OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
11.09.19 MIL O6`er løp 5 Fremo Melhus IL Orientering Brikkesys
11.09.19 Nord-Østerdalsmesterskapet 2019 Røros IL Eventor
11.09.19 OSI/GeoForm Rankingløp 13 Oslostudentenes IK Eventor
11.09.19 Raumarkarusellen løp 16 Raumar Orientering Eventor
11.09.19 Raumarkarusellen løp 16 - GOL Raumar Orientering Brikkesys
11.09.19 Treningsløp 11.09.2019 Ås IL Brikkesys
11.09.19 Vest-Mjøsa cup 6 OL Toten-Troll Eventor
10.09.19 4. sprintløp Stord Orientering Eventor
10.09.19 Klubbmesterskap normal Oppsal Orientering Brikkesys
10.09.19 Klubbmesterskap Sprint Modum Orienteringslag Brikkesys
10.09.19 Løp 17. Nattløp Nilsbyen Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
10.09.19 NK10 Haugesund IL Orientering Eventor
10.09.19 OBIK P22 Ekerud OBIK Orientering Brikkesys
10.09.19 O-karusellen Vågan 5. løp, Teisthaugan Kabelvåg O-lag Eventor
10.09.19 Østmarka Open 9 Østmarka OK Eventor
10.09.19 Pokalkamp 6 Bergen TIF Viking Eventor
10.09.19 Sørlandskarusellen IL Vindbjart Eventor
10.09.19 Stjørdalskarusell nr. 11 Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
10.09.19 Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole Hommersåk Sandnes IL (Rogaland) Eventor
10.09.19 Vestfold Høstcup 4 Stokke IL Eventor
09.09.19 ABIK R13 - Hvalstjern ABIK Romerike Orientering Brikkesys
09.09.19 Aurskog-Høland Karusellen OK Øst Eventor
09.09.19 Klubbløp 4 - Sælandskogen Ganddal IL Eventor
09.09.19 Klubbmesterskap Sælandskogen Egersund OK Eventor
09.09.19 Malvik #15 - Hønstad Malvik IL orientering Brikkesys
09.09.19 Rekrutt og råtassløp Fossum IF Eventor
09.09.19 Sælandskogen, Gjesteløpere Egersund OK Eventor
09.09.19 Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9 Lillomarka OL Eventor
08.09.19 KM langdistanse Emblem IL Eventor
08.09.19 KM Stafett Mo OK Eventor
08.09.19 KM Ultra lang Alta OL Eventor
08.09.19 Merkeløpet Oddersjaa SSK Eventor
08.09.19 Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp Nittedal OL Eventor
08.09.19 RR Sprint Stavanger Sentrum - Miljøsøndag Stavanger Orienteringsklubb Eventor
08.09.19 Tour de Trondheim dag 3 NTNUI Orientering Brikkesys
08.09.19 Tour de Trondheim dag 3 NTNUI Eventor
08.09.19 Vesterålen 2 dagers Sortland OL - Orientering Eventor
08.09.19 Veteranmesterskap med PWT-cup Ringerike OL Eventor
07.09.19 59 grader nord Sandefjord OK Eventor
07.09.19 Blindevannet Rundt (Berger IL) Berger og Svelvik OL Brikkesys
07.09.19 KM Lang Mo OK Eventor
07.09.19 KM sprint Alta OL Eventor
07.09.19 Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019) Fitjar IL Eventor
07.09.19 Nammo-Cup 6 (Finale) Hadeland OL Eventor
07.09.19 Sprintløp med PWT-cup Kongsberg OL Eventor
07.09.19 Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanse NTNUI Eventor
07.09.19 Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanse NTNUI Orientering Brikkesys
07.09.19 Ungdomsserien Finale Trøsken IL Eventor
07.09.19 Vesterålen 2 dagers Stokmarknes OL Eventor
07.09.19 Veteranmesterskap Ringerike OL Eventor
Løp sist oppdatert: 18.09.2019 20:20:12