Resultat for klasse A-stafett
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gjø-Vard OL 3
1. Hege Solerød 2. Annar Erlien Solerød |
0:27:31 7. 0:22:36 2. |
0:50:07
0:27:31 7. 0:50:07 1. |
OK | A-stafett |
2 | Gjø-Vard OL 4
1. Mats Ligaarden 2. Sigmund Hansen |
0:27:16 4. 0:25:02 3. |
0:52:18
0:27:16 4. 0:52:18 2. |
OK | A-stafett |
3 | Gjø-Vard OL 1
1. Eli Ringstad Lien 2. Even Lien |
0:36:52 13. 0:22:00 1. |
0:58:52
0:36:52 13. 0:58:52 3. |
OK | A-stafett |
4 | OL Toten-Troll 3
1. Anders Sollien 2. Kristine Sollien Flaskerud |
0:26:48 3. 0:32:13 5. |
0:59:01
0:26:48 3. 0:59:01 4. |
OK | A-stafett |
5 | Gjø-Vard OL 5
1. Karen Haanes Strandlie 2. Live Raknes Sogstad |
0:27:22 5. 0:31:47 4. |
0:59:09
0:27:22 5. 0:59:09 5. |
OK | A-stafett |
6 | OL Toten-Troll 1
1. Sigurd Kvamme 2. Håvard Kvamme |
0:25:38 1. 0:35:07 7. |
1:00:45
0:25:38 1. 1:00:45 6. |
OK | A-stafett |
7 | Snertingdal IF Orientering 3
1. Stein Arne Negård 2. Unn Mette Klopbakken |
0:27:30 6. 0:35:09 8. |
1:02:39
0:27:30 6. 1:02:39 7. |
OK | A-stafett |
8 | OL Toten-Troll 4
1. Vanja Staff 2. Nils Harald Staff |
0:30:13 9. 0:33:18 6. |
1:03:31
0:30:13 9. 1:03:31 8. |
OK | A-stafett |
9 | OL Toten-Troll 2
1. Amund Flaskerud 2. Johannes Bjørke Sollien |
0:26:35 2. 0:38:40 11. |
1:05:15
0:26:35 2. 1:05:15 9. |
OK | A-stafett |
10 | Gjø-Vard OL 8
1. Leif Billingsø 2. Margrete Jørandli |
0:29:06 8. 0:41:42 12. |
1:10:48
0:29:06 8. 1:10:48 10. |
OK | A-stafett |
11 | Tyrving IL 1
1. Hasse Bergstrøm 2. Erik Haugen |
0:35:47 12. 0:37:39 10. |
1:13:26
0:35:47 12. 1:13:26 11. |
OK | A-stafett |
12 | Gjø-Vard OL 6
1. Even Erlien 2. Erik Slettum |
0:30:49 10. 0:43:43 13. |
1:14:32
0:30:49 10. 1:14:32 12. |
OK | A-stafett |
13 | Raufoss IL Orientering 2
1. Helge Revhaug 2. Hans A. Tingvold |
0:41:14 15. 0:36:05 9. |
1:17:19
0:41:14 15. 1:17:19 13. |
OK | A-stafett |
14 | Lillehammer OK 1
1. Lill Ramberg Skappel 2. Jon Vegard Lunde |
0:32:28 11. 1:03:24 15. |
1:35:52
0:32:28 11. 1:35:52 14. |
OK | A-stafett |
15 | Snertingdal IF Orientering 1
1. Ruth Bratlien 2. Hanne Holmen |
0:39:54 14. 0:56:07 14. |
1:36:01
0:39:54 14. 1:36:01 15. |
OK | A-stafett |
16 | Snertingdal IF Orientering 4
1. Tor Wallin 2. Jan-Erik Boday |
0:27:32 0:35:05 |
1:02:37
- - |
DSQ | A-stafett |
17 | Snertingdal IF Orientering 2
1. Berit Bergset 2. May Lise Kloppbakken |
0:18:45 0:50:18 |
1:09:03
- - |
DSQ | A-stafett |
18 | Raufoss IL Orientering 1
1. Eirin Lodgaard 2. Lars Lodgaard |
0:30:00 0:42:15 |
1:12:15
- - |
DSQ | A-stafett |
19 | Rudsbygd IL 1
1. Gro Solnørdal 2. Paul Martin Berg |
0:31:03 0:56:53 |
1:27:56
- - |
DSQ | A-stafett |
20 | Gjø-Vard OL 7
1. |
- |
-
- |
DSQ | A-stafett |
21 | Vang OL 1
1. |
- |
-
- |
DSQ | A-stafett |