OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Tävlingar
Löpare
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hem
Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, Lang (30.06.2019)
H 19-20E
Resultat för klass H 19-20E
Vem träffade jag på kontrollen?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klocktid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Namn
Tid
Status
LK
OK
Klass
Bana
Gaffling
1
Øyvind Hjermstad
1:13:49
OK
0%
0%
H 19-20E
2
Henrik Fredriksen Aas
1:14:04
OK
100%
79%
H 19-20E
L7
L7-1
3
Sebastian Daland
1:14:36
OK
100%
76%
H 19-20E
L7
L7-1
4
Sindre R Holt
1:15:26
OK
100%
73%
H 19-20E
L7
L7-1
5
Styrk Hundseid Kamsvåg
1:16:28
OK
100%
69%
H 19-20E
L7
L7-1
6
Erik Hæstad Bjørnstad
1:18:22
OK
98%
66%
H 19-20E
L7
L7-1
7
Marius Aurebekk
1:19:30
OK
100%
57%
H 19-20E
L7
L7-1
8
Anders Haugskott
1:20:01
OK
98%
60%
H 19-20E
L7
L7-1
9
August Asheim Birkeland
1:20:03
OK
99%
58%
H 19-20E
L7
L7-1
10
Aslak Heimdal
1:20:22
OK
97%
63%
H 19-20E
L7
L7-1
11
Rasmus Mathisen
1:27:36
OK
88%
64%
H 19-20E
L7
L7-1
12
Oscar Lyngen
1:28:00
OK
95%
44%
H 19-20E
L7
L7-1
13
Even Lindaas
1:28:58
OK
93%
46%
H 19-20E
L7
L7-1
14
Mats Eidsmo
1:29:38
OK
92%
47%
H 19-20E
L7
L7-1
15
Johan Christie Ørke
1:30:55
OK
86%
63%
H 19-20E
L7
L7-1
16
Kristian Fredrik Lynum
1:32:04
OK
87%
55%
H 19-20E
L7
L7-1
17
Scott Juvik
1:37:00
OK
91%
35%
H 19-20E
L7
L7-1
18
Knut Kyrkjebø
1:38:23
OK
91%
31%
H 19-20E
L7
L7-1
19
Joar Gjerdahl
1:41:25
OK
88%
32%
H 19-20E
L7
L7-1
20
Oliver Hagaseth Mydske
1:42:40
OK
83%
40%
H 19-20E
L7
L7-1
21
Emil Størmer
1:49:00
OK
78%
42%
H 19-20E
L7
L7-1
22
Njaal Ellegaard Melby
1:50:10
OK
90%
18%
H 19-20E
L7
L7-1
23
Alexander Repstad Storemyr
1:57:40
OK
73%
39%
H 19-20E
L7
L7-1
24
Bjørn Anders Flågen
0:44:30
DSQ
0%
0%
H 19-20E
25
Jostein Svaland Dale
0:57:10
DSQ
0%
0%
H 19-20E
26
Einar Ekeland
1:12:21
DSQ
0%
0%
H 19-20E
27
Lavran Thorstensen
1:36:47
DSQ
0%
0%
H 19-20E
28
Erlend Brendstuen
1:37:32
DSQ
0%
0%
H 19-20E
29
Skjalg Nysæter
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Erling Hjermstad
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Kristian Rykkje
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Even-Johan Kaspersen
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Felix Harrison
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Prøveløper L302 (2)
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Ludvig Williams Strømsnes
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Petter Astrup Arnesen
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Elias Jonsson
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Lukas Liland
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Michael Svoboda
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Niels Christian Hellerud
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Oskar Spets Storhov
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
29
Eskil Frøisland
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
43
Jørgen Baklid
1:06:33
DNF
0%
0%
H 19-20E
44
Sander Arntzen
1:16:00
DNF
0%
0%
H 19-20E