OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
26.11.20 Nattsprintkøppen 2 Vardafjell vgs Haugesund IL Orientering Eventor
21.11.20 Vinterkarusell EOK 1 Kiellandsskogen Egersund OK Eventor
12.11.20 Nattsprintkøppen 1 Staalehuset Haugesund IL Orientering Eventor
08.11.20 Høstkøpp 4: Årabrot Haugesund IL Orientering Eventor
04.11.20 Nattløp, Njåskogen Ålgård Orientering Eventor
01.11.20 Høstkøpp 3: Vannverkshytta (Kattanakk) Haugesund IL Orientering Eventor
29.10.20 Torsdagsløp Oktober Stavanger Orienteringsklubb Eventor
25.10.20 Høstkøpp 2: Solandsbakkane bhg Haugesund IL Orientering Eventor
24.10.20 HARDHAUSEN Sandnes IL (Rogaland) Eventor
18.10.20 Tour de orientering, Jaktstart Ganddal IL Eventor
17.10.20 Tour de orientering, Mellom Ganddal IL Eventor
17.10.20 Tour de orientering, Prolog Ganddal IL Eventor
16.10.20 KM Natt Hålandsskogen Ålgård Orientering Eventor
11.10.20 Høstkøpp 1 - Steinsfjellet Haugesund IL Orientering Eventor
01.10.20 SO-Cup løp 10 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
01.10.20 Treningsløp/ sesongavslutning Vikeså Egersund OK Eventor
29.09.20 Klubbmesterskap i NM-løypene. Oppmøte på Rådhusplassen Haugesund IL Orientering Eventor
28.09.20 Klubbmesterskap Grudaskogen Ganddal IL Eventor
27.09.20 NM sprint stafett Haugesund IL Orientering Eventor
26.09.20 NM knockout sprint Haugesund IL Orientering Eventor
25.09.20 NM sprint Haugesund IL Orientering Eventor
21.09.20 Klubbranking 4 Vannbassengene Egersund OK Eventor
20.09.20 Rankingløp Sprint - Stavanger Øst Stavanger Orienteringsklubb Eventor
15.09.20 Ungdomscup og klubbkamp Bakkebø Egersund OK Eventor
13.09.20 Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanse Vindafjord Orienteringslag Eventor
12.09.20 Nærløp + Finn Frem-dag Stavanger Orienteringsklubb Eventor
10.09.20 SO-Cup løp 7 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
08.09.20 NK8 Haugesund IL Orientering Eventor
08.09.20 Ungdomscup/Klubbkamp - Kvernevik Stavanger Orienteringsklubb Eventor
07.09.20 Hålandskogen, Gjesteløpere Egersund OK Eventor
05.09.20 KM stafett Ganddal IL Eventor
05.09.20 KM stafett individuelle klasser Ganddal IL Eventor
01.09.20 NK7 Hagland - Mellomdistanse Haugesund IL Orientering Eventor
01.09.20 Ungdomscup og klubbkamp Vårli Sandnes IL (Rogaland) Eventor
31.08.20 Klubbranking 2 Husabø Egersund OK Eventor
25.08.20 Nærløp og Sunnhordlandsranking (NK6 og SR9) Haugesund IL Orientering Eventor
24.08.20 Klubbløp Bogafjell Ganddal IL Eventor
23.08.20 KM-lang Sauda Orienteringsklubb Eventor
22.08.20 KM Mellom (Rogaland) Suldal Orienteringslag Eventor
20.08.20 Klubbranking 1 Vannbassengene Egersund OK Eventor
25.07.20 Sommerløp på Hadseløya Stavanger Orienteringsklubb Eventor
23.06.20 Ungdomscup og klubbkamp Sveineskogen Egersund OK Eventor
21.06.20 KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia Stavanger Orienteringsklubb Eventor
20.06.20 KM Sprint Riska Sandnes IL (Rogaland) Eventor
16.06.20 Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK3 - Bjørgene Haugesund IL Orientering Eventor
16.06.20 Ungdomscup/klubbkamp Stangeland, Sandnes Sandnes IL (Rogaland) Eventor
15.06.20 Klubbløp Vagleskogen Ganddal IL Eventor
09.06.20 Nærløpskarusellen 2 - Steinsfjellet Haugesund IL Orientering Eventor
09.06.20 Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen Ålgård Orientering Eventor
02.06.20 Klubbløp Solandsbakkane barnehage Haugesund IL Orientering Eventor
Løp sist oppdatert: 28.11.2020 16:18:38