Resultat for klasse D 13-16
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Fossum IF 1
1. Åsne Holo 2. Pernille Katla 3. Victoria Hæstad Bjørnstad |
0:30:33 1. 0:28:06 6. 0:27:11 1. |
1:25:50
0:30:33 1. 0:58:39 5. 1:25:50 1. |
OK | D 13-16 |
2 | Nydalens SK 1
1. Ingvil Ahlsand 2. Oda Scheele 3. Ragne Wiklund |
0:32:36 8. 0:25:04 1. 0:28:32 2. |
1:26:12
0:32:36 8. 0:57:40 1. 1:26:12 2. |
OK | D 13-16 |
3 | Konnerud IL 1
1. Thea Sildnes Baklid 2. Andrea Ranvik 3. Jenny Baklid |
0:32:51 11. 0:25:47 3. 0:28:55 3. |
1:27:33
0:32:51 11. 0:58:38 3. 1:27:33 3. |
OK | D 13-16 |
4 | Asker Skiklubb 1
1. Anna Øfsthus Gravir 2. Ina Martini 3. Synne Strand |
0:31:30 4. 0:27:08 4. 0:29:03 4. |
1:27:41
0:31:30 4. 0:58:38 3. 1:27:41 4. |
OK | D 13-16 |
5 | Fossum IF 2
1. Ingrid Hasaas 2. J. Bakke K.H. Jomaas 3. Ingrid G. Kvålsgard |
0:33:29 14. 0:25:08 2. 0:31:46 6. |
1:30:23
0:33:29 14. 0:58:37 2. 1:30:23 5. |
OK | D 13-16 |
6 | Kongsberg OL 1
1. Aurora Moholth 2. Helene Eger 3. Marlin Haavengen |
0:30:36 2. 0:29:16 12. 0:32:40 7. |
1:32:32
0:30:36 2. 0:59:52 6. 1:32:32 6. |
OK | D 13-16 |
7 | Halden SK 1
1. Hedda Raadal Bjørlo 2. Nora Torgersen 3. Idun Kristine Felde Olaussen |
0:34:10 16. 0:28:40 8. 0:30:26 5. |
1:33:16
0:34:10 16. 1:02:50 11. 1:33:16 7. |
OK | D 13-16 |
8 | Eiker OL 1
1. Ane Dyrkorn 2. L. Myklemy C. Hoen 3. Thea Dyrkorn |
0:32:46 10. 0:28:29 7. 0:33:01 8. |
1:34:16
0:32:46 10. 1:01:15 9. 1:34:16 8. |
OK | D 13-16 |
9 | Fredrikstad SK 1
1. Mia Mathisen Bekhus 2. E. Danevad I.S.Kristiansen 3. Rikke Blakkestad Ingesen |
0:32:40 9. 0:27:28 5. 0:34:30 9. |
1:34:38
0:32:40 9. 1:00:08 7. 1:34:38 9. |
OK | D 13-16 |
10 | Kongsberg OL 2
1. Åsne Haavengen 2. Tale Strand 3. Kjersti Tønnessen Bergstøl |
0:31:39 6. 0:29:35 14. 0:39:32 11. |
1:40:46
0:31:39 6. 1:01:14 8. 1:40:46 10. |
OK | D 13-16 |
11 | IL Tyrving 1
1. Maren Norderud 2. Solveig Eline Berg 3. Synne Skjærstein |
0:31:34 5. 0:29:51 15. 0:41:05 12. |
1:42:30
0:31:34 5. 1:01:25 10. 1:42:30 11. |
OK | D 13-16 |
12 | Nydalens SK 2
1. Marte Madslien Bakken 2. Frida Bakken Ulseth 3. Ada Wulfsberg |
0:36:17 19. 0:28:50 10. 0:41:08 13. |
1:46:15
0:36:17 19. 1:05:07 12. 1:46:15 12. |
OK | D 13-16 |
13 | OK Moss 1
1. Aurora Gjølsjø 2. Karoline Bjørnerød 3. Johanne Bratland Tjernshaugen |
0:32:53 12. 0:36:25 18. 0:37:02 10. |
1:46:20
0:32:53 12. 1:09:18 17. 1:46:20 13. |
OK | D 13-16 |
14 | Nydalens SK 3
1. Yngvild Langedal Breivik 2. Ea Lunøe 3. Ingrid Madslien |
0:36:16 18. 0:28:55 11. 0:41:12 14. |
1:46:23
0:36:16 18. 1:05:11 14. 1:46:23 14. |
OK | D 13-16 |
15 | Kongsberg OL 3
1. Mathilde Sæter Flesseberg 2. Rikke Hjelseth Larsen 3. Andrea Vanebo |
0:36:29 20. 0:28:40 8. 0:43:30 15. |
1:48:39
0:36:29 20. 1:05:09 13. 1:48:39 15. |
OK | D 13-16 |
16 | Nittedal OL 1
1. Emma Eithun Paulsen 2. Ingrid Bredalen 3. Oda Marie Colquhoun |
0:34:30 17. 0:31:41 16. 0:45:20 17. |
1:51:31
0:34:30 17. 1:06:11 16. 1:51:31 16. |
OK | D 13-16 |
17 | Konnerud IL 2
1. Anniken Ranvik 2. Annette Bjørnås Krogstie 3. Amanda Skyttersæter Saugerud |
0:43:03 22. 0:29:18 13. 0:46:13 18. |
1:58:34
0:43:03 22. 1:12:21 18. 1:58:34 17. |
OK | D 13-16 |
18 | Oppsal Orientering 1
1. Ane Sofie Krogh 2. Amélie Aamodt 3. Tina Kalleson |
0:31:24 3. 0:34:32 17. 0:56:54 20. |
2:02:50
0:31:24 3. 1:05:56 15. 2:02:50 18. |
OK | D 13-16 |
19 | Halden SK 2
1. Karoline Aune 2. Marieluise Schmitt Gran 3. Heidi Elisabeth Brække |
0:40:48 21. 0:37:59 20. 0:56:13 19. |
2:15:00
0:40:48 21. 1:18:47 20. 2:15:00 19. |
OK | D 13-16 |
20 | Lillomarka OL 1
1. Maria Rørvik Haver 2. Ingrid Blindheim 3. Ingrid Masdal |
0:33:41 15. 0:38:44 21. 1:15:37 24. |
2:28:02
0:33:41 15. 1:12:25 19. 2:28:02 20. |
OK | D 13-16 |
21 | Konnerud IL 3
1. Kristina Kravdal 2. Oda Gjerdahl 3. Lisa Jensen |
0:32:57 13. 0:49:42 23. 1:11:28 23. |
2:34:07
0:32:57 13. 1:22:39 21. 2:34:07 21. |
OK | D 13-16 |
22 | Lillomarka OL 2
1. Kaja Grefsrud 2. N. Bar-Nathan T. Oldernes 3. Elin Flø |
0:57:55 24. 0:51:21 24. 0:45:16 16. |
2:34:32
0:57:55 24. 1:49:16 25. 2:34:32 22. |
OK | D 13-16 |
23 | Østmarka OK 1
1. Anna Cecilie Linløkken 2. Jeb Herredsvela H. Krokfoss 3. Ingrid Marie Stubban Hygen |
0:31:49 7. 0:52:56 25. 1:10:17 22. |
2:35:02
0:31:49 7. 1:24:45 22. 2:35:02 23. |
OK | D 13-16 |
24 | Heming Orientering 1
1. Maya Jones Arnesen 2. Live Østvold 3. Malene Jebsen |
0:44:26 23. 0:41:00 22. 1:16:16 25. |
2:41:42
0:44:26 23. 1:25:26 23. 2:41:42 24. |
OK | D 13-16 |
25 | Kongsberg OL 4
1. Andrea Willkommen Eiken 2. Sarah Wøllo 3. Kristiane Rogstad |
1:05:27 25. 0:37:16 19. 1:00:25 21. |
2:43:08
1:05:27 25. 1:42:43 24. 2:43:08 25. |
OK | D 13-16 |
26 | Gjø-Vard OL 1
1. 2. Kristine Kravdal |
- - |
-
- - |
DSQ | D 13-16 |
27 | Raumar Orientering 1
1. Hanne Eide Rapp 2. P- Sønsterudbråten K.E.Rapp 3. Hedda Skatvedt |
- - - |
-
- - - |
DSQ | D 13-16 |