OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
31.10.19 Toten nattcup 4 OL Toten-Troll Eventor
30.10.19 NATTJAKTA #5 - 2019 Odal OL - Orientering Eventor
30.10.19 NOL 2019 Nattløp 3 Notodden Orienteringslag Brikkesys
30.10.19 NOLs nattcup, løp 3 Notodden OL Eventor
30.10.19 Veritas Nattløp Frognerparken Veritas BIL Brikkesys
30.10.19 Vinterjukola 1 IL Hauken Eventor
29.10.19 Nattløp 5 - Lifoten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
29.10.19 Trollnatta OL Toten-Troll Eventor
27.10.19 2-mila Asker SK Brikkesys
27.10.19 2-mila / Asker ABC nr. 7 Asker Skiklubb Eventor
27.10.19 Høstkøpp 3: Brakahaug skole Haugesund IL Orientering Eventor
27.10.19 Høstløpet med finale MOT TV 2019 Botne SK Eventor
27.10.19 Langtur'n 2019 Eidskog OL Eventor
27.10.19 Oppsals superfinale 2019 Oppsal Orientering Brikkesys
26.10.19 Grankvistløpet Østmarka OK Brikkesys
26.10.19 HARDHAUSEN Sandnes IL (Rogaland) Eventor
26.10.19 Høstløp 2 IL Leik Leik, IL Brikkesys
26.10.19 Huldertrampen Løten o-lag Eventor
26.10.19 Klubbmesterskap mellom Byåsen IL Orientering Brikkesys
26.10.19 OSI/GeoForm Rankingløp 19 IL Koll Eventor
26.10.19 Skiensmila Skien OK Eventor
26.10.19 Søndenfjeldske Veritas BIL Brikkesys
26.10.19 Treningsløp Skotselv Eiker OL Brikkesys
26.10.19 UKA sprinten NTNUI Orientering Brikkesys
25.10.19 25.-29.okt Worldcup 4 - Kina Norges Orienteringsforbund Eventor
25.10.19 Harry Lagerts Nattcup 2019 Finale Nydalens SK Eventor
25.10.19 VM natt 2019 Modum Orienteringslag Brikkesys
24.10.19 Borte i natta 2 Lillehammer OK Eventor
24.10.19 Nattløp Årbogen Eiker OL Brikkesys
24.10.19 Nattugla 3 Ringerike OL Eventor
24.10.19 Toten nattcup 3 OL Toten-Troll Eventor
23.10.19 KM-natt IF Trauma Eventor
23.10.19 LedXnatta NTNUI Orientering Brikkesys
23.10.19 Nattløp Tanum Veritas BIL Brikkesys
23.10.19 NOL 2019 Nattløp 2 Notodden OL Brikkesys
23.10.19 NOLs nattcup, løp 2 Notodden OL Eventor
23.10.19 Treningsløp #18 Ås IL Brikkesys
22.10.19 Hjalmarkarusellen 4 Skien OK Eventor
22.10.19 Nattløp 4 - Stolpeløp i Sentrum Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
21.10.19 Skumringskampen, Finale Røyken O-lag Brikkesys
20.10.19 Høstkøpp 2: Friluftslivets hus i Djupadalen Haugesund IL Orientering Eventor
20.10.19 OSI/GeoForm Rankingløp 18 Oslostudentenes IK Eventor
19.10.19 Blodslitet Fredrikstad SK Eventor
19.10.19 Blodslitet Elite Fredrikstad SK Eventor
19.10.19 Kondisjonstrøkken Grue IL Eventor
17.10.19 Borte i natta 2 Lillehammer OK Eventor
17.10.19 EM_Natt 2019 Eiker OL Brikkesys
17.10.19 Nattkarusell Løp 5 Eidsvoll OL Eventor
17.10.19 Nattløp Kabelvågmarka Kabelvåg O-lag Eventor
17.10.19 Nattugla 2 Ringerike OL Eventor
Løp sist oppdatert: 22.11.2019 00:00:24