OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Tävlingar
Löpare
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hem
NM ultralang + Sommarløp i Høydalsmo (19.08.2018)
D17-18E
Resultat för klass D17-18E
Vem träffade jag på kontrollen?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klocktid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Namn
Tid
Status
LK
OK
Klass
Bana
Gaffling
1
Ragne Wiklund
1:30:09
OK
100%
90%
D17-18E
L4
L4-1
2
Hanne Vassend
1:39:36
OK
99%
66%
D17-18E
L4
L4-1
3
Marlin Haavengen
1:43:32
OK
95%
66%
D17-18E
L4
L4-1
4
Tale Strand
1:46:00
OK
92%
67%
D17-18E
L4
L4-1
5
Lene Berg Hanssen
1:46:37
OK
95%
59%
D17-18E
L4
L4-1
6
Pernille Katla
1:49:28
OK
98%
48%
D17-18E
L4
L4-1
7
Lotte Jauhojärvi Markussen
1:51:56
OK
97%
46%
D17-18E
L4
L4-1
8
Helene Eger
1:52:59
OK
91%
57%
D17-18E
L4
L4-1
9
Ingrid G. Kvålsgard
1:53:30
OK
89%
58%
D17-18E
L4
L4-1
10
Janne Tjørhom Aasheim
1:54:54
OK
88%
60%
D17-18E
L4
L4-1
11
Sigrid Vehus Skjerve
1:55:06
OK
96%
43%
D17-18E
L4
L4-1
12
Tora Aasheim Nymark
1:57:02
OK
87%
58%
D17-18E
L4
L4-1
13
Malin Hauge
1:57:12
OK
89%
53%
D17-18E
L4
L4-1
14
Kjersti Tønnessen Bergstøl
1:58:06
OK
90%
49%
D17-18E
L4
L4-1
15
Anniken Ranvik
1:58:53
OK
97%
35%
D17-18E
L4
L4-1
16
Karen Hoel Jomaas
2:00:34
OK
85%
57%
D17-18E
L4
L4-1
17
Mari Strømme Lid
2:00:59
OK
83%
62%
D17-18E
L4
L4-1
18
Ane Sofie Krogh
2:01:55
OK
81%
64%
D17-18E
L4
L4-1
19
Kristine Eide Rapp
2:03:37
OK
86%
50%
D17-18E
L4
L4-1
20
Andrea Ranvik
2:03:53
OK
93%
35%
D17-18E
L4
L4-1
21
Anna Cecilie Linløkken
2:05:10
OK
84%
50%
D17-18E
L4
L4-1
22
Ingvild Langeggen
2:06:25
OK
77%
70%
D17-18E
L4
L4-1
23
Mari Landro Svingheim
2:10:54
OK
92%
30%
D17-18E
L4
L4-1
24
Anna Meen
2:11:14
OK
81%
49%
D17-18E
L4
L4-1
25
Tuva Aas Stræte
2:12:35
OK
94%
25%
D17-18E
L4
L4-1
26
Eli Fjellbirkeland Johannesen
2:15:48
OK
85%
35%
D17-18E
L4
L4-1
27
Aurora Gjølsjø
2:19:11
OK
83%
35%
D17-18E
L4
L4-1
28
Ane Ingeborg Kalbækken
2:25:24
OK
78%
38%
D17-18E
L4
L4-1
29
Andrea Vanebo
2:25:58
OK
72%
51%
D17-18E
L4
L4-1
30
Solveig M Letmolie
2:28:18
OK
73%
46%
D17-18E
L4
L4-1
31
Linda Gammelsæter
2:28:36
OK
72%
47%
D17-18E
L4
L4-1
32
Christiane Ruud Bøckman
2:33:09
OK
77%
31%
D17-18E
L4
L4-1
33
Thea Land
2:36:24
OK
74%
35%
D17-18E
L4
L4-1
34
Christine Hoen
-
DSQ
0%
0%
D17-18E
34
Hedda Skatvedt
-
DSQ
0%
0%
D17-18E
34
Karoline Bjørnerød
-
DNF
0%
0%
D17-18E