OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
01.03.20 NC mellom (finale) IL BUL-Tromsø Eventor
29.02.20 IL GeoForms Skuddårsløp 2020 IL GeoForm Eventor
29.02.20 NC sprint IL BUL-Tromsø Eventor
27.02.20 Asker Gate-O #5 Gullhella Veritas BIL Brikkesys
27.02.20 Torsdagsløp Februar Stavanger Orienteringsklubb Eventor
26.02.20 Vinter-Jukola 15 Skien OK Eventor
19.02.20 nattcup 5 Bergen Gneist, IL Eventor
19.02.20 Nattløp, Vikeså Ålgård Orientering Eventor
16.02.20 NM stafett og stafett 13-16 Vang OL Eventor
16.02.20 Publikumsløp NM stafett Vang OL Eventor
15.02.20 NM mellom Vang OL Eventor
15.02.20 Vinterkarusell Tastaveden Stavanger Orienteringsklubb Eventor
13.02.20 Gate-O #4 Rykkinn AB Karusellen Brikkesys
13.02.20 Nattsprintkøppen 7 Kyvikdalen bhg (like nord for Hauge skole) Haugesund IL Orientering Eventor
13.02.20 Toten vintersprintcup 3 OL Toten-Troll Eventor
13.02.20 Vinterråtassen 2020 # 7 Indre Østfold OK Eventor
12.02.20 Vinter-Jukola løp 14 OK Skeidi Eventor
11.02.20 Urb-O løp 5 Individuell start Hordaland orinteringskrets Brikkesys
09.02.20 Grønn vinter 1 Asker Skiklubb Eventor
09.02.20 Grønn vinter 1 Asker SK Brikkesys
06.02.20 Hovedløpsprosjektet - Camp Åsvang Wing OK Brikkesys
06.02.20 Toten vintersprintcup 2 OL Toten-Troll Eventor
06.02.20 Vinterråtassen 2020 # 6 Indre Østfold OK Eventor
05.02.20 Nattløp Grødaland Ganddal IL Eventor
05.02.20 TV-Cupen race 3 - Finale Kristiansand OK Eventor
05.02.20 Vinter-Jukola løp 13 Larvik OK Eventor
01.02.20 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås IL Brikkesys
01.02.20 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås-NMBU Orientering Eventor
01.02.20 Vinterkarusell Tengs/Fotland Egersund OK Eventor
30.01.20 Gate-0 #3 Lysejordet AB Karusellen Brikkesys
30.01.20 Nattsprintkøppen 6 Gard skole Haugesund IL Orientering Eventor
30.01.20 Torsdagsløp Januar Stavanger Orienteringsklubb Eventor
30.01.20 Toten vintersprintcup 1 OL Toten-Troll Eventor
30.01.20 Vinterråtassen 2020 # 5 Indre Østfold OK Eventor
29.01.20 Gateløp Sturla, IF Eventor
29.01.20 Retronatta Nydalens SK Eventor
29.01.20 Vinterjukola 12 Porsgrunn OL Eventor
28.01.20 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås IL Brikkesys
28.01.20 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås-NMBU Orientering Eventor
28.01.20 Urb-O løp 4 Free Challenge Hordaland orinteringskrets Brikkesys
26.01.20 Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup Lillomarka OL Brikkesys
26.01.20 Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup Lillomarka OL Eventor
25.01.20 Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM Lillomarka OL Eventor
25.01.20 Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM Lillomarka OL Brikkesys
25.01.20 Vinterkarusell EOK 3 Husabø Egersund OK Eventor
22.01.20 Nattcup 4 Bergen Os Orienteringsklubb Eventor
22.01.20 SI Nattløp Gramstad, løp 6 Sandnes IL (Rogaland) Eventor
22.01.20 Trening Natt Melhus IL Orientering Brikkesys
22.01.20 TV-Cupen race 2 Kristiansand OK Eventor
22.01.20 Vinterjukola nr11 Hedrum OL Eventor
Løp sist oppdatert: 02.07.2020 13:09:41