OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Tävlingar
Löpare
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hem
NM mellom kvalifisering (09.09.2016)
D 21-E3
Resultat för klass D 21-E3
Vem träffade jag på kontrollen?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klocktid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Namn
Tid
Status
LK
OK
Klass
Bana
Gaffling
1
Tone Wigemyr
0:24:48
OK
100%
81%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
2
Mari Fasting
0:26:04
OK
100%
65%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
3
Bodil Helgerud
0:26:11
OK
99%
67%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
4
Runa Fremstad
0:26:19
OK
97%
70%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
5
Maren Jansson Haverstad
0:27:32
OK
99%
54%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
6
Emma Johansson
0:27:36
OK
97%
58%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
7
Arntraut Götsch
0:27:47
OK
97%
56%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
8
Lone Brochmann
0:27:53
OK
95%
60%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
9
Eva Jurenikova
0:27:54
OK
90%
77%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
10
Julie Størmer
0:28:20
OK
99%
47%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
11
Sofie Johansson
0:28:25
OK
96%
52%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
11
Audhild Bakken Rognstad
0:28:25
OK
96%
54%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
13
Jo Shepherd
0:29:24
OK
95%
47%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
14
Gøril Rønning Sund
0:29:43
OK
89%
61%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
15
Kristin Löfgren
0:29:44
OK
99%
36%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
16
Kristine Fjellanger
0:30:05
OK
97%
38%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
17
Ingrid Gulbrandsen
0:30:07
OK
85%
71%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
18
Aurora Fossøy
0:30:43
OK
86%
60%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
19
Gry Granstedt
0:31:14
OK
81%
73%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
20
Sigrid Alexandersen
0:31:22
OK
91%
43%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
21
Anne Urset
0:32:21
OK
84%
53%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
22
Ingvild Maalen-Johansen
0:33:51
OK
81%
50%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
23
Solveig Blandkjenn
0:34:57
OK
86%
34%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
24
Ingeborg Ellegaard Melby
0:35:48
OK
85%
31%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
25
Doris Stien Kaspersen
0:35:57
OK
75%
55%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1
26
Ane Klepsvik Vinsjansen
1:14:05
OK
50%
11%
D 21-E3
D 21-E3
D 21-E3-1