Høst Fossgard 3. Kristian Markhus Brekke |
1:08:07 16. 0:51:16 17. 1:25:45 20. |
3:25:08
1:08:07 16. 1:59:23 17. 3:25:08 18. |
OK | H17 |
19 | Indre Østfold OK 1
1. Bjørn Erik Glomsrud 2. Håkon Gjerde 3. Thomas Bedin |
1:10:17 19. 0:47:24 15. 1:28:33 22. |
3:26:14
1:10:17 19. 1:57:41 14. 3:26:14 19. |
OK | H17 |
20 | Trøsken IL 1
1. Daniel Oliversen 2. Lars Øivind Amundsen 3. Finn Henry Lillestrand |
1:13:52 21. 0:45:28 14. 1:33:44 23. |
3:33:04
1:13:52 21. 1:59:20 16. 3:33:04 20. |
OK | H17 |
21 | Halden SK 4
1. Øyvind Stokseth 2. Per Olav Andersen 3. Sigurd Myhre Andreassen |
1:20:00 25. 0:56:56 23. 1:16:25 16. |
3:33:21
1:20:00 25. 2:16:56 23. 3:33:21 21. |
OK | H17 |
22 | Ås-NMBU Orientering 1
1. Linus Olhans 2. Per Henning Bjerva 3. Håvard Tveite |
1:38:15 26. 0:43:49 12. 1:14:36 13. |
3:36:40
1:38:15 26. 2:22:04 24. 3:36:40 22. |
OK | H17 |
23 | Oppsal Orientering 3
1. Truls Hestengen 2. William Resvoll Skaug 3. Sigve Vågsnes |
1:18:55 23. 1:07:13 25. 1:16:01 15. |
3:42:09
1:18:55 23. 2:26:08 25. 3:42:09 23. |
OK | H17 |
24 | Fredrikstad SK 1
1. Henrik Ottesen 2. Oliver Hagaseth Mydske 3. Magne Sæther |
1:06:28 12. 0:51:35 18. 1:50:10 25. |
3:48:13
1:06:28 12. 1:58:03 15. 3:48:13 24. |
OK | H17 |
25 | Raumar Orientering 1
1. Anders Haga 2. Tor-Arve Bjørnstad Strand 3. Emil Bjørnstad Strand |
0:53:03 1. 0:52:58 20. 2:25:07 26. |
4:11:08
0:53:03 1. 1:46:01 9. 4:11:08 25. |
OK | H17 |
26 | Oslostudentenes IK 1
1. Mikael Olausson 2. Ove Haugvaldstad 3. Hans Rusten Wang |
1:13:37 20. 1:25:18 26. 1:37:28 24. |
4:16:23
1:13:37 20. 2:38:55 26. 4:16:23 26. |
OK | H17 |
27 | OK Moss 1
1. Donatas Kontautas 2. Thomas Roskifte 3. Erik Rytter Jakobsen |
2:04:06 27. 0:47:39 27. 1:24:42 27. |
4:16:27
2:04:06 27. 2:51:45 27. 4:16:27 27. |
OK | H17 |
28 | Fossum IF 3
1. Jan Erik Naess 2. Martin Borge Heir 3. Per Ivar Halvorsen |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17 |
29 | Indre Østfold OK 3
1. Øyvind Thømt 2. Vegar Arnesen 3. Bjørn Fjeldstad |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17 |
30 | Halden SK 3
1. Andreas Johansson 2. Øyvind Helgerud 3. Tore Sandvik |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17 |
31 | OK Moss 2
1. Thomas Tubbehaugen 2. Vegar Kristiansen 3. Petter Markhus |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17 |
32 | Nydalens SK 2
1. Anders Vister 2. Bojan Blumenstein 3. Eirik Langedal Breivik |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17 |
33 | Bækkelagets SK 4
1. Per Melander Often 2. 3. Tore Kolstad |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17 |
34 | Indre Østfold OK 2
1. Dag Arne Lier 2. Sindre Valsgård 3. Haakon Johannesen |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17 |