OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
22.10.21 Harry Lagerts Nattcup 2021 - Finale Nydalens SK Eventor
20.10.21 VBIL Nattløp Veritas BIL Brikkesys
19.10.21 Klubbmesterskap natt - Oppsal Orientering Oppsal Orientering Brikkesys
19.10.21 Klubbmesterskap natt - Oppsal Orientering Oppsal Orientering Eventor
19.10.21 Nordmarka 1-2-3 - #7 - Høst IL Koll Eventor
18.10.21 ABIK R6 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
18.10.21 Skumringskampen finale Røyken OL Eventor
17.10.21 Drømmemila 2021 (med innlagt klubbmesterskap for Raumar Orientering) Raumar Orientering Eventor
17.10.21 OSI/Geoform rankingløp 14 Oslostudentenes IK Eventor
13.10.21 Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3 Nydalens SK Eventor
13.10.21 Raumarkarusellen 10-2021 Natt Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
13.10.21 Raumarkarusellen 2021 - løp 10 (natt) Raumar Orientering Eventor
12.10.21 Nordmarka 1-2-3 - #6 - Høst IL Koll Eventor
11.10.21 Nattløp 4 Eidsvoll OL Brikkesys
11.10.21 Skumringskampen løp nr. 4 Asker Skiklubb Eventor
09.10.21 Lillomarka Nord Sør Lillomarka OL Eventor
06.10.21 Harry Lagerts Nattcup 2021 - Bonusløp Nydalens SK Eventor
02.10.21 Kjempesprekken (parløp) Oslostudentenes IK Eventor
30.09.21 Nattløp 3 Eidsvoll OL Brikkesys
29.09.21 Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2 Nydalens SK Eventor
29.09.21 Raumarkarusellen 9-2021 Natt GOL Raumar Orientering Brikkesys
28.09.21 Nattpotta Østmarka OK Brikkesys
28.09.21 Nattpotta - Klubbmesterskapet natt Østmarka OK Eventor
27.09.21 Nattløp 2 Eidsvoll OL Brikkesys
27.09.21 Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 6 Lillomarka OL Eventor
26.09.21 Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale Lillomarka OL Eventor
26.09.21 Norgescup finale - OslO-trippelen Lillomarka OL Eventor
25.09.21 Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup IL Koll Eventor
25.09.21 Norgescup Sprint - OslO-trippelen med KM sprint AOOK for senior og junior IL Koll Eventor
24.09.21 NM natt Lillomarka OL Eventor
23.09.21 Asker ABC nr. 6 Asker Skiklubb Eventor
22.09.21 Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1 Nydalens SK Eventor
22.09.21 Orienteringsløp Codan AB Karusellen Brikkesys
22.09.21 Raumarkarusellen 2021 - løp 8 (natt) Raumar Orientering Eventor
22.09.21 Raumarkarusellen 2021 - løp 8 - nattløp Eidsvoll OL Brikkesys
21.09.21 Huldersprinten - KM Natt Fet OL Eventor
21.09.21 Nordmarka 1-2-3 - #5 - Høst IL Koll Eventor
20.09.21 Klubbmesterskap - Heming Orientering Heming Orientering Eventor
20.09.21 Skumringskampen løp nr. 2 Røyken OL Eventor
20.09.21 Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 5 Lillomarka OL Eventor
19.09.21 Kraftløpet Eidsvoll OL Eventor
19.09.21 Kraftløpet 21 Eidsvoll OL Brikkesys
18.09.21 OSI/Geoform Rankingløp 11 Oslostudentenes IK Eventor
15.09.21 Harry Lagerts Nattcup 2021 - Prolog Nydalens SK Eventor
15.09.21 Raumarkarusellen 2021 - løp 7 Raumar Orientering Eventor
15.09.21 Veritasmesterskapet AB Karusellen Brikkesys
14.09.21 Aurskog-Høland Karusellen OK Øst Eventor
14.09.21 Aurskog-Hølandk. 11 2021 OK Øst Brikkesys
14.09.21 Nordmarka 1-2-3 - #4 - Høst IL Koll Eventor
13.09.21 Skumringskampen løp nr. 1 Asker Skiklubb Eventor
Løp sist oppdatert: 22.10.2021 11:20:20