Resultat for klasse H 130
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Asker Skiklubb
1. Jan Richard Eriksen 2. Bjørn Martini 3. Erling Sommerfeldt |
0:32:59 1. 0:40:05 5. 0:30:19 1. |
1:43:23
0:32:59 1. 1:13:04 3. 1:43:23 1. |
OK | H 130 |
2 | Fossum IF 5
1. Torbjørn Blom-Hagen 2. Harald Bakke 3. Erling Katla |
0:33:15 2. 0:34:41 1. 0:36:46 3. |
1:44:42
0:33:15 2. 1:07:56 1. 1:44:42 2. |
OK | H 130 |
3 | Indre Østfold OK 4
1. Bjørn Erik Glomsrud 2. Thomas Bedin 3. Sigmund Vister |
0:33:51 5. 0:34:50 2. 0:36:28 2. |
1:45:09
0:33:51 5. 1:08:41 2. 1:45:09 3. |
OK | H 130 |
4 | Fossum IF 4
1. Arild Andresen 2. Morten Heir 3. Odd Arve Lien |
0:33:22 3. 0:41:22 10. 0:39:16 6. |
1:54:00
0:33:22 3. 1:14:44 5. 1:54:00 4. |
OK | H 130 |
5 | OK Moss 1
1. Øyvind Løken 2. Torgeir Snilsberg 3. Thomas Roskifte |
0:36:38 10. 0:42:12 12. 0:37:07 4. |
1:55:57
0:36:38 10. 1:18:50 10. 1:55:57 5. |
OK | H 130 |
6 | Sentrum OK
1. Brynjar Fredheim 2. Knut Harald Hylleseth 3. Gløer Winsvold |
0:37:43 11. 0:40:24 7. 0:38:12 5. |
1:56:19
0:37:43 11. 1:18:07 8. 1:56:19 6. |
OK | H 130 |
7 | Fet OL
1. Tom Bergan 2. Asgeir Lium 3. Kyrre Gran |
0:36:06 7. 0:39:33 4. 0:41:36 9. |
1:57:15
0:36:06 7. 1:15:39 7. 1:57:15 7. |
OK | H 130 |
8 | OK Moss 2
1. Øystein Olsen 2. Hallvard Koren 3. Erik Rytter Jakobsen |
0:40:35 15. 0:40:14 6. 0:40:44 7. |
2:01:33
0:40:35 15. 1:20:49 11. 2:01:33 8. |
OK | H 130 |
9 | Fossum IF 3
1. Morten Wettergreen 2. Håkon Jendal 3. Knut Jostein Sætnan |
0:36:00 6. 0:44:57 14. 0:41:12 8. |
2:02:09
0:36:00 6. 1:20:57 13. 2:02:09 9. |
OK | H 130 |
10 | Indre Østfold OK 3
1. Asle Sagli Gudim 2. Fredrik Larsen 3. Lars Petter Glomsrud |
0:36:33 9. 0:42:09 11. 0:43:31 11. |
2:02:13
0:36:33 9. 1:18:42 9. 2:02:13 10. |
OK | H 130 |
11 | Heming Orientering 1
1. Kimme Arnesen 2. Øystein Østermann 3. Harald Eide-Fredriksen |
0:33:34 4. 0:40:57 8. 0:48:38 15. |
2:03:09
0:33:34 4. 1:14:31 4. 2:03:09 11. |
OK | H 130 |
12 | IL Tyrving
1. Per Slungaard 2. Are Kristiansen 3. Jens Christian Holst |
0:40:29 14. 0:34:51 3. 0:49:49 16. |
2:05:09
0:40:29 14. 1:15:20 6. 2:05:09 12. |
OK | H 130 |
13 | Oppsal Orientering
1. Rolf Hustvedt 2. Eilert Aamodt 3. Morten Mosland |
0:45:54 17. 0:46:26 17. 0:41:41 10. |
2:14:01
0:45:54 17. 1:32:20 16. 2:14:01 13. |
OK | H 130 |
14 | Indre Østfold OK 2
1. Claes-Tommy Herland 2. Tom-Vegard Feltstykket 3. Øyvind Thømt |
0:41:26 16. 0:41:18 9. 0:52:40 19. |
2:15:24
0:41:26 16. 1:22:44 14. 2:15:24 14. |
OK | H 130 |
15 | Fossum IF 2
1. Frode Strisland 2. Kristian Bernhard Nilsen 3. Hans Jevanord |
0:40:17 13. 0:46:07 15. 0:52:24 18. |
2:18:48
0:40:17 13. 1:26:24 15. 2:18:48 15. |
OK | H 130 |
16 | Bækkelagets SK
1. Olav Eide 2. Truls Kvaase 3. Halvor Jutulstad |
0:38:10 12. 0:42:43 13. 0:58:53 22. |
2:19:46
0:38:10 12. 1:20:53 12. 2:19:46 16. |
OK | H 130 |
17 | Heming Orientering 2
1. Christian Reusch 2. Anders Flågen 3. Ola Peter Krohn Gjessing |
0:47:06 19. 0:46:07 15. 0:54:13 20. |
2:27:26
0:47:06 19. 1:33:13 17. 2:27:26 17. |
OK | H 130 |
18 | Nydalens SK
1. Nils Bergan 2. Anne Dahl 3. Cecilie Werp Hauge |
0:46:00 18. 1:01:55 23. 0:47:11 12. |
2:35:06
0:46:00 18. 1:47:55 21. 2:35:06 18. |
OK | H 130 |
19 | Østmarka OK
1. Jørn Mjøster 2. Terje Linløkken 3. Svein Otterlei |
0:47:34 20. 0:57:03 19. 0:50:32 17. |
2:35:09
0:47:34 20. 1:44:37 19. 2:35:09 19. |
OK | H 130 |
20 | Kolbotn og Skimt OL
1. Håvard Harstad 2. Geir Trøan 3. John Ytternes |
0:36:22 8. 0:58:23 20. 1:04:01 23. |
2:38:46
0:36:22 8. 1:34:45 18. 2:38:46 20. |
OK | H 130 |
21 | Fossum IF 1
1. Tormod Bøe 2. Knut Anders Løken 3. Terje Næss |
0:54:00 21. 0:58:38 21. 0:48:14 14. |
2:40:52
0:54:00 21. 1:52:38 22. 2:40:52 21. |
OK | H 130 |
22 | Måren OK
1. Lars Petter Endresen 2. Lars Rønning Johansen 3. Trond Holter |
0:56:28 22. 0:49:11 18. 0:58:04 21. |
2:43:43
0:56:28 22. 1:45:39 20. 2:43:43 22. |
OK | H 130 |
23 | Indre Østfold OK 1
1. Trond Retteraasen 2. Sindre Valsgård 3. Roy Johannessen |
0:57:57 23. 1:00:41 22. 0:47:50 13. |
2:46:28
0:57:57 23. 1:58:38 23. 2:46:28 23. |
OK | H 130 |