Resultat for klasse H18
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | IF Hagen 1
1. Olle Hedman 2. Anton Carlsson 3. Johan Holmberg 4. Daniel Bogren 5. Carl Holmberg 6. Marcus Carlsson |
0:27:03 4. 0:25:35 9. 0:28:42 21. 0:34:58 3. 0:27:47 11. 0:24:40 1. |
2:20:03
1:19:30 1. 1:45:05 2. 1:48:12 2:20:03 1. 0:27:47 11. 0:52:27 1. |
OK | H18 |
2 | Karlskrona SOK 1
1. Axel Halvarsson 2. Jakob Wilhelmsson 3. Erik Hansson 4. Maxim Omelchenko 5. Malthe Poulsen 6. Oscar Johansson 7. Emil Pettersson |
0:26:01 1. 0:25:31 8. 0:50:07 50. 0:22:59 2. 0:37:48 8. 0:26:29 7. 0:27:10 3. |
2:20:27
1:19:40 2. 1:45:11 2:09:47 1:42:39 1. 2:20:27 2. 0:26:29 7. 0:53:39 3. |
OK | H18 |
3 | Växjö OK 1
1. Isac Ericsson 2. Hugo Ericsson 3. Gustav Runefors 4. Erik Åkesson 5. Noel Braun |
0:27:01 3. 0:24:13 6. 0:33:47 2. 0:25:24 3. 0:30:53 14. |
2:21:18
1:23:18 3. 1:47:31 4. 2:21:18 3. 0:25:24 3. 0:56:17 9. |
OK | H18 |
4 | IK Hakarpspojkarna 1
1. Lukas Granstedt 2. Joar Hertin 3. Emil Björnlinger 4. Jakob Ingström 5. Andreas Gustafsson |
0:29:23 9. 0:20:32 1. 0:37:19 6. 0:27:36 10. 0:28:19 7. |
2:23:09
1:25:18 4. 1:45:50 3. 2:23:09 4. 0:27:36 10. 0:55:55 7. |
OK | H18 |
5 | OK Ravinen 1
1. Erik Herne 2. Martin Rinnbäck 3. Albin Lindskog 4. Oscar Aneland 5. Axel Granqvist 6. Lukas Hellgren 7. Hannes Svahn |
0:27:00 2. 0:28:46 23. 0:33:49 33. 0:28:13 18. 0:33:31 1. 0:29:31 17. 0:31:03 15. |
2:29:18
1:27:34 7. 1:56:20 2:01:23 1:55:47 7. 2:29:18 5. 0:29:31 17. 1:00:34 14. |
OK | H18 |
6 | Järfälla OK 1
1. Johan Langerak 2. Anton Silier 3. Johan Lundbäck 4. Oskar Edvardsson 5. Benjamin Langerak 6. Noel Waldenfjord |
0:29:08 7. 0:23:05 3. 0:23:13 4. 0:38:16 10. 0:27:48 12. 0:32:43 20. |
2:31:00
1:29:39 11. 1:52:44 5. 1:52:52 2:31:00 6. 0:27:48 13. 1:00:31 13. |
OK | H18 |
7 | Eksjö SOK 1
1. Jakob Wolfram 2. Mattis Persson 3. Simon Svahn 4. Jonas Soldini 5. Hugo Jakobsson 6. Hugo Djurstedt |
0:32:40 12. 0:28:05 17. 0:28:21 19. 0:37:49 9. 0:27:48 12. 0:26:49 2. |
2:33:11
1:27:17 6. 1:55:22 6. 1:55:38 2:33:11 7. 0:27:48 12. 0:54:37 4. |
OK | H18 |
8 | OK Kolmården 1
1. Josef Johansson 2. Leo Johansson 3. Kacper Kuca 4. Lisa Berggren 5. Arvid Westerberg |
0:32:28 11. 0:23:48 5. 0:37:18 5. 0:35:00 27. 0:27:49 6. |
2:36:23
1:35:17 14. 1:59:05 9. 2:36:23 8. 0:35:00 27. 1:02:49 17. |
OK | H18 |
9 | Snättringe SK 1
1. Jesper Lidmar 2. Erik Lidström Lauri 3. Johan Calleberg 4. Ivar Lidström Lauri 5. Isak Gelius |
0:28:15 6. 0:33:32 32. 0:37:38 7. 0:28:14 14. 0:32:52 21. |
2:40:31
1:29:21 10. 2:02:53 13. 2:40:31 9. 0:28:14 14. 1:01:06 15. |
OK | H18 |
10 | Nydalens SK 1
1. Ole Jacob Frankrig 2. Gaute Bergan 3. Tobias Espedal 4. Audun Bergan 5. Kornelius Kriszat-Løvfald |
0:37:03 24. 0:27:35 14. 0:42:10 14. 0:28:46 16. 0:27:29 4. |
2:43:03
1:33:18 13. 2:00:53 11. 2:43:03 10. 0:28:46 16. 0:56:15 8. |
OK | H18 |
11 | OK Roxen 1
1. Joel Karnehed 2. Malte Eveborn 3. Måns Björnskiöld 4. Hugo Lillieström 5. Jonas Andersson 6. Hugo Dalhammer |
0:36:12 22. 0:27:48 15. 0:32:26 28. 0:36:33 4. 0:27:06 9. 0:37:18 24. |
2:44:57
1:40:36 18. 2:08:24 18. 2:13:02 2:44:57 11. 0:27:06 9. 1:04:24 19. |
OK | H18 |
12 | Linköpings OK 1
1. Jonathan Jylltorp 2. Wille Larsson 3. Albin Eronn 4. Olof Ljunggren 5. Emanuel Herberthson 6. Gunnar Engström |
0:30:07 10. 0:32:31 29. 0:32:50 30. 0:47:53 24. 0:27:00 8. 0:28:29 9. |
2:46:00
1:25:36 5. 1:58:07 8. 1:58:26 2:46:00 12. 0:27:00 8. 0:55:29 6. |
OK | H18 |
13 | Gamleby OK / Göteborg-Majorna OK / OK Kroppefjäll / OK Njudung 1
1. Arvid Aronsson 2. Karl Petersén 3. Aron Östangård 4. Erik Hogedal 5. Viktor Jellvert Börjeson |
0:29:22 8. 0:32:54 31. 0:45:17 20. 0:28:20 15. 0:30:10 13. |
2:46:03
1:27:52 9. 2:00:46 10. 2:46:03 13. 0:28:20 15. 0:58:30 12. |
OK | H18 |
14 | Sävedalens AIK 1
1. Rasmus Johansson Fjordside 2. Emil Ravakko 3. Gabriel Öhgren 4. Per Nordholm 5. Carl Josefsson 6. Johannes Holmgren |
0:37:42 26. 0:30:10 24. 0:30:25 26. 0:41:57 13. 0:25:05 2. 0:32:39 19. |
2:47:33
1:35:26 16. 2:05:36 15. 2:05:51 2:47:33 14. 0:25:05 2. 0:57:44 10. |
OK | H18 |
15 | KFUM Örebro OK / OK Djerf / OK Tisaren 1337
1. Linus Malm 2. Marcus Klasenius 3. Rasmus Pettersson 4. Valter Pettersson 5. William Segura |
0:37:28 25. 0:26:48 12. 0:39:50 12. 0:25:04 1. 0:38:26 30. |
2:47:36
1:40:58 21. 2:07:46 17. 2:47:36 15. 0:25:04 1. 1:03:30 18. |
OK | H18 |
16 | IK Hakarpspojkarna 2
1. Hampus Lindman 2. Albin Hjellström 3. Måns Eliasson 4. Viktor Ossiansson 5. Isak Hertin 6. Viktor Gunnarsson |
0:33:29 14. 0:35:31 37. 0:37:45 41. 0:43:08 17. 0:29:31 17. 0:28:36 10. |
2:50:15
1:31:36 12. 2:07:07 16. 2:09:21 2:50:15 16. 0:29:31 18. 0:58:07 11. |
OK | H18 |
17 | Lerums SOK / FK Herkules 1
1. Jakob Gunnarsson 2. Anton Kastrup 3. Gabriel Sturesson 4. Emil Axelsson 5. William Sturesson |
0:34:14 16. 0:28:37 20. 0:42:13 15. 0:30:30 19. 0:35:58 23. |
2:51:32
1:40:42 19. 2:09:19 20. 2:51:32 17. 0:30:30 19. 1:06:28 23. |
OK | H18 |
18 | Karlskrona SOK 2
1. Erik Vinblad 2. Hugo Larsson 3. Albin Nilsson 4. Frantisek Svetnicky 5. Lukas Katvala 6. Arvid Kronmar 7. Anton Törnqvist |
0:36:09 21. 0:30:36 27. 0:49:24 49. 0:24:56 7. 0:43:58 18. 0:35:55 28. 0:31:51 18. |
2:52:49
1:43:55 23. 2:14:31 2:33:19 2:08:51 19. 2:52:49 18. 0:35:55 28. 1:07:46 24. |
OK | H18 |
19 | Heming Orientering 1
1. Kristian Østermann 2. August Syrdal Øen 3. Ferdinand Fremming 4. Magnus Eide-Fredriksen 5. Henrik Reusch |
0:33:29 14. 0:26:54 13. 0:51:48 27. 0:30:50 20. 0:31:03 15. |
2:54:04
1:35:22 15. 2:02:16 12. 2:54:04 19. 0:30:50 21. 1:01:53 16. |
OK | H18 |
20 | Bredaryds SOK 1
1. Filip Trofast 2. Tuva Nylund 3. Emil Auselius 4. Linnea Skalberg 5. Anton Gunnarsson |
0:27:04 5. 0:36:19 38. 0:39:29 11. 0:40:45 32. 0:31:24 17. |
2:55:01
1:39:13 17. 2:15:32 25. 2:55:01 21. 0:40:45 32. 1:12:09 30. |
OK | H18 |
21 | Jönköpings OK 1
1. Benjamin Claesson 2. Ida Rosjö 3. Olivia Grönkvist 4. Gabriel Claesson 5. Adam Löfström 6. Victor Hansson 7. Filip Rosjö |
0:32:54 13. 0:38:36 44. 0:42:21 46. 0:37:41 40. 0:53:49 28. 0:26:18 6. 0:28:39 11. |
2:59:21
1:27:51 8. 2:06:27 2:10:12 2:05:32 14. 2:59:21 22. 0:26:18 6. 0:54:57 5. |
OK | H18 |
22 | Järfälla OK 2
1. Erik Bovallius 2. Jesper Åkesson 3. Sofia Edvardsson 4. Isak Westring 5. William Grunder 6. Manne Hammarberg |
0:36:07 20. 0:28:44 22. 0:41:31 45. 0:49:58 25. 0:30:57 22. 0:33:43 22. |
2:59:29
1:40:47 20. 2:09:31 21. 2:22:18 2:59:29 23. 0:30:57 22. 1:04:40 20. |
OK | H18 |
23 | Fossum IF 1
1. Eivind Berner Myhre 2. Mikkel Katla 3. Vebjørn Blom-Hagen 4. Sondre Zahl Hagen 5. Sivert Sande Kverme |
0:36:37 23. 0:26:16 10. 0:46:50 21. 0:40:07 31. 0:29:58 12. |
2:59:48
1:46:42 26. 2:12:58 23. 2:59:48 24. 0:40:07 31. 1:10:05 27. |
OK | H18 |
24 | Markbygdens OK 1
1. Olle Bergstedt 2. Anton Blomqvist 3. Marcus Ragnarsson 4. Petter Bergstedt 5. Erika Åkesson 6. Lisa Åkesson |
0:34:21 17. 0:30:20 25. 0:54:31 52. 0:53:52 29. 0:30:58 23. 0:37:24 25. |
3:06:55
1:42:43 22. 2:13:03 24. 2:37:14 3:06:55 25. 0:30:58 23. 1:08:22 25. |
OK | H18 |
25 | Søllerød OK 1
1. Anton Molsen 2. Mathias Buchgreitz 3. Lukas Becker 4. Alberte Kaae-Nielsen 5. Camille Marie Næstoft Juhl |
0:41:16 27. 0:27:58 16. 0:45:02 19. 0:34:25 26. 0:42:37 33. |
3:11:18
1:58:18 30. 2:26:16 28. 3:11:18 26. 0:34:25 26. 1:17:02 31. |
OK | H18 |
26 | Kalmar OK / Emmaboda Verda OK 1
1. Hugo Unosson 2. Filippa Söderberg 3. Lukas Hagberg 4. Isak Hagberg 5. Olle Kallerbäck 6. Edvin Strandberg |
0:36:01 19. 0:38:11 43. 0:54:18 51. 0:47:31 23. 0:32:58 25. 0:37:34 26. |
3:12:15
1:46:33 25. 2:24:44 27. 2:40:51 3:12:15 27. 0:32:58 25. 1:10:32 28. |
OK | H18 |
27 | OK Löftan 1
1. Tobias Johansson 2. Jakob Moberg 3. Alice Hultin 4. Victor Hansson 5. Jesper Johansson |
0:45:13 31. 0:38:05 42. 1:01:35 31. 0:37:57 30. 0:28:21 8. |
3:31:11
1:51:31 28. 2:29:36 30. 3:31:11 29. 0:37:57 30. 1:06:18 22. |
OK | H18 |
28 | NAIS Orienteringsklubb 1
1. Ludvig Classon 2. Ida Waernqvist 3. Erik Wikström 4. Linus Classon 5. Viktor Waernqvist 6. Mattis Nilsson |
0:42:30 29. 0:34:05 34. 0:34:35 35. 1:11:31 32. 0:26:06 5. 0:38:45 31. |
3:32:57
1:47:21 27. 2:21:26 26. 2:21:56 3:32:57 30. 0:26:06 5. 1:04:51 21. |
OK | H18 |
29 | OK Landehof 1
1. Albin Nyqvist 2. Rebecka Pihlström 3. Felix Drejmo 4. Nils Körle 5. Elsa Karlsson |
0:43:31 30. 0:47:35 47. 0:46:57 22. 0:47:46 33. 0:38:08 29. |
3:43:57
2:09:25 31. 2:57:00 32. 3:43:57 32. 0:47:46 33. 1:25:54 33. |
OK | H18 |
30 | Trollhättans SOK 1
1. Anders Björklund 2. Joar Tryggö 3. Eskil Tryggö 4. Eric Berlin 5. Oscar Karlsson |
0:34:35 18. 0:26:23 11. 0:42:26 16. 0:30:50 20. 0:40:22 32. |
2:54:36
1:45:47 24. 2:12:10 22. 2:54:36 20. 0:30:50 20. 1:11:12 29. |
DSQ | H18 |
31 | IK Hakarpspojkarna 3
1. Erik Ling 2. Oscar Olin 3. Filip Janeke 4. Adrian Sjödin 5. Olle Karlsson 6. Mattias Öhlund |
0:41:46 28. 0:37:04 39. 0:48:41 48. 0:56:08 30. 0:31:52 24. 0:38:07 28. |
3:24:57
1:51:45 29. 2:28:49 29. 2:40:26 3:24:57 28. 0:31:52 24. 1:09:59 26. |
DSQ | H18 |
32 | Tullinge SK / IFK Göteborg / OK Kontinent / Skåneslättens OL / Tumba-Mälarhöjden OK 1
1. Moa Wallenborg 2. Alva Nystedt 3. Elias Adebrant 4. Wilhelm Bergman 5. Tage Kinell |
0:49:02 32. 0:34:51 36. 0:50:14 26. 0:37:21 29. 0:45:22 34. |
3:36:50
2:11:45 32. 2:46:36 31. 3:36:50 31. 0:37:21 29. 1:22:43 32. |
DSQ | H18 |
33 | Fossum IF / Nydalens SK 2
1. Erlend Børli 2. Kasper Bakken Ulseth |
0:36:17 0:37:56 27. |
-
- 1:14:13 |
DSQ | H18 |
34 | Nyköpings OK 1
1. Philip Carlsson 2. Edvin Hellsten 3. Isak Anängen 4. Ludvig Ek 5. Carl Carlsson 6. Albin Falk |
0:47:44 0:56:30 53. 0:58:13 54. 0:32:24 0:25:57 4. 0:27:36 5. |
-
- 2:37:47 2:39:30 - 0:25:57 4. 0:53:33 2. |
DSQ | H18 |