OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
02.01.20 Gateløp 2020 nr. 1 AB Karusellen Brikkesys
04.01.20 Vinterkarusell Kalbergskogen Ganddal IL Eventor
05.01.20 Ski-o Valnesfjord-sprinten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
06.01.20 Testløp Asker SK Brikkesys
08.01.20 Nattløp Haugstadskogen Egersund OK Eventor
08.01.20 Vinter-Jukola #9 Larvik OK Eventor
08.01.20 TV-Cupen race 1 Kristiansand OK Eventor
09.01.20 Vinterråtassen 2020 # 2 Indre Østfold OK Eventor
11.01.20 Ski-o-treff Mellomdistanse Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
11.01.20 Ski-o-treff Nattsprint Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
12.01.20 Ski-o-treff Langdistanse Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
13.01.20 Test Asker SK Brikkesys
14.01.20 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås IL Brikkesys
14.01.20 Urb-O løp 3 Fellesstart Hordaland orinteringskrets Brikkesys
14.01.20 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås-NMBU Orientering Eventor
14.01.20 14.-19.jan WMSOC - Østerrike IOF Eventor
15.01.20 Vinter-Jukola løp 10 Skien OK Eventor
16.01.20 Vinterråtassen 2020 # 3 Indre Østfold OK Eventor
16.01.20 Gate-O Hvalstad Asker SK Brikkesys
16.01.20 Innendørs klubbmesterskap Østmarka OK Brikkesys
16.01.20 Nattsprintkøppen 5 Haraldsstøtta Haugesund IL Orientering Eventor
17.01.20 Rogaland kretstreningssamling Sandnes IL (Rogaland) Eventor
18.01.20 Vinterkarusell Sviland/Arboretet Sandnes IL (Rogaland) Eventor
18.01.20 NOL 2020 Vinter 1 Notodden Orienteringslag Brikkesys
21.01.20 Vintercup 4 Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
22.01.20 Vinterjukola nr11 Hedrum OL Eventor
22.01.20 Nattcup 4 Bergen Os Orienteringsklubb Eventor
22.01.20 SI Nattløp Gramstad, løp 6 Sandnes IL (Rogaland) Eventor
22.01.20 TV-Cupen race 2 Kristiansand OK Eventor
22.01.20 Trening Natt Melhus IL Orientering Brikkesys
23.01.20 Vinterråtassen 2020 # 4 Indre Østfold OK Eventor
24.01.20 O-løp, pizza og quiz Stokke IL Eventor
25.01.20 Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM Lillomarka OL Eventor
25.01.20 Vinterkarusell EOK 3 Husabø Egersund OK Eventor
25.01.20 Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM Lillomarka OL Brikkesys
26.01.20 Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup Lillomarka OL Eventor
26.01.20 Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup Lillomarka OL Brikkesys
28.01.20 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås-NMBU Orientering Eventor
28.01.20 Urb-O løp 4 Free Challenge Hordaland orinteringskrets Brikkesys
28.01.20 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås IL Brikkesys
29.01.20 Retronatta Nydalens SK Eventor
29.01.20 Vinterjukola 12 Porsgrunn OL Eventor
29.01.20 Gateløp Sturla, IF Eventor
30.01.20 Vinterråtassen 2020 # 5 Indre Østfold OK Eventor
30.01.20 Toten vintersprintcup 1 OL Toten-Troll Eventor
30.01.20 Gate-0 #3 Lysejordet AB Karusellen Brikkesys
30.01.20 Torsdagsløp Januar Stavanger Orienteringsklubb Eventor
30.01.20 Nattsprintkøppen 6 Gard skole Haugesund IL Orientering Eventor
01.02.20 Vinterkarusell Tengs/Fotland Egersund OK Eventor
01.02.20 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås-NMBU Orientering Eventor
Løp sist oppdatert: 17.02.2020 00:00:16