OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
22.10.21 Haningenatten Haninge SOK Eventor (SE)
22.10.21 Harry Lagerts Nattcup 2021 - Finale Nydalens SK Eventor
21.10.21 EM natt Eiker OL Brikkesys
21.10.21 Mareld nattcup E1 Göteborgs OF Eventor (SE)
21.10.21 Motions-OL Antikrundan Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
21.10.21 Motions-OL för veteraner och daglediga/ Söder Skjutbanorna gamla A9 Kristinehamns OK Eventor (SE)
21.10.21 NOL NattCup 2 Notodden Orienteringslag Brikkesys
21.10.21 Nattcup 1 Ringsaker OK Eventor
21.10.21 POL Tibro, Rankås Tibro OK Eventor (SE)
21.10.21 SV Krets-Natt OK Kontinent Eventor (SE)
21.10.21 Ungdomsnatt etapp 1 Göteborgs OF Eventor (SE)
21.10.21 Veteran-OL Västerviks OK Eventor (SE)
21.10.21 Veteran-OL Göteborg IK Uven Eventor (SE)
21.10.21 Veteranorientering Bottnaryds IF Eventor (SE)
21.10.21 Veterantouren i Norrtälje OK Roslagen Eventor (SE)
20.10.21 Nattcup 1 Bergen Fana IL Eventor
20.10.21 Nattjakta 3 OK Mangen Eventor (SE)
20.10.21 VBIL Nattløp Veritas BIL Brikkesys
20.10.21 VetOL 3stad Uddevalla OK Eventor (SE)
19.10.21 Dala Veteran-OL IFK Mora OK Eventor (SE)
19.10.21 Finding Lights (nattsprint) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
19.10.21 Hjalmarkarusellen løp 4 Skien OK Eventor
19.10.21 Klubbmesterskap natt - Oppsal Orientering Oppsal Orientering Brikkesys
19.10.21 Klubbmesterskap natt - Oppsal Orientering Oppsal Orientering Eventor
19.10.21 Motions-OL 211019 OK Klemmingen Eventor (SE)
19.10.21 Natt-WM Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
19.10.21 Natt-serien Kjula IF Eventor (SE)
19.10.21 Nattløp - Heggmoen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
19.10.21 Nattugla 2 Ringerike OL Eventor
19.10.21 Nordmarka 1-2-3 - #7 - Høst IL Koll Eventor
19.10.21 Norrnatt Forsa OK Eventor (SE)
19.10.21 Peking Night Tjalve Orienteringsklubb Eventor (SE)
18.10.21 ABIK R6 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
18.10.21 Malvik #17 - Midtsand natt Malvik IL orientering Brikkesys
18.10.21 Nattelgen OL Trollelg Brikkesys
18.10.21 Skumringskampen finale Røyken O-lag Brikkesys
18.10.21 Skumringskampen finale Røyken OL Eventor
17.10.21 Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag) OK Kåre Eventor (SE)
17.10.21 Daladubbeln, patrull OK Kåre Eventor (SE)
17.10.21 Drømmemila 2021 (med innlagt klubbmesterskap for Raumar Orientering) Raumar Orientering Eventor
17.10.21 Fräknefejden Ljungskile FK Eventor (SE)
17.10.21 Gällstads medeldistans Gällstadbygdens SOK Eventor (SE)
17.10.21 Hedjakten, partävling Lunds OK Eventor (SE)
17.10.21 Høstkøppen 1 - Kattanakk v/vannverkshytta Haugesund IL Orientering Eventor
17.10.21 Høstsprinten løp 3 Birkenes IL Eventor
17.10.21 Kondisjonstrøkken Grue IL Eventor
17.10.21 OSI/Geoform rankingløp 14 Oslostudentenes IK Eventor
17.10.21 SM, sprintstafett OK Roslagen Eventor (SE)
17.10.21 Trondheim Urban Wing OK Eventor
17.10.21 Trondheim Urban Wing OK Brikkesys
Løp sist oppdatert: 22.10.2021 11:20:20