OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Tävlingar
Löpare
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hem
NM mellom finaler (12.09.2015)
D 19-20E
Resultat för klass D 19-20E
Vem träffade jag på kontrollen?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klocktid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Namn
Tid
Status
LK
OK
Klass
Bana
Gaffling
1
Andrine Benjaminsen
0:25:54
OK
97%
82%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
2
Tonje Vassend
0:27:03
OK
99%
69%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
3
Ragnhild Hjermstad
0:27:09
OK
94%
79%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
4
Synnøve Bråten
0:28:48
OK
96%
60%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
5
Karen Oline Kolstad
0:28:52
OK
100%
53%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
6
Julie Hjortland
0:29:10
OK
95%
59%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
7
Kaja Winsnes Nordhagen
0:29:35
OK
88%
75%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
8
Eirin Svanøe-Hafstad
0:29:47
OK
100%
47%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
9
Åsne Skram Trømborg
0:29:50
OK
88%
73%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
10
Ingrid Gulbrandsen
0:29:59
OK
100%
47%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
11
Frida Sæther
0:30:15
OK
92%
60%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
12
Anine Ahlsand
0:31:11
OK
99%
41%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
13
Eldbjørg Narum
0:31:32
OK
87%
62%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
14
Evine Westli Andersen
0:31:44
OK
88%
58%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
15
Silje Arntzen
0:32:11
OK
83%
69%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
16
Sigrid Merete Moen Pedersli
0:32:12
OK
83%
67%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
17
Ingeborg Ellegaard Melby
0:32:14
OK
83%
67%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
18
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno
0:32:55
OK
97%
36%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
19
Ingunn Egeberg Vári
0:33:08
OK
82%
62%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
20
Karoline Sønsterudbråten
0:33:19
OK
90%
45%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
21
Nina Asheim Birkeland
0:34:23
OK
79%
65%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
22
Kaja Bråten Løvald
0:34:55
OK
97%
28%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
23
Ingvild Wang
0:35:51
OK
79%
55%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
24
Marte Hoff Hagen
0:36:35
OK
76%
59%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
25
Sigrid Alexandersen
0:37:27
OK
92%
26%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
26
Ragnhild Løvli
0:39:00
OK
69%
64%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
27
Maren Grande
0:40:07
OK
80%
35%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
28
Ingvild Torgersen
0:40:25
OK
78%
38%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
29
Helene Omdal
0:41:25
OK
75%
39%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
30
Trine Disch Kihle
0:45:49
OK
67%
40%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
31
Marie Wold Stavrum
0:46:29
OK
61%
56%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
32
Kristine Ausen
0:47:40
OK
70%
30%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
33
Jenny Braseth
0:59:34
OK
46%
61%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
34
Eirin Mari Fossøy
1:03:24
OK
45%
52%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
35
Synne Fossøy
1:07:27
OK
49%
31%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
36
Maria Dahl Fosby
1:07:55
OK
53%
21%
D 19-20E
D 19-20E
D 19-20E-1
37
Kajsa Stina Sandstad
0:36:18
DSQ
0%
0%
D 19-20E
38
Norunn Kvistad Dengerud
0:45:31
DSQ
0%
0%
D 19-20E